Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.

Скільки стало Кабів? І вони вже долітають до Харкова.
Спокійне життя тут завершується.

КАБов действительно стало больше. Но против них есть простое и эффективное средство- Ф-16 в дост. количестве.Думаю,дето 100,лучше,канечно, ещё больше

Но с ними пока тянут  :(
   
Re: Харків та область. Війна.

Ніа, каци пітари. А тому вони будуть лізти на Харків, навіть якщо доведеться зупинити наступи на інших ділянках.

Ну,на Купянском им и так полГода ничо не удаётся

С Часов Яром тож соснули ( к 9 мая)

Возможно,пытаются перенести центр приложения усилий туда, где с логистикой попроще
   
Re: Харків та область. Війна.

КАБов действительно стало больше. Но против них есть простое и эффективное средство- Ф-16 в дост. количестве.Думаю,дето 100,лучше,канечно, ещё больше

Но с ними пока тянут  :(
І 400 летунів..  і тищі 4000 обслуги...
   
Re: Харків та область. Війна.

Я взагалі не аналітик, я просто дивлюсь на карти та намагаюсь міркувати логічно
про дії расєі???
   
Re: Харків та область. Війна.

Ракет явно стало реже и меньше


Отползатель, ты дыбил?

Уночі 8 травня після двотижневої паузи Росія здійснила чергову масовану ракетну атаку на українські міста.

Якщо вважати масованими ті удари, в яких використовуються стратегічні бомбардувальники та понад 10 ракет за раз, то такий удар став п'ятнадцятим з початку року.

За цей самий період 2023 року РФ здіснила дев'ять масованих ракетних ударів по Україні. Різниця достатньо показова.

Ще показовішою є загальна статистика випущених ракет, яка свідчить, що порівняно з першими місяцями минулого року Росія майже вдвічі збільшила інтенсивність ударів ракетами малої та середньої дальності. З 1 січня по 9 травня 2023 року було застосовано 466 одиниць, а за такий же період цього року їх уже випущено понад 800.

Неоптимістично виглядає також статистика використання "Шахедів". Їх, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, стало майже в чотири рази більше (425 – з 1 січня по 9 травня 2023 року, 1664 – за той же період 2024 року).
   
Re: Харків та область. Війна.

Отползатель, ты дыбил?

Уночі 8 травня після двотижневої паузи Росія здійснила чергову масовану ракетну атаку на українські міста.

Якщо вважати масованими ті удари, в яких використовуються стратегічні бомбардувальники та понад 10 ракет за раз, то такий удар став п'ятнадцятим з початку року.
За цей самий період 2023 року РФ здіснила дев'ять масованих ракетних ударів по Україні. Різниця достатньо показова.

Ще показовішою є загальна статистика випущених ракет, яка свідчить, що порівняно з першими місяцями минулого року Росія майже вдвічі збільшила інтенсивність ударів ракетами малої та середньої дальності. З 1 січня по 9 травня 2023 року було застосовано 466 одиниць, а за такий же період цього року їх уже випущено понад 800.
Неоптимістично виглядає також статистика використання "Шахедів". Їх, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, стало майже в чотири рази більше (425 – з 1 січня по 9 травня 2023 року, 1664 – за той же період 2024 року).
Та який він дебіл? Він МГБшний козачок, що тут заколисує шановне панство балачками про "хроники отползания".
   
Re: Харків та область. Війна.

Єслі шо то у Харкові навчали Пілотов 8-)
   
Re: Харків та область. Війна.

Кіровоград - город дождєй плятєй і Синіх Фуражак :gigi:
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

"Оборонні рубежі чомусь не привʼязані до тактично вигідних висот, основні бої тривають там, де позиції не обладнані, і зариватись треба зараз. Тому і є нерозуміння у військах, що укріплень нема саме там, де вони потрібні, і чому знов треба самим зариватись у посадках."
Вот никогда такого не было. И вот опять... :shuffle:
   
Re: Харків та область. Війна.

"Оборонні рубежі чомусь не привʼязані до тактично вигідних висот, основні бої тривають там, де позиції не обладнані, і зариватись треба зараз. Тому і є нерозуміння у військах, що укріплень нема саме там, де вони потрібні, і чому знов треба самим зариватись у посадках."
Вот никогда такого не было. И вот опять... :shuffle:

Ну в посадках їм би ніхто не вирив екскаватором  :weep: Це все ручками.
   
Re: Харків та область. Війна.

"Оборонні рубежі чомусь не привʼязані до тактично вигідних висот, основні бої тривають там, де позиції не обладнані, і зариватись треба зараз. Тому і є нерозуміння у військах, що укріплень нема саме там, де вони потрібні, і чому знов треба самим зариватись у посадках."
Вот никогда такого не было. И вот опять... :shuffle:

А хто їх має прив'язувати?
   
Re: Харків та область. Війна.

А хто їх має прив'язувати?

Ніхто не має. Військові визначали, що і де
Кацапи просто навіть до 1 лінії укріплень не дійшли
   
Re: Харків та область. Війна.

"Оборонні рубежі чомусь не привʼязані до тактично вигідних висот, основні бої тривають там, де позиції не обладнані, і зариватись треба зараз. Тому і є нерозуміння у військах, що укріплень нема саме там, де вони потрібні, і чому знов треба самим зариватись у посадках."
Вот никогда такого не было. И вот опять... :shuffle:
нікогда такого нє било, щоб ти не істерив. І ти опять істериш.
   
Re: Харків та область. Війна.

Бутусов навряд знає, де що тактично вигідно
   
Re: Харків та область. Війна.

А хто їх має прив'язувати?

Знову копати лопатами в посадках, ну це ж треба...
   
Re: Харків та область. Війна.

Бутусов навряд знає, де що тактично вигідно

Я думаю вiн знає дуже добре.
   
Re: Харків та область. Війна.

Бутусов навряд знає, де що тактично вигідно

А по3,14здеть?

Как наш алко-философф
   
Re: Харків та область. Війна.

Я думаю вiн знає дуже добре.

Звідки?
   
Re: Харків та область. Війна.

Роман Доник
13ч
Ситуація навколо Харкова надовго. Росіяни готувалися. Довго і гарно. Наше політично військове (саме в такій послідовності) керівництво не дуже. Як завжди. Все більше в надії що саме розмокчеться.

Росіяни зараз не мають ресурсів на штурм Харкова. Ключове слово «зараз». Почують слабину, будуть мати успіх навколо міста, наростять зусилля. Поступово будуть давити, поки не зможуть підтягти артилерію і взяти під вогневий контроль ближні тили.

Тактика росіян при проходженні прикордоння не змінилася. Дуже нагадує просування в лютому 22, коли колони розтікатися і обходили осередки спротиву. Зараз тільки масштаби інші та ворог досвідчений і обстріляний. І відмінність в тому, що не колони з технікою, а піхота ногами. Повільніше.
Нанесли вогневе ураження, почали масово просуватися малими групами. Як тільки десь знаходять шпарину, лізуть туди і розтікається. По всім дорогам, інколи по стежкам. Як мурахи. Йдуть і не зупиняються. На атаки дронами і скиди майже не реагують. Арту перечекали і далі йдуть. Тупо йдуть. Коли зустрічають опір, акумулюють сили і підтягуються спецназівці або розвідка, починаються запеклі бої. Підтримка з повітря. БПЛА розвідників просто море. Ланцетів теж. Саме дивне, це реакція деяких підрозділів сил оборони. Точніше відсутність реакції на ланцети. Іноді таке враження, що частина командирів не знають про існування ланцетів. Як мінімум по діям таке враження. Дежавю. Майже нема аналізаторів частот. Небезпека з неба знову недооцінена. Купа народу як з іншого виміру. Не мають елементарного уявлення.

Вовчанськ судячи з усього будуть рівняти з землею.
Особисто мене, як параноїка, дуже турбує сумський напрямок і повторна спроба відсікти Харків від Київа.
Підстав для паніки поки нема. Війна як є з переважаючими силами противника.
Але буде дуже складно найближчими місяцями.
Після ступору половини першого дня, та піздюліни отриманої від Сирського, військова машина на рівні ОСУВ-ОТУ запрацювала доволі оперативно.
Те ще буде в такій «вʼялій» фазі, не дуже віриться. Прогнози діло невдячне, тому працюємо з чим є.

Найближчим часом навколо Харкова  в підрозділах просто катастрофічно зростуть потреби в дронах (і мавіках і FPV). Зараз небо не закрите ребом. Питання часу з обох сторін. Бортовий реб треба буде на кожну автівку і одиницю техніки. Нещодавно самі стикнулися з піхотною атакою за підтримки якихось хімічних речовин які скидали з дронів. Хєрова тема. Але такі випадки стають все частіше і частіше. Тому можливо в тренд сезона зайдуть протигази. Принаймні ми вже починаємо вчити людей стріляти одягнувши панорамні маски.
Автівки і все що з ними звʼязане.

Готуємось до довгого, кривавого, виснажливого літа.
Для тих хто донатить і хто шукає термінової допомоги, треба розуміти, що між оголошеним збором та моментом закупівлі може пройти до біса багато часу. Особливо в випадку з засобами купольного РЕБу.
Дякуємо всім хто допомагає.
Тримаймо стрій.
   
Re: Харків та область. Війна.

Особисто мене, як параноїка, дуже турбує сумський напрямок і повторна спроба відсікти Харків від Київа.


 :facepalm1:
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Так а чо, группировка вторжения настолько мощная и непобедимая, что малые пехотные группы обтекают узлы сопротивления пешкодралом?

50 летние пузатые мужики с полной выкладкой...
   
Re: Харків та область. Війна.

Так а чо, группировка вторжения настолько мощная и непобедимая, что малые пехотные группы обтекают узлы сопротивления пешкодралом?

50 летние пузатые мужики с полной выкладкой...

Три для уже посадками ходять. 5 км від кордону пройшли
   
Re: Харків та область. Війна.

❗️Наступ ВС РФ на Харків може змусити українське керівництво піти на перемир'я з Росією - The New York Times

 За інформацією видання, наступ російських військ на Харків може остаточно деморалізувати українців та їхніх союзників.  Зокрема, у них може скластися враження, що після двох років у зоні СВО, сотень тисяч жертв і витрачених мільярдів доларів у ситуації в районах бойових дій «мало що змінилося».

 Це, у свою чергу, призведе до посилення тиску на керівництво України, щоб воно домовилося про перемир'я з Росією, вважає видання.
   
Re: Харків та область. Війна.

Три для уже посадками ходять. 5 км від кордону пройшли

Сколько тебе лет? Мне,например, под 60. Если на меня навьючить кг 50 груза, да ещё и в условиях опасности, я примерно столько и пройду  :gigi:

Особенно,если мне оно не оч. надо  :lol:

( А ещё ж неизвестно, будут ли в том месие,куда " я пройду в процессе обтекания" кормить,подвезут ли воду, обеспечат ли эвакуацию,если чо  :eyes:

Останнє редагування: 13 травня 2024 13:23:33 від Donchanin
   
Re: Харків та область. Війна.

❗️Наступ ВС РФ на Харків може змусити українське керівництво піти на перемир'я з Росією - The New York Times

 За інформацією видання, наступ російських військ на Харків може остаточно деморалізувати українців та їхніх союзників.  Зокрема, у них може скластися враження, що після двох років у зоні СВО, сотень тисяч жертв і витрачених мільярдів доларів у ситуації в районах бойових дій «мало що змінилося».

 Це, у свою чергу, призведе до посилення тиску на керівництво України, щоб воно домовилося про перемир'я з Росією, вважає видання.

зрада за зрадой - зраду подавай
   
Re: Харків та область. Війна.

❗️Наступ ВС РФ на Харків може змусити українське керівництво піти на перемир'я з Росією - The New York Times

 За інформацією видання, наступ російських військ на Харків може остаточно деморалізувати українців та їхніх союзників.  Зокрема, у них може скластися враження, що після двох років у зоні СВО, сотень тисяч жертв і витрачених мільярдів доларів у ситуації в районах бойових дій «мало що змінилося».

 Це, у свою чергу, призведе до посилення тиску на керівництво України, щоб воно домовилося про перемир'я з Росією, вважає видання.

Я вибачаюсь, але захоплення розваленого прикордонного села - це вже деморалізація чи ще треба почекати?
   
Re: Харків та область. Війна.

В зведеннях за вчора незвичайно велике число втрат кацапського м'яса, біля 1700, здається. Не згадаю такого останнім часом. Це де їх натовкли, чи не на Харківському напрямку?
   
Re: Харків та область. Війна.

В зведеннях за вчора незвичайно велике число втрат кацапського м'яса, біля 1700, здається. Не згадаю такого останнім часом. Це де їх натовкли, чи не на Харківському напрямку?

Получается,что + 500-600 за сутки и явно на каком то новом направлении
   
Re: Харків та область. Війна.

Получается,что + 500-600 за сутки и явно на каком то новом направлении
Так. Бо про перемоги на старих напрямках не чутно.
Але це надто дохера для Харківщини, бо офіційно заявлялось про втрати атакуючих біля сотні за день.
   
Re: Харків та область. Війна.

Так. Бо про перемоги на старих напрямках не чутно.
Але це надто дохера для Харківщини, бо офіційно заявлялось про втрати атакуючих біля сотні за день.

Как по мне, ГШ чуток завышает цифры именно убитых
   
Re: Харків та область. Війна.

❗️Наступ ВС РФ на Харків може змусити українське керівництво піти на перемир'я з Росією - The New York Times

 За інформацією видання, наступ російських військ на Харків може остаточно деморалізувати українців та їхніх союзників.  Зокрема, у них може скластися враження, що після двох років у зоні СВО, сотень тисяч жертв і витрачених мільярдів доларів у ситуації в районах бойових дій «мало що змінилося».

 Це, у свою чергу, призведе до посилення тиску на керівництво України, щоб воно домовилося про перемир'я з Росією, вважає видання.
А я ото думав колиж вже вилізе  нью йорк таймс, або інша американська хвальна" незалежна преса" от і вони незабарилися.
   
Re: Харків та область. Війна.

Так. Бо про перемоги на старих напрямках не чутно.
Але це надто дохера для Харківщини, бо офіційно заявлялось про втрати атакуючих біля сотні за день.


Говорилося про 100 саме жмурів, але від скидів з дронів дуже багато 300
   
Re: Харків та область. Війна.

Как по мне, ГШ чуток завышает цифры именно убитых
Та вже давно ніхто не каже, що в зведеннях втрат саме вбиті. Безповоротні втрати. Дохлі плюс серйозно поранені.
А тут такий сплеск. Ну, не хочеться думати, що це просто для підняття настрою, мотивації. Раніше наші офіційні джерела такими дурницями не займались.
   
Re: Харків та область. Війна.

Говорилося про 100 саме жмурів
Говорилось про втрати, уточнення про жмурів я не бачив.
   
Re: Харків та область. Війна.

❗️Наступ ВС РФ на Харків може змусити українське керівництво піти на перемир'я з Росією - The New York Times

 За інформацією видання, наступ російських військ на Харків може остаточно деморалізувати українців та їхніх союзників.  Зокрема, у них може скластися враження, що після двох років у зоні СВО, сотень тисяч жертв і витрачених мільярдів доларів у ситуації в районах бойових дій «мало що змінилося».

 Це, у свою чергу, призведе до посилення тиску на керівництво України, щоб воно домовилося про перемир'я з Росією, вважає видання.

+ інформаційна атака.на населення ..
А цей просто підгавкує ... по лохавству маааскалям ... а насправді : 17 червня..  17 червня.... з мааскальскими умовами... 
Ось це і мета..
Якщо приймають ...  :-)o  "бум бум гаварит маасква ..." і новий  " і варшавскій договор"... кароче банальний передел світу , зон впливу ще 5-6 воїн.. ні чого нового що і було 100 років потому ..

Повбиваем ....  повоюєм ...
 

Але є завжди АБО : це іх чортів плани але вони не ТВОЇ...  :-)o


.

Останнє редагування: 13 травня 2024 13:49:21 від Аeternitas
   
Re: Харків та область. Війна.

за 2+ года так и не выучили, что генштаб никогда не дает цифры "убитых", а всегда дает "потери", куда входят все категории
   
Re: Харків та область. Війна.

Думаю вони так невдовзі знову на Київ "наступати" придумають щоб зраду розганяти легше було...
   
Re: Харків та область. Війна.

Ну ось і дізнаємося згодом, чого перейматися: у Залужного було півтора року, щоб все побудувати, у Сирського ще кілька місяців. Ну і цивільна влада там теж мала трошки піклуватися хоча б про власні сраки.

Це не функція нач ГШ організовувати і здійснювати будівництво, ГШ каже де йому потрібні ті лінії оборони - а  робить МОУ, військові адміністрації і пр. І Верховний Головнокомандувач за всю ту діяльність несе повну відповідальність.

Виставляй пред'яви Зе,   ОПі, МОУ  пр. Вони повинні вміти організувати і здійснити будівництво хоча б собачої будки

Нач ГШ лише використовує створені іншими лінії оборони - хоч Сирський, хоч Залужний
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія