Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харків та область. Війна.

Re: Харків та область. Війна.
TC

Ти дивлюсь вже став дуже обережний і нічого не пишеш конкретно, так як обісрався з повітрозабірниками совкових літаків. Але пізд анути щось хочеться, розумію. Є що сказати по темі? Ти теж вважаеш як фупівські рожеві довбойоби що бомбєр не може туди сюди більше 300 км пролетіти ?  :laugh:  як ти думаєш ЗСУ застосовує совєтські літаки? Мабуть під херсоном базуються щоб зкинути шторм, так?

Не пи3дів би твій рот - не смоктав би мій xyй.  :K
   
Re: Харків та область. Війна.
den

Відстань також важлива додатково
Якщо летіти +200 км то це займає час
І літак зробить менше "ходок '
Також треба переводити обслугу
Змінювати логістику
Пілотів також переводити жити в інші місця

Коли хаймарси зламали ближню до фронту логістику кацапам ( великі склади снарядів чи пального ) то ефект відбувся відразу

Хоч стріляти кацапи не перестали

Але інтенсивність зменшилась в рази ( літо 22)

А ніби що такого - ну везти снаряди додатково 100 км

   
Re: Харків та область. Війна.

Відстань також важлива додатково
Якщо летіти +200 км то це займає час
І літак зробить менше "ходок '
Також треба переводити обслугу
Змінювати логістику
Пілотів також переводити жити в інші місця

Коли хаймарси зламали ближню до фронту логістику кацапам ( великі склади снарядів чи пального ) то ефект відбувся відразу

Хоч стріляти кацапи не перестали

Але інтенсивність зменшилась в рази ( літо 22)

А ніби що такого - ну везти снаряди додатково 100 км

Саме так.
Зайва година в повітрі - то менше літако-вильотів на день і час пере налаштування логістики, тощо.
І, до речі, не лише бомбардувальників, а й винищувачів що їх прикривають.

А ще є момент: перший раптовий удар по аеродромах Атакамсами як його дозволять, може спалити немало літаків і пілотів…
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

Саме так.
Зайва година в повітрі - то менше літако-вильотів на день і час пере налаштування логістики, тощо.
І, до речі, не лише бомбардувальників, а й винищувачів що їх прикривають.

А ще є момент: перший раптовий удар по аеродромах Атакамсами як його дозволять, може спалити немало літаків і пілотів…

Вони шо мають літати 24/7?  :laugh:
   
Re: Харків та область. Війна.
DBA

Відстань також важлива додатково
Якщо летіти +200 км то це займає час
І літак зробить менше "ходок '

Зайва година в повітрі - то менше літако-вильотів на день

ага, на кожну ходку витратить екстра 30-35 хвилин. яка ще година при ~700-800 км/г?  наскільки % буде менш ходок на літак? 20-30%? це перемога атакмсів над кабами? а якщо перебазують екстра 20% літаків, що буде?
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.
den

ага, на кожну ходку витратить екстра 30-35 хвилин. яка ще година при ~700-800 км/г?  наскільки % буде менш ходок на літак? 20-30%? це перемога атакмсів над кабами? а якщо перебазують екстра 20% літаків, що буде?

Я не писав про перемогу
Я писав що це дозволить зменшити кількість ударів кабами
Суттєво зменшити

Повністю запобігти кабам - знищити носії
Ми це не можемо

А от ускладнити логістику підготовки до польоту , вильоту, до точки скидання - можемо
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Не пройшло й трьох років, як зрозуміли, що треба щось змінювати з тими тривогами і діями працівників при тривозі.

“Наразі триває досудове розслідування за цими фактами, там будуть проаналізовані всі абсолютно дані щодо сигналу повітряної тривоги, коли він був, та алгоритм дій працівників цього гіпермаркету, інших торговельних мереж. Проаналізуємо, звичайно, наслідки. І вже після того будемо робити певні висновки, й, можливо, буде змінений алгоритм дій при сигналах повітряної тривоги“, – ХОВА.

Зазначимо, що повітряна тривога у Харкові 25 травня розпочалася о 08:58 ранку. Відбоїв упродовж дня не було. За даними порталу alerts.in.ua, ця тривога тривала 20 годин і 26 хвилин (відбій дали лише о 05:24 26 травня).
   
Re: Харків та область. Війна.

Зазначимо, що повітряна тривога у Харкові 25 травня розпочалася о 08:58 ранку. Відбоїв упродовж дня не було.
Я вже тут дописував. Або часткова евакуація з особливо небезпечних районів, або Ф16 з "Петріотами". Ніхто тижнями в бомбосховищах сидіти не буде. Хіба що найближчим часом все ж таки очікуються якісь позитивні зміни...
   
Re: Харків та область. Війна.

Я вже тут дописував. Або часткова евакуація з особливо небезпечних районів, або Ф16 з "Петріотами". Ніхто тижнями в бомбосховищах сидіти не буде.
Все гірше...
Або "закрити" повністю місто і останній хто буде виходити, повинен буде не забути погасити світло...
Або, якщо прилетить, то прийде прокуратура і відкриє справу...
Верніше дві...
Перша, на кацапів...
Друга, на керівників, за те що під час ПТ, хтось був на рабочому місті...
Навряд чи можно буде тут жити, якщо фактично не буде функціонувати комунвльна сфера, торгівля, медицина ітд...
   
Re: Харків та область. Війна.

Сцуко, просто дві новини підряд

 :bueee: 1)  Тим часом, «Золоту пальмову гілку», головний приз Каннського кінофестивалю, отримала стрічка «Анора» про сина російського олігарха, який одружується на секс-працівниці.

Звісно, що у фільмі — купа російський акторів, хоча знімав його американський режисер Шон Бейкер.

Грета Гервіг, режисерка «Барбі», яка очолила журі, назвала «Анору» «неймовірно людяним і гуманним фільмом, який захопив наші серця», пише Reuters.

Поки одни росіяни вкотре били по Харкову та інших містах України, інші — позували на червоній доріжці під оплески бомонду.

 :( 2) На фото — 8-річний Михайло проходить процедуру відбору ДНК. Його батько працював у харківському «Епіцентрі», у відділі декору. Під час удару росіян він був всередині, — начальник слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов.



«Слідчі та криміналісти всю ніч на цьому згарищі, руїнах «Епіцентру», шукають те що можна впізнати як тіло людини. Побоюємося, що доведеться просіювати попіл, щоб виявити рештки та встановити загиблих».

Водночас у Харківській обласній прокуратурі повідомили, що кількість загиблих зросла до 13.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Поки одни росіяни вкотре били по Харкову та інших містах України, інші — позували на червоній доріжці під оплески бомонду.
вода - мокрая,
огонь - горячий
политика вот такая
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Кузен тиждень тому переїхав з Харкова, де працював саме у цьому Епіцентрі, в Київ.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

Кузен тиждень тому переїхав з Харкова, де працював саме у цьому Епіцентрі, в Київ.
я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
   
Re: Харків та область. Війна.

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)

З чого ви взяли, що всі роблять ремонти?
там купа товарів:
- господарчі
- техніка
- посуд
- сад
- спорт
і багато, багато всього іншого
   
Re: Харків та область. Війна.
TC

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)

Роблять ремонти.
Якщо на кухні почав текти кран - його треба поміняти, це також ремонт, наприклад.
   
Re: Харків та область. Війна.

З чого ви взяли, що всі роблять ремонти?
там купа товарів:
- господарчі
- техніка
- посуд
- сад
- спорт
і багато, багато всього іншого
Саме так.
В Епіцентрах є просто усе, що потрібно для життя. Все в одному місці і з нормальним часом роботи.
   
Re: Харків та область. Війна.

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)



Я на тому тижні два рази була в цьому Епіцентрі, в робочі дні. Стоянка була порожня. Людей в крамниці було мало, дуже мало.
Ці гниди вдарили у суботу, тому людей та автівок  було багато.
   
Re: Харків та область. Війна.

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
Ви не знаєте місцевих реалій, тому робите хибні висновки.
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
так там є багато товарів які з ремонтом ніяк не зв'язані, їжа теж продається.
   
Re: Харків та область. Війна.

так там є багато товарів які з ремонтом ніяк не зв'язані, їжа теж продається.
Та она упоратая  вы с таким успехом можете с кирпичом дискутировать
   
Re: Харків та область. Війна.
Ale

я увидела на видео,
сколько машин на стоянке перед тем Єпицентром и обомлела
Чувство , что в прифронтовом городе под обстрелами люди массово делают ремонты

даже в нашем селе, когда фронт в 12 км был, народ с ремонтами притих
сейчас-то ничего, оклемались и дальше строятся
но стоп-кран у нас в селе есть.
Может, поэтому мы б и за Кернеса не голосовали ;)
Епіцентр це не тільки будівельний гіпермаркет -більшість там купується не для ремонту, я останній раз купляв там миючий засіб для посудомийки)
   
Re: Харків та область. Війна.

Епіцентр це не тільки будівельний гіпермаркет -більшість там купується не для ремонту, я останній раз купляв там миючий засіб для посудомийки)
.а я шину
Строй материалы там берут только лохи
   
Re: Харків та область. Війна.

.а я шину
Строй материалы там берут только лохи
ну не факт. Часто є акції, коли певний товар виходить дешевше ніж в спеціалізованих буд. магазинах.
загалом, так Епіцентр дорожче але великий плюс що там є вдіразу все. Тобто в одному місці все скуповуєщ а не мотаєшся по точках.
   
Re: Харків та область. Війна.

ну не факт. Часто є акції, коли певний товар виходить дешевше ніж в спеціалізованих буд. магазинах.
загалом, так Епіцентр дорожче але великий плюс що там є вдіразу все. Тобто в одному місці все скуповуєщ а не мотаєшся по точках.



Это не я котаюсь это за мной котаются.
   
Re: Харків та область. Війна.

загалом, так Епіцентр дорожче але великий плюс що там є вдіразу все. Тобто в одному місці все скуповуєщ а не мотаєшся по точках.

В Днепре, в одном из Епицентров есть даже полноценный продуктовый маркет. Во втором - небольшой продуктовый "уголк" - продукты в упаковках, включая разные сырыб колбасы, пельмени, мороженое, напитки...
   
Re: Харків та область. Війна.

закінчуйте вже з асортиментом магазина
   
Re: Харків та область. Війна.

ну не факт. Часто є акції, коли певний товар виходить дешевше ніж в спеціалізованих буд. магазинах.
загалом, так Епіцентр дорожче але великий плюс що там є вдіразу все. Тобто в одному місці все скуповуєщ а не мотаєшся по точках.

Живу почти рядом с Эпицентром, не представляю, что бы мы без него делали. Когда его еще не было, за любой мелочью для дома приходилось мотаться хрен знает куда.

Одна беда — сейчас он стоит почти пустой. До войны очереди в кассы по субботам были по 10 человек в каждую, все с огромными нагруженными тележками. Сейчас пусто, половина касс вообще не работает— нет покупателей.

Сколько эти громадные сараи, которых в Киеве несколько, в таком режиме еще протянут? Закроют их ведь?
   
Re: Харків та область. Війна.

Сколько эти громадные сараи, которых в Киеве несколько, в таком режиме еще протянут? Закроют их ведь?

Даже вот месяц назад новый открыли на троещине. Вполне загружен. Все есть. Людей много.
   
Re: Харків та область. Війна.
Ale

Живу почти рядом с Эпицентром, не представляю, что бы мы без него делали. Когда его еще не было, за любой мелочью для дома приходилось мотаться хрен знает куда.

Одна беда — сейчас он стоит почти пустой. До войны очереди в кассы по субботам были по 10 человек в каждую, все с огромными нагруженными тележками. Сейчас пусто, половина касс вообще не работает— нет покупателей.

Сколько эти громадные сараи, которых в Киеве несколько, в таком режиме еще протянут? Закроют их ведь?
Не повіриш але нові відкриваються)
Епіцентр як господарчий магазин у збитку не буде)
   
Re: Харків та область. Війна.

Даже вот месяц назад новый открыли на троещине. Вполне загружен. Все есть. Людей много.

прекрасно, если так! от района получается зависит — ХЗ каким образом. У нас на Осокорках покупателей очень мало
   
Re: Харків та область. Війна.

   
Re: Харків та область. Війна.

https://t.me/kharkivlife/86535
Пошукові роботи у будівельному гіпермаркеті Харкова завершено.
Поліція ідентифікувала всі 19 тіл загиблих унаслідок російських авіаударів, яких завдали російські військові в суботу, 25 травня.
May 29 at 18:01
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія