Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Санкції

Re: Санкції
PAL

не зрозумив що тримати. поясни...

ціна на газ впала до рівня лютого
це добре видно на графіках
   
Re: Санкції

то Газпром заявив а не "блюмберг та рейтерс" перераховували  :D
Written by Oksana Kobzeva and Vladimir Soldatkin

okay. будем считать, что газпром списдел, а блюмберг снбс и прочие буржуи не умеют выбирать сотрудников. я не против...
   
Re: Санкції

підозрюю що так. не можу знати достеменно, але грошей на продовження війни їм ще вистачає. можливо у тебе є альтернативна інфа? можешь поділитися?

Есть и валом... Зырни на их бюджет за третий квартал прошлого... И тот рекордный дивиденд ГП - это вывод ликвидности в бюджет... Продажи Газпрома ниже плинтуса и в объёмах и в выручке...
   
Re: Санкції

У тебя есть подписка на NY Times... Или тебя просветили по этой ссылке:

https://en.interaffairs.ru/article/nyt-international-trade-with-russia-boomed-this-year/

Contacts
 Moscow, Gorokhovskiy Lane, 14

journal@interaffairs.ru

 +7(499)265-37-81

Editor-in-Chief: A.G. Oganesyan

Палишься ты нехило...

нет мой комсомольский друг. меня просветили по этой статье.
How Russia Pays for War
By Lazaro Gamio and Ana SwansonOct. 30, 2022
Не нравится Лазаро Гамио и Анна Свансон, я тебе могу другие подкинуть.
До речи, прямые ссылки на IMF или EIA кацапы подкинули?
   
Re: Санкції

Есть и валом... Зырни на их бюджет за третий квартал прошлого... И тот рекордный дивиденд ГП - это вывод ликвидности в бюджет... Продажи Газпрома ниже плинтуса и в объёмах и в выручке...

п***а про продажи в выручке. Первые два квартала Газпром постил рекордную прибыль. Третий были в жопе. Четвертый подозреваю будут тоже...
   
Re: Санкції

ціна на газ впала до рівня лютого
це добре видно на графіках

это радует... хотя к сожалению на первые два квартала пришлась рекордная выручка...

https://www.iea.org/data-and-statistics/charts/russia-s-oil-and-gas-export-revenues-from-the-european-union





   
Re: Санкції
PAL

нет мой комсомольский друг. меня просветили по этой статье.
How Russia Pays for War
By Lazaro Gamio and Ana SwansonOct. 30, 2022
Не нравится Лазаро Гамио и Анна Свансон, я тебе могу другие подкинуть.
До речи, прямые ссылки на IMF или EIA кацапы подкинули?

стаття за жовтень????

а чому не за травень, наприклад?
пане, ну як, ЯК можна оперувати статтями двомісячної давності, дані для якої як мінімум п'ятимісячної давності???  :facepalm1:
Особливо, зважаючи на динаміку розвитку подій!

Тут інформація тижневої давності вважається застарілою! Опісля напису отої статті кацапів витурили з Херсону всього правого берегу!
Я вже не кажу про інші вагомі події!
   
Re: Санкції


единственная действеннная санкция против раши - это долговременное падение цен на нефть и газ. для этого нужно увеличивать американскую добычу. к сожалению, американская нефтянка не является приоритетом для нынешней администрации...
   
Re: Санкції


единственная действеннная санкция против раши - это долговременное падение цен на нефть и газ. для этого нужно увеличивать американскую добычу. к сожалению, американская нефтянка не является приоритетом для нынешней администрации...
тут вообще не понятно. Почему нет роста добычи сланцевого газа? Только он может быть альтернативой российскому.
   
Re: Санкції
Ita

п***а про продажи в выручке. Первые два квартала Газпром постил рекордную прибыль. Третий были в жопе. Четвертый подозреваю будут тоже...
[/b]
А как скоро об это  можно будет прочесть? :shuffle:
   
Re: Санкції

стаття за жовтень????

а чому не за травень, наприклад?
пане, ну як, ЯК можна оперувати статтями двомісячної давності, дані для якої як мінімум п'ятимісячної давності???  :facepalm1:
Особливо, зважаючи на динаміку розвитку подій!

Тут інформація тижневої давності вважається застарілою! Опісля напису отої статті кацапів витурили з Херсону всього правого берегу!
Я вже не кажу про інші вагомі події!

стаття за жовтень показує, скільки раша заробила за перші два квартали 2022 року. данних за третій та четвертий квартал ще не має. в статті приводяться оцінки міжнародних організацій щодо фінансових можливостей раші. з явиться інфа за четвертий квартал, обсмакуємо.  я не проти. не менш ніж ви, колего, хочу щоб рашистам наступила писда. але в треді про санкції маємо бути реалістами, а не скакати з приводу і без. ще раз- санкції з великими дірками. очікуваної шкоди рашці не завдають. единим дійсним ударом по рашці буде довготривале падіння цін на нафту та нафтопродукти. для цього повинна змінитися енергетична політика нинішньої адміністрації.
   
Re: Санкції

тут вообще не понятно. Почему нет роста добычи сланцевого газа? Только он может быть альтернативой российскому.

згоден. питання до адміністрації бидона. для них боротьба з фоссил фьюелс приоритет. для цього вони гроблять американську нафтогазову галузь та готові смоктати в диктаторів венесуели ірану та аравії
   
Re: Санкції

для цього повинна змінитися енергетична політика нинішньої адміністрації.
Вітряки/панелі?
   
Re: Санкції

 За минулу добу в Німеччині до газових сховищ закачали 0,41% від загального об"єму. Сягнувши таким чином 90,57 % від загального об"єму!!! Такими темпами 100% заповнення сягне через 23 дні!!!
   
Re: Санкції

За минулу добу в Німеччині до газових сховищ закачали 0,41% від загального об"єму. Сягнувши таким чином 90,57 % від загального об"єму!!! Такими темпами 100% заповнення сягне через 23 дні!!!

це навряд бо холоди ще можуть бути

а зиму схоже європа закінчитть з газом на 60-70%+ заповненими точно

пс: тиждень холодів можуть швидко опустити закрома на 5-7%...але вже майже середина зими і то до сраки вже на довгострок. бо навряд там морози будуть постійно до весни
вітаєио плєшивого :lol:
   
Re: Санкції

Вітряки/панелі?

витряки та панели привели к тому что германия и европа плотно сели на кацапский кукан. а так конечно, даешь зеленую єнергию...
   
Re: Санкції
N88

згоден. питання до адміністрації бидона. для них боротьба з фоссил фьюелс приоритет. для цього вони гроблять американську нафтогазову галузь та готові смоктати в диктаторів венесуели ірану та аравії

Зфіга ти кацапчику спотворюєш прізвище Президента нашого найбільшого союзника? Точніше зфіга тебе ще не забанили за це.
   
Re: Санкції

для этого нужно увеличивать американскую добычу. к сожалению, американская нефтянка не является приоритетом для нынешней администрации...
Джанні, не писти як не розумієш. Наростити за дуже короткий період видобуток сланцевої нафти і газу фізично неможливо через саму суть технології. На відміну від традиційних свердловин, сланцеві і так експлуатуються на максимальній депресії, і розжати їх не вийде. Збільшення видобутку можливе тільки за рахунок буріння з наступним ГРП нових свердловин. Однак через високий темп падіння дебітів для збільшення на 20% об'ємів видобутку необхідне буріння 40% нового фонду свердловин. А це дорого, дуже дорого, і поточними цінами тупо не покривається. А сам байден збільшити видобуток нафти і газу намагається за рахунок близькосхідних країн, тому і веде себе як мямля з іраном та саудитами
   
Re: Санкції

поточними цінами тупо не покривається
як так? Газ по 800.
   
Re: Санкції
den

як так? Газ по 800.

В штатах в кілька разів менше

А саме там і споживається основний обсяг

Обсяг експорту невеликий
Бо є обмеження на фізичну можливість

По факту термінали що по експорту в США що по імпорту в ЄС завантажені
   
Re: Санкції

В штатах в кілька разів менше

А саме там і споживається основний обсяг

Обсяг експорту невеликий
Бо є обмеження на фізичну можливість

По факту термінали що по експорту в США що по імпорту в ЄС завантажені
якщо не розраховують більше на Росію то треба щось робити. Десь тих 180 млрд. замість російського треба брати.
   
Re: Санкції

Зфіга ти кацапчику спотворюєш прізвище Президента нашого найбільшого союзника? Точніше зфіга тебе ще не забанили за це.

Гіанні - це проплачений кацапський пропагандон, його завдання агітувати проти допомоги Україні.
   
Re: Санкції

okay. будем считать, что газпром списдел, а блюмберг снбс и прочие буржуи не умеют выбирать сотрудников. я не против...
(tu)  правильні висновки, починаєте розбиратись як кацапи працюють  :-B
   
Re: Санкції

 І ще по ціні на газ. Дані ціни швидше за все не торкаються цін на газ від Газпрому бо вказані ціни - спотові, а Газпром у Європу продає газ переважно по контракту.
   
Re: Санкції

Джанні, не писти як не розумієш. Наростити за дуже короткий період видобуток сланцевої нафти і газу фізично неможливо через саму суть технології. На відміну від традиційних свердловин, сланцеві і так експлуатуються на максимальній депресії, і розжати їх не вийде. Збільшення видобутку можливе тільки за рахунок буріння з наступним ГРП нових свердловин. Однак через високий темп падіння дебітів для збільшення на 20% об'ємів видобутку необхідне буріння 40% нового фонду свердловин. А це дорого, дуже дорого, і поточними цінами тупо не покривається. А сам байден збільшити видобуток нафти і газу намагається за рахунок близькосхідних країн, тому і веде себе як мямля з іраном та саудитами

А який період потрібен щоб наростити відобуток і якими потрібні бути ціни? хочу нагадати, що байден при владі вже майже два роки а ціни при трампі були нижчими. Але низькі ціни не завадили адміністрації трампа досягти рекордних обсягів видобутку. щось в тебе не сходиться.
щодо іранців, то байден вів з ними перемовин  при посередництві росіі. ти мабуть не знав? 

Останнє редагування: 3 січня 2023 06:55:01 від gianni
   
Re: Санкції

що байден при владі вже майже два роки а ціни при трампі були нижчими. Але низькі ціни не завадили адміністрації трампа досягти рекордних обсягів видобутку. щось в тебе не сходиться
У мене все сходиться. При трампі вивели з консервації назад в експлуатацію близько 80% фонду свердловин, бо почали рости ціни після кризи 14-15 років. За рахунок цих свердловин (вже існуючих) і вдалося стрімко наростити видобуток
   
Re: Санкції

У мене все сходиться. При трампі вивели з консервації назад в експлуатацію близько 80% фонду свердловин, бо почали рости ціни після кризи 14-15 років. За рахунок цих свердловин (вже існуючих) і вдалося стрімко наростити видобуток

яка криза в 2014 році і чому при цінах в два рази нижче американцям вдалося наростити видобуток? може ти переплутав, бо в америці падіння видобутку прийшлося на 2016 рік, тому й почали рости ціни. причому ціни були набагато нижчими ніж в цьому роцію В тебе роки ціни і кризи щось не сходяться. не сходяться зовсім.

Останнє редагування: 3 січня 2023 07:20:54 від gianni
   
Re: Санкції

Гіанні - це проплачений кацапський пропагандон, його завдання агітувати проти допомоги Україні.

ні, татусю, моє завдання спонукати  деяких дописувачів включати голову. ти можеш не хвилюватися. в твоєму департаменті робота головою не пріорітет :)
   
Re: Санкції

Ну піде бензин
Німцям той бензин нах не впав, їм треба потужності в Шведті завантажити, який бензин до всієї Східної Німеччини постачає. А зробити це через Орбана фізично неможливо.
   
Re: Санкції

яка криза в 2014 році і чому при цінах в два рази нижче американцям вдалося наростити видобуток? може ти переплутав, бо в америці падіння видобутку прийшлося на 2016 рік, тому й почали рости ціни. причому ціни були набагато нижчими ніж в цьому роцію В тебе роки ціни і кризи щось не сходяться. не сходяться зовсім.
Придурок, сходи на https://ru.investing.com/commodities/brent-oil, включи графік на максимум (там з 1990 року), і подивися динаміку ціни на нафту. З серпня 2014 року до кінця 2015 (мінімум 44 бакса) відбувалося стрімке падіння, з 2016 якраз почалося відновлення ціни. Бот, готуйся краще
   
Re: Санкції

Французская инжиниринговая компания GTT (Gaztransport & Technigaz) объявила о приостановке работы в России. Компания также прекратила сотрудничество с российской «Звездой» по контракту о строительство 15 газовозов ледокольного класса. Как говорится на сайте GTT, решение принято из-за ограничений, предусмотренных восьмым и девятым пакетом санкций Евросоюза.
   
Re: Санкції

Газ просрали, нафту просрали, аналоговнєти просрали

   
Re: Санкції

Так і зараз ВСУ Мсту беруть.
Якщо ціла попадеться.
   
Re: Санкції

Ото французам поперло. Головне - вчасно прохавати фішеу що кращої реклами годі й шукати.

А от до німецьких Pz2000 наче є певні питання.
Тому німаки швиденько нам свою нову колісну САУ почали виготовляти, але то не швидко, можуть не встигнути

Є шанси у Дан та Сюзан

Скандинави з Арчерами схоже пролітають, якщо швиденько не підсуєтяться

Останнє редагування: 3 січня 2023 12:35:51 від H.Kropp
   
Re: Санкції

Придурок, сходи на https://ru.investing.com/commodities/brent-oil, включи графік на максимум (там з 1990 року), і подивися динаміку ціни на нафту. З серпня 2014 року до кінця 2015 (мінімум 44 бакса) відбувалося стрімке падіння, з 2016 якраз почалося відновлення ціни. Бот, готуйся краще

Ти мне будешь рассказывать о динамике цен на нефть? :pooh_lol:  В 2014 году скважины, заложенные пять шесть лет назад вышли на полную мощность. Какую ты крызу побачив, дэбил? От чего нужно было восстанавливаться? В 2016 году, благодаря мудрой регуляторной политике президента Обамы, добыча пошла вниз, соответственно цены скаканули. Трамп первыми своими шагами обамовские ограничения снял. добыча резко пошла вверх и достигла пика в 2019 году. соответственно цены упали. за два года бидона уровень нефте добычи так и не вышел на уровень 2019 года. будем надеяться, что выйдет в этом году. старый деменций вынужден отменять многие ограничения на нефтянку, которые он ввел в начале своего срока.
   
Re: Санкції

Ти мне будешь рассказывать о динамике цен на нефть?
Джанні, ти причинно наслідковий звязок все ще вловлюєш чи вже загубив суть розмови? Я тобі конкретно написав, що найнижчі ціни на нафтогаз були в 14-15 роках, ти почав доводити що найнижчі ціни були в 2016.
Візьми і ще раз перечитай гілку, може знову вловиш суть розмови
ПС Перечитай конкретно мої пости з твоїми цитуваннями

Останнє редагування: 3 січня 2023 17:00:17 від АндрійІФ
   
Re: Санкції

І ще, Джанні, редагувати пости щоб не виглядати профаном мало би зміст, якби я не цитував конкретні фрази, на які давав відповіді. тепер пізно
   
Re: Санкції

ще одна вада каців (ботів теж) - вони вважають себе найхитрішими та найрозумнішими, зневажаючи всіх інших.
у випадку проблем на повну включаються тиск, нахабство та маніпуляції, під кінець замилювання теми обсеру.
тому найчастіше оптимальна поведінка з ними - повний ігнор, бан.
бо надто багато часу, уваги, спаму.
шануймося!
 [KA]  :censored:
   
Re: Санкції

тут вообще не понятно. Почему нет роста добычи сланцевого газа? Только он может быть альтернативой российскому.

тому що тоді ціна впаде і америкаські буровики не зароблять на німцях та інших голандцях
   
Re: Санкції

Джанні, ти причинно наслідковий звязок все ще вловлюєш чи вже загубив суть розмови? Я тобі конкретно написав, що найнижчі ціни на нафтогаз були в 14-15 роках, ти почав доводити що найнижчі ціни були в 2016.
Візьми і ще раз перечитай гілку, може знову вловиш суть розмови
ПС Перечитай конкретно мої пости з твоїми цитуваннями
Ты похоже ещё умнее чем я предполагал? :pooh_lol:  Ты или смысл написанного не понимаешь или с памятью проблемы. Ты написал, что в 2014 и 2015 годах була криза. Я тебе напомнил, что кризи не было. Было наоборот выход на максимальные объемы добычи. От этого и падение цен. В 2016 году объем упали от этого цены поднялись. Сколько раз нужно написать, чтоб до тебя дошло. Ты смысл прочитанного понимаешь с точностью до наоборот.
   

Цю тему переглядають:

Vlad1977 і 9 гостей
 
Повна версія