Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А король голий

А король голий

Так виглядає 
При тому обидва, один балабол надуває щоки як він до Берліна дійде, інший про пекельні санкції
А по факту, два балабола , на це вже навіть дивитися нудно
   
Re: А король голий

Так виглядає 
При тому обидва, один балабол надуває щоки як він до Берліна дійде, інший про пекельні санкції
А по факту, два балабола , на це вже навіть дивитися нудно

Ні, один хотів ''декомунізації по-справжньому''. Тобто віджати у України території, якій їй подарував Ленін. Мабуть мав на увазі Донбас. А інший давно сказав, що США за Україну воювати не будуть, на рахунок санкцій при цьому не уточнював.
   
Re: А король голий

Ні. Хуйло - йопнутий, він лише від себе каже, не розуміючи нічого, що є в реальному світі,  інший все розуміє,  а чи нищити хуйла, розмірковує з точки зору власних ризиків, але я сподіваюсь, що 404 все ж таки всьо....
   
Re: А король голий

Ні, один хотів ''декомунізації по-справжньому''. Тобто віджати у України території, якій їй подарував Ленін. Мабуть мав на увазі Донбас. А інший давно сказав, що США за Україну воювати не будуть, на рахунок санкцій при цьому не уточнював.

А Крим просто під руку підвернувся ?
Нам казали пекельні будуть, це який сором і ганьба
   
Re: А король голий

Ні. Хуйло - йопнутий, він лише від себе каже, не розуміючи нічого, що є в реальному світі,  інший все розуміє,  а чи нищити хуйла, розмірковує з точки зору власних ризиків, але я сподіваюсь, що 404 все ж таки всьо....

Все він добре розуміє, тому це недолуге визнання, по суті наче як нічого не змінилося, але всі бачать що Бідон балабол
   
Re: А король голий

Тільки наше військо, пані Світлана  [ua]

Сподіватись можем тільки на озброєння що на дають.
   
Re: А король голий

Один наш король- всем королям- король  :gigi:
   
Re: А король голий

Все він добре розуміє, тому це недолуге визнання, по суті наче як нічого не змінилося, але всі бачать що Бідон балабол

Подальше вторгнення призведе до подальших санкцій.
   
Re: А король голий

Тільки наше військо, пані Світлана  [ua]
Сподіватись можем тільки на озброєння що на дають.

Так
І то добре що насипають всі , Британія в грі
   
Re: А король голий

Подальше вторгнення призведе до подальших санкцій.

А який в них тоді сенс ? Тим більше що санкції не бий лежачого, краще б нафту обвалили
   
Re: А король голий

нарешті цього ГРУшника з Криму забанили.
Але чого так мало?
Он молдавському "раббіту" впаяли до травня місяця, а цього знову тут бачити через тиждень?
   
Re: А король голий

При тому обидва, один балабол надуває щоки як він до Берліна дійде, інший про пекельні санкції
А по факту, два балабола , на це вже навіть дивитися нудно
а вы чего хотели бы?
чтоб ядерными ударами обменялись?
так веселей бы было?
по мне, пусть говорят
   
Re: А король голий

а вы чего хотели бы?
чтоб ядерными ударами обменялись?
так веселей бы было?
по мне, пусть говорят
Не буде ніяких ударів
Ми б хотіли, щоб вони один одному піськи без нас показували
А то мені все більше здається що санкції проти України
   
Re: А король голий

Так виглядає 
При тому обидва, один балабол надуває щоки як він до Берліна дійде, інший про пекельні санкції
А по факту, два балабола , на це вже навіть дивитися нудно

якщо б люди ще зрозуміли, що все це глобальна постанова за рахунок їхніх грошей, їхнього здоров'я, їхніх життів з метою встановлення тотального контролю над ними і розширення диктату зверху.
   
Re: А король голий
U2

Не буде ніяких ударів
Ми б хотіли, щоб вони один одному піськи без нас показували
А то мені все більше здається що санкції проти України

А самой так хотелось бы… ну хоть одним глазком… а ещё б - пощупать…
 :acute: 
Скажи?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія