Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Сцуко, кошмарить хуйло напередодні Пасхи (

Доки був у СільпоГулівер два рази повітряна тривога...

Народу багацько, але карти чомусь не працюють. Товар є, полички не пусті. Мене цікавили зелені яблучка (дешево, по 9,99), трохи салфєток і туалетного паперу (вибачаюсь), мука для хліба (навчились самі робити хліб як у тому Сільпо)) нажаль тільки біла, житньої нема), пару сільодок - щось скучив,  м'нясо є, риба теж єсть - на ціни не дивився, овочі та фрукти є всі що хочеш,  салатів і трави - повно - веганам просто щастя. ))

Був глюк у «привата» і про нього писали. Я не змогла приватівською розрахуватися, а іншого банку пройшла оплата. Не Київ, правда.
   
Був глюк у «привата» і про нього писали. Я не змогла приватівською розрахуватися, а іншого банку пройшла оплата. Не Київ, правда.
В Київі, в Сільпо, в намагалася розрахуватися двома картками різних банків. Не пройшла жодна. Готівкою розраховувалась.
   
В Київі, в Сільпо, в намагалася розрахуватися двома картками різних банків. Не пройшла жодна. Готівкою розраховувалась.

Там певно термінал приватівський стояв.
   
Там певно термінал приватівський стояв.
В Сільпо, наскільки я знаю, термінали банку Восток, що належить групі Фоззі, як і саме Сільпо.
   
В Сільпо, наскільки я знаю, термінали банку Восток, що належить групі Фоззі, як і саме Сільпо.

Півгодини тому так само не зміг розрахуватися карткою у Сільпо. Термінал Привату. Карта іншого банку.
   
Вже приват запрацював.
І здається сирени зробили тихіше, або якісь взагалі відключили, в центрі майже їх не чути
   
Півгодини тому так само не зміг розрахуватися карткою у Сільпо. Термінал Привату. Карта іншого банку.

То проблеми саме в Привату. ПОС-термінали, банкомати. Не знаю, як термінали на поповнення - працювали, чи ні. Мені щоб купити котам корм - прийшлося йти готівку знімати. Карта не привату.
   
здається сирени зробили тихіше, або якісь взагалі відключили, в центрі майже їх не чути

Ще й як чути. Робити "тихіше" сирени - це як... і навіщо?... під час війни і щоденних атак ракетами.
   
Ще й як чути. Робити "тихіше" сирени - це як... і навіщо?... під час війни і щоденних атак ракетами.

Вітер звук відносить
   
Карта іншого банку

картКа. Карта - це мапа.
   
Вітер звук відносить

Поряд сирени.

Але коли я був декілька днів у друзів в Хмельницьку, то у них сирена стоїть прямо майже під домом. Ото трєш, особливо ночами, години в три-чотири.
   
Поряд сирени.

Але коли я був декілька днів у друзів в Хмельницьку, то у них сирена стоїть прямо майже під домом. Ото трєш, особливо ночами, години в три-чотири.

В Чернігові на третій чи четвертий  день як пропало світло здохли і сирени. Згадували ручні сирени, як у кіно про війну
Один смартфон виручав.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

В Чернігові на третій чи четвертий  день як пропало світло здохли і сирени. Згадували ручні сирени, як у кіно про війну
Один смартфон виручав.

Теж згадала про ручні сирени. Нам у школі таку показували на уроках цівільної оборони :).
   
Вітер звук відносить

Простов Києві з‘явився шум машин та транспорту. Тому і сирени здаються не такими гучними
   
Теж згадала про ручні сирени. Нам у школі таку показували на уроках цівільної оборони :).



Точно
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Так, було діло.
В нас тут оборону, а потім і НВП вів відставний штурман. Він ще нас у бомбосховище водив на аєродром та вчив протигази надівати.

ПС а тепер з того аєродрому нам "привіти" прилітають :(
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Півгодини тому так само не зміг розрахуватися карткою у Сільпо. Термінал Привату. Карта іншого банку.
В Сільпо не може бути терміналу Привата. Тільки банк Восток. Як і в Форі і FOZZY. Повірте, я в курсі))
   
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Добродій, назву гілки читали?
   
Добродій, назву гілки читали?

Гілки про Одесу створювати? Там історія, як хлопець умовив дівчину втекти з Києва до Одеси...
   
шо це було??
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

прилетіло?
   
і де....

шулявка голосно чула 2 рази
   
Правий берег?
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

чув на правому, гучно.
   
і де....

шулявка голосно чула 2 рази

да пару раз слышал
   
пишуть, область. Знайомий на південному заході сидить - каже й них йобнуло так некисло

   
і київ теж
   
я би область не почула, певно...
   
Спочатку просвистіло, дуже низько летіло. Потім два вибухи. Правий.
   
Очень сильно прилетело  :(
Два раза. :(
   
Вся Україна червона

мурік, вона з 18 вечора червона, і так щодня. І ЩО
   
Це кацапи гутеррішу відсалютували?
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Спочатку просвистіло, дуже низько летіло. Потім два вибухи. Правий.

Ну це искандер с беларашки..
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

 ;o нічого не чула, слухаю золкіна, але не дуже голосно
   
Тревоги не было до прилетов по соседству с тещей и тетей жены. Все окна нафуй.  :(
   
https://t.me/kievreal1/20351
Горит здание, но похоже не то, куда целились…Пистец родня в шоке. Хорошо, что теща не слышит нифуя. Практически через дорогу от неё ипануло. Окна повылетали сильно  :(
   
Була півтора дня в Києві, повернулась в область. І тут жесть. :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія