Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С попаде під санкції?

Re: 1С попаде під санкції?

Коротше аналогів 1С поки що нема ні за ціною ні за гнучкістю.
Для того щоб перейти на західні аналоги вони ці аналоги повинні коштувати дешевше ніж весь склад ФОПу. Наш бухоблік повинен бути простий як валянок і без всіляких піставатих роз'яснень/доповнень/розписів/рішень/актів/звітів від безлічі контролерів.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Треба спрощувати бухгалтерський і податковий облік. Я не бачу чому українське підприємство до 100 людей не може користуватися Quickbook замість 1С.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Коротше аналогів 1С поки що нема ні за ціною ні за гнучкістю.
Для того щоб перейти на західні аналоги вони ці аналоги повинні коштувати дешевше ніж весь склад ФОПу. Наш бухоблік повинен бути простий як валянок і без всіляких піставатих роз'яснень/доповнень/розписів/рішень/актів/звітів від безлічі контролерів.

то може вам наш облік складний , бо ви користуєтесь 1С ?

повірте- все просто, якщо у вас норм облікова система..
   
Re: 1С попаде під санкції?

б***ь, страна-1С. Никто, сука, не работает, а в 1С всякую х.й.ю вбивают. На одного работающего человека - тридцать бухгалтеров и решал с лицензионными ключами. Так дальше жить невозможно. Бухгалтер должен быть внештатным, приходить раз в квартал, в течении одного дня в одиночку переносить все нужное бухгалтерскую прогу и съебывать в закат на три месяца.
   
Re: 1С попаде під санкції?

то може вам наш облік складний , бо ви користуєтесь 1С ?

повірте- все просто, якщо у вас норм облікова система..
Карина в нас невеличка виробнича конторка і повір мені що я знаю про що пишу. Вартість ERP системи для підприємства ми вивчали довго.
А те що якісь ФОП може обійтися калькулятором то я знаю )))
   
Re: 1С попаде під санкції?

б***ь, страна-1С. Никто, сука, не работает, а в 1С всякую х.й.ю вбивают. На одного работающего человека - тридцать бухгалтеров и решал с лицензионными ключами.
Так це і ІТішники нічого не роблять падли! Сидять хєрнею маються  :weep:
   
Re: 1С попаде під санкції?

Карина в нас невеличка виробнича конторка і повір мені що я знаю про що пишу. Вартість ERP системи для підприємства ми вивчали довго.
А те що якісь ФОП може обійтися калькулятором то я знаю )))

вище скинула пропозицію від партнерів - безкоштовно

і, насправді в них завжди були добрі пропозіції для малого бізнесу,
сама їх знайшла колись, бо шукала  адекватну по функціоналу і вартості систему.. і вже 20 ! років як користуюсь сама і раджу іншим



   
Re: 1С попаде під санкції?

Так це і ІТішники нічого не роблять падли! Сидять хєрнею маються  :weep:
Давайте не утрировать. Только в постсовке такой п***а с бухгалтерским софтом благодаря неадекватным национальным бухгалтерским стандартам.
   
Re: 1С попаде під санкції?

то може вам наш облік складний , бо ви користуєтесь 1С ?

повірте- все просто, якщо у вас норм облікова система..
Не тільки користуюсь 1с, а ще й програміст 1с. 1с - це не тільки облік. На 1с зроблено багато підсистем, які до обліку мають опосередковане відношення. В сучасних інформаційних системах на базі 1с, або BAS (як кому зручніше), власне сам бухгалтепрський облік займає тільки приблизно 10%. Все інше - це планування логістики, виробництва, взаємовідносин з клиєнтами та постачальниками і таке інше.
Як би там не відноситись до Росії, але за співвідношенням ціна-якість 1с поки що альтернативи немає. За швидкістю розробки додатків також.
   
Re: 1С попаде під санкції?
ASk

Не тільки користуюсь 1с, а ще й програміст 1с. 1с - це не тільки облік. На 1с зроблено багато підсистем, які до обліку мають опосередковане відношення. В сучасних інформаційних системах на базі 1с, або BAS (як кому зручніше), власне сам бухгалтепрський облік займає тільки приблизно 10%. Все інше - це планування логістики, виробництва, взаємовідносин з клиєнтами та постачальниками і таке інше.
Як би там не відноситись до Росії, але за співвідношенням ціна-якість 1с поки що альтернативи немає. За швидкістю розробки додатків також.
російська нафта це не тільки бензин а і газ, за ціною і за швидкістю доставки також альтернатив немає - кажуть німці та мадяри
   
Re: 1С попаде під санкції?

російська нафта це не тільки бензин а і газ, за ціною і за швидкістю доставки також альтернатив немає - кажуть німці та мадяри
Напишіть, щось караще за 1с, тоді поговоримо.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Не тільки користуюсь 1с, а ще й програміст 1с. 1с - це не тільки облік. На 1с зроблено багато підсистем, які до обліку мають опосередковане відношення. В сучасних інформаційних системах на базі 1с, або BAS (як кому зручніше), власне сам бухгалтепрський облік займає тільки приблизно 10%. Все інше - це планування логістики, виробництва, взаємовідносин з клиєнтами та постачальниками і таке інше.
Як би там не відноситись до Росії, але за співвідношенням ціна-якість 1с поки що альтернативи немає. За швидкістю розробки додатків також.

якщо для вас не аргумент, шо ви і ваші користувачі 1 С та ВАS тіль за останні  8 років профінансували пару бомб з тих, шо зараз падають на україну,

то в мене нема для вас альтернатив
   
Re: 1С попаде під санкції?

якщо для вас не аргумент, шо ви і ваші користувачі 1 С та ВАS тіль за останні  8 років профінансували пару бомб з тих, шо зараз падають на україну,

то в мене нема для вас альтернатив
Шановний... Ви спочатку розберіться в суті питання, а потім пишіть.
Сама платформа коштує копійки, в порівнянні з вартістю конфігурацій та впровадження. І власне не без конфігурації вона мало кому цікава. Ну хіба що ви будете писати щось своє "із нуля". А конфігурації для України пишуть українські фірми та програмісти. Впроваджують також українські фірми та програмісти.
Далі... Я не один рік займаюсь супроводження систем на базі 1с. Є конфігруації, яки наскільки "перепиляні" і відрізнються від оригінальних, що навіть перейти на нову версію продукту є проблемою за притомний час та гроші, не кажучи вже про перехід на принципово іншу платформу. Гроші на перехід "на щось інше" (якщо воно є за прийнятьні гроші й з таким же функціоналом) ви зі своєї кишені виділите ?

Останнє редагування: 29 березня 2022 19:10:32 від Влад
   
Re: 1С попаде під санкції?
ASk

Напишіть, щось караще за 1с, тоді поговоримо.
Це Ви схоже нічого окрім 1с не бачили
   
Re: 1С попаде під санкції?

Це Ви схоже нічого окрім 1с не бачили
Імя сєстра, імя...  :facepalm:
   
Re: 1С попаде під санкції?

Давайте не утрировать. Только в постсовке такой п***а с бухгалтерским софтом благодаря неадекватным национальным бухгалтерским стандартам.
Тут ти правий на 146%! Навіть в кацапів бухоблік простіший...
   
Re: 1С попаде під санкції?
ASk

Цитувати
Імя сєстра, імя...  :facepalm:
Що за facepalm ? Нема інтернету ?
https://www.softwareadvice.com/erp/web-based-erp-software-comparison/
https://github.com/topics/erp
   
Re: 1С попаде під санкції?

Що за facepalm ? Нема інтернету ?
https://www.softwareadvice.com/erp/web-based-erp-software-comparison/
https://github.com/topics/erp
Я поняв... Ти трохи дуже далекий від реалій  :facepalm1:
   
Re: 1С попаде під санкції?

Це Ви схоже нічого окрім 1с не бачили
Будь ласка назвіть продукт, який на вашу думку заслуговує уваги.
Тільки там повинний бути не тільки бухоблік, а й галузеві рішення (наприклад для сільского господарства, переробної промисловості, елеваторів, автосервісів ну і т.д., список можна продовжувати до бескінечності). Також була можливість швидко й дешево створювати свої власні модулі, які потрібні саме моєму конкретному підприємству. Також потрібна проста й прозора інтеграція з іншими системами. Також потрібна універсальність, щоб це все могло працювати як на одному комп'ютері, так і в локальній мережі без виділеного сереверу, так і клієнт-серверному варіанті. Також в цього продукта повинна бути можливість працювати через web-інтерфейс та була можливість швидко та дешево створювати мобільні додатки під Android. І ще багато чого іншого.
І все це за розумні гроші.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Будь ласка назвіть продукт, який на вашу думку заслуговує уваги.
Тільки там повинний бути не тільки бухоблік, а й галузеві рішення (наприклад для сільского господарства, переробної промисловості, елеваторів, автосервісів ну і т.д., список можна продовжувати до бескінечності). Також була можливість швидко й дешево створювати свої власні модулі, які потрібні саме моєму конкретному підприємству. Також потрібна проста й прозора інтеграція з іншими системами. Також потрібна універсальність, щоб це все могло працювати як на одному комп'ютері, так і в локальній мережі без виділеного сереверу, так і клієнт-серверному варіанті. Також в цього продукта повинна бути можливість працювати через web-інтерфейс та була можливість швидко та дешево створювати мобільні додатки під Android. І ще багато чого іншого.
І все це за розумні гроші.

це ж ваш бізнес, то ви і шукайте...  інакше ваш клієнт сам буде шукати альтернативу вашим послугам, якщо не зможете нічого запропонувати на його запит про зміну рашистського програмного продукту

Опендатабот та Netpeak створили перелік програмного забезпечення російського походження
   
Re: 1С попаде під санкції?

це ж ваш бізнес, то ви і шукайте...  інакше ваш клієнт сам буде шукати альтернативу вашим послугам, якщо не зможете нічого запропонувати на його запит про зміну рашистського програмного продукту
коли починається конкретика -всі розмови, про альтернативи для 1с ,закінчуються однаково.
   
Re: 1С попаде під санкції?

це ж ваш бізнес, то ви і шукайте...  інакше ваш клієнт сам буде шукати альтернативу вашим послугам, якщо не зможете нічого запропонувати на його запит про зміну рашистського програмного продукту

Опендатабот та Netpeak створили перелік програмного забезпечення російського походження
Клієнт нічого не буде шукати. Його 1С повністю влаштовує.
   
Re: 1С попаде під санкції?

коли починається конкретика -всі розмови, про альтернативи для 1с ,закінчуються однаково.

це ви мені? я вище писала, що ніколи не користувалась цією "безальтернативною" програмою, власне через те, шо використовую набагато кращий продукт від українських розробників, вище розмістила їх пропозицію про безкоштовний перехід
   
Re: 1С попаде під санкції?

це ви мені? я вище писала, що ніколи не користувалась цією "безальтернативною" програмою, власне через те, шо використовую набагато кращий продукт від українських розробників, вище розмістила їх пропозицію про безкоштовний перехід
Бу-га-га ... Якщо ви використовуєте базову конфігурацію 1с, то перехід ще можливий. А от коли у вашій конфігурації від базової тільки відсотків 30, а весь інший функціонал писався тільки під ваше підприємство та його специфіку, то хотілося б подивитись наскільки такий перехід буде "безкоштовним".
Про галузеві рішення я вже писав вище.
   
Re: 1С попаде під санкції?

це ви мені? я вище писала, що ніколи не користувалась цією "безальтернативною" програмою, власне через те, шо використовую набагато кращий продукт від українських розробників, вище розмістила їх пропозицію про безкоштовний перехід
1с це не програма, це фреймворк,середа розробки.технічно- вона порочна, тому ,наприклад "1с гальмує" це мем такий.
але саме як фреймворк для автоматизації малого та середнього бізнесу -безальтернативна.
приклад:готове рішення ,під ключ,на 1с буде коштувати дешеве лише клієнтських ліцензій для якоїсь аксапти.
   
Re: 1С попаде під санкції?

1с це не програма, це фреймворк,середа розробки.технічно- вона порочна, тому ,наприклад "1с гальмує" це мем такий.
але саме як фреймворк для автоматизації малого та середнього бізнесу -безальтернативна.
приклад:готове рішення ,під ключ,на 1с буде коштувати дешеве лише клієнтських ліцензій для якоїсь аксапти.

Я сам 1С-нег. Тому абсолютно згоден з тим, що якоїсь адекватної альтернативи 1С(БАС) для малого і середнього бізнесу на теренах України наразі немає. Але я так само розумію, що це не виправдання. І від 1С треба буде відмовлятись, бо це ворожий продукт. Тому треба і будемо повертатись до цього питання після нашої Перемоги...
   
Re: 1С попаде під санкції?

BAF
мені сказали що то поляки (наші)
 зробили на основі 1С

Я трохи займався 1С.

BAF - це та сама 1С просто поміняли значки і видалили російську мову з інсталятора.
Наскільки я знаю бенефеціаром BAF є 1С.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Імя сєстра, імя...  :facepalm:

Odoo.

https://www.odoo.com/ru_RU
Програмувати можна на Python.

просто потрібна фірма в Україні для адаптації цього продукту під конкретні галузеві рішення і законодавство.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Я сам 1С-нег. Тому абсолютно згоден з тим, що якоїсь адекватної альтернативи 1С(БАС) для малого і середнього бізнесу на теренах України наразі немає. Але я так само розумію, що це не виправдання. І від 1С треба буде відмовлятись, бо це ворожий продукт. Тому треба і будемо повертатись до цього питання після нашої Перемоги...

Я теж трохи 1С займаюсь.

Бачу найпростіше рішення - перекупити Нуралієва в Європу з вихідними кодами 1С і командою програмістів.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Я теж трохи 1С займаюсь.

Бачу найпростіше рішення - перекупити Нуралієва в Європу з вихідними кодами 1С і командою програмістів.

Ну якщо замість логотипа 1С на всіх продуктах намалювати хуйло - Хуйло і зробити неможливим зміну (видалення) логотипу ...  :shuffle: 
   
Re: 1С попаде під санкції?

Odoo.

https://www.odoo.com/ru_RU
Програмувати можна на Python.

просто потрібна фірма в Україні для адаптації цього продукту під конкретні галузеві рішення і законодавство.
Та програмувати можна й на асемблері. Але питання в тому скільки часу це буде займати. В середовищі 1с швидкість розробки дуже висока. Тому, що там є дуже розвинений інструментарій "заточений" саме під вирішення різних задач обліку.
А час роботи прогаміста - це гроші.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Я трохи займався 1С.

BAF - це та сама 1С просто поміняли значки і видалили російську мову з інсталятора.
Наскільки я знаю бенефеціаром BAF є 1С.
Але російський інтерфес можна встановити, якщо його датотково вибрати при інтсталяції.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Але питання в тому скільки часу це буде займати. В середовищі 1с швидкість розробки дуже висока. Тому, що там є дуже розвинений інструментарій "заточений" саме під вирішення різних задач обліку.
А час роботи прогаміста - це гроші.

А що в Odoo довга швидкість розробки?
Я не пробував Odoo але дивлюсь по відео, там теж є середовище, в якому швидко можна накидати якусь конфігурацію.
   
Re: 1С попаде під санкції?

А що в Odoo довга швидкість розробки?
Я не пробував Odoo але дивлюсь по відео, там теж є середовище, в якому швидко можна накидати якусь конфігурацію.
В тому то й справа, що "якусь".
В 1с є такий чудовий механізм, як СКД. Там програмісту фактично потрібно тільки написати основний запит до бази данних. Все останнє користувач за допомогою графічного інтрфейсу може налаштувати під себе. Програміст там взагалі не потрібен. І з один і той же звіт може мати велику кількість варіантів в залежності від потеб того чи іншого користувача.
   
Re: 1С попаде під санкції?

В тому то й справа, що "якусь".
В 1с є такий чудовий механізм, як СКД. Там програмісту фактично потрібно тільки написати основний запит до бази данних. Все останнє користувач за допомогою графічного інтрфейсу може налаштувати під себе. Програміст там взагалі не потрібен. І з один і той же звіт може мати велику кількість варіантів в залежності від потеб того чи іншого користувача.

Ви думаєте, такого більше ніде немає?

В Odoo є такий чудовий механізм, як Report Designer. Там програмісту фактично потрібно тільки написати основний запит до бази данних. Все останнє користувач за допомогою графічного інтрфейсу може налаштувати під себе. Програміст там взагалі не потрібен. І з один і той же звіт може мати велику кількість варіантів в залежності від потеб того чи іншого користувача.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Тут ще інший фактор. Під 1с написано безліч самописних конфігурацій ( або модифікацій стандартних). Щоб їх перевести на щось інше потрібно багато часу і грошей. Тай ні хто цим займатись не буде, коли кінцевого користувача функціонал влаштовує.
Це як з Фортраном в науці. Його хоронили вже декілька разів. А він живий, курілка, і процвітає.
   
Re: 1С попаде під санкції?

Чому українські держустанови досі користуються російською програмою «1С»: розслідування.

https://главком/techno/devices/chomu-ukrajinski-derzhustanovi-dosi-koristujutsja-rosijskoju-prohramoju-1s-rozsliduvannja-884588.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія