Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://twitter.com/view/status/1551795931431018501

Не тупо їхати автівкою через пости орків??? Продати ту автівку та човном по водосховищу до Запоріжжя??? Нє... Нє наш мєтод... Ми постоїмо в черзі :(  Може, нас там і пристрелять нахрін... :( Але автівку не залишимо :( От скажить, є в людей в голові щось чи нема ??? (сатана там правит бал, люди гибнут за металл)... :( Сумно то все... :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

кому вы рассказываете? диванным теоретикам, которых еще славабогу петух жареный в жопу не клюнул

в Киеве легко заработать 700 гривен и так далее. Все легко, когда есть здоровье, силы жить и крыша над головой
С учетом шо прием - с условием до 45 B-)
   
https://twitter.com/view/status/1551795931431018501

Моллі, інакше що буде, то буде, але вже у зворотний бік. Ситуація зараз на фронті не зовсім на користь Росії в стратегічній перспективі.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не тупо їхати автівкою через пости орків??? Продати ту автівку та човном по водосховищу до Запоріжжя??? Нє... Нє наш мєтод... Ми постоїмо в черзі :(  Може, нас там і пристрелять нахрін... :( Але автівку не залишимо :( От скажить, є в людей в голові щось чи нема ??? (сатана там правит бал, люди гибнут за металл)... :( Сумно то все... :(
Та ты смотри, как оно выходит. Народ куевый попался, Сцуко ниразу не сознательный. Когда говорили какого лешего не эвакуировали народ до войны визг до небес стоял "вы шо, куда, кому этож коллапс экономики, паника, заторы. По ним же стрелять будут, пусть сидят. А теперь - вот гниды, вплавь не хотят"
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не тупо їхати автівкою через пости орків??? Продати ту автівку та човном по водосховищу до Запоріжжя??? Нє... Нє наш мєтод... Ми постоїмо в черзі :(  Може, нас там і пристрелять нахрін... :( Але автівку не залишимо :( От скажить, є в людей в голові щось чи нема ??? (сатана там правит бал, люди гибнут за металл)... :( Сумно то все... :(

В човні пристрелять ще швидше
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ничего, потерпят, выедут, зато будут иметь 700-800 грн за пару часов несложной работы несмотря на преклонный возраст))

І це - правильно!!!

Нарешті... Вимагати собі пенсію (тим більше від окупантів) - якось тупо...  під час війни... Це як в Освенцімі вимагати від нацистів пенсію хоч тобі 75, хоч 90 :(

В мене таке враження, що більшисть населення тупо не розуміє що відбувається... Поки не дістане особисто... А потім починають скиглити...

На практичне питання - ну а що робити, якщо ніяк - відповідь одна - повзти в Покровськ і до Львова... Немає грошей чи що їсти - пиляємо пішки до кордону. повірте на слово - поляки вмерти не дадуть. Тупість - то сидити під окупацією... :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та ты смотри, как оно выходит. Народ куевый попался, Сцуко ниразу не сознательный. Когда говорили какого лешего не эвакуировали народ до войны визг до небес стоял "вы шо, куда, кому этож коллапс экономики, паника, заторы. По ним же стрелять будут, пусть сидят. А теперь - вот гниды, вплавь не хотят"

Це ви сказали, не я :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та ты смотри, как оно выходит. Народ куевый попался, Сцуко ниразу не сознательный. Когда говорили какого лешего не эвакуировали народ до войны визг до небес стоял "вы шо, куда, кому этож коллапс экономики, паника, заторы. По ним же стрелять будут, пусть сидят. А теперь - вот гниды, вплавь не хотят"

Якщо прийняти до уваги, що оборону Херсона проїпали(с) і пропали не так мешканці, як керівники, яких ці мешканці обирали собі,то тут відповідальність за пройоп обоюдна. А в теперішній ситуації вона невідворотня. Навіть у цій дикий формі.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В човні пристрелять ще швидше

Не факт. Ви в курсі скільки людей у березні вивезли човнами з окупованих територій через київське водосховище???

https://www.pravda.com.ua/articles/2022/05/3/7343559/
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Це ви сказали, не я :(
Не выйо, умник. Давай покажи пример с заплывом, трепло. С Энергодара в Никополь, к примеру. Встретим, то шо доплывет.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не выйо, умник. Давай покажи пример с заплывом, трепло. С Энергодара в Никополь, к примеру. Встретим, то шо доплывет.

Для зовсім тупих повторюю

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Для зовсім тупих повторюю

https://youtu.be/SHPLnhakHVo
Слушай ты совсем не вменяем? Ты всех собрался вплавь вывозить? Короче, завязывай с флудом. Предложение с Энергодаром в силе.
"Под Киевом пропал ребенок: эвакуационная лодка перевернулась, а мальчик был в спасательном жилете"
https://focus.ua/ukraine/509271-pod-kievom-vo-vremya-evakuacii-propal-rebenok-lodka-perevernulas-a-malchik-byl-v-spasatelnom-zhilete

Останнє редагування: 26 липня 2022 08:50:31 від rutina1
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

:facepalm1:
Это не было секретом. Изъятие было произведено с умом и в неслучайных местах в 2020:

"1 липня 2020 року у зенітну ракетну бригаду Повітряних Сил ЗС України (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький", - повідомило Командування повітряних сил.
На підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду та в межах кримінального провадження слідчі склали протокол огляду та вилучили чотири НВЧ прилади (клістрони) та супровідну документацію.

"Слідчі інкримінують посадовим особам суттєві порушення у закупівлі клістронів. Разом з тим, у згаданій постанові суду не йде мова про вилучення, а лише "про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів", - йдеться у повідомленні.
Такі ж процесуальні дії провели в зенітних ракетних бригадах на Одещині (в/ч А2800) та Херсонщині (в/ч А1836)."

Хмельницкий - это база ВВС, ПВО, склады с боеприпасами
Одесса - порт, база ВМС и отсекание Украины от Черного моря
Херсон - путь к захвату всего юга Украины.

Соупадение? Ни думаю(с)

Работало ДБР - это Портнов и Ермак с Татаровым. Портнов уже благополучно покинул Украину, кстати с чьей помощью? Но ермаки-татаровы не виноваты :weep:

Подробнее здесь:https://www.bbc.com/ukrainian/news-53275486
Як ти думаєш, скільки клістронів в радіолокаторі с300? В радіолокаторі 3м8 12 штук. Чи могло вилучення 4 штук на щось вплинути? Ти мабуть думаєш, що ті клістрони знімали з діючих установок а не забрали зі склада?
Ти в курсі , що в нас успішно відновлюють ті клістрони і є взагалі твердотільні від радіонікса?
Так що зрада злегка перебільшена.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не факт. Ви в курсі скільки людей у березні вивезли човнами з окупованих територій через київське водосховище???

https://www.pravda.com.ua/articles/2022/05/3/7343559/


Все так, але трішечки не так (с).
На Київському морі люди самоорганізувалися.
А ті, хто стоїть у корці на Василівку, чи К там там той блок-пост звецця, індивидуали так би мовити. Кожен сам за себе.

ПС . За посилання величезне дякую.
   
Панове, а уявіть себе на місці дирівських мобіків. Скажімо, що вам завтра з гвинтівкою Мосіна йти проти кулеметів ЗСУ. Може, тоді 24.60 грн в кишені не виглядатимуть такою страшною проблемою?
   
І уточнення - а позаду загрядотряди з лагідних кадирівців  8-)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а жити на матрасі в школі чи в общазі вшістьох в кімнаті роками неможливо.
Тобто, в деокупацію вже ніхто не вірить?
   
І уточнення - а позаду загрядотряди з лагідних кадирівців  8-)

У багато кого на окупованій території п***а надія, що примусова мобілізація їх не торкнеться. Як це виглядає насправді, можна побачити з останнього інтерв'ю Золкіна, де контрактник із Луганська розповідав, як вони в перших лавах йшли на позиції ЗСУ.
   
Впевнений, кадирівські психотерапевти вас сердешно вислухають, коли ви їм будете скаржитися на судьбу-злодєйку  8-)
   
Нагадаю, панове, що мова йшла за пенсів.Молодь-то зовсім інша історія
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

якщо ширше. я про те що багато людей опинилися в ситуаціях які їм і нах** не були потрібні, поза своєю волею. і рішення які вони приймають не обов'язково всім можуть подобатися
Якщо вужче, то певний типаж двоногих, образно кажучи, дасть себе в дупу виграти, і при нагоді вб'є ближнього, ради того, щоб їсти хліб з маслом, а не просто хліб.
Рішення люди приймають відповідно до обставин, і, звісно - згідно власних моральних принципів. Це їх вибір, а моє і твоє право - дати власну оцінку такому вибору.
   
Якщо вужче, то певний типаж двоногих, образно кажучи, дасть себе в дупу виграти, і при нагоді вб'є ближнього, ради того, щоб їсти хліб з маслом, а не просто хліб.
Рішення люди приймають відповідно до обставин, і, звісно - згідно власних моральних принципів. Це їх вибір, а моє і твоє право - дати власну оцінку такому вибору.

Власну оцінку можна давати, коли опинився в аналогічних обставинах. Ви ж судите людей за принципами мирного часу. Чи можемо ми засуджувати полоненого військового ЗСУ, який на камеру кадирівців каже "Ахмат-сила"?
   
Уявив "чапаєва" у віці під 50 років, що навимашки,кролем брасом намагається бадьоро і хутко подолати відстань від Енергодара до Нікополя через не найменшу річку Європи.
   
Уявив "чапаєва" у віці під 50 років, що навимашки,кролем брасом намагається бадьоро і хутко подолати відстань від Енергодара до Нікополя через не найменшу річку Європи.

А у віці 75 років? Під прицільним вогнем кулеметів
   
Тобто, в деокупацію вже ніхто не вірить?
Чим ближче до лінії бойових дій, тим менше віри. А найбільше віри у Львові, Закарпатті  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Власну оцінку можна давати, коли опинився в аналогічних обставинах. Ви ж судите людей за принципами мирного часу. Чи можемо ми засуджувати полоненого військового ЗСУ, який на камеру кадирівців каже "Ахмат-сила"?
Це просто пересмикування.
Багато чого можна, коли стоїть питання "вижити". Але конкретно йдеться про молоду сучку, яка зібралась з мелітополя їхати вчитись в Крим, бо інакше вона нє відіт будущєво. Її життя і виживання не під загрозою, а яке "будующєє" можна планувати з дипломом хз чого в Криму, і якого лайна наллють в її вуха під час навчання - то окрема тема.
І оця сучка - годний символ дуже великого відсотку "виживающіх в окупациі".
   
з дипломом хз чого в Криму

Вона хоче на "міжнародні відносини" поступати. В Криму.
   
Це просто пересмикування.
Багато чого можна, коли стоїть питання "вижити". Але конкретно йдеться про молоду сучку, яка зібралась з мелітополя їхати вчитись в Крим, бо інакше вона нє відіт будущєво. Її життя і виживання не під загрозою, а яке "будующєє" можна планувати з дипломом хз чого в Криму, і якого лайна наллють в її вуха під час навчання - то окрема тема.
І оця сучка - годний символ дуже великого відсотку "виживающіх в окупациі".


Конкретно мова йшла про бердянських пенсів, не змішуйте мух і котлети, вже ж написав, що молодь-то інша історія. Сергій написав, що навіть в 75 років треба їхати до Києва, де будь-який пенс з освітою легко за пару годин може заробити 700-800 грн.І нічого створювати корки на блок-постах, а треба вплав до Нікополя.
   
Вона хоче на "міжнародні відносини" поступати. В Криму.

Можна подумати, вона планує працювати за фахом. Якщо раніше такі планували їхали до Києва, щоб заробляти, то тепер просто переключають увагу на іншу "столицю".
   
А у віці 75 років? Під прицільним вогнем кулеметів
в більшості це совкові ждуни
   
А у віці 75 років? Під прицільним вогнем кулеметів
75 років плюс Ганс з МГ,то вже треш.Із галузі фантастики варіантів вижити  0.75% при наявності якоїсь дубової колоди яка мирно сплавляється по течії .
   
75 років плюс Ганс з МГ,то вже треш.Із галузі фантастики варіантів вижити  0.75% при наявності якоїсь дубової колоди яка мирно сплавляється по течії .

Ще й при мінованих берегах.Вони до води навіть не дойдуть
   
А не тупо впертися в "кваліфікацію"??? Їсти треба - то беріть БУДЬ ЯКУ роботу... Та "кваліфікація" - зараз - до сраки... Це так важко зрозуміти???

Так важко зрозуміти, що якщо тобі 75-80 років - тобі ніхто нічого не винен... За пенсію від суспільтва - подякуй! Хоч вона і 2300 грн... Будеш скиглити - і того не буде :(  Важко? - Праця є, праці повно... Немає бажання працювати - то замовкни і тихенько так...

Ви об сосну вдарились?
В державі солідарна пенсійна система, працюючі платять податки, з тих податків платиться пенсія тим, хто працював раніше і платив податки на тодішніх пенсів.
Тож не "ніхто нічого не винен", а саме винен - бо це є суспільним договором + прописано в законодавстві.
Якщо що - я платник тих самих податків а не пенс.

І писати дурню, що в 75 маєш йти щось робити бо раніше щось вмів раніше чи взагалі душити окупантів це  :fool:
75 річна бабуся має піти душити 20річного бурята з автоматом... Я йухею який довбень таке може уявити
   
Чим ближче до лінії бойових дій, тим менше віри. А найбільше віри у Львові, Закарпатті  [ua]

Ті, хто виїхав з окупації - вірять. Ті, хто залишився - не вірять.
   
в більшості це совкові ждуни

Тре бути реалістом - у 75р і ждуни і не ждуни нікуди не поїдуть у 99,9%
Хіба що діти увезуть (і то ще спробуй, ага).
Вільний вибір (хоч і з оглядом на вікові психологічні особливості).
Але як вибрали сидіти де сидять - то вже не треба скиглити, що не треба тут воювати (у сенсі відвойовувати) - то вже не їх питання.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Чим ближче до лінії бойових дій, тим менше віри. А найбільше віри у Львові, Закарпатті  [ua]
За твоєю логікою, хлопці на передку ніхера не вірять в деокупацію. Сказав би щось, та неохота зранку лаятись.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Панове, а уявіть себе на місці дирівських мобіків. Скажімо, що вам завтра з гвинтівкою Мосіна йти проти кулеметів ЗСУ. Може, тоді 24.60 грн в кишені не виглядатимуть такою страшною проблемою?

Отож... перерахував, до речі .... Вийшло 24.80 :) І півтори тисячі піндоських баксів :) І взагалі я зараз на локації в Охайо, САШ (мій дідусь ніколи не казав США - тількі сполучені амеріканьскі штати - і + вільна країна Техас - люблю їх і Маска окремо)  десь посередені між Дейтоном та Ксеною... Цікаве таке місце :) Дотичне до нашої оборони та перемоги... Саме тут цікаве - атракціон - сплав на каяках з індіанціями по Охайо рівер :)

І завтра вранці скинуть ще 600 грн за сьогоднішню роботу на Київ.... Просто... Сумно... Я людина шира та відкрита... За що і отримую з усіх боків... Але ми Українці, ми такі...  У Києві роботи - як лайна... Ви ж пам"ятаєте пророка нашого Тараса Григоровича (Шевченка)... - Якби ми вчились, так як треба...

А тут у штатах - є таке місце - називається AFRL :)

Всім звідти витання. І мій куратор там заробляє 70 000 доларів на рік - він зав.відділом. В нього тількі одна проблема - 12 дітей :) тобто, щоб ви розуміли - перший раз, коли я тут був - 2002 рік - дітей в їх родині було двоє. ті вже по універам вчаться, а тепер - 12... Щоб ви розуміли, що таке нормальна американська родина. І меньше читайте олдвуда, ок :)

І супер військова таємниця - просто я непогано знаю англійську. А авіатехніків із знанням англійської - раз, два і допобачення. А сучасні літаки - то не лише пілоти... І "не лише" пілоти теж мають розуміти інструкції та протоколи. Знову ж таки - в ютюб і там дивитись пдготовку тогож ф-16 ДО тОГО, як пілот туди прийде... Ну або СУ-27, як хочете... Робота пілота там відсотків 20-25...Літак треба то проводити, озброєння чіпляти, гас заливати та все таке... технічні рідини... гідравлика, і налагоджувати те, що в СРСР назвалося "САУП" - а це моя військова спеціальність... І тому я тут... так, за запрошенням посольства САШ в Україні... тим більше, я там був у 2002 та 2010 роках. І ще відтоді знаю, що то наші найкращі друзі і союзники... В 2010 був Обама, трамп потім, зараз пан Байден президентом - від того небагато залежить, насправді... Президенти тут на політику не дуже впливають... :)

Ладно, піду спати...

А... забув... тім ідіотам, що дивляться ІР і читають там - воля-кайбел - великий щирий привіт. Я просто залишаю комп вдома включеним і працюю через нього. Я ж не ідіот на місяць підписуватись на штатовських провайдерів на всі гроші:)  І це так з 2003 року... :)

Ще коммент стосовно громадянства - в мене зараз їх три. Україна, Малайська Федерація та Австралія. З чим нас всіх і вітаю. При цьому я повертаюсь на день Незалежності до Києва, і працюю в простій школі для наших дітей... (Русанівка, №182)... Простим вчителем. Бо я вважаю, що то важливо... Дякую ще раз...     
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вона хоче на "міжнародні відносини" поступати. В Криму.
Норм. Буде послицею тамбовської народної республіки в інгушській джамахірії.
Якщо вправно смоктатиме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 22 гостей
 
Повна версія