Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До таких явищ скоро звикнемо... :facepalm1:

До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

https://rivnepost.rv.ua/news/zlodii-zalishili-korets-bez-vkazivniki
   Невідомими особами викрадено інформаційно-вказівні знаки «Початок населеного пункту» та «Кінець населеного пункту», що знаходилися при в’їзді в м.Корець, - повідомляє Корецька міська рада на своїй фейбук-сторінці. - Закликаємо населення не вчиняти на автошляхах актів вандалізму, відповідально та бережно ставитися до державного майна, адже від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.
  П.С. Україна перетворюється на депресивний регіон. Іноземці не хочуть вкладати капітали в дердаву із невідомим майбутнім. Місцеві теж. Настає кричуще безробіття а з ним, що цілком логічно, злидні. А злидні штовхають знедолених на всі тяжкі...
Класика жанру бананових республік.  :shuffle: 
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Антік, як ти вже забембав всіх своїми депресіями.  :facepalm:
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

їбаньки роблять узагальнення на поодиноких випадках
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Ой бля. нажрались и с пи3дили. уверен что и раньше такое было. Вон малолетки ломали сколько раз знаки и даже возле перехода поломали этих пластиковых уебков похожих на детей. что, забыли в какой стране живете? Ей Богу, ка кдети малые. Тьфу.
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Подібного явища у сусідній Польщі я уявити не можу. Хоча ми та вони з першого погляду одинакові...  ;)
Тому що у них реформи давно проведені а у нас тільки розмови...  :shuffle:
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

та в Польщі і поліцію зліквідували після реформ
явища ж бо зникли, а уявити фантазії забракло
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

  У Польщі я за три тижні праці на металобазі придбав авто, котре у нас 5000$ коштує.
  Поляк, котрий працював поряд, на те ж саме авто заробив за два тижні праці. Чому так? А тому, що я від укр.фірми працював котра 1/3 забирає на сплату Україні податків, наше проживання, спецодяг тощо.
  Навіщо поляку при таких зарплатах красти копійчані алюмінієві дороговкази?  B-) 
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

https://rivnepost.rv.ua/news/zlodii-zalishili-korets-bez-vkazivniki
   Невідомими особами викрадено інформаційно-вказівні знаки «Початок населеного пункту» та «Кінець населеного пункту», що знаходилися при в’їзді в м.Корець, - повідомляє Корецька міська рада на своїй фейбук-сторінці. - Закликаємо населення не вчиняти на автошляхах актів вандалізму, відповідально та бережно ставитися до державного майна, адже від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.
  П.С. Україна перетворюється на депресивний регіон. Іноземці не хочуть вкладати капітали в дердаву із невідомим майбутнім. Місцеві теж. Настає кричуще безробіття а з ним, що цілком логічно, злидні. А злидні штовхають знедолених на всі тяжкі...
Класика жанру бананових республік.  :shuffle:

Банда має купу ріцедивів - кіздить лямпочки в парадних
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:
abg

Подібного явища у сусідній Польщі я уявити не можу. Хоча ми та вони з першого погляду одинакові...  ;)
Тому що у них реформи давно проведені а у нас тільки розмови...  :shuffle:

Ми не однакові.
Поляки були імперією, українці - ні.
Поляки не мали держави власної тільки трохи більше 100 років, українці - понад 700 років.
В поляків практично не було 5 колон, окупантів, в українців були і є.
Навіть в період ПНР в поляків була приватна власність і ініціатива, в українців - терор і геноцид.
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Антік, як ти вже забембав всіх своїми депресіями.  :facepalm:

професія -знедолений  :(
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Антік, як ти вже забембав всіх своїми депресіями.  :facepalm:

вам з кловуном весело?
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Ми не однакові.
Поляки були імперією, українці - ні.
Поляки не мали держави власної тільки трохи більше 100 років, українці - понад 700 років.
В поляків практично не було 5 колон, окупантів, в українців були і є.
Навіть в період ПНР в поляків була приватна власність і ініціатива, в українців - терор і геноцид.
  Ой, при чому тут це?
  Я у Польщі за кермом вчинив дрібне порушення ПДР. Їхні поліціянти мене уважно вислухали, зрозуміли, відпустили, побажали щасливої дороги.  :-)o
  Зробив за кермом подібне дрібне правопорушення у нас. Наші "Нові полісмени" вз"іпали мене старого каторжанина по самоє не балуйся.  8-)
  І, знаєте, уніформа їхня та наших схожі. Але... 8-) 
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

  Ой, при чому тут це?
  Я у Польщі за кермом вчинив дрібне порушення ПДР. Їхні поліціянти мене уважно вислухали, зрозуміли, відпустили, побажали щасливої дороги.  :-)o
  Зробив за кермом подібне дрібне правопорушення у нас. Наші "Нові полісмени" вз"іпали мене старого каторжанина по самоє не балуйся.  8-)
  І, знаєте, уніформа їхня та наших схожі. Але... 8-) 
Каторжанине, харе нити.
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Вказівні знаки вкрали ваші ментальні друзі. Бо Ви,пане Антік, тирили бензин в СССР.
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Моїй мамі вчора теж телефонували, щось на зразок того:  B-)
https://rivnepost.rv.ua/news/za-likuvannya-sina-ta-nevistki-pislya-dtp-rivnyanka-viddala-shakhrayam-usi-hroshi-mediku
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:
abg

  Ой, при чому тут це?
  Я у Польщі за кермом вчинив дрібне порушення ПДР. Їхні поліціянти мене уважно вислухали, зрозуміли, відпустили, побажали щасливої дороги.  :-)o
  Зробив за кермом подібне дрібне правопорушення у нас. Наші "Нові полісмени" вз"іпали мене старого каторжанина по самоє не балуйся.  8-)
  І, знаєте, уніформа їхня та наших схожі. Але... 8-) 

Не вчиняй правопорушень, звиздун старий.   :fuck:
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

а я навпаки скажу , в україні багато змінилось на краще
   
Re: До таких явищ скоро звикнемо...  :facepalm1:

Наші "Нові полісмени" вз"іпали мене старого каторжанина по самоє не балуйся.
...
...старого крадія...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія