Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців
Via

Є такі дивні люди, у яких ніяк не вкладається в голові, що йде війна.
"Цікава робота" для біженців - це миття підлоги. Але ти все одно вперто голосиш "Біжіть працювати, від подачок дискомфорт, але я сама вже стара, беру подачки і так страждаю, нема спасу".
Це нагадує твої попередні волання "Йдіть всі воювати, а я своїх онуків вивезла, а що такоє".
   
Re: Об'єднана тема біженців

От же який ти активний і впертий паразит  :D - хай що там, але "я маю право ніколи ні за яких обставин не працювати і завжди знайдеться кому мені дати корму і житло".

Якби ти лише зараз принципово не працювала, то таке. Але ж ти НІКОЛИ В ЖИТТІ НІДЕ НЕ ПРАЦЮВАЛА.
Ти ж і не вивчилась, бо ходити на лекції то теж робота.
Де ти і де ті "бідні мамки, що миють підлогу", який ти маєш стосунок загалом до хоч якоїсь праці?
А так волаєш тут, ніби ти захисниця "всіх гнаних і голодних трударів"
І вистачає ж часу і надхнення ТАК активно захищати своє паразитство - ідейна ж!
Давно всім відомо хто ти, то не треба аж так агресивно трясти в очі власне неробство.
   
Re: Об'єднана тема біженців

...старість доживати треба вдома на своїх зароблених грошах

О. Ось воно. Увесь пролетарський пафос дописів якось одразу вивітрився. 40 років на улюбленій роботі, а грошей - хрен з паличкою? Так, шкода вас...
Але, бляха-муха, чого ж вас так корчить? Чим вам так муляє як саме мільйони людей виживають зараз? Ви переживаєте, що вашого ірландського соціалу на усіх "халявщиків" не вистачить, саме тому можуть урізати пайок і вам? Не розумію вашої проблеми.


Але ж ти НІКОЛИ В ЖИТТІ НІДЕ НЕ ПРАЦЮВАЛА.
Давно всім відомо хто ти, то не треба аж так агресивно трясти в очі власне неробство.
Перепрошую, а яка вам нахрен різниця як Вія живе своє життя?
   
Re: Об'єднана тема біженців

О. Ось воно. Увесь пролетарський пафос дописів якось одразу вивітрився. 40 років на улюбленій роботі, а грошей - хрен з паличкою? Так, шкода вас...
Але, бляха-муха, чого ж вас так корчить? Чим вам так муляє як саме мільйони людей виживають зараз? Ви переживаєте, що вашого ірландського соціалу на усіх "халявщиків" не вистачить, саме тому можуть урізати пайок і вам? Не розумію вашої проблеми.


Перепрошую, а яка вам нахрен різниця як Вія живе своє життя?

Так вона тут сама лізе на п'єдестал і голосно вчить як треба жити і як працювати щоб їй на життя вистачало.

А жаліти мене не треба, я свідомо обирала роботу і купи грошей там апріорі не очікувалось.
"Пролетарський пафос" то не про мене - я таким наїлась від комуняк за совка і тому, навчена життям, знаю що всіх тих борців за гнаних і голодних, незалежно від їх сценічних костюмів,  треба посилати нах одразу і категорично.
Вірити і підтримувати "трудовою копійкою" таких як Вія і Ко - себе не поважати.
Дуже її тут багато і занадто голосна, професійна нероба.
Саме такі як вона тут дороги перекривають, бо їх забов'язані кормити на шару, і житло теж, а ірландці нагліють, харчєванія лішают. Соромно за таких, вони позорять всіх українців і робити їх спосіб життя ніби нормальним, то паскудство.

Останнє редагування: 1 жовтня 2023 15:46:42 від komarik2008
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

От же який ти активний і впертий паразит  :D - хай що там, але "я маю право ніколи ні за яких обставин не працювати і завжди знайдеться кому мені дати корму і житло".

Якби ти лише зараз принципово не працювала, то таке. Але ж ти НІКОЛИ В ЖИТТІ НІДЕ НЕ ПРАЦЮВАЛА.
Ти ж і не вивчилась, бо ходити на лекції то теж робота.
Де ти і де ті "бідні мамки, що миють підлогу", який ти маєш стосунок загалом до хоч якоїсь праці?
А так волаєш тут, ніби ти захисниця "всіх гнаних і голодних трударів"
І вистачає ж часу і надхнення ТАК активно захищати своє паразитство - ідейна ж!
Давно всім відомо хто ти, то не треба аж так агресивно трясти в очі власне неробство.
Тобто ти маєш запис у трудову книжку і вся така напрацьована дітей годувала офіційною зарплатою, а я дітей виростила, ніде не працюючи,і це в Україні??? Смішна ти.
Я все життя працювала, але на відміну від тебе, на пенсію не сподівалася вже після 90-х років. Тому тебе корчить, а мене - ні.
Зараз я розпочала кілька цікавих проектів в Німеччині, вони і соціально корисні і з часом буде прибуток. Але якщо й не буде - у мене ж соціал є на хліб. А, і чоловік на лінії фронту шалені кошти отримує, тільки я їх не бачу, на запчастини і берці витрачає одразу.
Одним словом, твоє дзявкання на біженок безсенсове, Європа всіх прогодує, як би тебе жаба не душила.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ти, це не всі наші в ЄС на тимчасовому притулку. Більшість і вдома працювали і тут теж працюють, на відміну від тебе - ти, то унікальний випадок дуже активного паразита і поскільки то твоя природня натура, то ніколи не зрозумієш більшості нормальних людей

Тебе точно Європа прогодує, майстерність  паразитування не проп'єш :D
Ти така яка є і інакше просто не можеш жити
А там  в ЄС "не таких як всі" не гноблять бо там майже по Л.Подерв'янському живуть - " Повинні ми любити всіх .... Бо кожний з них - народ, всі - богоносці". Тотальне милосердя і тебе там теж зрозуміють і прокормлять. Ти, головне, бере двома руцями, не соромся...хоча про що я і який сором?



   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ти, це не всі наші в ЄС на тимчасовому притулку. Більшість і вдома працювали і тут теж працюють, на відміну від тебе - ти, то унікальний випадок дуже активного паразита і поскільки то твоя природня натура, то ніколи не зрозумієш більшості нормальних людей

Тебе точно Європа прогодує, майстерність  паразитування не проп'єш :D
Ти така яка є і інакше просто не можеш жити
А там  в ЄС "не таких як всі" не гноблять бо там майже по Л.Подерв'янському живуть - " Повинні ми любити всіх .... Бо кожний з них - народ, всі - богоносці". Тотальне милосердя і тебе там теж зрозуміють і прокормлять. Ти, головне, бере двома руцями, не соромся...хоча про що я і який сором?
То це ж ти береш двома руцями і ще й скиглиш, що все тобі не так.
А я маю час і натхнення започатковувати українські старт-апи, на відміну від тебе, скиглити нема коли. А чоловіки мої воюють за Україну, на відміну від твоїх.
Це в тебе все, як по писаному "Поганому танцюристу яйця заважають".
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чи хтось може підсказати по отриманню сертифікату з німецької?
Скільки це коштує в Німеччині, щоб нп відвідувати курси.
І чи можна через нет якось визначити свій
рівень хоч приблизно?
Французькі тести є, можна  зорієнтуватися. А німецькі не знайшла.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Чи хтось може підсказати по отриманню сертифікату з німецької?
Скільки це коштує в Німеччині, щоб нп відвідувати курси.
І чи можна через нет якось визначити свій
рівень хоч приблизно?
Французькі тести є, можна  зорієнтуватися. А німецькі не знайшла.
Можна не ходити на курси, а заплатити за екзамен приблизно 100 євро.
Так, в Інтернеті повно тестів.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можна не ходити на курси, а заплатити за екзамен приблизно 100 євро.
Так, в Інтернеті повно тестів.
Дякую, Вія, у Києві теж можна за 4000+.
Мені сказали, що в Україні дешевше, але так не виглядає. Тести ще пошукаю.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Дякую, Вія, у Києві теж можна за 4000+.
Мені сказали, що в Україні дешевше, але так не виглядає. Тести ще пошукаю.
Тести завтра знайду, їх повно, і сама потестуюся заради цікавості.
В принципі, той сертифікат тобі й даром не треба, якщо мову знаєш.
А якщо не знаєш мови, то сертифікат нічим не допоможе, роботодавцям нецікаво, що в ньому пишуть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чи хтось може підсказати по отриманню сертифікату з німецької?
Скільки це коштує в Німеччині, щоб нп відвідувати курси.
І чи можна через нет якось визначити свій
рівень хоч приблизно?
Французькі тести є, можна  зорієнтуватися. А німецькі не знайшла.
Який рівень вас цікавить?
Якщо В1, тро українці зараз здають два види тестів (залежить від школи, де проходять інтеграційні курси). Це  Telc та Goethe Zertifikat, перший набагато легший і коштує 100 евро (якщо відвідуєш курси і здаєш повторно). Другий набагато важче здати і коштує 170 євро (після інтеграційних курсів). Але черга на здачу тестів в Німеччині ще більша, ніж на курси))
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тести завтра знайду, їх повно, і сама потестуюся заради цікавості.
В принципі, той сертифікат тобі й даром не треба, якщо мову знаєш.
А якщо не знаєш мови, то сертифікат нічим не допоможе, роботодавцям нецікаво, що в ньому пишуть.
Ти можеш, звичайно, протестуватися в інтернеті, але на реальніх тестах трошки не так))
Сертифікат потрібен, якщо ти хочеш влаштуватися на роботу або на навчання, без них не беруть.
Ти ж ні разу на курсах не була і на роботу не влаштовувалася, звідки ти знаєш, кому що треба? :laugh:
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ти можеш, звичайно, протестуватися в інтернеті, але на реальніх тестах трошки не так))
Сертифікат потрібен, якщо ти хочеш влаштуватися на роботу або на навчання, без них не беруть.
Ти ж ні разу на курсах не була, звідки ти знаєш, кому що треба? :laugh:
Я вже тиждень хожу на інтеграційні курси, уяви собі  (P)
Дивлюся на інших біженців, нікому той сертифікат насправді не треба, на роботу беруть по факту реального знання мови після співбесід, або й без мови, якщо підлогу мити.
Окрім того, німці перестали довіряти цим сертифікатам, бо їх дають всім після інтеграційних курсів, такі собі липові дипломи.
Може тим, хто в університети хоче поступати, вони й треба, там є умова знання С1, здається.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я вже тиждень хожу на інтеграційні курси, уяви собі  (P)
Дивлюся на інших біженців, нікому той сертифікат насправді не треба, на роботу беруть по факту реального знання мови після співбесід, або й без мови, якщо підлогу мити.
Окрім того, німці перестали довіряти цим сертифікатам, бо їх дають всім після інтеграційних курсів, такі собі липові дипломи.
Може тим, хто в університети хоче поступати, вони й треба, там є умова знання С1, здається.
Я тебе поздоровляю! Здаси тест, потім поговоримо :laugh:
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Я тебе поздоровляю! Здаси тест, потім поговоримо :laugh:
Здавати тести я буду влітку, 9 місяців вчитися або й рік, по різному у всіх. Курси самі по собі мало що дають, треба вчитися і самостійно.
Роботодавців, актуальних для мене, тести і сертифікати не цікавлять, їм потрібен пристойний рівень знання мови.
Нащо Ларта хоче витрачати гроші на здачу тестів, не розумію.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вія, Шафран, дякую за відповіді.
Сказали мені знайомі, що треба сертифікат, отож я запиталася. Рекомендували мені здати в Україні, бо може дешевше. Я власне хотіла це зробити, щоб знати свій рівень. Питалася ціну за В2. Але у Львові Гетеінститут тести не проводить - треба іхати до Києва. Це вже складніше.
Витрачати гроші на сертифікат  не дуже хочу, але залежить на роботі.
Із написаного Вами роблю висновок: як є роботодавець і може провести співбесіду, то сам зорієнтується, чи його задовільняє мій рівень. Якщо самому подавати заявку, то якось треба визначити рівень знання мови.
Нічого ще не знаю про пошуки роботи, тому Ваші підсказки, поради дуже мені актуальні: де н-д легше з роботою, як реально знайти роботу?
Планую іхати у Землю Баден-Виртенберг, але не прив‘язана до цього рішення, бо іду сама в нікуди.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Це найбагатша земля Німеччини. А саме тому там найбільша щільність населення і найвищі ціни. І клімат найтепліший.
В цьому є свої переваги і недоліки.
Їхати можна в табір, земля досі приймає, але це нелегкий шлях, потім знайти житло нелегко.
Простіше знайти житло одразу у німців. На сайтах, що я додам нижче, розміщуєте об'яви німецькою мовою "Біженка, шукаю житло в німецькій родині, мені стільки то років, одинока порядна інтелігентна жінка". Чекаєте відповіді, переписується, їдете одразу до них, це дозволяє уникнути таборів. Соціаламт платить кошти щомісяця власникам житла за проживання біженців.


Як знайти житло у Німеччині?

 Основна частина біженців у Німеччині проживають у таборах, звичайно ж, хочеться мати окреме житло.

 Саме тому ми підібрали для вас платформи для вирішення цього питання:


immowelt.de

immobilienscout24.d e

immonet.de

ebay-kleinanzeigen.de

meinestadt.de

housinganywhere.com

wg-gesucht.de

wg-suche.de

wohnungsbaugenossen schaften.de


   
Re: Об'єднана тема біженців

Дякую, Вія. Ознайомлюся. Тільки от невідомо, через скільки ті виплати на житло дадуть? А до того часу, чим платити за проживання?  Знайти відразу роботу теж невідомо як вийде. Складно це. Крім цього іду сама, а це теж чинник, бо страшно - невідомо, до кого потрапиш.
Але пишіть усе. Мені уся інфа корисна.
Як наприклад найреальніше знайти роботу? Можна наперед домовитися, як з житлом?  :)
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Дякую, Вія. Ознайомлюся. Тільки от невідомо, через скільки ті виплати на житло дадуть? А до того часу, чим платити за проживання?  Знайти відразу роботу теж невідомо як вийде. Складно це. Крім цього іду сама, а це теж чинник, бо страшно - невідомо, до кого потрапиш.
Але пишіть усе. Мені уся інфа корисна.
Як наприклад найреальніше знайти роботу? Можна наперед домовитися, як з житлом?  :)
Мій телефон 097-876-80-69, я є в Вайбері, Телеграмі, Фейсбуці, Вацапі, пишіть, відповім на всі питання, чим зможу, допоможу.

Про житло - селитеся у німців, оплачує Соціаламт одразу німцям. Також одразу після реєстрації по місцю прописки Соціаламт виплачує гроші на життя, чек дають, 400 євро на місяць, купуєте продукти і одяг.
Якщо селитеся в таборі, житло відповідно вже оплачене імміграційною службою, харчування триразове, дають кишенькові кошти десь 50 євро на тиждень.
2-3 місяці живете у німців чи в таборі, поки не отримаєте пластикову картку чи вклейку в паспорт з ВНЖ на 2 роки по 24-му параграфу.
Після цього можна шукати окрему квартиру, мовні курси, роботу.
Мовні курси приблизно рік, вчите мову, отримуєте соціал 500 євро в місяць, житло і медичну страховку оплачує Соціаламт чи Джоб-центр.
Можна одразу шукати роботу, без знання мови це миття підлоги, фасування продуктів, сортування секонд-хенду. Мінімальна зарплата 12 євро на годину, в місяць приблизно 2200 євро до оподаткування або 1600 євро на руки. Якщо працюєте повний день, соціальні виплати знімаються, з зарплати самі оплачуєте житло, транспорт, харчування і різноманітні страховки.
Є міні-джоб - це погодинна робота кілька разів на тиждень по пару годин, якщо до 520 євро в місяць, соціальні виплати зберігаються.
Трохи поживете, розберетеся. Все буде добре.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Дякую.  :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Та що це таке? Яку гілку не візьмусь почитати, всюди срач. :(
   
Re: Об'єднана тема біженців

Може хто з фупчиків  знає про автобусні вокзали в Німеччині? Чи відкриті вночі і чи можна там перебути до ранку, якщо автобус приїжджає вночі?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Може хто з фупчиків  знає про автобусні вокзали в Німеччині? Чи відкриті вночі і чи можна там перебути до ранку, якщо автобус приїжджає вночі?
В Гамбурзі вночі автовокзал закритий, в інших містах не знаю. В яке місто їдете?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чи відкриті вночі і чи можна там перебути до ранку

Переважно закриті. Вночі купа транзитних рейсів, тож якось (якось!) перебути можна. Але буде некомфортно, тому краще недовго.
   
Re: Об'єднана тема біженців

В Гамбурзі вночі автовокзал закритий, в інших містах не знаю. В яке місто їдете?
Штутгард або Карлсруе. Щось в тому районі. Не маю найсвіжіших даних, де приймають. Той сайт, що Ви мені скидали, не оновився після 28 вересня.
Ще є Фрайбург і Ульм в тій землі про запас.
У Львові мене «завірили», що в Німеччині автовокзали відкриті. Добре, що перепиталася. Бо то ризиковано опинитися вночі на закритому автовокзалі.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Переважно закриті. Вночі купа транзитних рейсів, тож якось (якось!) перебути можна. Але буде некомфортно, тому краще недовго.
Дякую, бо в неті нічого знайти не змогла.  Але «якось перебути» вночі там - то ще та розвага.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Штутгард або Карлсруе. Щось в тому районі. Не маю найсвіжіших даних, де приймають. Той сайт, що Ви мені скидали, не оновився після 28 вересня.
Ще є Фрайбург і Ульм в тій землі про запас.
У Львові мене «завірили», що в Німеччині автовокзали відкриті. Добре, що перепиталася. Бо то ризиковано опинитися вночі на закритому автовокзалі.
Я подивлюся, які зараз актуальні данні.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Meßstetten (Geißbühlstraße 51, 72469 Meßstetten) — складно дістатися громадським транспортом, на машині можна.
Freiburg (нова адреса з 27.10.2022: Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg)
Табір в Карлсрує приймає також.
Інформація станом на 29 жовтня
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Група в Телеграмі "Українці в Карлсрує"
https://t.me/ua_ka_help
   
Re: Об'єднана тема біженців

Meßstetten (Geißbühlstraße 51, 72469 Meßstetten) — складно дістатися громадським транспортом, на машині можна.
Freiburg (нова адреса з 27.10.2022: Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg)
Табір в Карлсрує приймає також.
Інформація станом на 29 жовтня
Дякую, Вія. Чомусь в мене не міняє на цю дату.
   
Re: Об'єднана тема біженців

«якось перебути» вночі там - то ще та розвага


Не бійтеся дуже, це все ж таки не умовна "борщагівка".
Я колись (на тому ж шляху) провів 3 години вночі на (закритому) автовокзалі Мюнхена, очікуючи наступного рейсу.
Нічого страшного, адже зі мною там гуляли ще чоловік 30 арабської зовнішності, 20 африканської і ще може з 10 випадкових, цілком європейського вигляду, туристів))
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Дякую, Вія. Чомусь в мене не міняє на цю дату.
Там дата не міняється, я просто пошукала інформацію в інших джерелах, в тому ж чаті Карлсрує є багато чого.
Остаточно визначайся з напрямком і шукай місцеві групи та чати "Українці в місті Х", там свіжа інформація.
На автовокзалах вночі дійсно спокійно, однак холодно, осінь вже, а приміщення закривають. Поліції неміряно останнім часом, пильнують за порядком.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Там дата не міняється, я просто пошукала інформацію в інших джерелах, в тому ж чаті Карлсрує є багато чого.
Остаточно визначайся з напрямком і шукай місцеві групи та чати "Українці в місті Х", там свіжа інформація.
На автовокзалах вночі дійсно спокійно, однак холодно, осінь вже, а приміщення закривають. Поліції неміряно останнім часом, пильнують за порядком.
Та спочатку мінялася та дата, бо Ви мені давали станом на 28.08, потім мені оновилося на 28.09, а тепер як заклякло.
Але дякую ща Вашу інфу, добре, що ці точки збереглися. Ще хочу уточнити, якщо можна, щодо Ульму. Він минулого місяця значився.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Та спочатку мінялася та дата, бо Ви мені давали станом на 28.08, потім мені оновилося на 28.09, а тепер як заклякло.
Але дякую ща Вашу інфу, добре, що ці точки збереглися. Ще хочу уточнити, якщо можна, щодо Ульму. Він минулого місяця значився.
Пишуть в чатах, що Ульм вже днів 10 не приймає.
Але все постійно міняється.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ось свіжа інформація, останнє оновлення 26 жовтня
https://uahelp.wiki/first-steps/where-to-go/camps
   
Re: Об'єднана тема біженців

Цитата: Via link=topic=1121270.msg27552162#msg27552162 :)  date=1698928768
Ось свіжа інформація, останнє оновлення 26 жовтня
https://uahelp.wiki/first-steps/where-to-go/camps
Вія, безмежно вдячна. Дійсно оновлення. Зовсім інші коментаріі. Може мені вдасться.  :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

   Всем добрый день. Нужна информация по Ирландии, любая и срочно. Собираюсь отправить туда жену и дочку. ,( Да, можно начинать поздравлять, вывез таки с оккупированной территории).
  Всем заранее большое спасибо. И да, можно в личку.
   
Re: Об'єднана тема біженців

   Всем добрый день. Нужна информация по Ирландии, любая и срочно. Собираюсь отправить туда жену и дочку. ,( Да, можно начинать поздравлять, вывез таки с оккупированной территории).
  Всем заранее большое спасибо. И да, можно в личку.

В Ірландії складна ситуація з житлом, як соціальним так і за ваші гроші орендувати щось дуже складно, практично нема де селити наших "тимчасово притульних".
Так що поселять в намети біля аеропорту. Безкоштовно жити і харчуватись там, в наметах і будь-де в соціальному житлі можна лише 3 тижні. Потім плата за харчування (іноді дуже просте) по 300 євро з кожного за місяць. З дня на день вводять плату за проживання в наданому житлі, теж часто дуже скромному,  - 240 євро з кожного за місяць. Тобто якщо дитина старша за 14 (чи 12?) років то за обох треба бути готовими через три тижні платити (300+240)х2=1080 євро за місяць.
Виплати поки що ,як і для місцевих безробітних,на дорослого  208 євро на тиждень і 140 євро на місяць за дитину до 18 років.
Чому поки що - в уряді вже розглядають проект постанови і в новому фінансовому році скоро скоротять виплати нашим, може навіть бути що нашим платитимуть як і "біженцям" з Африки та Азії по 38 євро на тиждень.
Жорсткішими стали і умови для поїздок - соціальне житло можна залишити лише після заяви, яку мають погодити, і це не більше ніж на 7 діб на півроку(?). Якщо більше будеш відсутнім чи поїдеш без дозволу, то помешкання забирають і поселяють там інших, також втрачаєш соціал.
Через три місяці маєш знайти роботу і утримувати себе сам.
Тут як і в Швейцарії - з\п вищі за середні по Європі, але і ціни вищі теж. Нерухомість дуже дорога, комунальні платежі теж (тому і аренда ще більше зросла)
Враховуйте що це острів і дістатись можна лише літаком, що досить дорого,  чи паромом, який не ходить під час штормів.
В містах влаштуватись і значно складніше і дорожче. В провінції мало роботи і є проблема дістатись кудись якщо нема авто. Проїзд в громадському транспорті дуже дорогий - дістатись до містечка у нас 2.5 євро (4 чи 5 км), а доїхати до міста за 100 км то 16 євро в одну сторону.
Є багато в ютубі і соцмережах відео та інфи про всі сторони перебування в Ірландії.
Острів дуже красивий, народ хороший.  Якщо не боїтесь важкої роботи, не вибагливі щодо умов - то все тут нормально. А умови перебування то лоторея - куди попадеш. Вас, з окупованих територій, точно приймуть, і перебути тут зиму можна. Якщо є знання англ.мови то легше - можна не лише прибиральницею, пакувальницею чи розкладати товари. Препода англ.мови з нашого універа тут аж касиром в супермаркет взяли!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Все залежить від ваших планів і можливостей

Хочете громадянство і маєте гроші - вас приймуть, ви не сідаєте на соціал, самі знаходите і оплочуєте житло\харчування і т.д. і там далі по процедурі за декілька років рухаєтесь до ВНЖ/ПМЖ\громадянство

Хочете громадянство але грошей не дуже - приїзд, короткочасний соціал\облаштування\знаходження орендованого вами житла, робота і самозабезпечення на певному рівні і далі теж декілька років по процедурі

Не треба громадянства, є гроші - теж можна, але тут і холодніше і дорожче ніж в інших країнах ЄС. Алєжка влаштував своїх в Іспанії дуже комфортно.

Не треба громадянства, грошей нема - нормально працюєте на чорних роботах і перебудете в безпеці війну, бо це найбезпечніша країна Європи, більш нейтральна ніж Швейцарія, армії практично нема зовсім і нема ніяких військових об'єктів щоб пульнути туди хоч якусь ракету чи бомбу. Навіть ядерна війна мало зачепить острів, хіба що принесе попіл з грейт брітен, але тут переважають західні і південно-західні чи північно західні вітри, а ГБ на сході ;)

Останнє редагування: 28 листопада 2023 14:47:37 від komarik2008
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія