Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переговори з Орками , мирний договір

Re: Переговори з Орками , мирний договір

Зеленський: Без зустрічі з хуйло не зрозуміло, на що готова Росія
=========

 :facepalm:
Ой я німагу....дайте мнє валєрьянки !
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Зеленський: Без зустрічі з хуйло не зрозуміло, на що готова Росія
=========

 :facepalm:
Ой я німагу....дайте мнє валєрьянки !
Оцього я теж не вдуплю аніяк.
Що ми розраховуємо почути доброго персонально від хуйла?
Те, що озвучив кобил в Туреччині - недостатньо офіційна позиція?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

В головне питання: а чого всі як дурні зараз тягаються з тим НАТО ?? Це прямо таке ГОСТРЕ питання прямо сьогодні ??
Що це за білий шум ?? Навіщо ? У нас немає більш болючих проблем сьогодні ???
   
Зеленський: Без зустрічі з хуйло не зрозуміло, на що готова Росія
=========

 :facepalm:
Ой я німагу....дайте мнє валєрьянки !
Зеленський хоче його на поліграфі допитати, щоб зрозуміти, на що той реально готовий.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Шо за куйню я зараз прочитала ? який рехверендум ???  8-:

Ну не может президент страны один решать такой вопрос. Нужен референдум - пусть народ решает а не «нацики, захватившие власть» :)
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Ну не может президент страны один решать такой вопрос. Нужен референдум - пусть народ решает а не «нацики, захватившие власть» :)

Какой, сука, вопрос.....Сдаватьс я хуйлу или нет ?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Без зустрічі з хуйло
А как вы собираетесь  арестовать или убить хуйла, если не выманить его на переговоры?
   
Я вище подавав пряму мову Президента.
З головної УП, з посиланням на Суспільне.
Ці самі слова досі висять на суспільному.
УП публікує "кацапські фейки"?

Роззуй очі і вуха і сам послухай, і подивись. Суспільне чи УП можуть помилятись. Не перевірили інформацію, передрукували помилку одне в одного. то буває.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

А как вы собираетесь  арестовать или убить хуйла, если не выманить его на переговоры?

 8-:   :suicide2:  :lol:   :weep:
   
Какой, сука, вопрос.....Сдаватьс я хуйлу или нет ?

Натиснув доповідь з поміткою Зрада

Набрид вже шабаш долбойобів в цій гілці
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Какой, сука, вопрос.....Сдаватьс я хуйлу или нет ?

И этот тоже. Если вдруг предположить невозможное и президент решит сдаться хуйлу, украинцы просто пошлют его по курсу русского корабля.
Именно это сказал президент, который не собирается сдаваться (tu)
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Натиснув доповідь з поміткою Зрада

Набрид вже шабаш долбойобів в цій гілці

Что ты такоє ? (с) Ти чия консєрва, чмо ? Набридло тобі ? Убєйся об стєнку.

Ім'я користувача:
    Перегриневич
Дата реєстрації:
    29 травня 2018 20:26:15
Повідомлень:
    296 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

И этот тоже. Если вдруг предположить невозможное и президент решит сдаться хуйлу, украинцы просто пошлют его по курсу русского корабля.
Именно это сказал президент, который не собирается сдаваться (tu)

А что...УКРАИНСКАЯ армия и поддерживающий ее УКРАИНСКИЙ народ  недостаточно ясно дает ответ на этот вопрос ??
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

та я розумію, що зробити зраду нашій владі ніхто не дасть,
але я не розумію, чому рашисти можуть оприлюднювати свої вимоги до нас на цих перемовинах,
а наша влада не може,
чому я повинна щось виловлювати з речей Зеленскього, коли він в минулому не раз міняв свої підходи, наприклад, щодо того ж НАТО

Есть какая то конвенция дипломатов, по которой ход переговоров стороны не должны комментировать.
Кацапы нарушают эту конвенцию. Украина работает по правилам.

Нужно просто не обращать внимание на кацапские вбросы
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

А что...УКРАИНСКАЯ армия и поддерживающий ее УКРАИНСКИЙ народ  недостаточно ясно дает ответ на этот вопрос ??
В сообщении SlavRedko не было вопроса
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

В сообщении SlavRedko не было вопроса

Зато вопросы есть у Зеленского.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

А что...УКРАИНСКАЯ армия и поддерживающий ее УКРАИНСКИЙ народ  недостаточно ясно дает ответ на этот вопрос ??

Абсолютно достаточный ответ. Но тупые кацапы это не понимают. Или делают вид что не понимают.
Поэтому президенту Зеленскому приходится разжёвывать им эту простую истину.

Отчего переполох подняли - не понятно. Такое впечатление что и вы не понимаете :(
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Есть какая то конвенция дипломатов, по которой ход переговоров стороны не должны комментировать.
Кацапы нарушают эту конвенцию. Украина работает по правилам.

Нужно просто не обращать внимание на кацапские вбросы

А между кем и кем вообще там идут переговоры ? Между лишнехромосомным отставной козы барабанщиком  и советником администратора офиса ??
не, вы серьезно ??  :lol:   :weep:  В каком месте там дипломаты ?  :D
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Абсолютно достаточный ответ. Но тупые кацапы это не понимают. Или делают вид что не понимают.
Поэтому президенту Зеленскому приходится разжёвывать им эту простую истину.

Отчего переполох подняли - не понятно. Такое впечатление что и вы не понимаете :(

ХЗ чего переполох. Армия делает свое дело. Просто дайте ей время.
   
Абсолютно достаточный ответ. Но тупые кацапы это не понимают. Или делают вид что не понимают.
Поэтому президенту Зеленского приходится разжёвываться им эту простую истину.

Отчего переполох подняли - не понятно

Що ж тут непонятного? Свербить до Зеленського домахатись. Чатують на зраду, шукають ії. А як не знаходять, то самі придумують. Ну й кацапи то розуміють і підкидать їм корму. Багато й не треба, як бачимо.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

А между кем и кем вообще там идут переговоры ? Между лишнехромосомным отставной козы барабанщиком  и советником администратора офиса ??
не, вы серьезно ??  :lol:   :weep:  В каком месте там дипломаты ?  :D

Идут переговоры представителей двух стран. От кацапов их представляет министр культуры. От нашей стороны Подоляк и ещё кто то (не помню просто).
Встречаются в Zoom, говорят о чем то. По конвенции дипломатов нельзя выносить на публику обсуждаемые вопросы.
Украинская стороны ведёт себя по правилам. Кацапы на правила плюют и делают вбросы в прессу. Где пишут что обсуждают по сути дела пункты ультиматума Хуйла.
Зеленский знает о чем идёт речь на переговорах, но не может об этом публично сказать.
Журналисты задают ему вопросы по вбросам кацапов. Он им ответил, что по нейтралитету Украины, изменению территории Украины ни он ни группа переговорщиков не могут принять решение в принципе, так как это может решить только народ на референдуме. То есть эти вопросы вообще не должны быть темой переговоров.
Так он высказал позицию украинской стороны не нарушая конвенции дипломатов.
Так понятно? :)
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Идут переговоры представителей двух стран. От кацапов их представляет министр культуры. От нашей стороны Подоляк и ещё кто то (не помню просто).
Встречаются в Zoom, говорят о чем то. По конвенции дипломатов нельзя выносить на публику обсуждаемые вопросы.
Украинская стороны ведёт себя по правилам. Кацапы на правила плюют и делают вбросы в прессу. Где пишут что обсуждают по сути дела пункты ультиматума Хуйла.
Зеленский знает о чем идёт речь на переговорах, но не может об этом публично сказать.
Журналисты задают ему вопросы по вбросам кацапов. Он им ответил, что по нейтралитету Украины, изменению территории Украины ни он ни группа переговорщиков не могут принять решение в принципе, так как это может решить только народ на референдуме. То есть эти вопросы вообще не должны быть темой переговоров.
Так он высказал позицию украинской стороны не нарушая конвенции дипломатов.
Так понятно? :)

Понятно  :)  Встреча не понятно кого - разговор непонятно о чем :) Та на здоровье - это ж никакого значения не имеет...Хай переговариваются - мне не жалко :)))
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Понятно  :)  Встреча не понятно кого - разговор непонятно о чем :) Та на здоровье - это ж никакого значения не имеет...Хай переговариваются - мне не жалко :)))

 :-B
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Роззуй очі і вуха і сам послухай, і подивись. Суспільне чи УП можуть помилятись. Не перевірили інформацію, передрукували помилку одне в одного. то буває.
Отже, цих слів не було?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Набрид вже шабаш долбойобів в цій гілці
Їх повно усюди... Такі кумедно невгамовні...
   
Отже, цих слів не було?

Ну ніби так. африканський йож їх витерла. Не здивуюсь, якщо то вона то все написала про той референдум про тимчасово окуповані території і тим підставила і Суспільне, і УП. Але це тільки моє припущення.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

То есть эти вопросы вообще не должны быть темой переговоров.
Навпаки. Сказано було, що на перемовинах вирішується, що саме буде визначати при потребі референдум.

"Народ повинен буде сказати і дати відповідь на ті чи інші формати компромісів. А ось якими вони будуть — це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією. "
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір
Bmx

Отже, цих слів не було?
Яких цих ? Вам все розжували і склали порівняльну характеристику. Як можна так тупити?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Їх повно усюди... Такі кумедно невгамовні...

Ага - надриваються...стра шне ! :)) У невгамовних вєшальщікав вже знову пазурі сверблять.

   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Ну ніби так. африканський йож їх витерла.
Прокинься. Який ще йож?
Ті слова наводяться саме з ремаркою "пряма мова". Інтерв'ю - суспільному. На суспільному ж тезово текстові цитати.
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Идёт 26-й день войны…
Сколько до начала войны было воплей и соплей про зрадныкив в офисе президента и самом президенте, который убежит в Ростов или Тель-Авив …
Никто не зрадыв и никто никуда не убежал. Хотя американцы и предлагали транспортный самолёт Зеленскому и его семье.
В Штатах продают майки с его ответом “I need ammunition not a ride”!

Вся страна - руководство, вооруженные силы Украины, все граждане Украины (не зависимо на каком языке дома говорят) сплотились в один кулак и бьют «втарую армию мира».
Казалось бы на все подозрения и вопросы дан ответ. Но нет, на малейший вброс от кацапов начинается истерия о зраде…
Выдергиваются отдельные фразы из интервью президента или, например, статьи Ермака в Нью Йорк Таймс и истерят о зраде…

Понимаю что у всех нервы на пределе. Но нужно успокоиться.
Зрады нет и не будет. Враг будет разбит и все будет Украина!
   
Прокинься. Який ще йож?
Ті слова наводяться саме з ремаркою "пряма мова". Інтерв'ю - суспільному. На суспільному ж тезово текстові цитати.

Та так. На заборі теж написані різні ремарки.

Если на клетке слона прочтешь надпись: буйвол, — не верь глазам своим. Козьма Прутков
   
Идёт 26-й день войны…
Сколько до начала войны было воплей и соплей про зрадныкив в офисе президента и самом президенте, который убежит в Ростов или Тель-Авив …
Никто не зрадыв и никто никуда не убежал. Хотя американцы и предлагали транспортный самолёт Зеленскому и его семье.
В Штатах продают майки с его ответом!

Вся страна - руководство, вооруженные силы Украины, все граждане Украины (не зависимо на каком языке дома говорят) сплотились в один кулак и бьют «втарую армию мира».
Казалось бы на все подозрения и вопросы дан ответ. Но нет, на малейший вброс от кацапов начинается истерия о зраде…
Выдергиваются отдельные фразы из интервью президента или, например, статьи Ермака в Нью Йорк Таймс и истерят о зраде…

Понимаю что у всех нервы на пределе. Но нужно успокоиться.
Зрады нет и не будет. Враг будет разбит и все будет Украина!

+++
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Яких цих ? Вам все розжували і склали порівняльну характеристику. Як можна так тупити?
От і я не уявляю, як можна так тупити.
Ти хоч заходив на першоджерело, на суспільне?
На ось, сходи і почитай, не зупиняючись на заголовку і першому абзаці.
ТИЦЬ
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Та так. На заборі теж написані різні ремарки.
Ти тролиш, чи що?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Я б вам не радив аналізувати надрукований текст. Ви краще послухайте. Чесно кажучи, Зе давав вью у своєму фірмовому стилі: стрибаючи з тези на тезу, не зв'язуючи слова у речення, втрачаючи думку та зміст питання...
Чи то втомлений занадто, чи ще щось...
Він там навалював купу слів, які складно оформити у цілісні думки
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

От і я не уявляю, як можна так тупити.
Ти хоч заходив на першоджерело, на суспільне?
На ось, сходи і почитай, не зупиняючись на заголовку і першому абзаці.
ТИЦЬ

Прочитал все. Объяснение прочитанному дал выше. Что вас так испугало в сказанном Зеленским?
   
Ти тролиш, чи що?

Чого тролиш? Намагаюсь тобі усвідомити, що Суспільне це не пряма мова. Пряма мова то слова Зеленського, якйи давав інтервю Суспільному.

Найди в його словах ось ці слова які йому приписали:

[Остаточно компроміси на переговорах між Україною та Росією буде вирішувати всеукраїнський референдум — це стосується питань гарантій безпеки, тимчасово окупованих територій. Про це сказав президент Зеленський в інтерв'ю суспільним мовникам.

Нічого такого він не казав. Те, що йому приписали про тимчасово окуповані території, то брехня. А в умовах воєнного стану, то дуже шкідлива брехня. Зрада країни. Розумієш?
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Понятно  :)  Встреча не понятно кого - разговор непонятно о чем :) Та на здоровье - это ж никакого значения не имеет...Хай переговариваются - мне не жалко :)))

Всі війни завершуються договорами. Яким буде цей - побачимо
   
Re: Переговори з Орками , мирний договір

Идут переговоры представителей двух стран. От кацапов их представляет министр культуры. От нашей стороны Подоляк и ещё кто то (не помню просто).
Встречаются в Zoom, говорят о чем то. По конвенции дипломатов нельзя выносить на публику обсуждаемые вопросы.
Украинская стороны ведёт себя по правилам. Кацапы на правила плюют и делают вбросы в прессу. Где пишут что обсуждают по сути дела пункты ультиматума Хуйла.
Зеленский знает о чем идёт речь на переговорах, но не может об этом публично сказать.
Журналисты задают ему вопросы по вбросам кацапов. Он им ответил, что по нейтралитету Украины, изменению территории Украины ни он ни группа переговорщиков не могут принять решение в принципе, так как это может решить только народ на референдуме. То есть эти вопросы вообще не должны быть темой переговоров.
Так он высказал позицию украинской стороны не нарушая конвенции дипломатов.
Так понятно? :)
Слав, все всім зрзуміло. Але Бяка думає, чи не стане результатом от таких перемовин мінськ-3.
І я її розумію. Це не істерика, не зрада, не ворожі наративи. Це цілком справедливі питання
І в мене теж питаннячко, про що може бути референдум, навіть якщо завтра кацапи підуть геть
і настане мир. От про що? І якщо буде 49 на 51, то що?
Ми вже мали результатом дипломатіі 8 років незнамо чого.
І досить вже в подібних питаннях шукати зраду і істерику. Я послухав сьогодні інтерв*ю Арестовича
незалежному каналу Настоящее время. Геть не зрозумів тих наративів. Вибачте, але для мене це початок
вихляння дупою і рятування морди обличчя хуйла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія