Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Вночі війська Раші зайшли в ДНР і ЛНР. Можуть і у Київ зайти на днях. Ти новини не читаєш, з космосу щойно?

вони там і так були, ти не в курсі? хто хоче, може вже іти і записуватися у військо. чи не так?
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Вони там тихенько сиділи, а зараз відкрито танковими колонами пруть.
Одним словом, в Україні про корону вже забули, не до неї.

Саме цікаве, що в Канаді - також. В чому власне і ідея. Зараз будуть по сценарію закрутки гайок до наступної пландемії.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм
Via

Саме цікаве, що в Канаді - також. В чому власне і ідея. Зараз будуть по сценарію закрутки гайок до наступної пландемії.
Поживемо-побачимо.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

І що, ті що дали гроші, не можуть послати подалі озвірілих ваксерів?

можуть. банки закрили цим людям доступ до їхніх грошей. вуаля. в людей тепер нема грошей, все залишилося банкам. активістів в тюрми покидали, хто допомогав протестному руху, тих вигнали з роботи.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

можуть. банки закрили цим людям доступ до їхніх грошей. вуаля. в людей тепер нема грошей, все залишилося банкам. активістів в тюрми покидали, хто допомогав протестному руху, тих вигнали з роботи.
посадили, розстріляли і розп'яли - як мальчіка в Славянскє
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм
Via

можуть. банки закрили цим людям доступ до їхніх грошей. вуаля. в людей тепер нема грошей, все залишилося банкам. активістів в тюрми покидали, хто допомогав протестному руху, тих вигнали з роботи.
Ну у нас таке саме - добровольців посадили, невакцинованих звільнили з роботи. Грошей у них в банках і не було.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Зараз виходить інфа що один з організаторів - Бєня Діхтер був в долі з Джастінкою і мав організувати якусь заворуху, але все вийшло з під контролю по масовості.

Джастінка реально всралася і ховалася більше тижня. Діхтер з'їбав в Штати прямо перед розгоном.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Ну у нас таке саме - добровольців посадили, невакцинованих звільнили з роботи. Грошей у них в банках і не було.

ну так ось і в канаді почалося. армагедон він жеж глобальний запланований задля обнуління.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм
Via

ну так ось і в канаді почалося. армагедон він жеж глобальний запланований задля обнуління.
Ми так живемо все життя, ви тиждень. Тому нам поки що незрозуміло, в чому жах.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Зараз виходить інфа що один з організаторів - Бєня Діхтер був в долі з Джастінкою і мав організувати якусь заворуху, але все вийшло з під контролю по масовості.

Джастінка реально всралася і ховалася більше тижня. Діхтер з'їбав в Штати прямо перед розгоном.

ах ось воно шо. ну штати знатні багато патякати про свободу і демократію і недопустимість тиранії, а негідників таки вміють в себе приховувати. і як жеж це їм не робити, коли увесь авторський пул "смертельної пандемії" там знаходиться і їх ніхто ще не взяв за сраку. гамериканчикам і так гарно. війна до них не дійде, грошей з вертольотів їм поразкидали. всі задоволені.
курц з австрії теж втік в сша, його дружок, бувший міністр фінансів, що рахувати не вміє, теж. тут на них справи відкрито за корупцію.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Ми так живемо все життя, ви тиждень. Тому нам поки що незрозуміло, в чому жах.

в початку жаху, точніше, в його продовженні. тут люди покірним стадом йшли на уколи і на всі обмеження своїх прав і свобод два роки поспіль. і от, нарешті, прокинулися.
   
в початку жаху, точніше, в його продовженні. тут люди покірним стадом йшли на уколи і на всі обмеження своїх прав і свобод два роки поспіль. і от, нарешті, прокинулися.

Проблема Канади в тому що народ реально довіряє владі. Ну, довіряв.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Проблема Канади в тому що народ реально довіряє владі. Ну, довіряв.

о! тепер прокинулися і вже не спати! виходьте всі там на прогулянки і не припиняйте цих покидьків виносити з крісел.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Ох і дибіл ТС...
От його точно треба забанити
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Також цікаво що сьогодні починається public inquiry щодо масових вбивств 2020 року в яких замішані поліцаї та їхні інформатори.

Це саме те, що стало причиною заборони напівавтоматичної зброї в Канаді Джастіною Кастро.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Також цікаво що сьогодні починається public inquiry щодо масових вбивств 2020 року в яких замішані поліцаї та їхні інформатори.

Це саме те, що стало причиною заборони напівавтоматичної зброї в Канаді Джастіною Кастро.

давайте розслідуйте цей державний тероризм. до речі, папаша урсули ляйден, яку поставили на верхівку єс, теж виконував такі "завдання".
австрійський "теракт" теж ставить багато запитань, хто його підготував і виконав. теперішній канцлєр якраз був тоді міністром внутрішніх справ.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Абсолютно пох и ваши траки, и высосанные из жопы проблемы, и канистры, и фашисты с коммунистами
И рептилоиды, и Гейтс, и Верка
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Абсолютно пох и ваши траки, и высосанные из жопы проблемы, и канистры, и фашисты с коммунистами
И рептилоиды, и Гейтс, и Верка

Все правильно. На твому місці я б про побочки від бустера думав також.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Все правильно. На твому місці я б про побочки від бустера думав також.
И бустер пох, и ковид, и побочки, которых нет
И антиваксы
У нас сейчас совершенно другие задачи и заботы
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

И бустер пох, и ковид, и побочки, которых нет
И антиваксы
У нас сейчас совершенно другие задачи и заботы

Та я бачу що тобі все так пох що ти ніяк не зупинишся це доводити в цій гілці на яку тобі так пох.  :laugh:
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Та я бачу що тобі все так пох що ти ніяк не зупинишся це доводити в цій гілці на яку тобі так пох.  :laugh:

 :laugh:
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

та в цьому фільмі це розтлумачено

   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Спілка (хунта) комуністів разом з правлячою 'ліберальною' партією затвердили військовий стан на невизначений термін
потому что не надо на государство буром переть,
в надежде на гуманизм
работа такая у государства - бур у прущих ломать
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

потому что не надо на государство буром переть,
в надежде на гуманизм
работа такая у государства - бур у прущих ломать

Ти бур той бачила?
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

До речі, совки себе дуже легко видають за рефлексом надрочувати на ґасударство та сільную руку.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

потому что не надо на государство буром переть,
в надежде на гуманизм
работа такая у государства - бур у прущих ломать

люди виступили проти корумпованого і некомпетентного уряду. це конкретні люди, які всілися біля корита тієї держави і хлєбають з нього і передають в чиїсь приватні ручки те, що заробили люди цієї держави. не спитавши у цих людей, чи вони того хочуть, чи ні.
їх набагато більше, чим цих покидьків, які відчули себе небожителями.
бур у них точно більший і міцніший. просто за законами фізики. людям треба це тільки усвідомити. вони є державою, а не купка некомпетентних продажних маріонеток.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

людям треба це тільки усвідомити. вони є державою, а не купка некомпетентних продажних маріонеток.

Марення. Подивися що таке держава.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Марення. Подивися що таке держава.

які в тебе пропозиції? відмінити держави?
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

які в тебе пропозиції? відмінити держави?

Для початку - не писати лівацькі марення щодо природи держави.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Для початку - не писати лівацькі марення щодо природи держави.

ну давай напиши не марення. яку ти хочеш природу. ліву-праву не пропонувати, це все зараз пустий дзвін. конкретно яку природу врядування ти хочеш.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

в Канаді

війна бляdь у НАС а не в канаді!!!!!
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

ну давай напиши не марення. яку ти хочеш природу. ліву-праву не пропонувати, це все зараз пустий дзвін. конкретно яку природу врядування ти хочеш.

Яка різниця що я хочу? Зараз йдеться про твоє марення щодо того що люди нібито і є держава.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Яка різниця що я хочу? Зараз йдеться про твоє марення щодо того що люди нібито і є держава.

я розумію, про що ти: держава - це монстр, який існує за рахунок людей. так? і давай трохи тон спілкуваня зі мною зміни, якщо хочеш і надалі спілкуватися.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

я розумію, про що ти: держава - це монстр, який існує за рахунок людей. так? і давай трохи тон спілкуваня зі мною зміни, якщо хочеш і надалі спілкуватися.

Мені глибоко до дупи чи ти ти хочеш спілкуватися чи ні. Не пиши несінітниць, не треба буде ображатися.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Мені глибоко до дупи чи ти ти хочеш спілкуватися чи ні. Не пиши несінітниць, не треба буде ображатися.

все, спілкування закінчено.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Я кілька років працював в Канаді в 200Х, то трошки знаю що таке мультикультурне середовище і до чого це веде. Добре пам"ятаю 1-го Липня, Canada Day, коли мешканці невеликого університетського міста збирались на полі де давали салют. Виявилось що більщість мешканців мігранти, причому переважно індуси, китайці і мідл-іст. На роботі я з ними спілкувався, то культурно-релігійні ознаки проявлялися іноді в недоречній формі... Тоді я зрозумів що демократія, і гуманістичні цінності це є похідна від європейської культури, яка базується на християнстві. Тому "мультикультурні" країни мають диктаторські режими щоб стримати антагонізм мультикультурності. Згадайте долю Югославії.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Абсолютно пох и ваши траки, и высосанные из жопы проблемы, и канистры, и фашисты с коммунистами
И рептилоиды, и Гейтс, и Верка

потом удивляются...  :facepalm1:
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

Я кілька років працював в Канаді в 200Х, то трошки знаю що таке мультикультурне середовище і до чого це веде. Добре пам"ятаю 1-го Липня, Canada Day, коли мешканці невеликого університетського міста збирались на полі де давали салют. Виявилось що більщість мешканців мігранти, причому переважно індуси, китайці і мідл-іст. На роботі я з ними спілкувався, то культурно-релігійні ознаки проявлялися іноді в недоречній формі... Тоді я зрозумів що демократія, і гуманістичні цінності це є похідна від європейської культури, яка базується на християнстві. Тому "мультикультурні" країни мають диктаторські режими щоб стримати антагонізм мультикультурності. Згадайте долю Югославії.

А головне що розмивається поняття патріотизму. Он подивися на дияспору - вони Канаду готові згноїти аби соска сороса дала Україні сратих $7млн.
   
Re: Кому цікаво що таке комуно-фашизм

А головне що розмивається поняття патріотизму. Он подивися на дияспору - вони Канаду готові згноїти аби соска сороса дала Україні сратих $7млн.

під час кризи цей інтернаціонал буде рвати один одного... та навіть у добрі часи під килимом гризуться. Тому унітарна моноетнічна країна як Україна стабільна навіть за кризової ситуації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія