Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Враховуючи вік хуйло, а тому йде 70-й рік, він може не встигнути окупувати Україну

Враховуючи вік хуйло, а тому йде 70-й рік, він може не встигнути окупувати всю Україну.

А для нього це стало справою всього його життя.

Тому він так посилено поспішив з визнанням "ДНР" і "ЛНР".



   
З сучасною медициною проживе і до 90
   
З сучасною медициною проживе і до 90

В нього вже дуже поганий стан здоров'я. Він тримається виключно на стимуляторах організму. А це не може бути вічно.
   
Він наших 40-річних переживе.
   
В нього вже дуже поганий стан здоров'я. Він тримається виключно на стимуляторах організму. А це не може бути вічно.

Да с чего это видно? Бодренький, румяный. Сердится, сучит ножками. Маникюр делает, как Швец подметил.
   
Враховуючи вік хуйло, а тому йде 70-й рік, він може не встигнути окупувати всю Україну.


всю може не встигнути - але крові прольє багато

вся надія всього світу - що в останній момент воно здохне,  надія на випадок, як зі збитим боінгом
   
все в поисках спасительных мантр
нац хобби такое:
любые комбинации из слов
а бы тока не траты на оборону
   
в мене багато сумнівів що то взагалі він спражній...
   
в мене багато сумнівів що то взагалі він спражній...

не справжньго так би не сцялись

   
В нього вже дуже поганий стан здоров'я. Він тримається виключно на стимуляторах організму. А це не може бути вічно.

Українські президенти вже підбираються до 90
Сучасна медицина для міліонерів в робить диво
   
З сучасною медициною проживе і до 90

Пускаючи слину і какаючи у штані. Ви його розмови чули. Він вже починає маразмувати потрохи, а через 10 років вже, мабуть - буде власним калом кидатись в тих, хто його дратує. Скінчить життя він точно не в ясному розумі, вже є ознаки затьмарення.
   
Пускаючи слину і какаючи у штані. Ви його розмови чули. Він вже починає маразмувати потрохи, а через 10 років вже, мабуть - буде власним калом кидатись в тих, хто його дратує. Скінчить життя він точно не в ясному розумі, вже є ознаки затьмарення.
(tu)
   
не справжньго так би не сцялись
   
Було б краще якби хтось позбавив Хуйла страждань по невиконаній справі життя
   
За пару дней не умрет еще
   
Було б краще якби хтось позбавив Хуйла страждань по невиконаній справі життя

Може його оточення?
   
Військова стратегія України, про яку так хвалився бенін петрушка зе, має включати припущення що хуйло житиме ще 20 років і що після нього будет на 100% така ж політика

Неможна сподіватись на те що має дуже великий шанс не статися, так зазвичай роблять тільки 73-відсоткові дебіли
   
все в поисках спасительных мантр
нац хобби такое:
любые комбинации из слов
а бы тока не траты на оборону
Траты на оборону -- такая-же, еще одна из комбинаций слов. Каждая комбинация привлекательна и значима, сама по себе, многие надо реализовывать, но это несущественно в целом.
Пока мы не перестанем сами себя разрушать и разъединять -- никакой стабильности и перспектив не будет.
Разделяй и властвуй (захватывай).
По каким критериям разделяй -- не важно. Не хуйло, так кто нибудь другой.
   
Воно з породи довгожителів :X

Дід прожив 86 років, до 80 працював. Батько - 88 років. Мати 87 років.
І це вони не мали ні такого рівня життя, ні медицини, що є у ху йла
Може ще прожити і 20 років

То ж припиніть мріяти про те що здохне і рашка буде іншою - там всі такі як він.  І чекати поки його труп пропливе повз, у нас нема можливості.
   
Да с чего это видно? Бодренький, румяный. Сердится, сучит ножками. Маникюр делает, как Швец подметил.
так не сам же - таксідермісти працюють.

Воно з породи довгожителів

Дід прожив 86 років, до 80 працював. Батько - 88 років. Мати 87 років.
І це вони не мали ні такого рівня життя, ні медицини, що є у ху йла
це ще ні про що не говорить. підвищує шанси якщо ресурсний потенціал життя тих предків успадував. що по ньому зовсім не скажеш. як н мене, дуже херово він виглядає, і оболонка нереально спотворена.
   
Я херею с подобных инфантилов
   
ШЕСТЬ РАКОВ !

 :facepalm1:
-----
Уже сім!  :shuffle:
Щоб синхронно,як у Жиріка з вакцинами.
   
Враховуючи вік хуйло, а тому йде 70-й рік, він може не встигнути окупувати всю Україну.

А для нього це стало справою всього його життя.

Тому він так посилено поспішив з визнанням "ДНР" і "ЛНР".
там проблема не в хуйло.
   
Враховуючи вік хуйло, а тому йде 70-й рік, він може не встигнути окупувати всю Україну.

А для нього це стало справою всього його життя.

Тому він так посилено поспішив з визнанням "ДНР" і "ЛНР".

Ему реально 72 года
   
З сучасною медициною проживе і до 90

 :facepalm1:

Ему даже совр. медицина помочь не в состоянии. Последний видос видел?
   
На хуйло треба оголосити полювання..
   
Ему реально 72 года
давай рассказзывай шо у вас твориться
   
Навіть якщо воно проживе пару місяців - і то багато!!
За цей час встигне повбивати  , і своїх теж.
Так що перестаньте дурити себе мріями про його швидку смерть
   
На хуйло треба оголосити полювання..
Ти ба, як просто! І чому ж то ніхто раніше не додумався! Це ж геніально : взяти лук і отруєні стріли і піти вбити вождя ворожого племені!
Може, саме Ви будете таким героєм?
   
А вам що до цього? Може у істоти кишкова непрохідність та лякаючись інших це якось їй допомагає. Нам своє робити.
   
Главное чтобы до Гааги дожил. :D
   
Пускаючи слину і какаючи у штані. Ви його розмови чули. Він вже починає маразмувати потрохи, а через 10 років вже, мабуть - буде власним калом кидатись в тих, хто його дратує. Скінчить життя він точно не в ясному розумі, вже є ознаки затьмарення.
вот знаете, если он какашками будет кидаться из под себя - это еще не самое страшное.
гораздо хуже, когда этот маразматик будет кидаться ядерными бомбами.
   
вообще по моему это впервые в истории человечества доступ к такому оружию имеется у человека с псих. отклонениями. и в стране нет механизмов ему этот доступ ограничить.
   
Главное чтобы до Гааги дожил. :D

как офицер КГБ он должен застрелиться...

но думаю умрет обоссаным у себя в бункере
   
так не сам же - таксідермісти працюють.

це ще ні про що не говорить. підвищує шанси якщо ресурсний потенціал життя тих предків успадував. що по ньому зовсім не скажеш. як н мене, дуже херово він виглядає, і оболонка нереально спотворена.

Ви це дуже точно сказали про спотворену оболонку.
   
как офицер КГБ он должен застрелиться...

но думаю умрет обоссаным у себя в бункере

 :weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія