Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

Ну і далі що? зайняли сіру зону, відгрібають, лізуть на Вовчанськ - відгрібають.
Ніхто не знає що це - наступ чи відволікаючий удар. Сподіваюсь, що знають ті, кому це потрібно знати, і що кацапи не знають, що наші знають.
Ото такі хитросплетіння. А ви хочете щоб вам точно тут все в публічному просторі розписували що і як.
Тому я теж не розписую, що й як.
Мій допис був максимально лаконічний. Не очікувала такої реакції.
   
Re: Харків та область. Війна.

Поки ви тут серетесь на якісь йухнові теми, у Харкові серія вибухів.
Уже 7 прилетов по Харькову с утра – Терехов
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Тому я теж не розписую, що й як.
Мій допис був максимально лаконічний. Не очікувала такої реакції.

і максимально безапеляційний.
Власне, тому і така реакція.
Якби ви написали "можливо, це ще тільки початок", то навряд би така реакція мала місце.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

А ось і "потужні укріплення" знайшлися  :X
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

А ось і "потужні укріплення" знайшлися  :X
https://t.me/UaOnlii/75812
Йопаный стыд
   
Re: Харків та область. Війна.

Дело по обвинению народного депутата Украины, председателя Политсовета партии "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктора Медведчука в государственной измене развалится, как только суд начнет его рассмотрение по сути, потому что если обвинение до сих пор не смогло собрать доказательную базу и задокументировать ее, они это уже и не сделают. Об этом в эфире телеканала "Перший Незалежний" сказал эксперт по вопросам госбезопасности Олег Стариков, сообщает издание Украинцы.

"Команда Медведчука, адвокатская, которая его защищает, намного сильнее прокуроров. Тактика должна быть такой, чтобы суд как можно скорее начал рассматривать это дело по сути, и оно там развалиться, потому что те доказательства, которые мы слышали в первом судебном заседании, – я смеялся. Те люди, которые сейчас находятся в генпрокуратуре не в состоянии довести дело до суда", – отметил эксперт.

 ;o
Що за х.й.ю ти притягнув??
 :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

А ось і "потужні укріплення" знайшлися  :X
https://t.me/UaOnlii/75812

вони не затримають піхоту
   
Re: Харків та область. Війна.

Кацапи практично не використовують техніку. Ідуть м"ясом та чекають проходи від інженерів та саперів
   
Re: Харків та область. Війна.

Кацапи практично не використовують техніку. Ідуть м"ясом та чекають проходи від інженерів та саперів

в них власне і техніки думаю особливо немає
   
Re: Харків та область. Війна.

в них власне і техніки думаю особливо немає
Та є
   
Re: Харків та область. Війна.

Кацапи практично не використовують техніку. Ідуть м"ясом та чекають проходи від інженерів та саперів

Ну рельєф цьому сприяє. Це дорога тактика, бо чимало гине, але якщо в захисті мало людей, то воно більш-менш працює.
   
Re: Харків та область. Війна.

Тому там зараз дроново-касетний русоріз. позавчора 1740, вчора 1400.
   
Re: Харків та область. Війна.

Та є

20 одиниць наші грохнули в перші дні, але то все бмп та авто
   
Re: Харків та область. Війна.

вони не затримають піхоту

Ага, ну тогда все ок
Успокоил.
Пускай лежат.
   
Re: Харків та область. Війна.

Ага, ну тогда все ок
Успокоил.
Пускай лежат.
Они просто старые и ненужные.
Просто навезли по случаю. Ну не пригодились. Бывает знаете ли…
   
Re: Харків та область. Війна.

ГШ:
"На Харківському напрямку підрозділи наших військ відбили 11 атак противника зокрема, на напрямках Глибоке - Липці, Лук’янці - Липці, Борисівка – Нескучне, Шебекіно (рф) - Вовчанськ, 3 бойових зіткнення ще тривають.

На окремих ділянках, в районах Лук’янців та Вовчанська, внаслідок вогневого впливу та штурмових дій противника, для збереження життя наших військовослужбовців та уникнення втрат, підрозділи здійснили маневр та перемістились на більш вигідні позиції. Бої тривають. Українські підрозділи не дають російським окупантам закріпитись. Проводяться контратакуючі дії, ворог під постійним вогневим контролем артилерії та підрозділів БПЛА Сил оборони.

У ході бойових дій на цьому напрямку втрати особового складу ворога за сьогодні складають 162 військовослужбовця, знищено та пошкоджено 26 одиниць озброєння та військової техніки".
   
Re: Харків та область. Війна.

Ага, ну тогда все ок
Успокоил.
Пускай лежат.
Они просто старые и ненужные.
Просто навезли по случаю. Ну не пригодились. Бывает знаете ли…
Галубкі прям такі. Атлічьная парачка.
   
Re: Харків та область. Війна.

А ось і "потужні укріплення" знайшлися  :X
https://t.me/UaOnlii/75812
]

ИПСО,

1 Лед на лужах
2 Деревья голые трава также, не гоняйте зраду там где ее нет
   
Re: Харків та область. Війна.
PAL

Слухайте. Ну досить вже наїзджати на дмхз.

вона приперла сюди якусь хєрню від ікспєрда, якого активно цитують кацапські ЗМІ
причому, коли натовкли пикою, яка це хєрня, почала з'їзжати з теми та грати в дурочку
більше того, вона набралася наглості звинувачувати мене у тому, що я процитував (у відповідь на її вираз "ета вєдь толька начало" ) безсмертну фразу хуйла "ми ісчо нічєго нє начіналі", над якою реготав, мабуть, увесь світ

тому вигрібає вона цілком заслужено

чи ти теж вважаєш, що кацапи "нічєго ісчо нє начіналі"?

   
Re: Харків та область. Війна.

А по поводу линий я могу рассказать много
ДП МО ИПД
ДП МО Картографии
Гос Казначейство
Военно-Гражданские администрайции VS Военные
А тех надзор это вообще баба яга против всех

Тут если начну все говорить то или журналисткое раследование или тюрьма мне светит
 ну это и то в лучшем случае чем арматуру от пьяного бомжа или френдли фаер
   
Re: Харків та область. Війна.
PAL

;o
Що за х.й.ю ти притягнув??
 :facepalm1:

як що?
цитату Поважного Ікспєрда (на думку деяких дописувачів у гілці) Старікова
Для розуміння, хто такий є той ікспєрд
   
Re: Харків та область. Війна.

Ага, ну тогда все ок
Успокоил.
Пускай лежат.
зовсім не травень на фото. все жовте та сухе
   
Re: Харків та область. Війна.

У Сирського є якийсь хитрий план. От побачите
Цеж прогнозовано що Гєрасімов буде копитами бити щоб не лишитись посади. Не піти паровозом за шойгу.  Буде людей класти , аби хуйло прилетіло в Пекін хоч з якимось результатом, тут їх і підловлять.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

вона приперла сюди якусь хєрню від ікспєрда, якого активно цитують кацапські ЗМІ
причому, коли натовкли пикою, яка це хєрня, почала з'їзжати з теми та грати в дурочку
більше того, вона набралася наглості звинувачувати мене у тому, що я процитував (у відповідь на її вираз "ета вєдь толька начало" ) безсмертну фразу хуйла "ми ісчо нічєго нє начіналі", над якою реготав, мабуть, увесь світ

тому вигрібає вона цілком заслужено

чи ти теж вважаєш, що кацапи "нічєго ісчо нє начіналі"?
Ти взагалі нормальний?
Для тебе нема різниці між нічогоненачіналі та це тільки початок?
Просто задовбав!!!!

Кацапи накопичували сили біля кордону, наші змі про це писали. І ось наступ почався.
Що тут такого неправильного у моїй фразі, що треба насміхатися та "товти пику"???
Собі натовчи, якщо для тебе це не наступ.
   
Re: Харків та область. Війна.




Дивитися всім всепропальцям і адептам історій про договорняки.
   
Re: Харків та область. Війна.

Если смотреть видео то батарейка ту ту быстро начинаем жить без видео

Что там в трех предложениях?
   
Re: Харків та область. Війна.

https://youtu.be/k8gV_gAem4w?si=KkexwCq0WZfjk2sy
Дивитися всім всепропальцям і адептам історій про договорняки.
Він чітко каже, що ворог спробує просунутися вглиб території, щоби мати змогу уражати Харків із ствольної артилерії.
Це те про що я просто мовчала і чекала дописів тих, хто на цьому розуміється.
Як бачиш ніхто. Вони всі на безпечній відстані і з задоволенням комусь щось товчуть.
Сила українців в єднанні та взаємодопомоги.
Хочеться більше людяності конкретно на ФУПі.
   
Re: Харків та область. Війна.

Если смотреть видео то батарейка ту ту быстро начинаем жить без видео

Что там в трех предложениях?
Наступ має локальний характер
Спробують просунутися вглиб, щоби мати можливість тримати Харків під вогневим контролем ствольної артилерії
Треба слідкувати за діями нашого генштабу будемо ми перекидати додаткові сили чи ні
   
Re: Харків та область. Війна.

Він чітко каже, що ворог спробує просунутися вглиб території, щоби мати змогу уражати Харків із ствольної артилерії.
Це те про що я просто мовчала і чекала дописів тих, хто на цьому розуміється.
Як бачиш ніхто. Вони всі на безпечній відстані і з задоволенням комусь щось товчуть.
Сила українців в єднанні та взаємодопомоги.
Хочеться більше людяності конкретно на ФУПі.

Про це написали в перший день
   
Re: Харків та область. Війна.

Він чітко каже, що ворог спробує просунутися вглиб території, щоби мати змогу уражати Харків із ствольної артилерії.
Це те про що я просто мовчала і чекала дописів тих, хто на цьому розуміється.
Як бачиш ніхто. Вони всі на безпечній відстані і з задоволенням комусь щось товчуть.
Сила українців в єднанні та взаємодопомоги.
Хочеться більше людяності конкретно на ФУПі.
а щ бєлгорода хіба не ближче шоб угрожать?
   
Re: Харків та область. Війна.

а щ бєлгорода хіба не ближче шоб угрожать?
Мова про ствольну артилерію, яку треба ворогу підвести ближче до міста, щоб унеможливити тут життя і змусити народ евакуюватися, тим самим створив складності для військової логістики залізницею.
   
Re: Харків та область. Війна.

https://youtu.be/k8gV_gAem4w?si=KkexwCq0WZfjk2sy
Дивитися всім всепропальцям і адептам історій про договорняки.
я не є у списку рекомендованих до перегляду але експерт сподобався. Підпишусь
   
Re: Харків та область. Війна.

Мова про ствольну артилерію, яку треба ворогу підвести ближче до міста, щоб унеможливити тут життя і змусити народ евакуюватися, тим самим створив складності для військової логістики залізницею.

якщо вони затягнуть ствої артстволи в харьківську область то їх легше буде знищити
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну і далі що? зайняли сіру зону, відгрібають, лізуть на Вовчанськ - відгрібають.
Ніхто не знає що це - наступ чи відволікаючий удар. Сподіваюсь, що знають ті, кому це потрібно знати, і що кацапи не знають, що наші знають.
Боюся що нічого наші не знають. Бо не готувалися. Почали терміново перекидати військових. Знімають з одного напрямку на інший.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія