Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переговори з Орками , мирний договір

Re: Переговори з Орками , мирний договір

Прочитал все. Объяснение прочитанному дал выше. Что вас так испугало в сказанном Зеленским?

Сама згадка слова референдум.
Не налякала, а викликала питання
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Я б вам не радив аналізувати надрукований текст. Ви краще послухайте.
Послухав. Слово в слово те саме, що я цитував вище, і що наводить УП в якості прямої мови текстово.
Я дуже здивований впертим запереченням окремими персонажами елементарних беззаперечних фактів.
Слухаємо з 26-ї хвилини.
   
Послухав. Слово в слово те саме, що я цитував вище, і що наводить УП в якості прямої мови текстово.
Я дуже здивований впертим запереченням окремими персонажами елементарних беззаперечних фактів.
Слухаємо з 26-ї хвилини.
https://youtu.be/_AD9iEDUcA0

І що там? Казав про референдум на тимчасово окупованих територіях?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

І що там? Казав про референдум на тимчасово окупованих територіях?
Я не буду відповідати тобі так, як заслуговуєш в цій темі. Не хочу в бан за "образи".
Діалог закінчено.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір


Слав, все всім зрзуміло. Але Бяка думає, чи не стане результатом от таких перемовин мінськ-3.
І я її розумію. Це не істерика, не зрада, не ворожі наративи. Це цілком справедливі питання
І в мене теж питаннячко, про що може бути референдум, навіть якщо завтра кацапи підуть геть
і настане мир. От про що? І якщо буде 49 на 51, то що?
Ми вже мали результатом дипломатіі 8 років незнамо чого.
І досить вже в подібних питаннях шукати зраду і істерику. Я послухав сьогодні інтерв*ю Арестовича
незалежному каналу Настоящее время. Геть не зрозумів тих наративів. Вибачте, але для мене це початок
вихляння дупою і рятування морди обличчя хуйла.

Честно скажу, я не вижу ни одного украинского политика, который на второй день вторжения не помчался бы в Минск подписывать этот самый Минск-3. Кроме президента Зеленского.

Кацапы сейчас ведут абсолютно не конструктивные переговоры настаивая по сути на выполнении ультиматума Хуйла.
Зеленский сказал что никакой ультиматум принят не будет.
Так что либо кацапы сменят тон и начнут серьезно говорить либо это просто Zoom-болтовня и затяжка времени со стороны кацапов. Это вообще их тактика. Хуйло тянул время на переговорах Минск-2, пока кацапы не взяли Дебальцево. Может сейчас они тянут до взятия Мариуполя. Который стоит насмерть.

Пентагон считает что сейчас в Украине патовая ситуация - кацапы не могут продвинуться дальше, украинцы пока не готовы гнать их нах. С одной стороны, кацы могут наскрести резервы (не знаю как много без объявления мобилизации), с другой, украинцы проводят полным ходом обучение призванных резервистов и продолжают получать оружие.
По сути дела острая фаза войны перешла в позиционную
Азербайджанский военный эксперт Агиль Рустамзаде считает что в такой войне преимущество у украинцев, так как у кацев проблемы со снабжением и низкий моральный дух у солдат.

Не исключено что НАТО таки решат вмешаться. Как только получат позитивный ответ на вопрос «Есть ли хоть один человек в цепочке нажатия кнопки, который ее не нажмёт?»

Так что все пока в подвешенном состоянии с перспективой победы только у Украины. И никакой зрады :)
   
Я не буду відповідати тобі так, як заслуговуєш в цій темі. Не хочу в бан за "образи".
Діалог закінчено.

Злився коротше. А я стільки часу потратив, щоб тобі щось пояснити. Не в коня корм. Добраніч  :D
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Сама згадка слова референдум.
Не налякала, а викликала питання

Выше уже объяснял но могу ещё раз повторить.
Некоторые вопросы могут быть решены только на референдуме. Поэтому их в принципе нельзя обсуждать на переговорах.
Точка.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір
IgS

Не треба ускладнювати ситуацію (референдум, тощо).
Можливо, колись референдум і знадобиться, але ж не зараз!
І навіть планувати його на майбутнє наразі просто недоречно.

Більша частина руськіх хотєлок ...

1. Відмова від НАТО
2. Роззброєння
3. Денацифікації
4. Узскій язик в Україні
5. Визнання Крима кацапським
6. Визнання Ордла в межах областей


... просто нездійсненна.

Тобто більшість хотєлок русні на переговорах
1) т.зв. "денаціфікації" (+ рос.мова - друга державна),
або можливі хотєлкі стосовно державного устрою
(федералізація - дивно що зараз русня про неї не згадала),
2) роззброєння України

порушують суверенітет України
і тому просто не можуть бути предметом цих переговорів.

Це теми для країни, яка підписала капітуляцію
(так, як було з нацистською Німеччиною та імператорською Японією)

Визнання Крима кацапським та визнання Лугандонії - це також з тієї ж опери.
Але щоби зараз не ускладнювати ситуацію, ці теми можна винести
в окремий порядок денний для наступних переговорів.

Питання вступу/невступу до НАТО - також вкрай складне.
Якщо Україна відмовиться від вступу до НАТО,
жодна з гарантій безпеки, надана іншою країною
(в тому числі РФ) не буде надійною
(згадаємо Будапештський меморандум - він нас захистив?)

Без потужних ЗСУ та оборонного союзу з кількома країнами-сусідами України
протистояти РФ просто неможливо.
Якщо роззброїтись та не мати союзників
за кілька років/десятиріч русня знову прийде до нас
як монголо-татарська орда майже 800 років тому.

Тобто реально зараз можна домовлятись
тільки стосовно двух обмеженних речей:
припинення вогню та виведення русні за  межі України

з метою
1) Ліквідації гуманітарної катастрофи на тимчасово захоплених руснею територіях;
2) Збереження життя ще не утілізованих ЗСУ російських вояків.

Питання "НАТО, Крим, Лугандонія" виносити за дужки
та домовлятись про наступні переговори.

Питання "роззброєння" на цих переговорах
просто ігнорувати - русня не в тій ситуації,
щоб в цьому питання ставити Україні ультимативні умови.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Некоторые вопросы могут быть решены только на референдуме. Поэтому их в принципе нельзя обсуждать на переговорах.
А тут вважають, що можна:

""Народ повинен буде сказати і дати відповідь на ті чи інші формати компромісів. А ось якими вони будуть — це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією. "
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Не треба ускладнювати ситуацію (референдум, тощо).
Можливо, колись референдум і знадобиться, але ж не зараз!
І навіть планувати його на майбутнє наразі просто недоречно.

Більша частина руськіх хотєлок ...

1. Відмова від НАТО
2. Роззброєння
3. Денацифікації
4. Узскій язик в Україні
5. Визнання Крима кацапським
6. Визнання Ордла в межах областей

... просто нездійсненна.

Тобто більшість хотєлок русні на переговорах
1) т.зв. "денаціфікації" (+ рос.мова - друга державна),
або можливі хотєлкі стосовно державного устрою
(федералізація - дивно що зараз русня про неї не згадала),
2) роззброєння України

порушують суверенітет України
і тому просто не можуть бути предметом цих переговорів.

Це теми для країни, яка підписала капітуляцію
(так, як було з нацистською Німеччиною та імператорською Японією)

Визнання Крима кацапським та визнання Лугандонії - це також з тієї ж опери.
Але щоби зараз не ускладнювати ситуацію, ці теми можна винести
в окремий порядок денний для наступних переговорів.

Питання вступу/невступу до НАТО - також вкрай складне.
Якщо Україна відмовиться від вступу до НАТО,
жодна з гарантій безпеки, надана іншою країною
(в тому числі РФ) не буде надійною
(згадаємо Будапештський меморандум - він нас захистив?)

Без потужних ЗСУ та оборонного союзу з кількома країнами-сусідами України
протистояти РФ просто неможливо.
Якщо роззброїтись та не мати союзників
за кілька років/десятиріч русня знову прийде до нас
як монголо-татарська орда майже 800 років тому.

Тобто реально зараз можна домовлятись
тільки стосовно двух обмеженних речей:
припинення вогню та виведення русні за  межі України

з метою
1) Ліквідації гуманітарної катастрофи на тимчасово захоплених руснею територіях;
2) Збереження життя ще не утілізованих ЗСУ російських вояків.

Питання "НАТО, Крим, Лугандонія" виносити за дужки
та домовлятись про наступні переговори.

Питання "роззброєння" на цих переговорах
просто ігнорувати - русня не в тій ситуації,
щоб в цьому питання ставити Україні ультимативні умови.

Ми не володіємо повною інформацією про ситуацію, тож що і як, не наша справа
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Может сейчас они тянут до взятия Мариуполя. Который стоит насмерть.

Пентагон считает что сейчас в Украине патовая ситуация - кацапы не могут продвинуться дальше, украинцы пока не готовы гнать их нах.
.......
Так что все пока в подвешенном состоянии...

Как-то так.
Что мне не до конца понятно, почему кацапы сегодня так хвалят Арестовича.
Я не буду цитирвать их, здесь такое не любят.

Будем смотреть, что будет после евровизита Байдена.

   
Re: Переговори з Орками , мирний договір
IgS

Ми не володіємо повною інформацією про ситуацію, тож що і як, не наша справа
Не погоджуюсь, що це не наша справа.
Нам жити в тому "мирі", який зараз народжується на цих переговорах.
І якщо Україна підпише "рос.мова - друга державна", відмову від НАТО та роззброєння,
мирним це життя буде дуже недовго
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Не погоджуюсь, що це не наша справа.
Нам жити в тому "мирі", який зараз народжується на цих переговорах.
І якщо Україна підпише "рос.мова - друга державна", відмову від НАТО та роззброєння,
мирним це життя буде дуже недовго

Ну вам в польші нема чого хвилюватися
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

А тут вважають, що можна:

""Народ повинен буде сказати і дати відповідь на ті чи інші формати компромісів. А ось якими вони будуть — це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією. "

Правильно! Есть вопросы которые могут решить на переговорах, а есть вопросы, которые могут быть решены только на референдуме
Вот это и объясняется кацапам. Неужели и вам нужно объяснять что референдум можно провести только после вывода всех кацапских вояк с Украины и возвращении всех выехавших украинцев?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Правильно! Есть вопросы которые могут решить на переговорах, а есть вопросы, которые могут быть решены только на референдуме
Ну так питання, які можуть бути вирішені тільки на референдумі, "в прінципє нєльзя обсуждать на пєрєґоворах", чи все ж "це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією"(с)?
Ти визначись якось.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Ну так питання, які можуть бути вирішені тільки на референдумі, "в прінципє нєльзя обсуждать на пєрєґоворах", чи все ж "це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією"(с)?
Ти визначись якось.

То есть ты как и кацапы не понимаешь…
Ну иди тогда за кацапским кораблём
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

То есть ты как и кацапы не понимаешь…
Ну иди тогда за кацапским кораблём
Такі, як ти з "перегріновичем", давно і є по суті "кацапським кораблем" з відповідним портом прописки. Своєю дрімучістю дискредитуєте все, що, начебто, беретесь захищати.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

під час війни є і буде багато різної інформації, ще більше дезінформації від найвищих посадових осіб
цілком можливо, що відкриті переговори використовуються як прикриття, фоновий шум, для прихованих подвійних-потрійних перемовин на яких вирішується доля росії

зараз треба зарубити собі на носі
Україна переможе у цій війні
програш України фактично означатиме програш усього світу у боротьбі з хуйло режимом
цього не може бути, тому що не може бути ніколи
тому патріотам не треба хапатися за серце і пити валеріанку
тим більше розганяти зраду
 [ua]
 

Останнє редагування: 22 березня 2022 04:08:11 від Good-Luck
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Я бы послал нахуй тот крым и домбабве
Но!!
Вовлек в переговорный процесс европу.
Украина отдает крым и домбабве и идет в ес + нато на следующий день после перемирия.
Оба условия в одном пакете
И трехстороннее подписание - хуйло ес и украина
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Украина может и переможе но останется с 10 млн населения тк половина сбежит осядет на западе а половина под бомбами погибнет.
Тянуть тоже не сильно возможно
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Я бы послал (x) тот крым и домбабве
Но!!
Вовлек в переговорный процесс европу.
Украина отдает крым и домбабве и идет в ес + нато на следующий день после перемирия.
Оба условия в одном пакете
И трехстороннее подписание - хуйло ес и украина
+++ не просто нато а базы военные на следующий день.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

+++ не просто нато а базы военные на следующий день.
Можна і так помріяти.
Аби була політична воля Заходу, все те можна було зробити в 2005у році.
І ведмідь був слабкий і Україна на підйомі. Що заважало, не підкажете?
А, знову лячно було ядрьоної дубіни :shuffle: . Ну тоді я не знаю що тому Заходу
взагалі було потрібно.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Можна і так помріяти.
Аби була політична воля Заходу, все те можна було зробити в 2005у році.
І ведмідь був слабкий і Україна на підйомі. Що заважало, не підкажете?
А, знову лячно було ядрьоної дубіни :shuffle: . Ну тоді я не знаю що тому Заходу
взагалі було потрібно.

не надо юыдо вскармливать хуйла германии франции и израилю
а в 2005 население Украины еще было валенками
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

не надо юыдо вскармливать хуйла германии франции и израилю
а в 2005 население Украины еще было валенками
Нажаль, я не впевнений, що ця трійця то не робить зараз.
Весь кацапський зв*язок це алкатель. Не чув про санкціі від Франціі в цьому контексті.
Вся ржд це сіменс. Не чув також.
Якщо помиляюсь і пропустив, товкни мене мордою в ці галузеві санкціі. Візьму свої слова назад.
Про Ізраіль краще не буду поки згадувати.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Зміна Конституції референдум… як все це можливе в умовах воєнного стану, враховуючи що мільйони за кордоном і сотні тисяч окуповані? Все це нагадує дурне кіно.

Останнє редагування: 22 березня 2022 07:08:21 від Agni
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Не погоджуюсь, що це не наша справа.
Нам жити в тому "мирі", який зараз народжується на цих переговорах.
І якщо Україна підпише "рос.мова - друга державна", відмову від НАТО та роззброєння,
мирним це життя буде дуже недовго
+
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Я бы послал (x) тот крым и домбабве
Но!!
Вовлек в переговорный процесс европу.
Украина отдает крым и домбабве и идет в ес + нато на следующий день после перемирия.
Оба условия в одном пакете
И трехстороннее подписание - хуйло ес и украина
Херсон тоже отдашь? А хуле, с царского плеча, та хай подавятся? Пошел в куй
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір
IgS

Ну вам в польші нема чого хвилюватися
Знаєте, я зараз не тільки в Польщі.
В мої 61+ роки я маю можливість вільно заїхати/виїхати в/з України,
і з гуманітаркою в т.ч., чим і користуюсь
Так що свої зауваження залиште при собі.
   
Подоляк: Переговори з росіянами йдуть постійно, тяжко ламаються стереотипи
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/22/7333510/

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, який бере участь у переговорах української та російської делегацій щодо миру, розповів, що переговори онлайн тривають щодня і що Україна не йде на поступки в питаннях територіальної цілісності. Джерело: Подоляк в інтерв’ю BBC

Пряма мова: "Переговори в онлайні тривають постійно, є багато спірних питань, адже президент чітко висловив свою позицію стосовно територіальної цілісності, принципових гарантій безпеки - тобто того, що для нас є важливими аспектами. Переговори постійно йдуть у форматі онлайн, є багато консультативних груп, які залучені до цього процесу… Структура переговорів дійсно складна. Є переговорна група, яку всі знають, а є багато груп, які працюють у різних форматах. Є політичні радники, і це не тільки російські чи українські, з нашого боку – це Андрій Єрмак, який працює з політичними радниками з інших країн, які можуть бути країнами-гарантами…

Політичні радники активно працюють у консультаційному режимі. Крім того, є юридичні групи, які мають усе вивірити. Також є консультативні групи, які аналізують, наскільки це буде сприйматися українським суспільством".

Деталі: Подоляк наголосив, що між делегаціями є домовленість не обговорювати напрацювання "документа" до того часу, поки не буде узгоджена компромісна позиція, яка може бути оприлюднена. За його словами, "російська сторона часто вкидає якісь свої історії", щоб створити психологічний тиск на українську сторону і спровокувати конфлікт в українському суспільстві.

Пряма мова: "Є позиція РФ – вона пропагандистська, вони самі себе загнали в якусь ілюзію того, як побудований світ. І є позиція України, яку публічно озвучив президент Зеленський: територіальна цілісність і суверенітет є для нас ключовими цінностями. Крапка.

Що стосується самого переговорного процесу – для цього він і триває, щоб знайти, де ми можемо і до чого домовитися. Якщо не зможемо домовитись, так і скажемо. Але поки що переговорний процес триває і будь-яке необережне слово, яке буде сказано... Це дуже важкий процес. І зараз заради хайпу сказати якісь слова – це погано, неправильно.

Президент чітко сказав, що територіальна цілісність і суверенітет – це основа основ держави, і я не бачу сенсу проговорювати позиції РФ. Вони можуть заявляти будь-що. Це їхня позиція. Питання в нашій позиції, а наша позиція обстоюються на полях битв. Україна не йде ні на які поступки, бо це наша свобода і наша цілісність".

Деталі: Подоляк додав, що не знає, до чого готова РФ. Але йому здається, що росіяни погано розуміють сучасний світ і Україну, через слабку аналітику перед війною "вони припустилися фатальних помилок", бо неправильно оцінювали і свої ресурси, і ресурси України.

"У них дуже тяжко йде цей злам стереотипів, в яких вони жили протягом 8 років. Виходячи з цієї пропагандистської ілюзії, вони прийняли свої фатальні рішення і досі не можуть собі сказати: ми були неправі. Це складно, це впливає на переговорний процес, тому що треба реальний світ оцінювати більш адекватно і більш прагматично", – сказав радник голови ОПУ.

За словами Подоляка, 25 днів війни і стійкості України привели росіян "до більш адекватного сприйняття реальності". "Я не скажу що вони остаточно розуміють, де, хто і на якому місці перебуває, але це дозволяє нам більш-менш вести діалог", – сказав він.
   
Зміна Конституції референдум… як все це можливе в умовах воєнного стану, враховуючи що мільйони за кордоном і сотні тисяч окуповані? Все це нагадує дурне кіно.

А цей далі своє по 5 разу. Завдання отримав з Ольгіно чи що?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

https://ru.krymr.com/a/news-zelenskiy-krym-donbass/31764617.html
 
Цікаво, що в українському варіанті сайту цього нема...
Ключове:
1) Президент Украины Владимир Зеленский намерен поднять вопрос статуса аннексированного Россией Крыма и оккупированных частей Донбасса на переговорах с президентом России Владимиром хуйло после окончания войны и получения гарантий безопасности.

2) «Я считаю, что это (Крым и Донбасс – КР) очень трудная история. И чтобы там найти какой-то выход, нужно сделать первый шаг – это гарантии безопасности, окончание войны. В то же время, договориться, что мы решаем вопросы временно оккупированных территорий, но после этого.  Закончится этот блок, и тогда, пожалуйста, давайте говорить. На первой же встрече с президентом России я готов поднимать эти вопросы – об оккупированных территориях – они актуальны, важны. Но я уверен, что решение этих вопросов будет не на этой встрече»

3) Он отметил, что «если говорить о гарантиях безопасности, то мы будем иметь дело с изменениями Конституции».
«А это будет решаться не только президентом, но будет решаться и Радой, и народом Украины», – заявил Зеленский.


Тобто, спочатку кінець війни (як? Перемогою чи перемир'ям?)
Потім відмова від НАТО на референдумі.
Потім гарантії безпеки від Росії? Після відмови від НАТО? Чи я щось не второпав?


   
https://ru.krymr.com/a/news-zelenskiy-krym-donbass/31764617.html
 
Цікаво, що в українському варіанті сайту цього нема...
Ключове:
1) Президент Украины Владимир Зеленский намерен поднять вопрос статуса аннексированного Россией Крыма и оккупированных частей Донбасса на переговорах с президентом России Владимиром хуйло после окончания войны и получения гарантий безопасности.

2) «Я считаю, что это (Крым и Донбасс – КР) очень трудная история. И чтобы там найти какой-то выход, нужно сделать первый шаг – это гарантии безопасности, окончание войны. В то же время, договориться, что мы решаем вопросы временно оккупированных территорий, но после этого.  Закончится этот блок, и тогда, пожалуйста, давайте говорить. На первой же встрече с президентом России я готов поднимать эти вопросы – об оккупированных территориях – они актуальны, важны. Но я уверен, что решение этих вопросов будет не на этой встрече»

3) Он отметил, что «если говорить о гарантиях безопасности, то мы будем иметь дело с изменениями Конституции».
«А это будет решаться не только президентом, но будет решаться и Радой, и народом Украины», – заявил Зеленский.


Тобто, спочатку кінець війни (як? Перемогою чи перемир'ям?)
Потім відмова від НАТО на референдумі.
Потім гарантії безпеки від Росії? Після відмови від НАТО? Чи я щось не второпав?

газета крим.ру

ще комсомольськую правду сюди притягни

Це хіба те, що в банному листі називається ворожий нарратив
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

хуйло і так уже написав що ні нащо не підписувався.
   
Що за гілка така, що цим кацапським ботам тут як медом намазано. Від вчора її бомблять своїми ольгінськими задумками. Чи цю гілку спецом тримають, щоб їх виявити?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

https://ru.krymr.com/a/news-zelenskiy-krym-donbass/31764617.html
 
Цікаво, що в українському варіанті сайту цього нема...
Ключове:
1) Президент Украины Владимир Зеленский намерен поднять вопрос статуса аннексированного Россией Крыма и оккупированных частей Донбасса на переговорах с президентом России Владимиром хуйло после окончания войны и получения гарантий безопасности.

2) «Я считаю, что это (Крым и Донбасс – КР) очень трудная история. И чтобы там найти какой-то выход, нужно сделать первый шаг – это гарантии безопасности, окончание войны. В то же время, договориться, что мы решаем вопросы временно оккупированных территорий, но после этого.  Закончится этот блок, и тогда, пожалуйста, давайте говорить. На первой же встрече с президентом России я готов поднимать эти вопросы – об оккупированных территориях – они актуальны, важны. Но я уверен, что решение этих вопросов будет не на этой встрече»

3) Он отметил, что «если говорить о гарантиях безопасности, то мы будем иметь дело с изменениями Конституции».
«А это будет решаться не только президентом, но будет решаться и Радой, и народом Украины», – заявил Зеленский.


Тобто, спочатку кінець війни (як? Перемогою чи перемир'ям?)
Потім відмова від НАТО на референдумі.
Потім гарантії безпеки від Росії? Після відмови від НАТО? Чи я щось не второпав?


Зачем вы читаете кацапские газеты если можно посмотреть само интервью с Зеленским, где он ответил на эти 3 вопроса?
Конец войны - а) прекращение стрельбы и b) вывод всех кацапских войск с территории Украины
Гарантії безпеки не от Фашераши а от третьих стран членов НАТО. После этого возможно изменение Конституции по пункту НАТО не на референдуме а в Раде.
И только после этого и возвращения украинских граждан в Украину возможен референдум об оккупированных территориях Украины
   
SlavRedko вчора ми весь вечір терпляче і великими текстами намагались пояснити таком Рамблеру про що взагалі йдеться і що справді сказав Зеленський. Давали посилання, копіювали різні варіанти текстів, підкреслювали важливі моменти, тратили свій час на то, робили то абсолютнг коректно. В якості подяки та паскуда написало, що

Цитувати
Такі, як ти з "перегріновичем", давно і є по суті "кацапським кораблем" з відповідним портом прописки. Своєю дрімучістю дискредитуєте все, що, начебто, беретесь захищати.

Ну що тут скажеш. Залишається згадати стару форумну традицію - Не годуємо тролів.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Честно скажу, я не вижу ни одного украинского политика, который на второй день вторжения не помчался бы в Минск подписывать этот самый Минск-3. Кроме президента Зеленского.

це ваше бачення, на яке ви маєте повне право,
а я навпаки не бачу нікого з колишніх президентів, крім овоча, та нікого з існуючих українських політиків, крм опзж, хто б в цих умовах при такому героїчному спротиві ЗСУ та всього українського народу побіг би підписувати мінськ-3
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

це ваше бачення, на яке ви маєте повне право,
а я навпаки не бачу нікого з колишніх президентів, крім овоча, та нікого з існуючих українських політиків, крм опзж, хто б в цих умовах при такому героїчному спротиві ЗСУ та всього українського народу побіг би підписувати мінськ-3
Тема не перестає бути актуальною, сьогодні Президент знову сказав про можливість перевовин з хуйло. але в контексті відмови НАТО закривати небо та іншого....
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Зачем вы читаете кацапские газеты если можно посмотреть само интервью с Зеленским, где он ответил на эти 3 вопроса?
Конец войны - а) прекращение стрельбы и b) вывод всех кацапских войск с территории Украины
Гарантії безпеки не от Фашераши а от третьих стран членов НАТО. После этого возможно изменение Конституции по пункту НАТО не на референдуме а в Раде.
И только после этого и возвращения украинских граждан в Украину возможен референдум об оккупированных территориях Украины

какие оккупированные территории если пункт б) осуществлён?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія