Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців
Via

Не зовсім зрозуміла про Німеччину. 800 тисяч до них заїхало, з них тільки 360 тис. скористалися соцдопомогою. Хто ті 400 тис., яким допомога не потрібна?
Це ті, хто вже живуть у таборах біженців, але ще не отримують виплати від Соціаламту.
Це нешвидкий процес.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це ті, хто вже живуть у таборах біженців, але ще не отримують виплати від Соціаламту.
Це нешвидкий процес.
Дякую.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Не зовсім зрозуміла про Німеччину. 800 тисяч до них заїхало, з них тільки 360 тис. скористалися соцдопомогою. Хто ті 400 тис., яким допомога не потрібна?
наприклад такі як я.
Я в Італії тільки статус оформила для законного перебування більш ніж 90 днів, допомогу не отримувала.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Дякую.
Насправді ця цифра ще більша, понад 1 мільйон українців вже приїхали в Німеччину. Дивує те, що німці продовжують приймати всіх.
   
Re: Об'єднана тема біженців

наприклад такі як я.
Я в Італії тільки статус оформила для законного перебування більш ніж 90 днів, допомогу не отримувала.
Мене здивувала велика кількість людей без допомоги, адже саме у Німеччині найбільша соцдопомога, тому туди найбільше їдуть.
Італія, то зрозуміло, що для більш заможних.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Мене здивувала велика кількість людей без допомоги, адже саме у Німеччині найбільша соцдопомога, тому туди найбільше їдуть.
Італія, то зрозуміло, що для більш заможних.
Для того, щоб отримувати соціал, потрібно мати прописку в німецькій родині. Процес оформлення триває 1-2 місяці. Хто має родичів, друзів чи знайшов німецьку родину, де може пожити хоча б місяць, може оформити соціальні виплати.
А от хто приїхав на голе місце, ті сидять в таборах по три місяці, мови не знають, документи оформити не можуть. Вони також отримують всіляку допомогу, їжу, невеликі гроші, але це не виплати від соціальних служб. Таких людей майже пів-мільйона, надати всім соціальне житло Німеччина не може і що з ними робити далі, не знають.
Зараз триває суспільна дискусія в Гамбурзі, величезний офісний центр хочуть переобладнати під житло для біженців, витрати на одну людину складають якусь шалену цифру, але уряд виділяє на це кошти.
Це я до того, що ті, хто не отримують виплати, все одно отримують багато чого, і це недешево.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Зрозуміло, дякую Via.
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

Ох, мої родички з Одеси добралися за кілька місяців подорожі десь під Ліверпуль. І, незважаючи на прийнятну англійську, не змогли знайти кращої роботи, аніж збирання якихось там грибів на фермі за 100 км від спонсорської хати. Робота з 7 ранку до 7 вечора, на добирання 2+2=4 години на день. Ну, ок, за таке рабство платять приблизно 400-500 фунтів на тиждень, але коли ж жити?  :facepalm1: І нафік таке життя? Може, краще німецький соціал?   :weep:
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я в Італії тільки статус оформила для законного перебування більш ніж 90 днів, допомогу не отримувала.

Змісту в такій позиції — мало, хіба аби гордо дивитися в дзеркало писати про це на форумі.
«Дають — бери, а б‘ють — тікай» каже українська народна мудрість.
   
Re: Об'єднана тема біженців

нафік таке життя? Може, краще німецький соціал?
Так хай отримують додатково соціал. Пиши в приват, допоможу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Змісту в такій позиції — мало, хіба аби гордо дивитися в дзеркало писати про це на форумі.
«Дають — бери, а б‘ють — тікай» каже українська народна мудрість.
Ви в Італії? Яку допомогу отримуєте?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Змісту в такій позиції — мало, хіба аби гордо дивитися в дзеркало писати про це на форумі.
«Дають — бери, а б‘ють — тікай» каже українська народна мудрість.
просто я не потребувала грошової допомоги. Житло надали знайомі безоплатно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

просто я не потребувала грошової допомоги.
Дякувати Богу. Але гроші мають погану звичку — закінчуватися)))
   
Re: Об'єднана тема біженців

Для того, щоб отримувати соціал, потрібно мати прописку в німецькій родині. Процес оформлення триває 1-2 місяці. Хто має родичів, друзів чи знайшов німецьку родину, де може пожити хоча б місяць, може оформити соціальні виплати.
А от хто приїхав на голе місце, ті сидять в таборах по три місяці, мови не знають, документи оформити не можуть. Вони також отримують всіляку допомогу, їжу, невеликі гроші, але це не виплати від соціальних служб. Таких людей майже пів-мільйона, надати всім соціальне житло Німеччина не може і що з ними робити далі, не знають.
Зараз триває суспільна дискусія в Гамбурзі, величезний офісний центр хочуть переобладнати під житло для біженців, витрати на одну людину складають якусь шалену цифру, але уряд виділяє на це кошти.
Це я до того, що ті, хто не отримують виплати, все одно отримують багато чого, і це недешево.

а побудувати соціальне житло для біженців з залученням самих біженців вони не пробували? може заводам які мають виробляти зброю потрібна дешеві робітники? теж нє?! :-o  мабуть догулюють застій меркельщіну.
   
Re: Об'єднана тема біженців

а побудувати соціальне житло для біженців з залученням самих біженців вони не пробували? може заводам які мають виробляти зброю потрібна дешеві робітники? теж нє?!

87% у нас - женщины и дети...

Какие стройки и заводы?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мене здивувала велика кількість людей без допомоги, адже саме у Німеччині найбільша соцдопомога, тому туди найбільше їдуть.
Італія, то зрозуміло, що для більш заможних.
Ну моей малой, например, так и не дали. Сказали мол «вам не надо». ;)
Особо не настаивала. Жить есть где. Когда оформлялась, сказали предоставить движение по карте. На этом все и закончилось.
Пластик до сих пор ждём..
Но в пределах ЕС это не мешает передвигаться.

Останнє редагування: 17 липня 2022 20:09:17 від Камрад
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ситуація——
Пацанчик знайомий сидів тут——заробляв грощі.
Жінка в Чернівцях на нормальній роботі за нормальні грощі.
Як і багато хто тут на початку війни рвався додому((—— відговорили.
Жінка буквально нещодавно звільнилася((—— підприємство не може більше платити такі зарплатні.
Сьогодні приіхала в Німеччину до чоловіка.
Чоловік не робив ніяких рухів щодо стати на облік як біженець——сподівався поіхати все ж таки додому.
Тепер скорш за все почнуть на днях подавати на біженство.
Цікаво як у них це зараз пройде—— спробую допомогти.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ситуація——
Пацанчик знайомий сидів тут——заробляв грощі.
Жінка в Чернівцях на нормальній роботі за нормальні грощі.
Як і багато хто тут на початку війни рвався додому((—— відговорили.
Жінка буквально нещодавно звільнилася((—— підприємство не може більше платити такі зарплатні.
Сьогодні приіхала в Німеччину до чоловіка.
Чоловік не робив ніяких рухів щодо стати на облік як біженець——сподівався поіхати все ж таки додому.
Тепер скорш за все почнуть на днях подавати на біженство.
Цікаво як у них це зараз пройде—— спробую допомогти.
Прекрасно!! - те, що " пацанчик" ( яке огидне слово..) рвався додому, як нормальний українець, але ви відговорили, бо самі боїтесь воювати, і його зрадником умовили стати .
Та ще й тепер думаєте, як би з нього зробити фіктивного біженця!
   
Re: Об'єднана тема біженців

87% у нас - женщины и дети...

Какие стройки и заводы?

часом не стикався з проблемами продовження навчання українських студентів в Ірландії?
наприклад, медиків?
перевступ тільки?
   
Re: Об'єднана тема біженців

часом не стикався з проблемами продовження навчання українських студентів в Ірландії?
наприклад, медиків?
перевступ тільки?

Не сталкивался с этой проблемой, так что ничего сказать не могу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Не сталкивался с этой проблемой, так что ничего сказать не могу.

дякую
   
Re: Об'єднана тема біженців

Прекрасно!! - те, що " пацанчик" ( яке огидне слово..) рвався додому, як нормальний українець, але ви відговорили, бо самі боїтесь воювати, і його зрадником умовили стати .
Та ще й тепер думаєте, як би з нього зробити фіктивного біженця!

Ну чому "фіктивного"?——
Для Німеччини він справжній біженець від війни(
пс. Все інше——лірика((
Не буду срачики розводити))
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хамло и нытик. Сиди в своей Швейцарии и не выеживайся.

 (tu)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну чому "фіктивного"?——
Для Німеччини він справжній біженець від війни(
пс. Все інше——лірика((
Не буду срачики розводити))
Ясно.
Якийсь відсоток біженців у Німеччині , виходить, не зовсім біженці, але просто вміють скористатися ситуацією..
А справжні - сидять по таборах, чекають допомоги.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це ті, хто вже живуть у таборах біженців, але ще не отримують виплати від Соціаламту.
Це нешвидкий процес.

шо там пані патрійотка ! вчите німецьку потрохи ?
вчіть. інакше німаки зроблять вам ніт. :D
   
Re: Об'єднана тема біженців

Може хтось знає, яка ситуація у Франції? Теж треба якогось спонсора, щоб зареєструватися на соціал? Якщо нема, то що?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Якщо нема, то що?

Як усюди.
Реєстрація, оформлення права проживання, мед.страхування, права на роботу. Плюс виплати (співрозмірні з німецькими). Багатьом вдається отримати житло, оплачене місцевою владою. Багатьом іншим щастить жити у віллах/замках/квартирах заможних добропорядних французів. Усе, звісно, тимчасово. І без мови - майже ніяк. Але круасани, равлики, сир і вино особливо смачні, так шо можна жити.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Але круасани, равлики, сир і вино особливо смачні, так шо можна жити.
Так, я знаю і люблю то. Але прийшов час і доводиться думати про роботу і виживання. У Франції набагато менше наших. І там легше зиму перебути.
Хоч у Німеччині якось надійніше і з мовою легше.
Чи у Франції є виплати на дітей, бо моїм внукам не дали? Мені цікаво, чи то невістка не зуміла настояти, чи там дійсно є проблеми з отриманням соціалу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

Які ірландці молодці. Ще і ще забирають українців. А така невелика територія.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Які ірландці молодці. Ще і ще забирають українців. А така невелика територія.

К сожалению уже размещаем в палатках на время. Давим на оставшиеся отэли, но они кричат шо туризму тогда капец... Но продавливаем. С сентября все курортные дома и дачи экспрориируем под наших.
   
Re: Об'єднана тема біженців

К сожалению уже размещаем в палатках на время. Давим на оставшиеся отэли, но они кричат шо туризму тогда капец... Но продавливаем. С сентября все курортные дома и дачи экспрориируем под наших.
Поможи Вам, Боже у Ваших стараннях. На жаль, так є всюди, де є туризм: виселяють з паромів, кораблів, яким зараз треба плавати.
Як їм заробляти? Хіба що держава компенсує втрати. Як воно на ділі відбувається?
Наші люди теж повинні якось відразу починати крутитися, шукати заробітку і притулку.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хоч у Німеччині якось надійніше і з мовою легше.

Від добра добра не шукають
   
Re: Об'єднана тема біженців

А зачем бежать из Львова и области, не понимаю. Тихо, все работает, продукты, лекарства есть. У нас тоже бегут верующие одной из протестантских церквей, бегут как можно дальше, уже про любовь к Украине и вере в Бога как то смешно спрашивать. Бегут люди из относительно безопасных мест, мы вообще считай на границе со страной НАТО, занимая места и ресурсы, которые несравненно больше нужны людям из горячих мест. Я правда не понимаю. Хотя в первые дни, когда тревога несколько раз в день и ракета летела над домом...я тоже собиралась, но сейчас не вижу смысла жить на чужом месте, спать на чужой постели, просить пособие.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А зачем бежать из Львова и области, не понимаю. Тихо, все работает, продукты, лекарства есть.
Так, все є, тільки все це треба мати ще за щось купити. Треба ще вижити під час зими. і не бєжать, а їхати шукати десь заробітку.
Бо у нас урвалося.
"Тіхо" є більш-менш сьогодні, але ніхто не знає, що буде завтра. Особливо, коли живеш впритул до об'єкту, який ой як може бути ціллю ідіота.
Кожен день чуєш, що придурки витворпяють на АЕС і чекати, коли бабахне?
Хто має роботу, платить податки - тому треба жити тут і бути корисним. А такі як я, пенси, і хто не має на кого надіятися і ще може працювати, повинен шукати доходів на Заході. І по можливості допомагати звідти принаймні рідним. Така моя думка.
Я ще нікуди не їду, лише моніторю, бо може настати момент, коли вже дійсно треба буде хапати торбу в руки і тікати.
Я досить таки твереза людина і живу без рожевих мрій, але коли я бачу, що треба шукати вихід - то це значить, що треба.

Я, Мікроба, не вмію просити гроші, я їх звикла заробляти сама. Це вам легше.


Останнє редагування: 25 липня 2022 12:18:40 від ЛАРТА
   
Re: Об'єднана тема біженців

Від добра добра не шукають
Погоджуюся, хоча добро - це дуже відносне поняття.
Та ще й життя та історія вчать, що на коні той, хто про цю приказку не згадує.
Я, до речі, дуже люблю Львів, і ніколи не хотіла жити в іншому місті і в іншій країні. Завжди давала собі тут раду, хоч ніяких статків не нажила на старість - усе завжди віддавала. Все, що мала.
Останнє з'їла війна. Роботи нема, у рідних теж фінансові проблеми. І що робити?
   
Re: Об'єднана тема біженців

ЛАРТА , я с Вами согласна, что на пенсию трудно прожить, но тогда надо всем бежать. Я имею в виду, что есть две категории людей, которые имеют жилье, все, что необходимо для жизни и хотя бы минимальные материальные ресурсы. И есть другая категория, как тапример Проходямимо, остались без всего, просто в том, что есть, даже без запасного белья, просто абсолютно без ничего. И так расходуются ресурсы добрых европейцев на людей, у которых вообще то все есть, вместо того, что бы эти же ресурсы были использованы на людей из Харькова, Николаева, которые постоянно под обстрелами и где гибнут люди.
Я не говорю, что Вы просите деньги.

Останнє редагування: 25 липня 2022 12:52:27 від Микроба
   
Re: Об'єднана тема біженців

где гибнут люди.
Гибнуть можна не тільки під обстрілами, а ще й від дуже багатьох факторів. Толку з того, що в аптеці є ліки.
Ви намагаєтеся мені дорікнути, що я не думаю про пострадавших. Та вони про мене взагалі не думають, хоч за невеликим винятком грошей мають набагато більше, ніж я. Це все видно там, у Європі. 
Нікому я не збираюся забирати місце і дохід.  Є вже проторені доріжки для тих, хто дійсно потребує, але я ними не маю наміру рухатися.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я Вам ні у чому не маю наміру дорікати. Тільки написала, що багато знайомих виіжджають, хоча мають геть усе необхідне для життя, та і живемо ми майже не границі з Польщею, сюди не було геть ні одного прилету. Вас не спомінала. Також написала, що мала намір втікти за кордон, щоб знайти там роботу, але передумала. На мою думку заробітчанство та біженство, геть різні речі. Вам бажаю вдачі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія