Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Калуш. Була сирена ,всі повибігали .Є відео як жінка в авто молиться і знімає вертоліт що скидує ловушки.Кажуть що збили .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

На сьогодні.
7 гелікоптерів.
6 літаків(анало-говнет)
80 танків
Сотні БТР
Сотні транспорту
І вишенька на торті  3100 жмуриків(це офіційно),а стільки ж ще в посадках.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не думаю що влучать, там немає такої точності
Якщо влупити десятком ракет - то щось і поцілить
Антонівський міст ніяк не можуть розбити
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

І вишенька на торті  3100 жмуриків(це офіційно),а стільки ж ще в посадках.

Это с ранеными. Кобзоновских зрителей около тысячи.
Или я приятно ошибаюсь?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Треба визнати що такого героїчного спротиву лапті явно не чекали
А чекали вони на квіти від лаптєзалежних і інших «сочуствующіх»

Слава Україні  [ua]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А как PayPal-ом перечислить?

Send money abroad with Xoom, a PayPal service

3 easy ways to send money

Deposit to a bank account
Send money to almost any bank account.

Send cash for pickup
Send cash for pickup at thousands of partner locations around the world.

Have cash delivered
Send money directly to your recipient’s door.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Почався обстріл Одеси з моря, працює наша ПВО.

Не панікуємо, ми готові зустрічати ворога☝
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Калуш. Була сирена ,всі повибігали .Є відео як жінка в авто молиться і знімає вертоліт що скидує ловушки.Кажуть що збили .

звідки в Калуш могли прилетіти????  :S
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Юрій Гудименко

Погані новини:

1. Росіяни помирають переважно на асфальті і не удобрюють українську землю. Печалька.

Хороші новини:

1. Луганський напрямок – ситуація стабільна, ідуть артилерійські дуелі, все під контролем;

2. Маріупольський напрямок – росіяни обстрілюють позиції та житлові квартали, наші дають їм п..ди, ситуація контрольована;

3. Київський напрямок – мав був за планом хуйло оточений ще зранку, але шось пішло не так. Росіяни підходять з півночі з різних напрямків, але заходити у плотну забудову сс..ть, бо страшно. Та і недостатньо їх для нормального заходу. Обстріли тривають, будуть ще, варто готуватися до бомбардировок, бо ніx..я більше вони зробити не можуть. Заходили ДРГ, отримали пди, ситуація контрольована;
 
4. Донецький напрямок – намагалися прорватися під Волновахою, отримали лютої пди, ситуація під контролем.

5. Херсонський напрямок – бої тривають в місті Херсон, ситуація важка, сили плюс-мінус рівні;

6. Харківський напрямок – Харків під обстрілами, намагаються його обійти, але щось виходить не дуже, двіж нормальний;

7. Сумський напрям – важко, ідуть бої, детальної інформації в мене немає, а вигадувати не хочу;

8. Запорізький напрямок – російська колона стоїть під Мелітополем і частково у межах міста, в місті стоять ЗСУ та НГУ, ситуація нестабільна, ідуть бої;

9. Чернігівський напрямок: ідуть бої по області, ситуація контрольована;

10 – Миколаївський напрямок: у Миколаєві іде стрілковий бій на околицях міста, наскільки я знаю, росіяни висадили десант з вертушок і нарвалися на гостинний прийом;

Збройні Сили, прикордонники, Національна гвардія, СБУ – виконують свої задачі. І ви виконуйте свої.

Резерви у нас є і зростають вони щогодини. Не видрачуйте себе і оточуючих неперевіреними новинами, вірте в ЗСУ та свою націю, ху..рте чортів з червоними стрічками – і все буде з..єбісь.

Ведіть себе так, щоб Бандера з Шухевичем дивилися на вас згори і казали один одному: «Оце вони нормально двіжують, не підвели»
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А це ідея - точкою У вальнути один прольоту кримського мосту. Кримський напрямок у москалів швидко здується.
я вообще думаю надо прямо валить под джанкоем.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8_%D0%B2_%D0%90%D1%84%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B5_(1979%E2%80%941989)

СССР Потери в Афганской войне (1979—1989)
Общая численность погибших с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989 года в период нахождения в ДРА ОКСВА составила 15 051 человек
Боевые потери из общего числа потерь составили 82,5 %

И єто за 10 лет!

2 дня в Украине = 3100 жмуриків(це офіційно),а стільки ж ще в посадках.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

перепрошую, це точно Хуйло? Ну, те саме Хуйло, що казало "хай спробують стріляти у своїх людей, за якими ми будемо стояти не попереду, а позаду"?
(tu)
то хуйло ще в 2014 було в напівадекваті
сучасне хуйло в 2022 вже "бараздит парсторьі бальшога театра"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это с ранеными. Кобзоновских зрителей около тысячи.
Или я приятно ошибаюсь?
Ранений- це набагато ефективніше, ніж вбитий.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

незнаю чи правда, але кажуть що десь під Богородчаними скинули десант, це 18 км . від Франківська. Ото б***ь, тепер ми маємо ії по лісах ганяти.

Дуже слабо віриться. Чуток зараз купа. От в нас лякають що буде ракетний удар по ВЧ аеропорту і колії. Але ніякого офіційно підтвердження нема. Тому може бути пропаганди кацапів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А чекали вони на квіти від лаптєзалежних і інших «сочуствующіх»

Значит скрепенфюрер реально тронулся умом. Специалисты наверняка скажут название болезни.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8_%D0%B2_%D0%90%D1%84%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B5_(1979%E2%80%941989)

СССР Потери в Афганской войне (1979—1989)
Общая численность погибших с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989 года в период нахождения в ДРА ОКСВА составила 15 051 человек
Боевые потери из общего числа потерь составили 82,5 %

И єто за 10 лет!

2 дня в Украине = 3100 жмуриків(це офіційно),а стільки ж ще в посадках.
якби духи мали рсзо / танки/ літаки/ ппо ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/rankoviykulyk/5681

потрохи доходить, що
Армія, мова, віра  [ua]  ;)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Дорогі друзі

З кожною годиною медійне покриття про Украіну тут в Америці змінюеться кардинально.

Відео з героями острова Змііного крутять безкінечно, порівнюють із спартанцями та героями Аламо, люди враженіі мужністю захисників

Коментатор каже це вражаюча різниця як афганська армія втікала ще до першого пострілу і як украінці захищають свою землю

Якщо так буде далі, тиск на уряди від суспільств буде величезний і це дасть результати

Хай Бог допомагае і береже наших захистників!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/voyna_novost/14756

Метки наведения на столб?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мелитополь. Появилась связь, неустойчиво. Мелитополь держится из последних сил. Ожесточенные бои в районе Обильного. С Азова высадился десант, замечен в районе Строгановки. Подошла новая колонна с Крыма, заходит с северной части города, пытаясь взять в кольцо защитников Мелитополя. В воздухе господствует авиация противника,  бомбят позиции ВСУ. Достаётся и гражданскому сектору. Более 10 домов разрушено. Есть первые погибшие среди гражданских.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/dvish_alive/7762

Джавеліни...

Це треба в раші показувать..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Так де ж все ж таки "Азов"?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

звідки в Калуш могли прилетіти????  :S

так щось, було мені зі Львова писали...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/dvish_alive/7762

Мій улюблений російський серіал.  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/informator_UKR/5853
мне нравится когда одессит говорит это наши что ли ху ярят?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Почався обстріл Одеси з моря, працює наша ПВО.

Не панікуємо, ми готові зустрічати ворога☝

пора

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

потрохи доходить, що
Армія, мова, віра  [ua]  ;)

Дорогой пан Мазепа..
Патриарх!
Мы Вас просим, не начинайте и желательно ни когда..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У нас начался движ,но пока только пво
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не хотят попасть в ад: кадыровцы отказались воевать в Украине
Пятница, 25 февраля 2022, 18:25


переглянути новину українською
Боевики Рамзана Кадырова, слухи о планируемом прибытии которых появились в сети, отказываются пересекать границу Украины.

Об этом народный депутат Алексей Гончаренко сообщил в Telegram.

“По моим данным, “кадыровцы” отказываются входить в Украину. Сидят в Бобруйске и требуют отправить их обратно в Чечню”, – говорится в сообщении.


 
Нардеп отметил, что на их решение повлияла информация о тысяче убитых россиян в течение всего одного дня.

“После того, как “кадыровцы” узнали о тысяче убитых за день российских солдат, воевать им сразу перехотелось. Они думали, это будет как в Грузии, а оказалось, что это ад”, – написал Гончаренко.



   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Дорогой пан Мазепа..
Патриарх!
Мы Вас просим, не начинайте и желательно ни когда..

Так єто только факты.. ничего личного
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Так де ж все ж таки "Азов"?

Я думаю в бою :)
Просто сейчас будет тысячи азовов!
И они затерялись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/dvish_alive/7762


так а де це так прийняли?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія