Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Таке було хіба в репортажах Падаляки :)

Я ОЦЮ ГНИДУ ХОЧУ ПОВІСИТИ ОСОБИСТО
Дивитися як він у петлі витягається

Є в мене особисте до цього падлюки.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Очень сильное фото


https://twitter.com/view/status/1591089670812622848
єп.варта такоїж слави як то фото поцілунку медсестри і моряка на бродвею в день закінчення ДСВ.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я дивлюсь і сльози сами течуть.

Без сліз не можна це дивитись
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

вата зараз поділилася на два табори, обидва табори звинувачують хуйла

перші за те що він 20 років розкрадав все бабло і призначав дебільних генералів, визнають що у них хєрова армія

другі вважають що армія потужна, але хуйло з якихось своїх мотивів відвів війська і тому він прєдатєль

е ще треті - ті що до сих пір вірять хуйлу, але їх вже десь 20% упоротих

це по коментах телеграму така статистика

так і в Україні дехто переконує що в усьому винен хуйло а кацапи ні. В ЄС офіційна позиція така сама... Тобто слабо визнати що причина війни така ж сама як WW2, і пояснюється одним словом - РЕВАНШИЗМ.

Останнє редагування: 12 листопада 2022 00:02:02 від Mark()
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Сейчас говорю с Германией.Они общаются с местными немцами именно немцами а не сами понимаете с кем.Так вот они говорят что болели за нас,но не думали что что то получится и тем более все будет так быстро.И их знакомые так же в приятном шоке .
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я б тебя забанил за дебилизм: я все время пощу ватников, чего админы меня хотят забанить? Премия даовина 10+

Доповідь за спроби сіяння розбрату.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

коли будуть звільняти Асканія Нову
спіздять всіх звірів
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

коли будуть звільняти Асканія Нову
спіздять всіх звірів

Скоріше зʼїдять
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Скоріше зʼїдять

Якщо досі не з'їли :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

і де там трупи у воді
+==================+
Раки та соми  зїли...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Єнота вкрали...

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

так і в Україні дехто переконує що в усьому винен хуйло а кацапи ні.

ну кацапи ж не можуть самі себе звинувачувати, до того ж - культ царя

бояр вже не звинувачують, бо почало доходити що цих бояр призначав сам хуйло

може це оптимістично, але авторитет хуйла починає сипатися, він так замкнув все на самого себе. що кацапам більше нема на кого бочку катити

це добре, в першу чергу це деморалізація армії - за чьто уміралі наші мальчікі ???
   
Я ОЦЮ ГНИДУ ХОЧУ ПОВІСИТИ ОСОБИСТО
Дивитися як він у петлі витягається

Є в мене особисте до цього падлюки.
Гандон він звичайно. Але смішний якийсь, як на мене.
Пам'ятаю, як ютуб його ролик на початку війни підкинув - я ще не знав хто це.
Верхом оналітики було видавання невеликого села Лозова  біля Богодухова з звіту нашого Генштабу, за районну Лозову.
І супутній висновок, що "вже завтра" наше угрупування на Донбасі буде оточене.
Я ще тоді сміявся, що добре що він ЛОзову біля Тернополя не зайняв. :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 Ну і у мене тепер є можливість пригубити за херсон,його людей і за наших хлопців у воєнній формі. Слава Україні і її захисникам та жителям. [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну забань уже,забань.Или бог рогов тебе не дал?

Хто помятаяє щоб дімнц(ія) хоч раз щось сказав ' на мові'?
Ще раз?
...
Оу, ні. Жодного разу. Занадто вумний.
Розумний - аж страшно (с)

Зі: вибачте херсонці! Дай вам Боже [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Рашисты эвакуируют коллаборантов с Новой Каховки на левом берегу, – Центр национального сопротивления

«Город расположен на левом берегу Днепра, напротив Берислава. Сегодня работникам оккупационной администрации сообщили, что 12 ноября они с семьями будут эвакуированы из города в сторону Арабатской стрелки»
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Існує хороша ізраїльська традиція - відставні офіцери, особливо ті хто прославилися на фронті, замість йти на пенсію йдуть в політику. В Ізраїлі існує культ армії, а тому такі політики часто приносять дивіденти політичних партіям до яких вони приєднуються. Було би чудово якщо би це стало традицією в Україні.
Полностью поддерживаю. Много чего нам стоит перенимать у израильтян. Кроме известной и чрезмерной гибкости позвоночника, конечно.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Гандон він звичайно. Але смішний якийсь, як на мене.
Пам'ятаю, як ютуб його ролик на початку війни підкинув - я ще не знав хто це.
Верхом оналітики було видавання невеликого села Лозова  біля Богодухова з звіту нашого Генштабу, за районну Лозову.
І супутній висновок, що "вже завтра" наше угрупування на Донбасі буде оточене.
Я ще тоді сміявся, що добре що він ЛОзову біля Тернополя не зайняв. :)

Воно блядюга розповідало "ми вєдьом баї в аколіцах палтави і нє сєводня-завтра ми єйо захватім" і в мого доброго друга стався страшний інфаркт - той бач, всіх слухав.
Не прощу блядюзі.
   
Хто помятаяє щоб дімнц(ія) хоч раз щось сказав ' на мові'?
Ще раз?
...
Оу, ні. Жодного разу. Занадто вумний.
Розумний - аж страшно (с)

Зі: вибачте херсонці! Дай вам Боже [ua]
От чого Ви причепились до людини? Ви й самі на форумі раніше шпрехали російською.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Хто помятаяє щоб дімнц(ія) хоч раз щось сказав ' на мові'?
Ще раз?
...
Оу, ні. Жодного разу. Занадто вумний.
Розумний - аж страшно (с)

Зі: вибачте херсонці! Дай вам Боже [ua]

Ти як покинута дівчина щось від мене хочеш та стрибаєш з однієї теми на іншу.Що ти хотів сказати окрім того що ти мене хочешь забанити,але не можешь проплямкати чому та за що ?
   
Воно блядюга розповідало "ми вєдьом баї в аколіцах палтави і нє сєводня-завтра ми єйо захватім" і в мого доброго друга стався страшний інфаркт - той бач, всіх слухав.
Не прощу блядюзі.

Він вилікувався?

Багато людей померли у перші 10 діб навіть далеко від фронту від різних інфарктів, інсультів і т.д...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Юлиан Рёпке: исход войны будет решаться в Запорожье

Военный эксперт BILD Юлиан Рёпке считает, что выводом войск из Херсона и подрывом мостов через Днепр, армия РФ фактически положила конец войне на юге Украины. Отныне российские военные могут закрепиться на восточном берегу Днепра, а сама река шириной около километра, являясь естественной преградой, будет служить для них надёжной защитой. 

Для ВСУ же продвижение на фронте, вероятно закончится в Херсоне: поскольку большая часть Херсонской области расположена на другом берегу Днепра, атаковать противника через реку украинской армии будет вряд ли под силу, поясняет Рёпке. Недавно США пообещали Украине 40 бронированных катеров, но их будет явно недостаточно для проведения масштабных манёвров на удерживаемом российскими военными восточном берегу Днепра.

В результате украинскому командованию придётся перебросить целую армию — десятки тысяч солдат и сотни единиц бронетехники — более чем на 200 километров, чтобы пересечь крупнейшую реку страны. Эта операция растянется на недели, которые Кремль может использовать для подготовки очередного наступления.

Это означает, что военные действия переместятся на юго-восток Украины — туда, где российская армия потеряла меньше всего завоёванных территорий и где она месяцами готовится к украинской атаке: а именно — в Запорожскую область. В случае, если Россия сможет удержать контроль над этим регионом, она сохранит свой сухопутный коридор между оккупированным Крымом и материковой частью страны.

Однако, если Украине удастся прорвать линию обороны в районе Запорожья и продвинуться к Азовскому морю, это станет началом конца для российской армии на всей территории юга Украины, включая Крымский полуостров, подытоживает эксперт.
будем форсувати Дніпро ?

блєт
а в нас шо, свого лівого берега нема???? запоріжжя наприклад, дніпро, та навіть вугледар. Шо за хуєту кацапську ви тут втираєте?


все є, тільки на цей напрямок вони перекинуть всіх з Херсонського і там убде буде нормальне постарчання, а не баржами
B-)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

От чого Ви причепились до людини? Ви й самі на форумі раніше шпрехали російською.

'Раніше'  - так, було, тіко коли, чесно давай - коли?))
Збрешеш зараз?))
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ти як покинута дівчина щось від мене хочеш та стрибаєш з однієї теми на іншу.Що ти хотів сказати окрім того що ти мене хочешь забанити,але не можешь проплямкати чому та за що ?
Гугл транслейт?
Тренуйся ще))
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Военный эксперт BILD Юлиан Рёпке считает, что выводом войск из Херсона и подрывом мостов через Днепр, армия РФ фактически положила конец войне на юге Украины. Отныне российские военные могут закрепиться на восточном берегу Днепра, а сама река шириной около километра, являясь естественной преградой, будет служить для них надёжной защитой. 

Для ВСУ же продвижение на фронте, вероятно закончится в Херсоне: поскольку большая часть Херсонской области расположена на другом берегу Днепра, атаковать противника через реку украинской армии будет вряд ли под силу,....
ну не хвакт.
британці зможуть проконсультувати по амфібійних операціях.

так що москалям розслаблятися не варто, під (уявним) захистом дніпра

Останнє редагування: 12 листопада 2022 00:32:51 від T.Blair.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Гугл транслейт?
Тренуйся ще))


Не не засмучуйся ти так .Мова це єдине чим ти намагався похизуватись переді мною і ту щось пішло не так?звора нікчемна людина,яка ,я так і не зрозумів чому,щось від мене хоче  :facepalm1:
   
скажу просто: ми тут бухаємо за НАШ херсон. З поверненням додому, любий!
і за всіх загиблих навколо нашого кавунчика, починаючи з квітня, з олександрівки і станіслава. Не чокаясь

скільки ж крови пролилося на родючу херсонську землю... Але ти вдома. Нарешті. Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава нашим героям
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вибачте за флуд.
Дякую Херсон  і ЗСУ.
Героям Слава! [ua]
   
https://youtu.be/x6M33pRMpKg
на якому дні? навіщо цей популізм?
які телефони працюють під водою, тобто, в воді. і що там з покриттям мережі під водою?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Насолоджуйтесь .Це те ,про що я казав



   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Насолоджуйтесь .Це те ,про що я казав



https://t.me/bulbe_de_trones/3203

Взлєтєл пуканішко на нізкую арбіту  :gigi:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Насолоджуйтесь .Це те ,про що я казав



https://t.me/bulbe_de_trones/3203
Цей Бульба один з найкращих їхніх зрадойобів.
Тому - не зараховано. Давай щось ще.  ;)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Цей Бульба один з найкращих їхніх зрадойобів.
ще Нєсміян aka el-murid)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А что еще кацапы скулят?
Я признаться, только Гиркина иногда посматривал.
Больше никого и не знаю.
Где можно поржать?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

ще Нєсміян aka el-murid)
Цього, умовно кажучи, пана поважав Дончанін. Якщо ти не Дончанін, то запропонуй ще когось.  ;)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

єп.варта такоїж слави як то фото поцілунку медсестри і моряка на бродвею в день закінчення ДСВ.
Фото на бродвее постановочное
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 [ua]


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 24 гостей
 
Повна версія