Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 Можна подумати, що ті пенси гречку тільки останні 8 років їли. А до цього нібожемой, діфсіт був страшний. І так все життя.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
OS

Бо коли газ горить весь час то чаду значно більше.
А ще вода по холодних стінах
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Всім привіт, ми з України!
Нарешті все зійшлося - електрика, наявність 4G для зв'язку і головне, комп, що запам'ятав паролі до ФУПу!  :gigi:
Місто потроху оживає. Там, де ми знаходимся, та наші рідні, електрика вже є, і на перших поверхах вода.
Опалення нема. Там, де немає газу - температура у квартирі 10С (у нас  з електроплитою).
Перебралися до виїхавших родичів. У них газплита. Палимо дві-три конфорки. Підтримуємо 18-19С
Відкрилися АТБ та Сільпо. Люди ходять очманіли від вибору та цін.
(Сирочок у шоколаді, АТБ - 8-12 грн. При кацапах - 48-54  :)  )
Періодично йдуть обстріли.
Всі згадують, як орки засипали мобілки СМС-ками : Срочно эвакуируйтесь на левый берег! Будут обстрелы ВСУ жилых кварталов!
По факту, все з точністю до навпаки.
Радий бачити живим та неушкодженим!
Що до опалення, то ТЕЦ вже димить потрохи. Сьогодні був поруч
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В Херсоне задержан заместитель мэра из команды Сальдо, работавший на оккупантов(с)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В Херсоне задержан заместитель мэра из команды Сальдо, работавший на оккупантов(с)

це до слова про те, що кацапи тікали звідти реально неорганізовано і спонтанно, а не як кажуть свідки святого договорняка, що типу місяць виходили
   
Всім привіт, ми з України!
Нарешті все зійшлося - електрика, наявність 4G для зв'язку і головне, комп, що запам'ятав паролі до ФУПу!  :gigi:
Місто потроху оживає. Там, де ми знаходимся, та наші рідні, електрика вже є, і на перших поверхах вода.
Опалення нема. Там, де немає газу - температура у квартирі 10С (у нас  з електроплитою).
Перебралися до виїхавших родичів. У них газплита. Палимо дві-три конфорки. Підтримуємо 18-19С
Відкрилися АТБ та Сільпо. Люди ходять очманіли від вибору та цін.
(Сирочок у шоколаді, АТБ - 8-12 грн. При кацапах - 48-54  :)  )
Періодично йдуть обстріли.
Всі згадують, як орки засипали мобілки СМС-ками : Срочно эвакуируйтесь на левый берег! Будут обстрелы ВСУ жилых кварталов!
По факту, все з точністю до навпаки.

 [ua] раді бачити.

сил вам!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

це до слова про те, що кацапи тікали звідти реально неорганізовано і спонтанно, а не як кажуть свідки святого договорняка, що типу місяць виходили
Брат вже в Херсоні днів десять. Займаються зачисткою.
Кажу сьогодні - яка зачистка? ЗСУ в місті два тижні, всі колаборанти давно втекли.
Регоче з мене - пакуємо автобусами!
А вчора, між Херсоном та Комишанами затримали чотирьох бурятів. Оселилися у чиємось будинку, де нікого не було.
Місцеві дали наводку. Група у повному спорядженні обережненько зайшла. Ті сидять в хаті у домашніх халатах.
-Добрий день! Хто такі? Документи, будь ласка.
-Патиряли...
-А звуть як?
-Вася  - відповідає один, інші мовчать.
-Що, всіх звуть Вася?
Мовчать.
-Так, Васі, збирайтесь.
- Куда?
- Документи розшукувать!



   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

За час окупації, орки тричі приходили за адресами, де міг бути брат. Два рази до матері, і на квартиру, де він мешкає з жінкою.
Серед іншого, вгадате, що зникло?
Сидіння від унітазу з кришкою!
У цієї нації дійсно пунктік на обладнанні клозетів :facepalm1:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Брат вже в Херсоні днів десять. Займаються зачисткою.
Кажу сьогодні - яка зачистка? ЗСУ в місті два тижні, всі колаборанти давно втекли.
Регоче з мене - пакуємо автобусами!
А вчора, між Херсоном та Комишанами затримали чотирьох бурятів. Оселилися у чиємось будинку, де нікого не було.
Місцеві дали наводку. Група у повному спорядженні обережненько зайшла. Ті сидять в хаті у домашніх халатах.
-Добрий день! Хто такі? Документи, будь ласка.
-Патиряли...
-А звуть як?
-Вася  - відповідає один, інші мовчать.
-Що, всіх звуть Вася?
Мовчать.
-Так, Васі, збирайтесь.
- Куда?
- Документи розшукувать!

а обходити хату за хатою не пробували?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а обходити хату за хатою не пробували?
Ну, мабуть так і збирають автобуси.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Немо не пробігав? Може розкаже новини від першого лиця з гущі подій такби мовити.Бо він так йорнічал ,чекав наступу,наступ відбувся а він мовчить

Расскажу. А чего не рассказать? Только эти новыны уже трехнедельной свежести. И перестаньте на меня клеветать. Конечно я ерничал потому, что вы наслушались арестовичей и всем колхозом мне рассказывали, что Потужный Наступ не на часи. Потому, что коварный кацап якобы готовит ловушку! Пастку! Капкан! Засаду!!!! Ничего этого в реальности не было. 9.11 вечером, примерно в 20 часов у нас пропало электричество. И вот только сегодня появилось. 10.11 был прекрасный теплый солнечный день. У меня была запланирована на этот день кой-какая работа, но без электричества ее сделать было невозможно. И я решил просто прокатиться по городу и посмотреть, что делает проклятый оккупант. И сразу скажу, ни одного живого оккупанта я в городе не обнаружил. И мертвого тоже. Решил поехать на Шуменский м-р. Это самая окраина городка. По Арестовичу - самое лучшее место для обороны. Там еще речушка Веревчина протекает. Это не совсем река, скорее болотце, заросшее камышами. Никаких оккупантов я там тоже не обнаружил. Народ гуляет. С детьми и без. Пасет козочек. Тишина и благолепие. 
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Продолжаю. В ночь с 10 на 11.11 началась стрельба. Из пушек. Довольно далеко и не особо громко. Ничего нового и необычного. Разбудила, но не совсем чтоб. Продолжал спать. Утром 11.11 в городе густой туман. Обычное у нас явление в это время. И опять что-то стреляет и взрывается. Но уже к востоку от меня. А вот где именно не понять. Автоматов-пулеметов не слышно. Думаю, ну поеду, перевезу маманю к себе. Мы заранее с ней договорились, чтоб она была готова. Поехал. Стрельба продолжается но не особо интенсивная. Туман же ничего не видно. Хоть со спутников смотри хоть с беспилотников. Народ куда-то топает по своим делам. На звуки ему пофег. Привыкли. Еду через парк, поперек алеи из тумана появляется лежащая на земле телевышка. Думаю, походу супостат свалил. Стрельба тем временем стихла. Потом перевоз мамани, отвлекся от гущи событий. Ближе к вечеру знакомый мужик постукал в окно, сказал - наши в городе. Вот так дело было.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Расскажу. А чего не рассказать? Только эти новыны уже трехнедельной свежести. И перестаньте на меня клеветать. Конечно я ерничал потому, что вы наслушались арестовичей и всем колхозом мне рассказывали, что Потужный Наступ не на часи. Потому, что коварный кацап якобы готовит ловушку! Пастку! Капкан! Засаду!!!! Ничего этого в реальности не было. 9.11 вечером, примерно в 20 часов у нас пропало электричество. И вот только сегодня появилось. 10.11 был прекрасный теплый солнечный день. У меня была запланирована на этот день кой-какая работа, но без электричества ее сделать было невозможно. И я решил просто прокатиться по городу и посмотреть, что делает проклятый оккупант. И сразу скажу, ни одного живого оккупанта я в городе не обнаружил. И мертвого тоже. Решил поехать на Шуменский м-р. Это самая окраина городка. По Арестовичу - самое лучшее место для обороны. Там еще речушка Веревчина протекает. Это не совсем река, скорее болотце, заросшее камышами. Никаких оккупантов я там тоже не обнаружил. Народ гуляет. С детьми и без. Пасет козочек. Тишина и благолепие. 

Он вернулся! (Ц) :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Як би то ні було, я за Вас Немо рад
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Сегодня ездил в Николаев. Дорога в удивительно хорошем состоянии. Кроме отдельных участков. Но и на этих участках воронок нет. А вот село Посад-Покровское разбито практически полностью. Ни одного целого дома не видел.
   
Сегодня ездил в Николаев. Дорога в удивительно хорошем состоянии. Кроме отдельных участков. Но и на этих участках воронок нет. А вот село Посад-Покровское разбито практически полностью. Ни одного целого дома не видел.

з поверненням! :)
   
 :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

[ua]  (вже було але це для Вас)
Давайте вип'ємо за звільнений Херсон
І за херсонців що цього чекали
За Воїнів-Героїв з ЗСУ
Що крок за кроком день чудовий наближали

Пом'янемо всіх тих хто не дожив
Хто не дійшов і хто не дочекався
І проклянемо знову ворогів
Щоб рід їх проклятий навіки обірвався

Іще попереду багато днів війни
Ми всі пройдемо цей пекельний прес
Але для радості сьогодні привід є
Херсон воскрес! Воістину Воскрес!  

+ (tu)
Тримайтесь, золоті наши люди!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Сегодня ездил в Николаев. Дорога в удивительно хорошем состоянии. Кроме отдельных участков. Но и на этих участках воронок нет. А вот село Посад-Покровское разбито практически полностью. Ни одного целого дома не видел.

Раді за вас, що дочекались звільнення.
Наші Херсон не дуже обстрілювали, а каци будуть гатити серйозно. Будьте обережними.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Уря, всі знайшлися.  (tu) як же дрбре
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Сегодня ездил в Николаев. Дорога в удивительно хорошем состоянии. Кроме отдельных участков. Но и на этих участках воронок нет. А вот село Посад-Покровское разбито практически полностью. Ни одного целого дома не видел.

Я в четверг вывез своих. Не верили, что могут остаться на 8 этаже только лишь с газом.
И гемоглобином 69 с двухнедельной повышенной температурой
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Раді за вас, що дочекались звільнення.
Наші Херсон не дуже обстрілювали, а каци будуть гатити серйозно. Будьте обережними.

Переодетых кацев до сих пор отлавливают.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

О, KM_Nemo є!  :-B
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

О, KM_Nemo є!  :-B

Это не тот, что на ЦУГ наступление на Херсон называл ПНХ?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Это не тот, что на ЦУГ наступление на Херсон называл ПНХ?

Ну он не такого хотел наступления.

Ну типа как в мариуполе
   
бульк :beach:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

кароч затрололі капітошку..
він ще мабуть рік планував нудіти що такого парня не ідуть звільняти..
а туд - раз і ага!

навіть не звітувався шо там короєдом
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Наші Херсон не дуже обстрілювали, а каци будуть гатити серйозно. Будьте обережними.

А в чем эта осторожность должна выражаться? Вот только что не далеко от меня разорвался снаряд. Я думаю, не далее чем в пятистах метрах. Всё было тихо. Пью чайок на кухне и тут бабах и вспышка красная. Отражение от стены соседнего дома. И снова тихо. Не сидеть же в подвале всё время. Фортуна-лоторея. В жизни как в кино.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А в чем эта осторожность должна выражаться? Вот только что не далеко от меня разорвался снаряд. Я думаю, не далее чем в пятистах метрах. Всё было тихо. Пью чайок на кухне и тут бабах и вспышка красная. Отражение от стены соседнего дома. И снова тихо. Не сидеть же в подвале всё время. Фортуна-лоторея. В жизни как в кино.
Так ти хоч трошки задоволений?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так ти хоч трошки задоволений?

Что снаряд так далеко разорвался? Разумеется.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а туд - раз і ага!

Та да. Спасибо товарищу Суровикину. Принял сложное решение и в течении месяца ага. Пацан сказал, пацан сделал.
   
Спасибо товарищу Суровикину.

а більше нікому не хочеш сказати спасибо?

п.с. ноу коментс,

скажи чувак, ти себе сам хоч трохи поважаєш?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а більше нікому не хочеш сказати спасибо?

п.с. ноу коментс,

скажи чувак, ти себе сам хоч трохи поважаєш?

 Дочекались. Так тут дехто його хотів бачити.  (td)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дочекались. Так тут дехто його хотів бачити.  (td)

ну да...
аж по колінах текло..
   
Та да. Спасибо товарищу Суровикину. Принял сложное решение и в течении месяца ага. Пацан сказал, пацан сделал.

Ну звиняй, що визволення Херсону пройшло без вихода з циганами, пострілів та вибухів. І, звичайно,  тільки завдяки величному суровікіну, якому ти красно дякуєш.

Знаєш, твоя іронія іноді досить сумнівна.

Тут на ФУПі , окрім тебе, теж є дописувачі, які, як і ти, були під окупацією. І тільки від тебе завжди повно жовчних коментарів, укорів та нарікань.


Останнє редагування: 29 листопада 2022 23:52:16 від шуша
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

та не зайобуйте кепа KM_Nemo.
він наш, але в нього такий чорний гумор специфічний саркастичний. Не всім понятний.
Хай пє чай людина.
   
а більше нікому не хочеш сказати спасибо?

п.с. ноу коментс,

скажи чувак, ти себе сам хоч трохи поважаєш?

Напевно, він і в звичайному житті повен жовчі та незадоволення.

Можу тільки уявити, як важко з таким чоловіком дружині - то борщ не так зварила, то  встала не там і не туди, то ноги не кроквами розставилса.

Страшне.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а так пишуть наші українськи херсонці

   

Цю тему переглядають:

алекс_12 і 10 гостей
 
Повна версія