Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Есть такое. Дыныры кровью, на передовой искупает братский долг народу РФ

Цікаво, кормільці вже зрозуміли, що нікому не потрібні? Що більше їх поляже, тим вигідніше всім сторонам.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Боі по всьому фронті, а втрати противника к кожним тижнем все меньші. Особливо в техніці

Вони почали воювати малими групами, нічого дивного.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А можно расшифровать, о чем этот твит?

То бан ...  -X-
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
akv

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ночной Сталкер
11 ч.  ·
Нічний #не_арестович з поясненнями для зовсім тяжких людей.
Отже, з головних фронтових новин.
Позитивного поки що мало, але я попереджав ще декілька днів тому, що зараз радісних новин поки не чекайте.
Наші війська були вимушені залишити Світлодарськ, Миронівське та Луганське, щоб не опинитися в оточенні.
Йдуть бої за Лиман, частина міста вже захоплена ворогом.
Траса на Лисичанськ та Северодонецьк поки під нашим контролем, але прострілюється.
У Херсонській та Запорізький областях помічено декілька ешелонів з танками. Танки старі, Т-62, але їх багато є, і завезено вже теж більше 200 одиниць точно. Є прогнози про підготовку до наступу на деяких ділянках.
Тепер з хорошого. Наші війська тримаються і, будь ласка, утримайтеся врешті-решт від істеричних постів типу:
- Аааааа, біля Новозалупівки вкрай тяжка ситуація, постійні обстріли, хлопці голі-босі, рятуйте!
Такі пости не несуть ніякого конструктиву та не мають сенсу.
Повірте, ЗСУ знають по те, де критична ситуація і роблять все, що можуть. Якщо ви вважаєте, що зможете краще - велкам до армії.

Тепер трохи поясню, чому так складається.
Основні хвилі ленд-лізу ще не прибули, а щоб наступати, потрібна техніка. Легкою піхотою на волонтерських джипах наступати, звісно, можна, але втрати будуть колосальні.
Треба розуміти, що чисельність армії збільшилася десь у три рази, причому миттєво. Звідси і проблеми з постачанням тих самих бронежилетів та форми, але основна проблема - звісно, недостатня кількість бойової техніки. І її ми зараз чекаємо, в тому числі.
Питання, чому не було стратегічного резерву на випадок війни, звісно, актуальне і я можу теж дати відповідь, але вона вам не сподобається, бо проблема не в очевидному "проїбали", і не у зрадниках-чиновниках. Але про це трохи пізніше.

https://www.facebook.com/nightstalkerkyiv/posts/pfbid02BxLUWRfKbZ31fko45SLefryqR88RqYFFHvFjx7hhKGBhbJdpeMDdJSiasQE9VyKnl
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Цікаво, кормільці вже зрозуміли, що нікому не потрібні? Що більше їх поляже, тим вигідніше всім сторонам.

Бабам подвезут дагестанцев. О мужьях будут скорбеть раз в год, в день, который им назначат для празднования
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2


Reggie
 
Сегодня в 01:59
Добавить закладку
#150.903
Бандера, которого ищет небезызвестный дон, снова объявился. На трофейной дабабе.


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

По данным ХОВА рашисты обостряли вчера Харьков из самоходных пушек большой мощности «Пион», дальность стрельбы которых достигаем 47 км
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Американцы демилитаризировали русский бтр 80 из гранатомета Матадор



Останнє редагування: 27 травня 2022 11:56:18 від МирнийКиев
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
HSM

akv [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:18
IP/Host: ---.net.arkada-x.com

це , схоже , з навчань
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Taras Troiak
44 мин.  ·
Кароче, тепер я вимушений емігрант із-за дебільної постанови Кабінет Міністрів України, яка дозволяє виїзжати з України тільки водіям вантажного транспорту та держслужбовцям.
Це коли повернутися в Україну не можу не тому, що не хочу (піздєц як хочу), а тому що відсутня процедура тимчасового виїзду в ЄС для таких як я волонтеро-підприємців. А вся логістика, бізнес та не бізнес зустрічі зараз проходять в Польщі, бо не кожен іноземний партнер ризикне їхати в Україну.
Більшість моїх друзів підприємців теж виїхали і думають як "відрізати кінці назавжди", бо розуміють, що повернутися не можуть із-за дебільних правил встановлених Кабміном. Я же звалювати назавжди не хочу і хочу більшість часу проводити в Україні.
В той час, депутати та чиновники, які отримують зарплату з бюджету, без проблем виїзжають та заїзжають коли їм треба.
Ну який вам бля толк, якщо я зі своїми навичками буду безвилазно сидіти в Україні і не зможу виїхати на зустріч в Польщу?
Дайте можливість підприємцям виїзжати-заїзжати. Ніхто бля нікуди не втече. А всі хто хотіли - вже заплатили/домовились/переплили річку/перебігли через кордон та втекли.


зы. мужик дронами занимается
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

перестали ходити в "психічні" колонами по дорогах  :-)o


НЕТ
Вот юзер пишет правильные мысли  :(


ggg69
 
Сегодня в 08:59
#150.968
По войне ... Период русских(божестаенных) подарков закончился , когда русские поперлись половиной армией на киев, Харьков в леса и грязь , полностью нивелировав свое преимущество в артилерии и авиации и если бы не убежали могли бы там остаться все ... Но видимо там все же не все идиоты ... А щас пошла обычная русская тактика ВОВ , как деды воевали . И в этой тактике у кого больше стволов и снарядов тот и выигрывает ... Ну и орланов они наклепали много ... У украинцев с таким что есть количеством артилерии , млрс и боеприпасов , шансов мало ... Украинцы вынуждены использовать тактику бей-беги , а русские скорее всего не парятся и стоят дивизионами на месте и выстреливуют снаряды/ракеты вагонами ...

С современными армиями это тактика самоубийственная , но тут прокатывает ... Выход по мне тут один , как я и раньше говорил, вся украинская артилерия должна работать только на контрбатарейку , фронт держат птуры , а поддерживают минометы и только в крайних случаях артилерия/млрс ... Байрактары занимаются только разведкой по линии фронта , без бомбочек , его оптика ваше самое большое преимущество . это война разведки и артилерии ... И выбивать у штатов млрс с корректируемыми/самонаводящимися ракетами и средства разведки/целеуказания ... Как только это поступит русским будет капец ... У израиля по вики 30 млрс , а у хизбалы больше 1000 , но на войне эти 30 просто охотятся за этой 1000 ... Количество тут вообще не решает ничего ... Хорошая разведка плюс млрс с вто решат проблему русской артилерии , а без артилерии русские посыпятся ...

https://waronline.org/fora/index.php?threads/Вооружённый-конфликт-на-востоке-Украины-2014-2022-и-Российско-Украинская-война-2022.4995/page-7549
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Дайте можливість підприємцям виїзжати-заїзжати. Ніхто бля нікуди не втече. А всі хто хотіли - вже заплатили/домовились/переплили річку/перебігли через кордон та втекли.
(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

амереканці добровольці

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

На четвертому місяці війни варто вже зрозуміти одну важливу для успішного ведення війни річ. Без БК до арти нам жопа.  Запаси озброєнь на арсеналах НЕ розраховувалися на нескінченну війну. Вони є буфером для запуску потокового забезпечення боєприпасами. Треба терміново піднімати снарядну отрасль. Проводити аудит, купувати попроха, вибухівку, матеріали яких нема в України. Все що в промисловості може лити і точити: має лити і точити: приватні, особливо приватні підприємства мають бути залучені до виготовлення нескладних озброєнь які мають високий пріоритет: мін та снарядів. Треба перекрити всю номенклатуру яка дає можливість максимального ураження ворога: 125, 155, 203 - все чого нема на арсеналах має вироблятися товарними обсягами - сотнями тисяч - мільонами на рік. Наша арта має стріляти, має стріляти неперервно. Соромно маючи таку розвинуту промисловість ходити і жебрати по снарядику як кончалиги. Для реалізації цієї програми ні в якому разі не залучати функціонерів з оборонпрому бо там одні дебіли і агенти. Мають бути створені Особливі Комітети з проактивних перевірених людей, які мають щільно контролювати виготовлення озброєнь і причетних керівників.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Була вчора новина про італійські гаубиці на фронті. Італія щось дає, це не німці
Причем, первое сообщение, в итальянских СМИ, было 10 мая...
Вчера сообщалось, что уже воюют...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
HSM

На четвертому місяці війни варто вже зрозуміти одну важливу для успішного ведення війни річ. Без БК до арти нам жопа.  Запаси озброєнь на арсеналах НЕ розраховувалися на нескінченну війну. Вони є буфером для запуску потокового забезпечення боєприпасами. Треба терміново піднімати снарядну отрасль. Проводити аудит, купувати попроха, вибухівку, матеріали яких нема в України. Все що в промисловості може лити і точити: має лити і точити: приватні, особливо приватні підприємства мають бути залучені до виготовлення нескладних озброєнь які мають високий пріоритет: мін та снарядів. Треба перекрити всю номенклатуру яка дає можливість максимального ураження ворога: 125, 155, 203 - все чого нема на арсеналах має вироблятися товарними обсягами - сотнями тисяч - мільонами на рік. Наша арта має стріляти, має стріляти неперервно. Соромно маючи таку розвинуту промисловість ходити і жебрати по снарядику як кончалиги. Для реалізації цієї програми ні в якому разі не залучати функціонерів з оборонпрому бо там одні дебіли і агенти. Мають бути створені Особливі Комітети з проактивних перевірених людей, які мають щільно контролювати виготовлення озброєнь і причетних керівників.

на артема  в 2018  на 155 було готове виробництво , вже
і  ...



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

НЕТ
Вот юзер пишет правильные мысли  :(


ggg69
Сегодня в 08:59
#150.968
По войне ... Период русских(божестаенных) подарков закончился , когда русские поперлись половиной армией на киев, Харьков в леса и грязь , полностью нивелировав свое преимущество в артилерии и авиации и если бы не убежали могли бы там остаться все ... Но видимо там все же не все идиоты ... А щас пошла обычная русская тактика ВОВ , как деды воевали . И в этой тактике у кого больше стволов и снарядов тот и выигрывает ... Ну и орланов они наклепали много ... У украинцев с таким что есть количеством артилерии , млрс и боеприпасов , шансов мало ... Украинцы вынуждены использовать тактику бей-беги , а русские скорее всего не парятся и стоят дивизионами на месте и выстреливуют снаряды/ракеты вагонами ...

С современными армиями это тактика самоубийственная , но тут прокатывает ... Выход по мне тут один , как я и раньше говорил, вся украинская артилерия должна работать только на контрбатарейку , фронт держат птуры , а поддерживают минометы и только в крайних случаях артилерия/млрс ... Байрактары занимаются только разведкой по линии фронта , без бомбочек , его оптика ваше самое большое преимущество . это война разведки и артилерии ... И выбивать у штатов млрс с корректируемыми/самонаводящимися ракетами и средства разведки/целеуказания ... Как только это поступит русским будет капец ... У израиля по вики 30 млрс , а у хизбалы больше 1000 , но на войне эти 30 просто охотятся за этой 1000 ... Количество тут вообще не решает ничего ... Хорошая разведка плюс млрс с вто решат проблему русской артилерии , а без артилерии русские посыпятся ...

https://waronline.org/fora/index.php?threads/Вооружённый-конфликт-на-востоке-Украины-2014-2022-и-Российско-Украинская-война-2022.4995/page-7549

Логично, на первый взгляд .. как на мое мнение.
Но нам зачем - это важная информация должна быть направлена в ген штаб!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Taras Troiak
44 мин.  ·
Кароче, тепер я вимушений емігрант із-за дебільної постанови Кабінет Міністрів України, яка дозволяє виїзжати з України тільки водіям вантажного транспорту та держслужбовцям.
Це коли повернутися в Україну не можу не тому, що не хочу (піздєц як хочу), а тому що відсутня процедура тимчасового виїзду в ЄС для таких як я волонтеро-підприємців. А вся логістика, бізнес та не бізнес зустрічі зараз проходять в Польщі, бо не кожен іноземний партнер ризикне їхати в Україну.
Більшість моїх друзів підприємців теж виїхали і думають як "відрізати кінці назавжди", бо розуміють, що повернутися не можуть із-за дебільних правил встановлених Кабміном. Я же звалювати назавжди не хочу і хочу більшість часу проводити в Україні.
В той час, депутати та чиновники, які отримують зарплату з бюджету, без проблем виїзжають та заїзжають коли їм треба.
Ну який вам бля толк, якщо я зі своїми навичками буду безвилазно сидіти в Україні і не зможу виїхати на зустріч в Польщу?
Дайте можливість підприємцям виїзжати-заїзжати. Ніхто бля нікуди не втече. А всі хто хотіли - вже заплатили/домовились/переплили річку/перебігли через кордон та втекли.


зы. мужик дронами занимается

Чем только люди ни занимаются, чтоб не сидеть в окопах.
Думаете, девушки дроны не закупят?
Из Аэророзвидки и другие всякие женщины с детьми, инвалиды..
Граждане других государств опять же помогут.
Да те же эмиги.
Не?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
HSM

Чем только люди ни занимаются, чтоб не сидеть в окопах.

на одного військового має працювати 18  цивільних , це закон



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

На четвертому місяці війни варто вже зрозуміти одну важливу для успішного ведення війни річ. Без БК до арти нам жопа.  Запаси озброєнь на арсеналах НЕ розраховувалися на нескінченну війну. Вони є буфером для запуску потокового забезпечення боєприпасами. Треба терміново піднімати снарядну отрасль. Проводити аудит, купувати попроха, вибухівку, матеріали яких нема в України. Все що в промисловості може лити і точити: має лити і точити: приватні, особливо приватні підприємства мають бути залучені до виготовлення нескладних озброєнь які мають високий пріоритет: мін та снарядів. Треба перекрити всю номенклатуру яка дає можливість максимального ураження ворога: 125, 155, 203 - все чого нема на арсеналах має вироблятися товарними обсягами - сотнями тисяч - мільонами на рік. Наша арта має стріляти, має стріляти неперервно. Соромно маючи таку розвинуту промисловість ходити і жебрати по снарядику як кончалиги. Для реалізації цієї програми ні в якому разі не залучати функціонерів з оборонпрому бо там одні дебіли і агенти. Мають бути створені Особливі Комітети з проактивних перевірених людей, які мають щільно контролювати виготовлення озброєнь і причетних керівників.

сколько об этом уже говорилось, население сидит без работы, и простаивают площадя в том числе подземные, где можно было бы уже наладить какое то производство.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://twitter.com/view/status/1530003439039782917

ех, накрити б весь квадрат рсзошками (замріяно)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Чем только люди ни занимаются, чтоб не сидеть в окопах.
Думаете, девушки дроны не закупят?
Из Аэророзвидки и другие всякие женщины с детьми, инвалиды..
Граждане других государств опять же помогут.
Да те же эмиги.
Не?

девушки кастомные дроны и кастомные бпла сделают, прошивки диджиаям поменяют, программы обучения дроеноводам организуют?
договорятся с поставщиками етс етс

и главное - налоги с бизнеса будут платить

Останнє редагування: 27 травня 2022 12:30:11 від sklm
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

знову казарма(
бля
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Интервью главы фонда "Повернись живим" Тараса Чмута (цікаво):

- З моменту ухвалення закону про національний опір у липні почалося досить неквапливе створення ТрО — її регіональних представництв, бригад, батальйонів тощо. Як відомо, процес трохи активізувався після прийняття змін до закону в січні. Але головне одне: розгортання ТрО для воєнного стану мало зайняти рік. Тобто фактично 24 лютого ми вступили у війну у стані «як є», а не так, як нам би хотілося.

- На 23 лютого в армії не було проблем із забезпеченням. А ось 24-го вони почалися, оскільки втричі збільшилася кількість людей. Нині сили ТрО налічують 110 тисяч, ЗСУ — 550 тисяч, інших силових структур — близько 200 тисяч. Але держава взагалі не готувалася до того, що треба буде одномоментно екіпірувати під мільйон бійців. А ще — закласти запас, враховуючи активні дії, із втратами в людях, озброєнні, екіпіруванні. Які треба буде компенсувати щодня.

- Зараз я скажу дуже непопулярну річ: для держави важливі не «броники» й каски, головне — вигравати бій. А для цього потрібна арта, боєприпаси, ППО і протитанкові засоби. Крапка. І це пріоритет. Ось держава і вкладає в пріоритет. Тому можна воювати і в джинсах, а не в офігенних берцях, коли тебе прикриває арта. Їхній арті байдуже, в якому ви «бронику».

- Люди завжди переживають за своїх. Міноборони переживає за все.

- Міноборони відпрацьовує вісім із десяти. ЗСУ — на міцну дев'ятку. Дуже багато робиться. Вся надія на ЗСУ і міжнародну допомогу. Ми самотужки не впораємося. Ніяк. Ми тримаємося як держава, доки нам дають зброю, техніку та боєприпаси. Вся держмашина має працювати на освоєння цього. Стосовно бюджету й екіпірування, думаю, вирівняємося до кінця літа. Якщо в нормальних обсягах закуповуватиме Міноборони, буде стабільна допомога Заходу і якусь частину закриють волонтери.

- Ми вже виграли цю війну. У нас зараз найкраща ситуація з можливого. У вересні в мене була розмова з Залужним, і він сказав, що в нас є дуже маленький шанс вистояти. Ми виграємо, якщо підніметься вся країна, якщо об'єднається весь народ. Самі ЗСУ нічого не зроблять. Ми — піднялися. І ми вже виграли битву за Київ, за північ. Не втратили військову вертикаль управління армією, зберегли авіацію, а головне — бойовий дух. Не піддалися паніці. За рахунок допомоги наших західних партнерів ми зрозуміли, що з ними можна воювати. Ми стоїмо й тримаємо удар. Росія нас недооцінила. Квітів їй тут не заготували.

- Десь у липні стане зрозуміло, куди ми вирулимо. Ми зараз локально наступаємо і знаємо, чого чекати в найближчі тижні від ворога, що активізується. І у нас є великі втрати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Прилетіло над Тернополем

Останнє редагування: 27 травня 2022 12:46:31 від Слав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Прилетіло на Тернопіль

вони притягнули іскандери до бресту, щоб бити по ЗУ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

вони притягнули іскандери до бресту, щоб бити по ЗУ

Помилка над тернополем пролетіло дальше
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Шо пролетіло? Нема тривоги
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

девушки кастомные дроны и кастомные бпла сделают, прошивки диджиаям поменяют, программы обучения дроеноводам организуют?
договорятся с поставщиками етс етс

и главное - налоги с бизнеса будут платить

А что им помешает?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Помилка над тернополем пролетіло дальше

Я коли був в Вінницькій області, то здавалося, що крилаті ракети, що летять на Західну, міг би капцем збивати  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Прилетіло над Тернополем
без тривог ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

на одного військового має працювати 18  цивільних , це закон

Ура. Хороший закон.
Можно в эти 18 войдут два трехдетных мужика из моей семьи, одному из которых 62 с половиной?
Где Аэлит, чтоб сказать про нацию хитрожопых мамчуров и страну коррупционерию.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія