Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

кого-кого????  ;o
"українец", який дає інтерв'ю російською російськомовному?
Я пробачаюся, а отой Шелест теж українець?
Бо тут про нього погано пишуть
http://patrioty.org.ua/blogs/na-ukraynskom-okkupantov-razoblachaet-a-sam-zadorno-krychal-v-mykrofon-re-fe-ren-dum--zhurnalist-rozpoviv-iak-posobnyky-separatystiv-prykydaiutsia-ukrainskymy-patriotamy-video-130467.html

Журналист Александр Шелест был ведущим митинга, на котором открыто призывали нарушать территориальную целостность Украины. Сам Шелест задорно кричал в микрофон "Ре-фе-рен-дум!"

судячи з коментарів під відео це канал для кацапів з відповідною аудиторією та направленостю
Не кажучи вже про те, що ведучий прямо звинувачує ЗСУ в зруйнуванні будинку у блєтгороді

Цікаві ти канали полюбляєш, ой цікаві
Який ти невгамовний.
Стільки написати по Шелеста, хоча зрозуміло, що слухають не його, а гостя.
Що скажеш про гостя, слова якого ти чомусь порівняв із варняканням хуйла?
Подивилась твій профіль, перші 11 років на ФУПі ти дописував російською.

Останнє редагування: 14 травня 2024 11:17:53 від дмхз
   
Re: Харків та область. Війна.



Останнє редагування: 14 травня 2024 11:29:32 від кноп
   
Re: Харків та область. Війна.
PAL

Який ти невгамовний.
Стільки написати по Шелеста, хоча зрозуміло, що слухають не його, а гостя.
Що скажеш про гостя, слова якого ти чомусь порівняв із варняканням хуйла?
Подивилась твій профіль, перші 11 років на ФУПі ти дописував російською.

давай про гостя
ось його канал
https://www.youtube.com/@OLEG_STARIKOV

Хм. Дивний українець. Канал створено 5 груд. 2023 р. Усі, 100% відео - російською. Нє, я можу зрозуміти, коли мова відео міксована, бо може залежати від аудиторії, якій адресована. Але тут - 100%

Трошки проходимо очами по заголовкам:

"Ми недааценілі пратівніка"
"Ядєрноє аружіє - РФ нє блєфуєт"
"ГУР наканец-та сказалі правду"

трошки гуглимо

ой, як цікааааво!



PS. коротко - яке їхало, таке й здибало
Те, що Старіков на каналі Шелеста - цілком передбачувано


Останнє редагування: 14 травня 2024 11:42:58 від PAL
   
Re: Харків та область. Війна.

давай про гостя
ось його канал
https://www.youtube.com/@OLEG_STARIKOV

Хм. Дивний українець. Канал створено 5 груд. 2023 р. Усі, 100% відео - російською. Нє, я можу зрозуміти, коли мова відео міксована, бо може залежати від аудиторії, якій адресована. Але тут - 100%

Трошки проходимо очами по заголовкам:

"Ми недааценілі пратівніка"
"Ядєрноє аружіє - РФ нє блєфуєт"
"ГУР наканец-та сказалі правду"

трошки гуглимо

ой, як цікааааво!

Показати зображення...
PS. коротко - яке їхало, таке й здибало
Те, що Старіков на каналі Шелеста - цілком передбачувано
РИА Новости це на якій мові? Це кацапи?
В мене таке навіть не гугліться. Ти робиш запити кацапською?
Ось, що я нагугліла про Старікова
https://www.оборзеватель/ukr/person/oleg-starikov.htm

Олег Стариков
Експерт по вопросам сектора обороны и безопасности
18 Статей
66 пов'язаних новин
Полковник СБУ в отставке

Публікації автора і пов'язані новини


Старіков: контрнаступ на півдні сплановано за стандартами НАТО. Інтерв'ю
https://war.оборзеватель/ukr/starikov-kontrnastup-na-pivdni-splanovano-za-standartami-nato-intervyu.htm

 PS. коротко - яке їхало, таке й здибало - цю образу я тобі не пробачу


Останнє редагування: 14 травня 2024 12:08:33 від дмхз
   
Re: Харків та область. Війна.
PAL

РИА Новости це на якій мові? Це кацапи?
В мене таке навіть не гугліться. Ти робиш запити кацапською?
Ось, що я нагугліла про Старікова
https://www.оборзеватель/ukr/person/oleg-starikov.htm


 PS. коротко - яке їхало, таке й здибало - цю образу я тобі не пробачу

те РІА саме кацапською
й якщо ти уважно подивишся на запит, гуглю це прямо було вказано - я звузив пошук, щоб вивести потрібну інфу

щодо твого лінка. Тебе ні разу не здивувала дата тих статей? Найсвіжіша датована 2м лютого 2022 року! Тобто ще ДО широкомаштабного вторгнення. А я тобі  надав лінку, де статті датовані тавнем 2024го!
Дивно, чи не так?

Ще раз повторюю - не пасись серед скацаплених блогерів. Перевіряй джерела інформації. Я тобі навів загальний алгоритм - зайди на сторінку того блогера, на канал, подивись, про що й на якій мові він публікує. Подивись, до кого зодить чи кого запрошує. Це вже багато про що каже, й дозволяє прийняти рішення, чи копать далі чи можна дивитися вже самі публікації

   
Re: Харків та область. Війна.


РИА Новости це на якій мові? Це кацапи?
В мене таке навіть не гугліться. Ти робиш запити кацапською?
Ось, що я нагугліла про Старікова
https://www.оборзеватель/ukr/person/oleg-starikov.htm

Олег Стариков
Експерт по вопросам сектора обороны и безопасности
18 Статей
66 пов'язаних новин
Полковник СБУ в отставке

Публікації автора і пов'язані новини

PS. коротко - яке їхало, таке й здибало - цю образу я тобі не пробачу

В якому світі ви живете, що не знаєте що таке сріа новості?  https://ru.wikipedia.org/wiki/РИА_Новости

Те, що цього дебіла перепощують кацапи як знак якості гівна.
   
Re: Харків та область. Війна.
OS

Re: Харків та область. Війна.

Олег Старіков: РФ ґатовіт для ЗСУ катьол, фсьр рішицца в наїбрє 2023!



   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

https://t.me/voynareal/89506

Дорогий спосіб атакувати так, це вони чекали на появу "зеленки", щоб запустити ось такі хвилі через посадки та ліси...
   
Re: Харків та область. Війна.

https://t.me/operativnoZSU/145627

Американці старанно роблять вигляд, що "Петріотів" у них немає. Як я зрозумів, через вартість системи ППО вони хочуть це перекласти на європейців, щоб можна було постачати зі своїх складів інше.

Власне, тому літаки надають інші країни, а США дадуть до них ракети.
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

На Харківщині щогодини ситуація наближається до критичної — Буданов каже, що на цьому напрямку «ситуація на межі»

Атаки на північному сході мають на меті розтягнути резерви українських сил і відволікти їх від участі в бойових діях в інших місцях.

"На даний момент наше завдання - стабілізувати лінію, а потім почати відкидати їх через кордон", - сказав Буданов, додавши, що наплив українських резервів частково зумів порушити плани ворога.

Буланов такого не казав
   
Re: Харків та область. Війна.

Буланов такого не казав

Казав, якщо вірити NYT
   
Re: Харків та область. Війна.

Американці старанно роблять вигляд, що "Петріотів" у них немає. Як я зрозумів, через вартість системи ППО вони хочуть це перекласти на європейців, щоб можна було постачати зі своїх складів інше.
Скільки разів треба повторювати, нема в них тих міфічних "складів" з Петріотами...
Їм, тих що є, самим не вистачає...
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

Казав, якщо вірити NYT

Якщо у Олександри Миколаївни будуть яйця - вона буде Олександром Миколайовичем.
   
Re: Харків та область. Війна.

В якому світі ви живете, що не знаєте що таке сріа новості?  https://ru.wikipedia.org/wiki/РИА_Новости

Те, що цього дебіла перепощують кацапи як знак якості гівна.
Тобі не спадало на думку, що з РИА новинами я могла попрощатися ще у 2014? А зараз мені показують ту каку, як аргумент.
   
Re: Харків та область. Війна.

Американці старанно роблять вигляд, що "Петріотів" у них немає. Як я зрозумів, через вартість системи ППО вони хочуть це перекласти на європейців, щоб можна було постачати зі своїх складів інше.

Власне, тому літаки надають інші країни, а США дадуть до них ракети.

Американцы могут и имеют вид, какой нам заблагорассудится, ибо мы за это платим. :) Дареному коневі… :)
   
Re: Харків та область. Війна.

Олег Старіков: РФ ґатовіт для ЗСУ катьол, фсьр рішицца в наїбрє 2023!

https://www.youtube.com/watch?v=7xO-i0j6H8M

Кто ці люди?
   
Re: Харків та область. Війна.

Кто ці люди?
Поважні військові експерти  :gigi:
   
Re: Харків та область. Війна.

Тобі не спадало на думку, що з РИА новинами я могла попрощатися ще у 2014? А зараз мені показують ту каку, як аргумент.
А нащо ви то гавно сюди притягнули?
   
Re: Харків та область. Війна.

Поважні військові експерти  :gigi:


Дело по обвинению народного депутата Украины, председателя Политсовета партии "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктора Медведчука в государственной измене развалится, как только суд начнет его рассмотрение по сути, потому что если обвинение до сих пор не смогло собрать доказательную базу и задокументировать ее, они это уже и не сделают. Об этом в эфире телеканала "Перший Незалежний" сказал эксперт по вопросам госбезопасности Олег Стариков, сообщает издание Украинцы.

"Команда Медведчука, адвокатская, которая его защищает, намного сильнее прокуроров. Тактика должна быть такой, чтобы суд как можно скорее начал рассматривать это дело по сути, и оно там развалиться, потому что те доказательства, которые мы слышали в первом судебном заседании, – я смеялся. Те люди, которые сейчас находятся в генпрокуратуре не в состоянии довести дело до суда", – отметил эксперт.
   
Re: Харків та область. Війна.

А нащо ви то гавно сюди притягнули?
Про яке гівно мова?
   
Re: Харків та область. Війна.

Про яке гівно мова?

мабуть, про те, чию "експертну" думку регулярно цитують кацапські гівнозмі?
   
Re: Харків та область. Війна.

Американцы могут и имеют вид, какой нам заблагорассудится, ибо мы за это платим. :) Дареному коневі… :)

ой, пляха, таке враження наче тебе там хтось питає  :laugh:
йому "заблагаразсудітса"  :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

мабуть, про те, чию "експертну" думку регулярно цитують кацапські гівнозмі?
Не тре' було тягнути комусь сюди морду хуйла.
Взагалі можна було не чіпати мене саме в цій гілці.
   
Re: Харків та область. Війна.

Не тре' було тягнути комусь сюди морду хуйла.
Взагалі можна було не чіпати мене саме в цій гілці.

а навіщо було розганяти зраду?
   
Re: Харків та область. Війна.

Тобі не спадало на думку, що з РИА новинами я могла попрощатися ще у 2014? А зараз мені показують ту каку, як аргумент.

А їх не обовʼязково читати щоб знати що це таке. У вас якесь специфічне коло експертів і джерел інформації. Вам вище вже навели перли цього Старікова.
   
Re: Харків та область. Війна.

Дело по обвинению народного депутата Украины, председателя Политсовета партии "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктора Медведчука в государственной измене развалится, как только суд начнет его рассмотрение по сути, потому что если обвинение до сих пор не смогло собрать доказательную базу и задокументировать ее, они это уже и не сделают. Об этом в эфире телеканала "Перший Незалежний" сказал эксперт по вопросам госбезопасности Олег Стариков, сообщает издание Украинцы.

"Команда Медведчука, адвокатская, которая его защищает, намного сильнее прокуроров. Тактика должна быть такой, чтобы суд как можно скорее начал рассматривать это дело по сути, и оно там развалиться, потому что те доказательства, которые мы слышали в первом судебном заседании, – я смеялся. Те люди, которые сейчас находятся в генпрокуратуре не в состоянии довести дело до суда", – отметил эксперт.

В меморіз! :lol:
   
Re: Харків та область. Війна.

А їх не обовʼязково читати щоб знати що це таке. У вас якесь специфічне коло експертів і джерел інформації. Вам вище вже навели перли цього Старікова.
Чувак який слухає хуйло буде робити мені зауваження за те, що я послухала Старікова? Серйозно?
На повному серйозі можно доклепатися до фрази, що це тільки початок? Чи це не початок кацапського наступу?
   
Re: Харків та область. Війна.

а навіщо було розганяти зраду?
Яку зраду? Я вас не розумію.
Це початок кацапського наступу чи ні?
Тобто півтора роки ми тут якось жили без кацапів з нашого боку кордону, а тепер ситуація змінилася і ?
   
Re: Харків та область. Війна.

Про яке гівно мова?
Не треба робити з себе дуру. Оце.

Не знаю, моє звідси:
https://youtu.be/GJtrTYqj_WI?si=htU8I5hLUihyrGUF
   
Re: Харків та область. Війна.

А їх не обовʼязково читати щоб знати що це таке. У вас якесь специфічне коло експертів і джерел інформації. Вам вище вже навели перли цього Старікова.
Ще раз , каку у вигляді кацапоновин принесла не я. Срач почала не я.
І те відео не постила, якби один молодець не запостив відео з хуйлом.
   
Re: Харків та область. Війна.

Не треба робити з себе дуру. Оце.
Слухай, не роби з себе дурня, ти ж не такий да?
Початок срачу бачив?
Реально до фрази, що це тільки початок, варто було приділяти стільки уваги, що аж ціле хйуло було принесено?
Щось я в ваших правилах ніяк не розберусь.
   
Re: Харків та область. Війна.

Слухайте. Ну досить вже наїзджати на дмхз.
   
Re: Харків та область. Війна.

В меморіз! :lol:

 Це тільки початок)

Правовых оснований для предъявления обвинений внефракционному нардепу, кандидату в президенты Украины Юрию Бойко из-за его визита в Москву нет, сказал в комментарии изданию "ГОРДОН" военный эксперт, полковник СБУ в отставке Олег Стариков.

 Вся агентурна сітка, включаючи Гордона. Шелест-рідкісна гнида з Луганська, все життя годувався у антимайдану
   
Re: Харків та область. Війна.

Яку зраду? Я вас не розумію.
Це початок кацапського наступу чи ні?
Тобто півтора роки ми тут якось жили без кацапів з нашого боку кордону, а тепер ситуація змінилася і ?

А звідки у вас ця інформація? Я вам відкрию маленьку таємницю (яка, насправді, ні для кого не була таємницею), у сірому прикордонні з нашого боку весь цей час кацапські дрг ошивались аж бігом: і в селах тих розбитих пересижували, і глибше пробували ходити.
Те, що ви про це були не в курсі, аж ніяк не впливає на реальний стан справ.
   
Re: Харків та область. Війна.

Поки ви тут серетесь на якісь йухнові теми, у Харкові серія вибухів.
   
Re: Харків та область. Війна.

А звідки у вас ця інформація? Я вам відкрию маленьку таємницю (яка, насправді, ні для кого не була таємницею), у сірому прикордонні з нашого боку весь цей час кацапські дрг ошивались аж бігом: і в селах тих розбитих пересижували, і глибше пробували ходити.
Те, що ви про це були не в курсі, аж ніяк не впливає на реальний стан справ.
Слухай, про дрг навіть змі писали. Це очевидно, що вони шастали. Хіба зараз дрг займає сіла та веде бої у Вовчанську?

Якщо мені нормально напишуть, що я помиляюся і це не початок кацапського наступу, мовчки читатиму цю тему.
   
Re: Харків та область. Війна.

Слухай, про дрг навіть змі писали. Це очевидно, що вони шастали. Хіба зараз дрг займає сіла та веде бої у Вовчанську?

Якщо мені нормально напишуть, що я помиляюся і це не початок кацапського наступу, мовчки читатиму цю тему.

Ну і далі що? зайняли сіру зону, відгрібають, лізуть на Вовчанськ - відгрібають.
Ніхто не знає що це - наступ чи відволікаючий удар. Сподіваюсь, що знають ті, кому це потрібно знати, і що кацапи не знають, що наші знають.
Ото такі хитросплетіння. А ви хочете щоб вам точно тут все в публічному просторі розписували що і як.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія