Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

---------------
Давай так, а шо ти вмієш?
Піздіти у інтернеті
   
Re: Харків та область. Війна.

Піздіти у інтернеті

Його пикою возили в гілці про голосування в Конгресі за совкодрочерство, тепер єбанько знайшло собі нову тему для засирання
   
Re: Харків та область. Війна.

Його пикою возили в гілці про голосування в Конгресі за совкодрочерство, тепер єбанько знайшло собі нову тему для засирання

В этом посте чувствуется твой липкий, удушающий страх отправки на фронт. :)
   
Re: Харків та область. Війна.

З якого це дива? :) Це ваш конституційний обовʼязок.
Не ваш а твiй, дятел. Внучок бабкi-партiзанкi-алкоголiчкi.
   
Re: Харків та область. Війна.

---------------
Давай так, а шо ти вмієш?
Можу побудувати все з вище названого...
   
Re: Харків та область. Війна.

План наступу рашистів на Харківському напрямку за версією The Economist

▪️операція планувалася на 15-16 травня, але з невідомих причин розпочалася раніше

▪️рф визначила два напрямки атаки - з обох боків водосховища

▪️на західному – протягом 72 годин планувалося вийти на рубежі артилерійської досяжності Харкова біля села Борщова, але їх зупинила 92-а бригада

▪️на східному плані полягало в тому, щоб прорватися через Вовчанськ аж до селища Печеніги.

Але ЗСУ вдалося придушити наступ у перші дні і бліцкриг, як завжди провалився.
   
Re: Харків та область. Війна.

План наступу рашистів на Харківському напрямку за версією The Economist

▪️операція планувалася на 15-16 травня, але з невідомих причин розпочалася раніше

▪️рф визначила два напрямки атаки - з обох боків водосховища

▪️на західному – протягом 72 годин планувалося вийти на рубежі артилерійської досяжності Харкова біля села Борщова, але їх зупинила 92-а бригада

▪️на східному плані полягало в тому, щоб прорватися через Вовчанськ аж до селища Печеніги.

Але ЗСУ вдалося придушити наступ у перші дні і бліцкриг, як завжди провалився.

Знакомые харьковчане говорили месяц назад, что по городу ходили упорные слухи, что Харьков следующий. Британская разведка предупреждала. Ну и?
   
Re: Харків та область. Війна.

Не ваш а твiй, дятел. Внучок бабкi-партiзанкi-алкоголiчкi.

Не, дружочек, не катит. :)
   
Re: Харків та область. Війна.

Не, дружочек, не катит. :)
Тамбовский волк тебе, кацап, дружочек.
   
Re: Харків та область. Війна.

Сколько вчера шлюх до Харькова долетели?
   
Re: Харків та область. Війна.

План наступу рашистів на Харківському напрямку за версією The Economist

▪️операція планувалася на 15-16 травня, але з невідомих причин розпочалася раніше

▪️рф визначила два напрямки атаки - з обох боків водосховища

▪️на західному – протягом 72 годин планувалося вийти на рубежі артилерійської досяжності Харкова біля села Борщова, але їх зупинила 92-а бригада

▪️на східному плані полягало в тому, щоб прорватися через Вовчанськ аж до селища Печеніги.

Але ЗСУ вдалося придушити наступ у перші дні і бліцкриг, як завжди провалився.

А що з мінами?

"Росіяни спочатку швидко впоралися з цією операцією, пройшовши через територію, де мали бути підготовлені мінні поля і серйозні інженерні укріплення, але не їх не було".

Командир підрозділу розвідки Збройних Сил України Денис Ярославський сказав журналістам, що росіянам "просто дозволили пройти".

Пряма мова: "Ми спостерігали, як вони прорізали прикордонний паркан на екранах близько 23:00 9 травня, і я сказав своїм людям подивитися, як вони будуть вибухати на мінах. Вибухів не було, вони просто продовжували йти".
   
Re: Харків та область. Війна.

А що з мінами?

"Росіяни спочатку швидко впоралися з цією операцією, пройшовши через територію, де мали бути підготовлені мінні поля і серйозні інженерні укріплення, але не їх не було".

Командир підрозділу розвідки Збройних Сил України Денис Ярославський сказав журналістам, що росіянам "просто дозволили пройти".

Пряма мова: "Ми спостерігали, як вони прорізали прикордонний паркан на екранах близько 23:00 9 травня, і я сказав своїм людям подивитися, як вони будуть вибухати на мінах. Вибухів не було, вони просто продовжували йти".


Денис ярославский ... а де він служить?
   
Re: Харків та область. Війна.
HSM

А що з мінами?

"Росіяни спочатку швидко впоралися з цією операцією, пройшовши через територію, де мали бути підготовлені мінні поля і серйозні інженерні укріплення, але не їх не було".

Командир підрозділу розвідки Збройних Сил України Денис Ярославський сказав журналістам, що росіянам "просто дозволили пройти".

Пряма мова: "Ми спостерігали, як вони прорізали прикордонний паркан на екранах близько 23:00 9 травня, і я сказав своїм людям подивитися, як вони будуть вибухати на мінах. Вибухів не було, вони просто продовжували йти".

Поце
Про міни і тим більш про твого
Яраславськага вже давно обговорили
Не тягай гімно як сам
   
Re: Харків та область. Війна.

Сколько вчера шлюх до Харькова долетели?
Кількість не написали.
   
Re: Харків та область. Війна.

Поце
Про міни і тим більш про твого
Яраславськага вже давно обговорили
Не тягай гімно як сам

Ну значить це УП гімно тягає, а ти такий розумний, що зразу все розвінчуєш

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/20/7456746/
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

В этом посте чувствуется твой липкий, удушающий страх отправки на фронт. :)

Таке має моральне право писати той хто на його місці пішов би добровольцем.
   
Re: Харків та область. Війна.

Кількість не написали.



О другій носи і чула два вибухи. Що це було не знаю.
   
Re: Харків та область. Війна.

ночі
   
Re: Харків та область. Війна.

Кількість не написали.



О другій ночи і чула два вибухи. Що це було не знаю.
   
Re: Харків та область. Війна.

О другій носи і чула два вибухи. Що це було не знаю.
То ППО відпрацювало.
   
Re: Харків та область. Війна.

Я і пишу що не знаю що то було, час точно запам'ятала.
Що до гниди ,Ярославського"  то протитанкові міни не працюють проти піхоти, а москалі заходили пішкі, без техніки. Ось  так.
   
Re: Харків та область. Війна.

Я і пишу що не знаю що то було, час точно запам'ятала.
Що до гниди ,Ярославського"  то протитанкові міни не працюють проти піхоти, а москалі заходили пішкі, без техніки. Ось  так.

Про цього медіавоїна вже давно все написали, але Економіст зробив для себе відкриття  :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

Знакомые харьковчане говорили месяц назад, что по городу ходили упорные слухи, что Харьков следующий. Британская разведка предупреждала. Ну и?

Це в тебе в іпенях Техаса де ти і твої діти миють сраки друге покоління реднекам - виборцям Трампа в тебе "знакоміє харькавчанє" ?

Чи ти просто розганяєш кацапське ІПСО? Тут бачиш яке діло - в нас різного рівня чутки про обстріли і атаки ходять постійно, третій рік.
   
Re: Харків та область. Війна.

Зеленському можуть не розповідати всієї правди про ситуацію на фронті, - The Economist

Президента України Володимира Зеленського тримають у так званій "теплій ванні", в якій генерали не надають йому всієї інформації про ситуацію на фронті.
Про це пише The Economist із посиланням на власні джерела, інформує Цензор.НЕТ.

"Багато українських солдатів у Харкові були розлючені тим, що Росія змогла так швидко просунутися вперед. Деякі з них критикують затримку західної допомоги, яка, на їхню думку, сприяла російській агресії та послабила оборону України. Інші підозрюють, що некомпетентність, або навіть зрада зіграли більш значну роль", - пише видання.

Як зазначає The Economist, також поширюються теорії змови про те, що "політики в Києві чи Вашингтоні, можливо, продають Харків напередодні потворної мирної угоди".
   
Re: Харків та область. Війна.

Денис ярославский ... а де він служить?
У інтернет військах
   
Re: Харків та область. Війна.

Президента України Володимира Зеленського тримають у так званій "теплій ванні", в якій генерали не надають йому всієї інформації про ситуацію на фронті.
Про це пише The Economist із посиланням на власні джерела, інформує Цензор.НЕТ.
:gigi:
Десь вже таке було.
Треба ще про "рожеві окуляри"
Єврогєї харчуються з однієї помийки з бутусовими.
   
Re: Харків та область. Війна.

Таке має моральне право писати той хто на його місці пішов би добровольцем.
У трололошного покидька немає слова "мораль".
   
Re: Харків та область. Війна.

:gigi:
Десь вже таке було.
Треба ще про "рожеві окуляри"
Єврогєї харчуються з однієї помийки з бутусовими.

Ну цілком припускаю, що можуть не розповідати, що відбувається в конкретному окопі...
   
Re: Харків та область. Війна.

:gigi:
Десь вже таке було.
Треба ще про "рожеві окуляри"
Єврогєї харчуються з однієї помийки з бутусовими.
А ти думаєш що це не так? Нагадаю, що синегубов через добу після початку наступу на Харків розповідав що "втрат позицій не допущено", хоча вже було купа відео з кацапами на українській території. А звідки він таке знав, звичайно, що йому так йому сказало військове керівництво.
   
Re: Харків та область. Війна.

Це в тебе в іпенях Техаса де ти і твої діти миють сраки друге покоління реднекам - виборцям Трампа в тебе "знакоміє харькавчанє" ?

Чи ти просто розганяєш кацапське ІПСО? Тут бачиш яке діло - в нас різного рівня чутки про обстріли і атаки ходять постійно, третій рік.

Завидуй молча, флеймераст. :)
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

А ти думаєш що це не так? Нагадаю, що синегубов через добу після початку наступу на Харків розповідав що "втрат позицій не допущено", хоча вже було купа відео з кацапами на українській території. А звідки він таке знав, звичайно, що йому так йому сказало військове керівництво.

Позиції та територія - не одне й те саме.
   
Re: Харків та область. Війна.

Кажуть хуйло погнав на Харьків строковиків
це добра ознака

   
Re: Харків та область. Війна.

Кажуть хуйло погнав на Харьків строковиків
це добра ознака

https://youtu.be/8tKP9tH_fws
Сам ти харьків, кацапе. Місто називається Харків.
   
Re: Харків та область. Війна.

Сам ти харьків, кацапе. Місто називається Харків.

вибачайте, з української у школі в мене були трійки :censored:
   
Re: Харків та область. Війна.

вибачайте, з української у школі в мене були трійки :censored:

то виявляється малограмотний трієчник тут всіх заставляє писати українською  :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

Схоже, ці карго-дегенерати передивилися "Рембо".
І то херня шо та стріла летить аж метрів 20-30.
Зате круто.
ЗІ. Рукою далі закинути гранату можна. Без всякого луку.


А ще ці мавпи нап'ялюють на себе американський нєскрєпний мультикам.
   
Re: Харків та область. Війна.

то виявляється малограмотний трієчник тут всіх заставляє писати українською  :facepalm1:

ну так, я тільки учусь
як я вивчу українську коли тут кацапською пишуть?
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія