Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

З власного досвіду скажу - на харківщині щось реально копати і будувати ми могли тільки починаючи з 10-го кілометру від кордону. Все що ближче моніторилось і накривалось артою. За 1-2 кілометри максимум що ми спромоглись - швиденко нарити вопи і затіхаритись як спостережні пункти. Поки не відсвічували - більш-менш. Як тільки розслаблялись і починали шастати - тут же прилітало. І нам навіть задачі ніхто не ставив там щось обороняти. В разі атаки - ує....ти і звалити на другу вже накопану лінію. І так - там були населені пункти які ми знали що залишимо напризволяще. А мешканці тих населених пунктів радісно нас здавали як тільки хтось з наших "дуже розумних" пробував переїхати з сирого морозного  бліндажа (люба буржуйка - зразу прильот по тепловізору) в теплу покинуту хату або в якийсь ангар типу сховати техніку. Так що місяць - і про насиджене місце забували як засвічене і йшли тіхаритись в інше. При цьому кацапи шарились по кордону вільно - за всі часи  тільки  раз по нмх якийсь сусідський міномет стрельнув.
Так що то що відбувається біля вовчанська - це не провтик а реалії.
   
Re: Харків та область. Війна.

З власного досвіду скажу - на харківщині щось реально копати і будувати ми могли тільки починаючи з 10-го кілометру від кордону. Все що ближче моніторилось і накривалось артою. За 1-2 кілометри максимум що ми спромоглись - швиденко нарити вопи і затіхаритись як спостережні пункти. Поки не відсвічували - більш-менш. Як тільки розслаблялись і починали шастати - тут же прилітало. І нам навіть задачі ніхто не ставив там щось обороняти. В разі атаки - ує....ти і звалити на другу вже накопану лінію. І так - там були населені пункти які ми знали що залишимо напризволяще. А мешканці тих населених пунктів радісно нас здавали як тільки хтось з наших "дуже розумних" пробував переїхати з сирого морозного  бліндажа (люба буржуйка - зразу прильот по тепловізору) в теплу покинуту хату або в якийсь ангар типу сховати техніку. Так що місяць - і про насиджене місце забували як засвічене і йшли тіхаритись в інше. При цьому кацапи шарились по кордону вільно - за всі часи  тільки  раз по нмх якийсь сусідський міномет стрельнув.
Так що то що відбувається біля вовчанська - це не провтик а реалії.
Дякую за информативный пост.
Очень по делу. Который многое объясняет.
И без ура- патриотизма и без лишней зрады.
   
Re: Харків та область. Війна.

При цьому кацапи шарились по кордону вільно - за всі часи  тільки  раз по нмх якийсь сусідський міномет стрельнув.
Ось цей момент зацікавив. Чому так, на вашу думку?
   
Re: Харків та область. Війна.

С точки зрения работы над ошибками , на будущее...
Тем кому это положено...
Осталось разобраться ...
Что мешало по русне так же фигачить, когда они линию Суровикино рыли.
Да так нарыли, что нашим потребовалось 3 месяца чтобы предполье пройти, первые 9 км.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території, позиція США незмінна — речниця Пентагону Сабріна Сінгх
   
Re: Харків та область. Війна.

С точки зрения работы над ошибками , на будущее...
Тем кому это положено...
Осталось разобраться ...
Что мешало по русне так же фигачить, когда они линию Суровикино рыли.
Да так нарыли, что нашим потребовалось 3 месяца чтобы предполье пройти, первые 9 км.
Я теж цього не розумію . Це був реальний пройоб .
   
Re: Харків та область. Війна.

Я теж цього не розумію . Це був реальний пройоб .

У нас снарядов не так много чтобы тратить их на разьеб укреплений.  Не эффективно.
Только по технике и живой силе.

было бы у нас каждый год по 2ляму снарядов стабильно тогда да.

   
Re: Харків та область. Війна.

У нас снарядов не так много чтобы тратить их на разьеб укреплений.  Не эффективно.
Только по технике и живой силе.

было бы у нас каждый год по 2ляму снарядов стабильно тогда да.
Так речь и идёт о живой силе. Только бить тогда, когда укреплений ЕЩЕ не было. Когда они ЕЩЕ ТОЛЬКО строились
Примерно так, как русня по нашим делала. Как пан maksimm в своем посте описал.
   
Re: Харків та область. Війна.

Я теж цього не розумію . Це був реальний пройоб .
Помню тогда залихватские посты здесь, как русня из своих укреплений разбегаться начнет... :(
   
Re: Харків та область. Війна.

Я теж цього не розумію . Це був реальний пройоб .
+
   
Re: Харків та область. Війна.

Так речь и идёт о живой силе. Только бить тогда, когда укреплений ЕЩЕ не было. Когда они ЕЩЕ ТОЛЬКО строились
Примерно так, как русня по нашим делала. Как пан maksimm в своем посте описал.

Не було снарядів. Кацапи роблять своїх понад 2 млн на рік, ну і додай ще від ПК.
   
Re: Харків та область. Війна.

https://t.me/ButusovPlu

 От молодець бутус, гарно проінформував ворога: скільки від ЗСУ є, кого і т.і...ну, трішечки зрадойобам матеріальчику підкринув також, як без цього.

 Взагалі то у нас є зведення від ЗСУ, навіщо пхати пропаганду від невідомо кого???
   
Re: Харків та область. Війна.

Не було снарядів. Кацапи роблять своїх понад 2 млн на рік, ну і додай ще від ПК.
Кацапы рыли как кроты 9 мес.
И все это время не было снарядов?!
Почитайте ещё раз пост пана Maksimm. Он четко описывает. Ни о каком вале снарядов речь не идёт. Речь идёт о точечном разьебе. Так и нам нужно было делать по передней линии, когда они предполье стали строить.
Больше похоже что "проебали "(с), а не на нехватку снарядов.
Просто у кого- то из стратегов была вера , что увидев Леорарды и Брэдли кацапы разбегаться сами начнут. Решили во время строительства ими укреплений "особо не напрягаться". Типа пущай себе строят... :(
   
Re: Харків та область. Війна.

Я это только к тому, что умный на своих ошибках учатся
Кацапы сейчас на вновь захваченных территориях, наверняка, так же роют...или будут рыть...
   
Re: Харків та область. Війна.

Кацапы рыли как кроты 9 мес.
И все это время не было снарядов?!
Почитайте ещё раз пост пана Maksimm. Он четко описывает. Ни о каком вале снарядов речь не идёт. Речь идёт о точечном разьебе. Так и нам нужно было делать по передней линии, когда они предполье стали строить.
Больше похоже что "проебали "(с), а не на нехватку снарядов.
Просто у кого- то из стратегов была вера , что увидев Леорарды и Брэдли кацапы разбегаться сами начнут. Решили во время строительства ими укреплений "особо не напрягаться". Типа пущай себе строят... :(

тоді це питання до Залужного. він мабуть тоді зайнятий був, диссер писав
   
Re: Харків та область. Війна.

тоді це питання до Залужного. він мабуть тоді зайнятий був, диссер писав

Це якраз питання до Сирського, його парафія була.
   
Re: Харків та область. Війна.

Це якраз питання до Сирського, його парафія була.

Сирський переважно на Сході був, але питання є до всіх, звісно. Я все-таки вважаю, що передусім проблема в браку снарядів і розвідувальних дронів.
   
Re: Харків та область. Війна.

Два дні тому кацапи обстрілювали ділянку кордону, просто поле. Як гадаєте нащо?
   
Re: Харків та область. Війна.

Два дні тому кацапи обстрілювали ділянку кордону, просто поле. Як гадаєте нащо?
Розміновували! Не?
   
Re: Харків та область. Війна.

Розміновували! Не?
Так
   
Re: Харків та область. Війна.

тоді це питання до Залужного. він мабуть тоді зайнятий був, диссер писав

кацапськими наративами почав співати? Ну-ну.
   
Re: Харків та область. Війна.

От молодець бутус, гарно проінформував ворога: скільки від ЗСУ є, кого і т.і...ну, трішечки зрадойобам матеріальчику підкринув також, як без цього.

 Взагалі то у нас є зведення від ЗСУ, навіщо пхати пропаганду від невідомо кого???

Шо нового він сказав про наявні там підрозділи?
За цей тиждень вже були опубліковані відоси від 7 бригад, чиї підрозділи там знаходяться. Нових він не назвав.
А взагалі, почитай уважно пост maksmm на початку сторінки. Я спеціально нічого не писав раніше на тему того, що місцеве підарьйо здавало підарам всю інформацію про наших, яких туди перекинули.
Бо там ждунів як гівна в громадському сортирі. Ото реальна проблема, а не Бутусов, який озвучив і так відому всім інформацію.
   
Re: Харків та область. Війна.

Шо нового він сказав про наявні там підрозділи?
За цей тиждень вже були опубліковані відоси від 7 бригад, чиї підрозділи там знаходяться. Нових він не назвав.
А взагалі, почитай уважно пост maksmm на початку сторінки. Я спеціально нічого не писав раніше на тему того, що місцеве підарьйо здавало підарам всю інформацію про наших, яких туди перекинули.
Бо там ждунів як гівна в громадському сортирі. Ото реальна проблема, а не Бутусов, який озвучив і так відому всім інформацію.
Чесно кажучи не сильно віриться що якийсь 80 річний дід чи баба, що там залишились могли комусь щось передавати.
   
Re: Харків та область. Війна.

Я все-таки вважаю, що передусім проблема в браку снарядів і розвідувальних дронів.
Вот по такой соблазнительной версии все и движется. А никто неувиноват. Снарядов нет. Дронов нет. На нет и суда нет. Очень для всех удобно. Похоже , что эта самая удобная версия для военного и политического руководства страны.
Это вместо того, чтобы найти виноватых, сделать жёсткий ращьеб и провести работу над ошибками.
Иначе, как мы видим и увидим...подобные "ошибки" будут повторяться вновь и вновь. Потому как версия Еугната очень для всех удобна
Кто виноват - а никто!
   
Re: Харків та область. Війна.

От молодець бутус, гарно проінформував ворога: скільки від ЗСУ є, кого і т.і...ну, трішечки зрадойобам матеріальчику підкринув також, як без цього.

 Взагалі то у нас є зведення від ЗСУ, навіщо пхати пропаганду від невідомо кого???
О , политрук из бундеса прорезался.
   
Re: Харків та область. Війна.

Чесно кажучи не сильно віриться що якийсь 80 річний дід чи баба, що там залишились могли комусь щось передавати.

то твоя справа в що тобі віриться. Я говорю те, що мені хлопці говорили
   
Re: Харків та область. Війна.

Вот по такой соблазнительной версии все и движется. А никто неувиноват. Снарядов нет. Дронов нет. На нет и суда нет. Очень для всех удобно. Похоже , что эта самая удобная версия для военного и политического руководства страны.
Это вместо того, чтобы найти виноватых, сделать жёсткий ращьеб и провести работу над ошибками.
Иначе, как мы видим и увидим...подобные "ошибки" будут повторяться вновь и вновь. Потому как версия Еугната очень для всех удобна
Кто виноват - а никто!

Ти може у гілку про бєлгород зазирнеш? Страдалець за шахєдами
   
Re: Харків та область. Війна.

Ти може у гілку про бєлгород зазирнеш? Страдалець за шахєдами

З шахедами Камрада вже попустило  :gigi:

Тепер черга за балістичними ракетами, і тут я до Камрада приєднуюсь, нам це точно потрібно  :shuffle: Але хз наскільки швидко це можна зробити.
   
Re: Харків та область. Війна.

Ти може у гілку про бєлгород зазирнеш? Страдалець за шахєдами
По выделенному - это из версии Еугната. Это к нему.
   
Re: Харків та область. Війна.

Всралися

   
Re: Харків та область. Війна.

Ти може у гілку про бєлгород зазирнеш? Страдалець за шахєдами
То есть типа все хорошо и "не надо раскачивать лодку"?
   
Re: Харків та область. Війна.

З шахедами Камрада вже попустило  :gigi:

Тепер черга за балістичними ракетами, і тут я до Камрада приєднуюсь, нам це точно потрібно  :shuffle: Але хз наскільки швидко це можна зробити.

Так хто проти? нам все потрібно, і бажано нескінченним потоком.
Мене просто ставлять в ступор істерики, що в нас щось робиться повільно, не ідеально на початкових стадіях.
Boeing і Saab отак обісрались зі своєю GLSDB, так це два мегаконцерна, з практично безлімітом бабла, технологій і інженерного досвіду, і немає ні плачів, ні здивувань, а тут треба щоб в Україні ще вчора все зробилось і пох на складність і наявні можливості.
б***ь, в якій реальності живуть ці люди?
   
Re: Харків та область. Війна.

Так хто проти? нам все потрібно, і бажано нескінченним потоком.
Мене просто ставлять в ступор істерики, що в нас щось робиться повільно, не ідеально на початкових стадіях.
Boeing і Saab отак обісрались зі своєю GLSDB, так це два мегаконцерна, з практично безлімітом бабла, технологій і інженерного досвіду, і немає ні плачів, ні здивувань, а тут треба щоб в Україні ще вчора все зробилось і пох на складність і наявні можливості.
б***ь, в якій реальності живуть ці люди?

Вони навіть не уявляли собі, що можна спуфити GPS  :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

То есть типа все хорошо и "не надо раскачивать лодку"?

Я не розумію що ти хочеш досягти "раскачіванієм лодкі".
Ну от скиглив ти тут більше року про те, що "нада капіравать шахєд, бо нашє всьо гавно".
Поки ти весь цей час скиглив, наше "гавно" дійшло до рівня сотні дронів за ніч, які розйобують кілька критичних кацапських об'єктів.
Який ефект був досягнений твоїм скигленням окрім того, що тебе кілька разів забанили і незліченну кількість разів відправили за кацапськім карабльом?
Все йде як іде, хочеш швидше - вперед, долучайся і прискорюй процеси, якщо знаєш як. А не язиком на форумі.
   
Re: Харків та область. Війна.

Сирський переважно на Сході був, але питання є до всіх, звісно. Я все-таки вважаю, що передусім проблема в браку снарядів і розвідувальних дронів.
він був командувач Сухопутний військ, а не військами на Сході
тому його відповідальність
якщо не встигав сам, то значить призначив не тих
   
Re: Харків та область. Війна.

Вони навіть не уявляли собі, що можна спуфити GPS  :facepalm1:

Я був реально прихуївший коли озвучили основну причину неефективності.
В мене в голові не вкладалось, що можна було хімічити те все на звичайному жпс, коли б***ь весь світ знає наскільки в кацапів все серйозно з засобами РЕБ.
Сподіваюсь, що допиляють з урахуванням пройобів.
   
Re: Харків та область. Війна.

Я був реально прихуївший коли озвучили основну причину неефективності.
В мене в голові не вкладалось, що можна було хімічити те все на звичайному жпс, коли б***ь весь світ знає наскільки в кацапів все серйозно з засобами РЕБ.
Сподіваюсь, що допиляють з урахуванням пройобів.

Це все через звичку воювати з талібами в капцях
   
Re: Харків та область. Війна.

Це все через звичку воювати з талібами в капцях

аналогічна кацапська звичка дуже нам допомогла на початку повномасштабки. Теж думали, що капелюхами закидають спротив і незадоволених розженуть нацгвардією.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія