Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Вчера наши радовались, что в Днепропетровской области наши ППО сбили 2 ракеты. Еще вчера подумалось, нахера это сразу оглашать ? Ну сбили и и сбили, тихо сидите и радуйтесь. Пусть враг думает, что ракеты попали в цель. Наоборот, можно даже было написать, что ракеты попали в цель, ликвидируем последствия, подсчитываем убытки. Вчера порадовались, а сегодня рашисты снова отправили ракеты на Днепропетровскую область, ну и результат вы уже наверное знаете.
Они знают что сообщать и как сообщать
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Сейчас на дворе 21 век - все пуски и прилеты в реальном времени видны со спутников, авакс и бпла.

Никто не мониторит сообщения в СМИ - это просто не нужно никому.
Ага особо было заметно по василию который сьебал с кацовским вертолетом как им все видно
И потому как у нас до сих осталось приличное кво самолетов в строю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Сейчас на дворе 21 век - все пуски и прилеты в реальном времени видны со спутников, авакс и бпла.

Никто не мониторит сообщения в СМИ - это просто не нужно никому.
Мы уже видели хваленные Ка52 и Су34 которым аналогов нет, про бронетехнику и ее защиту тоже много слышали. Есть у меня личное подозрение что с разведывательными спутниками дела обстоять также.
 Не зависимо от этого, у нас есть вполне реальная статья по которой можно пойти в турму))). Так что лучше воздержатся от публикаций
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Сейчас на дворе 21 век - все пуски и прилеты в реальном времени видны со спутников, авакс и бпла.

Никто не мониторит сообщения в СМИ - это просто не нужно никому.
Мониторятся прекрасно СМИ я думаю. Даже дополнительный стимул у врага появляется: ага, вы радуетесь, что сбили наши ракеты ? Ну тогда мы вам завтра покажем....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/heilragnarock/1648
Это разве мста??
Хлопцам надо наушники ..
да
буксируемая
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/now_kyiv/16220

Це  правда,чи ,я сподіваюсь, фейк ???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

[ Invalid Facebook URL ]
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1615182255516331&id=100010737162700

Татаров :S
Чи це бан за зраду?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ситуація станом на сьогодні

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Під Херсоном рашистів підтискають, оскільки у них там є реальний шанс залишитись в повному оточенні, є надія що рашисти залишать місто без особливого спротиву..в далі з півднем звичайно дуже важко буде
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Під Херсоном рашистів підтискають, оскільки у них там є реальний шанс залишитись в повному оточенні, є надія що рашисти залишать місто без особливого спротиву..в далі з півднем звичайно дуже важко буде
Херсон ніколи не брали штурмом.
Його завжди всі залишали, саме під загрозою оточення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Це  правда,чи ,я сподіваюсь, фейк ???
Кноп, сорі
Але мені схоже на кацапський фейк
Які вкидають перед оприлюдненням справжніх злочинів
Щоб народ жахнувшись фейкових, полегшено зітхнув почувши про справжні "хух, а зуби ж не вирвали" + кацапи розвінчують ними ж вкинутий фейк і таким чином знівельвують докази справжніх злочинів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://twitter.com/view/status/1511589048170815492
Молдова закрила свій повітряний простір
Що вони там собі готують - я не знаю. Думаю, що наша розвідка те знає й в курсі всієї цієї мишачої возні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Кноп, сорі
Але мені схоже на кацапський фейк
Які вкидають перед оприлюдненням справжніх злочинів
Щоб народ жахнувшись фейкових, полегшено зітхнув почувши про справжні "хух, а зуби ж не вирвали" + кацапи розвінчують ними ж вкинутий фейк і таким чином знівельвують докази справжніх злочинів.
Якби ця історія про дітей в Польщі була правдивою , вже була би тисяча матеріалів в польських медіа .
А так поляки мовчать. Отже фейк .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Молдова закрила свій повітряний простір
Що вони там собі готують - я не знаю. Думаю, що наша розвідка те знає й в курсі всієї цієї мишачої возні

Не впевнений що це аргумент. Якщо орки вирішать летіти на Тирасполь ,то вони тупо полетять прямо через Молдову , а Молдова буде блимати очима .
Ото і все .
Питання в доцільності цього маневру
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Молдова закрила свій повітряний простір
Що вони там собі готують - я не знаю. Думаю, що наша розвідка те знає й в курсі всієї цієї мишачої возні

Одночасно ворог намагається покращити тактичне положення на Південнобузькому напрямку. Не виключається використання території самопроголошеної придністровсько-молдавської республіки для підтримки наступальної операції на зазначеному напрямку. На аеродромі Тирасполь здійснюється підготовка для прийому літаків.

Генштаб
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Не впевнений що це аргумент. Якщо орки вирішать летіти на Тирасполь ,то вони тупо полетять прямо через Молдову , а Молдова буде блимати очима .
Ото і все .
Питання в доцільності цього маневру

а до Молдови як попадуть?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Не впевнений що це аргумент. Якщо орки вирішать летіти на Тирасполь ,то вони тупо полетять прямо через Молдову , а Молдова буде блимати очима .
Ото і все .
Питання в доцільності цього маневру
Румуни теж будуть блимати очима?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

летуны летёхи пошли - радует

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Румуни теж будуть блимати очима?

Я Вас можу в цьому запевнити .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Не впевнений що це аргумент. Якщо орки вирішать летіти на Тирасполь ,то вони тупо полетять прямо через Молдову , а Молдова буде блимати очима .
Ото і все .
Питання в доцільності цього маневру
подивись на мапу. Дістатися до Молдови можна тільки через нас.
Хіба що найшвидше через Чорне море. Можливо тому зараз висока активність їх розвідки біля Одеси. Якщо подумати, то швидше за все з боєм або масою хибних повітряних цілей.
Тобто скоро у мене буде весело  :(  але не вірю що це вдасця, виглядає самогубством..

 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



И это только один из зажопинсков

Останнє редагування: 6 квітня 2022 10:47:14 від хайнекен
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

щодо відосів з "добровільно зданими в полон" - таке пишуть:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://www.facebook.com/100000994436345/posts/5220501857992910/

И это только один из зажопинсков

Красіво. А стіл там для чого?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://www.facebook.com/100000994436345/posts/5220501857992910/

И это только один из зажопинсков

Самоденацифікація пройшла успішно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Красіво. А стіл там для чого?

Як для чого? Бухать-празднавать
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Красіво. А стіл там для чого?
бухать
а зачем ещё?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Бояру xyяpить


" Хорошего русского в тепловизор не видно."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Заступник голови Офісу Президента Татаров допоміг втекти з України куму хуйло Медведчуку, - ЦПК

Заступник голови Офісу Президента Олег Татаров дав втекти Віктору Медведчуку, Андрію Портнову, а також сину Портнова. Крім того, Татаров пробує розблокувати заморожені в Україні рахунки компанії хуйло олігарха Дерипаски - Миколаївського глиноземного заводу.

Прот це заявили в Центрі протидії корупції (ЦПК), передає Цензор.НЕТ.

"Багато з вас запитували, а куди подівся чорт Татаров? За нашою інформацією, він досі рулить правоохоронною системою України. Зокрема, Татаров дав втекти Медведчуку і Портнову, а також сину Портнова. Він призовного віку, але втік з України 28 березня.

Окрім того, Татаров від імені Офісу Президента пробує розблокувати заморожені в Україні рахунки компанії хуйло олігарха Дерипаски. Якщо точніше, то Миколаївського глиноземного заводу. І це ще далеко не все, що робить Татаров прямо зараз - під час війни. Цікаво, хто в Офісі просунув шкідливе рішення про відключення "5 каналу", "Прямого" та "Еспресо". Саме так починалася хуйло цензура в медіа", - заявили в ЦПК. 

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://www.facebook.com/100000994436345/posts/5220501857992910/

И это только один из зажопинсков
це не "вздовж дороги" - це вздовж проїзду на ділянці кладовища або майбутньої меморіальної алеї

Зрештою, кацапи проводять концерти і паради на головному колумбарії рф
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

На фупі автозаміна хуйло на хуйло? Не погано
І правда перше слово вище я писав не хуйло
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бухать
а зачем ещё?
його ще потім бляхою накриють, щоб добряче "посидіти" можна було.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Заступник голови Офісу Президента Татаров допоміг втекти з України куму хуйло Медведчуку, - ЦПК

Заступник голови Офісу Президента Олег Татаров дав втекти Віктору Медведчуку, Андрію Портнову, а також сину Портнова. Крім того, Татаров пробує розблокувати заморожені в Україні рахунки компанії хуйло олігарха Дерипаски - Миколаївського глиноземного заводу.

Прот це заявили в Центрі протидії корупції (ЦПК), передає Цензор.НЕТ.

"Багато з вас запитували, а куди подівся чорт Татаров? За нашою інформацією, він досі рулить правоохоронною системою України. Зокрема, Татаров дав втекти Медведчуку і Портнову, а також сину Портнова. Він призовного віку, але втік з України 28 березня.

Окрім того, Татаров від імені Офісу Президента пробує розблокувати заморожені в Україні рахунки компанії хуйло олігарха Дерипаски. Якщо точніше, то Миколаївського глиноземного заводу. І це ще далеко не все, що робить Татаров прямо зараз - під час війни. Цікаво, хто в Офісі просунув шкідливе рішення про відключення "5 каналу", "Прямого" та "Еспресо". Саме так починалася хуйло цензура в медіа", - заявили в ЦПК. 
зараз тобі розкажуть, що ти окупанту допомагаєш 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Рубежное...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

це не "вздовж дороги" - це вздовж проїзду на ділянці кладовища або майбутньої меморіальної алеї

Зрештою, кацапи проводять концерти і паради на головному колумбарії рф
перша линия йопт
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Фашисты пишут, что снова сбили ПЗРК два наших вертолета на полете к Мариуполю...
Скажите, что они брешут
ФУП транслирует вражескую пропаганду.
никто не удивляется, будто так и должно быть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

летуны летёхи пошли - радует

https://twitter.com/view/status/1511444084904366085
Та ну, який летьоха?!! В 2004 поступив в училище, десь в 2009 мав його закінчити, вже мав бути майором...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія