Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грузини (tu)

Re: Грузини  (tu)

Зафлудило мені гілку чморидло
   
Re: Грузини  (tu)

Чмошнік смердючий , де виявилося ? Ти кавелок гівна від рудого вилупка і сам чудово все знаєш
Але й люди які воювали коли ти срандєль свій в Києві пристроїв теж знають і бачили, що ти тут треш свої рації ?
Засохни

Не нервуй. Я знову зловив тебе на брехні. І ти одразу почала ховатися за спину ВСУ.

Іди краще  просуши колготки.  І поскигли, що твого кацапського дружка амірашу забанили.  Ти любиш з кацапами дружити (ватник-чук, барсег)
   
Re: Грузини  (tu)

Не нервуй. Я знову зловив тебе на брехні. І ти одразу почала ховатися за спину ВСУ.

Іди краще  просуши колготки.  І поскигли, що твого кацапського дружка амірашу забанили.  Ти любиш з кацапами дружити (ватник-чук, барсег)

Ти дегенерат кончений, ЗСУ це моя родина,  за яйця ти себе зловив , і рано чи пізно вас з Гудком за них підвісять , за те що ви робили
   
Re: Грузини  (tu)

Ти дегенерат кончений, ЗСУ це моя родина,  за яйця ти себе зловив , і рано чи пізно вас з Гудком за них підвісять , за те що ви робили

ТупКур Свєта, знову брешеш. Для того, для кого ЗСУ це його сім'я, той не буде спекулювати на них.  Як це робиш ти.

І зараз уся краіна розхльобує  твоє "гірше не буде".

   
Re: Грузини  (tu)

ТупКур Свєта, знову брешеш. Для того, для кого ЗСУ це його сім'я, той не буде спекулювати на них.  Як це робиш ти.

І зараз уся краіна розхльобує  твоє "гірше не буде".

Хавальник завали, я тобі сказала від кого маю інформацію про вашу допомогу обдрочєнію
   
Re: Грузини  (tu)

Хавальник завали, я тобі сказала від кого маю інформацію про вашу допомогу обдрочєнію

Це твоя брехня. Жодного пруфу у тебе немає
   
Re: Грузини  (tu)

Один грузин вчора теж набрехал про аквафреши у Маріуполі. 
   
Re: Грузини  (tu)

Це твоя брехня. Жодного пруфу у тебе немає

Бгг, лярва Гудкова )
   
Re: Грузини  (tu)

И какого поводу ты  вздрочнула? Своими словами объяснить можешь
   
Re: Грузини  (tu)

Ждем
   
Re: Грузини  (tu)

Бзданула курва и потерялясь
   
Re: Грузини  (tu)

і українці в екзилі будуть флешмобити?
   
Re: Грузини  (tu)

даже не удивлён
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія