Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

Думаю вони так невдовзі знову на Київ "наступати" придумають щоб зраду розганяти легше було...

Вже

фотохостинг
   
Re: Харків та область. Війна.

Особисто мене, як параноїка, дуже турбує сумський напрямок і повторна спроба відсікти Харків від Київа.
:facepalm1:
І що не так? Хуйло і каци пітерасти, тому такі спроби лізти будуть. Якщо знайдуть слабину, туді ж одразу кинуть резерви.
   
Re: Харків та область. Війна.

І що не так? Хуйло і каци пітерасти, тому такі спроби лізти будуть. Якщо знайдуть слабину, туді ж одразу кинуть резерви.

Ну да,канеш,тут чуть выше обсуждается,как их резервы пешкодралом аж по 5 км за 3 дня проходят
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну да,канеш,тут чуть выше обсуждается,как их резервы пешкодралом аж по 5 км за 3 дня проходят
Це тільки початок наступу.
   
Re: Харків та область. Війна.

До речі, це все показує нікчемність адептів "границі 91-го". І війні кінець. От на Харківщині майже всюди був той кордон 1991, але каципітари все одно полізли. Тому війна завершиться тільки коли хуйло здохне і не наказувати наступати.
   
Re: Харків та область. Війна.

В зведеннях за вчора незвичайно велике число втрат кацапського м'яса, біля 1700, здається. Не згадаю такого останнім часом. Це де їх натовкли, чи не на Харківському напрямку?

ну а де ще?
   
Re: Харків та область. Війна.

До речі, це все показує нікчемність адептів "границі 91-го". І війні кінець. От на Харківщині майже всюди був той кордон 1991, але каципітари все одно полізли. Тому війна завершиться тільки коли хуйло здохне і не наказувати наступати.

кородони 91-го будуть тільки в разі санітарної зони на кацапську територію кілометрів на 50 вглиб
   
Re: Харків та область. Війна.

Я думаю, стратегическая цель - это Изюм.
Выйти к нему как с севера, обходя Харьков, так и с юга - со стороны Креминной
Если выйдет - пол харьковской области окажется в мешке
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

кородони 91-го будуть тільки в разі санітарної зони на кацапську територію кілометрів на 50 вглиб

Корекція — 200 морських миль.
   
Re: Харків та область. Війна.

Так. Бо про перемоги на старих напрямках не чутно.
Але це надто дохера для Харківщини, бо офіційно заявлялось про втрати атакуючих біля сотні за день.

то зранку заявлялось, а вже день пройшов
   
Re: Харків та область. Війна.

Це не функція нач ГШ організовувати і здійснювати будівництво, ГШ каже де йому потрібні ті лінії оборони - а  робить МОУ, військові адміністрації і пр. І Верховний Головнокомандувач за всю ту діяльність несе повну відповідальність.

Виставляй пред'яви Зе,   ОПі, МОУ  пр. Вони повинні вміти організувати і здійснити будівництво хоча б собачої будки

Нач ГШ лише використовує створені іншими лінії оборони - хоч Сирський, хоч Залужний


   :facepalm:
 Пишіть краще про ухилянтів. Цікаво подивитися на цивільних, які на нулі будують лінії оборони
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Я думаю, стратегическая цель - это Изюм.
Выйти к нему как с севера, обходя Харьков, так и с юга - со стороны Креминной
Если выйдет - пол харьковской области окажется в мешке
Основна ціль все ж таки Харків, Ізюм то дрібно для літнього наступу.
   
Re: Харків та область. Війна.

Говорилось про втрати, уточнення про жмурів я не бачив.

"Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними  втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів", - йдеться у повідомленні.
   
Re: Харків та область. Війна.

Основна ціль все ж таки Харків, Ізюм то дрібно для літнього наступу.

Та відсмокчуть вони з Харковом.
В 22-му не взяли із тим співвідношенням і раптовістю, зараз і приблизно такої переваги немає на тому напрямку.
   
Re: Харків та область. Війна.

   :facepalm:
 Пишіть краще про ухилянтів. Цікаво подивитися на цивільних, які на нулі будують лінії оборони

До чого тут "цивільні на нулі" - аби сернути?

Ви почитайте про функії ГШ і потім лізьте з своїми повчаннями.

Президент , МО і військові адміністрації використовують ресурси що є в їх розпорядженні і це зовсім не тьотки цивільні з лопатами
   
Re: Харків та область. Війна.

Та відсмокчуть вони з Харковом.
В 22-му не взяли із тим співвідношенням і раптовістю, зараз і приблизно такої переваги немає на тому напрямку.
Так відсмокчуть, але харків'янам треба бути готовими до ситуації літа 2022 р. Я сам з Харкова і все добре пам'ятаю. Владі не треба заспокоювати людей, а казати реальні речі.
   
Re: Харків та область. Війна.

До чого тут "цивільні на нулі" - аби сернути?

Ви почитайте про функії ГШ і потім лізьте з своїми повчаннями.

Президент , МО і військові адміністрації використовують ресурси що є в їх розпорядженні і це зовсім не тьотки цивільні з лопатами


  Ще раз:

Фортифікаціями в Україні займаються військові чи цивільні?
І ті, і ті. Єдиного центру управління процесом немає, але, природно, що за цивільними будівельниками – більш тилові зони, а за військовими – більш небезпечні.

Від цивільних оборонні рубежі будуть ОВА і Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури (а саме, будівельні компанії на їхнє замовлення).

Від військових – Держслужба спецтранспорту, Сили підтримки ЗСУ та піхотні підрозділи вже на самому «нулі», де під вогнем техніка уже не в змозі працювати.

Виходячи з відповіді Міністерства оборони України на запит Донбас Реалії, саме військове командування визначає, де будувати укріплення і яким характеристикам вони мають відповідати.

 https://www.radiosvoboda.org/a/fortifications-questions-and-answers/32897520.html
   
Re: Харків та область. Війна.

Так відсмокчуть, але харків'янам треба бути готовими до ситуації літа 2022 р. Я сам з Харкова і все добре пам'ятаю. Владі не треба заспокоювати людей, а казати реальні речі.

А що в даній ситуації може бути незрозуміло?
Харків і так під постійними обстрілами ракет і КАБів. Також є постійний ризик застосування далекобійних рсзв.
Що нового може сказати влада зараз для харків'ян?
Швидкі прориви з оточеннями міста зараз вкрай малоймовірні, бо зовсім інша ситуація
   
Re: Харків та область. Війна.

Це не функція нач ГШ організовувати і здійснювати будівництво, ГШ каже де йому потрібні ті лінії оборони - а  робить МОУ, військові адміністрації і пр. І Верховний Головнокомандувач за всю ту діяльність несе повну відповідальність.

Виставляй пред'яви Зе,   ОПі, МОУ  пр. Вони повинні вміти організувати і здійснити будівництво хоча б собачої будки

Нач ГШ лише використовує створені іншими лінії оборони - хоч Сирський, хоч Залужний

бабо, йди, дійсно, краще про борщ співай сумних пісень
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Ага під кабами будували

і з нашою перевагою в артилерії 10 до 1
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

Я вибачаюсь, але захоплення розваленого прикордонного села - це вже деморалізація чи ще треба почекати?

Для ФУПу - вже. ФУП вже готовий до перемовин, щоб ці перемовини були ще більшою зрадою!
   
Re: Харків та область. Війна.

палять кацапів пачками...


п.с. не в ту гілку... хай вже буде..
   
Re: Харків та область. Війна.

Це не функція нач ГШ організовувати і здійснювати будівництво, ГШ каже де йому потрібні ті лінії оборони - а  робить МОУ, військові адміністрації і пр. І Верховний Головнокомандувач за всю ту діяльність несе повну відповідальність.

Виставляй пред'яви Зе,   ОПі, МОУ  пр. Вони повинні вміти організувати і здійснити будівництво хоча б собачої будки

Нач ГШ лише використовує створені іншими лінії оборони - хоч Сирський, хоч Залужний
Є ще інженерні війська. І хтось же приймає побудоване. І думаю що це не Зе і не Безумна .
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Та відсмокчуть вони
А зрадойоби(-бки), довбойоби(-бки)
 а також просто підараси(-ски)
 вже смокчуть зраду солоденьку
з прицмоком і взахльоб...
   
Re: Харків та область. Війна.

https://t.me/Butusov

 Навіщо бутуса рекламувати коли є аналогічне відео від ЗСУ?
   
Re: Харків та область. Війна.

А зрадойоби(-бки), довбойоби(-бки)
 а також просто підараси(-ски)
 вже смокчуть зраду солоденьку
з прицмоком і взахльоб...

 А де там зрада, тут, чи що? До речі, тут і невеличка відповідь де і як наші косять московських терористів:
   
Re: Харків та область. Війна.

Для взятия Харькова явно не достаточный контингент.
Но могут нарастить. И разрушить по максимуму инфраструктуру а затем попытаться окружить
   
Re: Харків та область. Війна.

  Ще раз:

Фортифікаціями в Україні займаються військові чи цивільні?
І ті, і ті. Єдиного центру управління процесом немає, але, природно, що за цивільними будівельниками – більш тилові зони, а за військовими – більш небезпечні.

Від цивільних оборонні рубежі будуть ОВА і Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури (а саме, будівельні компанії на їхнє замовлення).

Від військових – Держслужба спецтранспорту, Сили підтримки ЗСУ та піхотні підрозділи вже на самому «нулі», де під вогнем техніка уже не в змозі працювати.

Виходячи з відповіді Міністерства оборони України на запит Донбас Реалії, саме військове командування визначає, де будувати укріплення і яким характеристикам вони мають відповідати.

 https://www.radiosvoboda.org/a/fortifications-questions-and-answers/32897520.html

У військових не лише ГШ командує. У всіх свої повноваження і спеціалізація

І ГРОШІ на будівництво розподіляє не ГШ. Якщо вони замовлять, а грошей не виділено, то хто винен?

Тому вішати на ГШ всі пройоби МО і пр. відповідальних за будівництво ліній оборони, тупо і робите ви це спеціально, щоб накинути саме на Залужного лайна.
   
Re: Харків та область. Війна.

А де там зрада, тут, чи що?
де там не знаю, та й мабуть ніхто з тутешніх не володіє об'єктивною інфою.
але тут через два на третій як не зрабойоб(-бка) так довбойоб(-бка)
їх же ж видно неозброєним оком, багатогранних істот борцунів і борциць.
   
Re: Харків та область. Війна.

У військових не лише ГШ командує. У всіх свої повноваження і спеціалізація

І ГРОШІ на будівництво розподіляє не ГШ. Якщо вони замовлять, а грошей не виділено, то хто винен?

Тому вішати на ГШ всі пройоби МО і пр. відповідальних за будівництво ліній оборони, тупо і робите ви це спеціально, щоб накинути саме на Залужного лайна.



 :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

де там не знаю, та й мабуть ніхто з тутешніх не володіє об'єктивною інфою.
але тут через два на третій як не зрабойоб(-бка) так довбойоб(-бка)
їх же ж видно неозброєним оком, багатогранних істот борцунів і борциць.

 Та і мені їх видно. Я своїм повідомленням показав, що немає підстав для зрадойобства і московської пропаганди тут. Все інше - не в межах моєї компетенції. На жаль.
   
Re: Харків та область. Війна.

Для взятия Харькова явно не достаточный контингент.
Но могут нарастить. И разрушить по максимуму инфраструктуру а затем попытаться окружить

Сука, ще один дебіл. На карту глянь, валянок
   
Re: Харків та область. Війна.

Так відсмокчуть, але харків'янам треба бути готовими до ситуації літа 2022 р. Я сам з Харкова і все добре пам'ятаю. Владі не треба заспокоювати людей, а казати реальні речі.

А що було влітку 2022?
   
Re: Харків та область. Війна.

Кажуть евакуйонавані в Куп'янськ повертаються шоб городи посадити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія