Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо х-ло так поспішає ?

Навіщо х-ло так поспішає ?

Куди він так поспішає ? Чому ? Він міг почекати сертифікації ПП-2 і розкатати нас...Чому він фальшстартанув ?
У кого які думки ?
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Боїться не встигнути.

А ще у нього явно галюники, судячи з того, що воно верзло.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

22022022 йому шамани сказали..
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Як  варіант,  боявся  силового сценарію на сході.  Місцеві захисники вже не витягували свою роль.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Насправді - це серьозне питання: бо він діє НЕ-ЛО-ГІЧ-НО ! Почекав би ну до літа, так ? І вже потім....з насолодою....
А так - якось все істерично, поспіхом. Мені здається Дирка сама офігєла від такого поворота....
Я вже не кажу про зашкварні "казус беллі" склепані на колінці п'ятикласником  :facepalm1:
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Як  варіант,  боявся  силового сценарію на сході.  Місцеві захисники вже не витягували свою роль.

Шуткуєте ? Він чудово знає - бо тут кротів як маку - що ми нікуди не попремо.
Мені здається, якщо буде відповідь на це питання - чому визнав Дірку і чому так підгоряє - ми отримаємо відповідь і на купу інших питань....
Я не можу сприйняти як варіант те, що хуйло тупий. Тоді чому..
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Нумерологи сказали: 22022022.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

спешит, потому что явно затянул.
Мечтает догнать, перезагрузиться, обновить картинку, но ситуация вышла из под контроля.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Нумерологи сказали: 22022022.

Та камон :)))
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Может Китай попросил отвлечь Запад на себя.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Насправді - це серьозне питання: бо він діє НЕ-ЛО-ГІЧ-НО ! Почекав би ну до літа, так ? І вже потім....з насолодою....
А так - якось все істерично, поспіхом. Мені здається Дирка сама офігєла від такого поворота....
Я вже не кажу про зашкварні "казус беллі" склепані на колінці п'ятикласником  :facepalm1:

Я думаю что сценарий был написан давно и к нему постепенно готовились поглядывая на действия Запада.Они до сих пор в полной уверенности что им ничего серьезного не будет ,а чуть чуть попугают и простят
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

22022022 йому шамани сказали..

угу, заморенного медведя клюнул в жопу жареный орел.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

спешит, потому что явно затянул.
Мечтает догнать, перезагрузиться, обновить картинку, но ситуация вышла из под контроля.

ВІСІМ років чекав - а тут приперло зачекати 6 міс ??
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Куди він так поспішає ? Чому ? Він міг почекати сертифікації ПП-2 і розкатати нас...Чому він фальшстартанув ?
У кого які думки ?

Бля!!! ты его вчера вживую смотрела?
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Насправді - це серьозне питання: бо він діє НЕ-ЛО-ГІЧ-НО !
Так вони ж напрогнозували суперзиму, сами в це й повірили. Та й підтримки зброєю та літаками-розвідниками не чекали, мабуть. До того ж повільно, але вірно амери почали відновлювати свій вплив на Європу.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Бля!!! ты его вчера вживую смотрела?

ні
а шо ?
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

так, згоден, є якісь причини на то.

навіть з признанням того ж лугандону, нах він потрібен якщо ти плануєш атакувати всю Україну.
І тут же Крим, і інша херня.

таке відчуття що закривається якесь вікно можливостей.

і тут одне пояснення ну як для його неадекватності,

якийсь екстрасенс нагадав. більше нічого такого в голову не приходить.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?
dmp

Его что-то дико взбесило. Столько ненависти я никогда не видел.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Куди він так поспішає ? Чому ? Він міг почекати сертифікації ПП-2 і розкатати нас...Чому він фальшстартанув ?
У кого які думки ?

якщо буде війна і пошкодять нашу трубу то ПП-2 запустять і без сертифікації. Німці без газу сидіти не будуть
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

ні
а шо ?
Він кукухою поїхав. Таке ніс.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Думаю, ему на последней встрече сказал Байден, что Украина в Нато -вопрос решенный
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

він  розїбе нашу ГТС і все рівно запустить той СП-2
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?


Я, наприклад, стверджую, що він здихає і намагається встигнути на останній  train to hell...
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Насправді - це серьозне питання: бо він діє НЕ-ЛО-ГІЧ-НО ! Почекав би ну до літа, так ? І вже потім....з насолодою....
А так - якось все істерично, поспіхом. Мені здається Дирка сама офігєла від такого поворота....
Я вже не кажу про зашкварні "казус беллі" склепані на колінці п'ятикласником  :facepalm1:
Абсолютно верно, все действия абсолютно иррациональны. Только что-то очень серьезное могло толкнуть на эти действия.
У меня ответа нет
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Его что-то дико взбесило. Столько ненависти я никогда не видел.
Я тоже обратил внимание что его просто разрывало от злости.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

диктатори завжди поспішають
гітлер теж поспішав, почав війну тому що думав що скоро помре і не встигне завершити задумане

стратегія України - виграти час
пупєн це зрозумів і йому це не сподобалось
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?


1) Тому що армія не може стояти довго у польових умовах.
2) Погода змінюється на непрохідний бруд.
3) українська армія швидко вчиться нової зброї.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

я думаю его бидон своими воплями спровоцировал.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Шуткуєте ? Він чудово знає - бо тут кротів як маку - що ми нікуди не попремо.
Мені здається, якщо буде відповідь на це питання - чому визнав Дірку і чому так підгоряє - ми отримаємо відповідь і на купу інших питань....
Я не можу сприйняти як варіант те, що хуйло тупий. Тоді чому..
та там і вся його свита вчора в акуї була. там вже і паранойа по повній прогресує, і яакісь інші ураження мозку.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Там у них ще й з внутрішньою комунікацією проблеми.
Різні оф. особи по різному коментують те, що прийняли.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Я думаю что сценарий был написан давно и к нему постепенно готовились поглядывая на действия Запада.Они до сих пор в полной уверенности что им ничего серьезного не будет ,а чуть чуть попугают и простят

Да нет, даже запись своего собрания криво сделали, явно в спешке
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

він  розїбе нашу ГТС і все рівно запустить той СП-2

це варіант....
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

1. Хворих на голову вирахувати неможливо.
2. Санкції дістають потрохи. Треба пошуміти, підкорити Україну і тоді всі звикнуть.
3. Випробувати якусь нову зброю.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?
dmp

я думаю его бидон своими воплями спровоцировал.

Нарушение причинно-следственных связей, сначала хуйло собрало войско на границах Украины, а потом Байден начал предупреждать.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?
LAR

Абсолютно верно, все действия абсолютно иррациональны. Только что-то очень серьезное могло толкнуть на эти действия.
У меня ответа нет

Так он против Украины постоянно действовал иррационально. Начиная с сыра, отключения газа. Во всех мелочах он хотел нагнуть Украину. Хотя тогда можно было полюбовно притянуть к себе Украину.
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

це варіант....

Сша обещало обеспечить ес газом
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Скадик має рацію, особливо в тезі, що з кожним днем армія України стає сильнішою....
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Думаю, ему на последней встрече сказал Байден, что Украина в Нато -вопрос решенный

Ето даже в его речи проскользнуло
   
Re: Навіщо х-ло так поспішає ?

Там у них ще й з внутрішньою комунікацією проблеми.
Різні оф. особи по різному коментують те, що прийняли.

А як можна трактувати блєяніє Наришкіна ?  Він реально не знав, що хоче почути хуйло ? Навряд чи. Порушення когнитивних функцій ? Не може бути....
Вони всі налякані до усірачки....Валюха взагалі стакан опрокінула і не шампанського...пере д ТАКОЮ важливою зустрічюю !

То може - табакєрка наближається ? :)) Мерзенна харя Патрушева дещо порадувала: харя перекошена ненавистю....і навряд чи до України...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія