Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

 Якби не спецоперація за рашистськими лекалами (я маю на увазі спробу Трампа вчинити держпереворот після програшу), то, можливо, я й повірив би, що з Трампом було б, принаймні, не гірше. Але той штурм особисто для мене розставив усі крапки. Хоча так, від Байдена я також не в захваті.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Боря 15 минут назад сказал, что "canceled", и он приветствует это решение немцев   :D


Боря и немцы получается сделали больше чем биде. биде санкции сняло в свое время...
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Якби не спецоперація за рашистськими лекалами (я маю на увазі спробу Трампа вчинити держпереворот після програшу), то, можливо, я й повірив би, що з Трампом було б, принаймні, не гірше. Але той штурм особисто для мене розставив усі крапки. Хоча так, від Байдена я також не в захваті.

это неизлечимо :fool:
   
Якби не спецоперація за рашистськими лекалами (я маю на увазі спробу Трампа вчинити держпереворот після програшу), то, можливо, я й повірив би, що з Трампом було б, принаймні, не гірше. Але той штурм особисто для мене розставив усі крапки. Хоча так, від Байдена я також не в захваті.
і це говорить людина що пережила 2 майдани ..
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

і це говорить людина що пережила 2 майдани ..
А до чого тут майдани? Чи Ви вірите у масові фальсифікації на виборах США в інтересах третіх країн? Типовий акт відчаю, що міг ще спрацювати в будь-якій країні, але не в США, що викликає підозру, що той, хто писав сценарій, був трохи не в темі.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Расчет хуйла еще в том, что лояльные ему трамписты получат власть уже после выборов этой осенью, а в 2024 вообще или трамп вернется или какой-нибудь флинн или любая другая из его шестерок.
Медведев это вчера по-сути прямо сказал, что пару лет они санкции как-нибудь перетерпят.
И, судя по тому, как активно работает прокацапская пропаганда в США, планы вполне реальные.
Трамписты, скорей-всего, вернутся.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Чи Ви вірите у масові фальсифікації на виборах США в інтересах третіх країн?
Та він вірить, що демократи їдять дітей, там все запущено.
   
Свифт биде заявило отключать не будут. чем сенил собирается хуйло остановить?

Ну как чем, ценами на нефть наверное. Уже 98 долларов за баррель.

"Блумберг" подсчитал, что при ценах на нефть 90 долларов за баррель Россия получит в 2022 году 65 млрд. долларов незапланированных доходов. При цене 100 долларов - 75 млрд. долларов.
   
Та він вірить, що демократи їдять дітей, там все запущено.
давай почекаємо пекельних санкцій  :weep:
   
Расчет хуйла еще в том, что лояльные ему трамписты получат власть уже после выборов этой осенью, а в 2024 вообще или трамп вернется или какой-нибудь флинн или любая другая из его шестерок.
Медведев это вчера по-сути прямо сказал, что пару лет они санкции как-нибудь перетерпят.
И, судя по тому, как активно работает прокацапская пропаганда в США, планы вполне реальные.
Трамписты, скорей-всего, вернутся.
почему ты веришь что трамписты за параша? откуда такая упоротость?

дибилы бля.дь Украину первый раз порезали при ОБАМЕ. Счас режут при БИДОНЕ.

что тебе ещё бля надо???
   
лояльные параше трамписты :facepalm1: откуда это у идиотов? что трамписты лояльные параше. пару придурков что то сказало и все.
за действиями смотрите за результатами.

а они прямо говорят - что Татуси и Райно и прочие бидоновцы  - это агенты кремля. и люди предание свою родину- Украину.
   
В случае Трампа от Украины  , дай бог, половина осталась бы.
За что им каяться ?

Непонятно только, почему за 4 года президентства Трампа хуйло так и не воспользовался этой возможностью, не напал нa Украину, что бы её переполовинить.

Но ты не напрягайся, это не к тебе вопрос, это вопрос к тем, у кого в голове осталось хоть немного йода.  :) 
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Непонятно только, почему за 4 года президентства Трампа хуйло так и не воспользовался этой возможностью, не напал в Украину, что бы её переполовинить.
Це елементарно. Чекав на другий строк й завершення будівництва ПП2. Саме тому та істерія з фальсифікаціями й виникла.
   
Чекав на другий строк й завершення будівництва ПП2. Саме тому та істерія з фальсифікаціями й виникла.

А коли відновилось будівництво ПП2? Пам'ятаю, що Трамп заморозив ПП2 у грудні 2019 року, а відновилось його будівництво лише після інавгурація Бідона. Бідон зняв санкції з ПП2.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

давай почекаємо пекельних санкцій  :weep:
До цього часу санкції впливали на рішення хуйла нападати чи ні?
Любе відмазування хуйла в прийнятті рішення атакувати Україну переводячи стрілки на Зеленського, байдена, Порошенка, папу римського - це підтримка хуйла і на мою думку має бути забанена на цьому форумі
   
До цього часу санкції впливали на рішення хуйла нападати чи ні?

Так що санкції марні, вони ніяк не впливають на Хуйла і тому не треба їх вводити?  :gigi:
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Пам'ятаю, що Трамп заморозив ПП2 у грудні 2019 року
Та ніфуя там не заморозили. Потішні санкції проти декількох кораблів процес не зупинили. Власне, там й скасовувати нічого не треба було - все йшло досить жваво й лише Норги пручалися (хоча й в своїх інтересах, але вони співпадали з нашими). Щодо поточної ситуації - Бідон, принаймні, на заважає бритам та не ставить питання руба (фактично шантаж) щодо фінансування НАТО європейськими країнами. Й процес, хоч і повільно, але розгортається в правильному напрямку. Адових санкцій від амерів поки що особисто я не чекаю. Зараз роль поганого поліцейського у бритів й вони непогано працюють в цьому напрямку.
   
Потішні санкції проти декількох кораблів процес не зупинили.

 :facepalm1:
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Так що санкції марні, вони ніяк не впливають на Хуйла і тому не треба їх вводити?  :gigi:
Ти свої тупі логічні заключення розповідай своїм однозвилистим кримчанам.

Санкції не марні, а не достатні без них ще гірше ніж з ними.
   
Санкції не марні, а не достатні без них ще гірше ніж з ними.

Ну так чому Бідон не вводить достатніх санкцій?  :laugh:
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Ну так чому Бідон не вводить достатніх санкцій?  :laugh:
Бідона спитай чи ти думаєш він не спить тільки думає про Україну?
Чи в тебе є докази того, що Трамп, який казав що США і так забагато для України робить, би ввів сильніші санкції?
   
Ну так чому Бідон не вводить достатніх санкцій?  :laugh:

трамп виноват, хуле тут спрашивать??
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Отличные допысы
«Это Зинка украла»
Классический шариков

Судите людей по делам их
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

   

Не понимаю, объясните , - Байден и оружие поставил , и хуйло давит, и санкции вводит. А Трамп сказал , - это не наше дело , пусть Украина сама с Россией разбирается. В случае Трампа от Украины  , дай бог, половина осталась бы.
За что им каяться ?
а в случае трампа хуйло лез в украину или нет?
Мое мнение - ждал окончания СП2. Чтобы отбомбиться на славу и это не затронуло поставки газа.
А можно дать ссылку где развернута именно позиция Трампа по украинскому  вопросу (вторжение России).
Может я не прав и он больший ястреб чем Байден в этом вопросе.

   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Якщо подивитись на ФУП, то трампанзі, антиваксери і підкацапники  - це одні і ті самі ніки.

Це не тільки на ФУПі так, серед блохерів в Україні така ж історія часто.
   
Чи Ви вірите у масові фальсифікації на виборах США в інтересах третіх країн?

Не могли бы немного разъяснить, в пользу каких третьих стран эти массовые фальсификации осуществлялись?

   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Обама - Україна втратила Крим
ціни нафту вгору , хуйло рахує міліони

Байден - Україна втратила частину Донбасу
нафта газ вгору - хуйло рахує міліони

хто винен?

і ці дебіли ще хочуть щоб їх сприймали за розумних істот
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Не могли бы немного разъяснить, в пользу каких третьих стран эти массовые фальсификации осуществлялись?
Russia (мова йшла про наші Майдани, звичайно, хоча й є підозра щодо Штатів).
   
Russia (мова йшла про наші Майдани, звичайно, хоча й є підозра щодо Штатів).

Ок.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Обама - Україна втратила Крим
ціни нафту вгору , хуйло рахує міліони

Байден - Україна втратила частину Донбасу
нафта газ вгору - хуйло рахує міліони

хто винен?

і ці дебіли ще хочуть щоб їх сприймали за розумних істот
   
Та так, американці гівно, а Хуйло цяця. Всі консерви кацапські вскриваються. Їдь в Москву, жопи кацапам мити
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Страшные санкции иззада сегодня ввёл Байден
Сослался на немцев и никакой конкретики.
Но местные вздрочи продолжают писать про консервы
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Та так, американці гівно, а Хуйло цяця. Всі консерви кацапські вскриваються. Їдь в Москву, жопи кацапам мити
Хуйко
Ко мне в техас они не доберутся
А ты когда будешь москалю мыть кирзухи вспомни и поблагодари синильного члена
   
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Показати зображення...
Я согласен с траппом
хуйло хитрый враг
Переиграл Байдена по всем параметрам
Но ВРАГ
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Ты ебануты дебил
Пнх ====>
,що трампанзе ? Викрили тебе і твого шефа з кремля образили. держиьс .коли тебе сюди посилали "лёгкой жизни" не обіцяли в штабі контори. тому туди--------------->тобі і хуйлу  одна дорога.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Моцная будет ветка учитывая что граждан США на фупе человек 5 и половина трампонавты
Чотири, Ольгу забанили.  :)
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Показати зображення...
борі то як серпом по яйках.от як тут завив і ображається.
   
Re: Ветка каяття ковбасныкив за выбор Байдена -3

Показати зображення...

Увы, Трамп в своем репертуаре. За словами не следит. Использует ситуацию в Украине в качестве предлога критики Байдена. Какого хера, что больше не за что критиковать?

Гениально у него :facepalm:  Оно может и гениально, но эта гениальность стоит жизни невинных людей в Украине.

И кого это ебет, что при тебе этого бы не случилось. Нужно было еблом на митингах не щелкать а чистить болото.

Начиная с 4 минуты здесь можно послушать.

https://podcasts.apple.com/us/podcast/clay-travis-and-buck-sexton-show-h1-feb-22-2022/id1498106610?i=1000551922288

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія