Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

військовий експерт яковина пояснює, чому наша армія сильніша за россійську [ua]

випадково натрапив на це епічне оповідання

але оскільки сам я таке не дивлюся, бо інформаційна гігієна понад усе, прошу менш вибагливе панство послухати цього експерта і тезово розповісти, про що віщав головний військовий експерт яковина [ua]

знаю, що тут є поціновувачі творчості яковини

заздалегідь дуже дякую, чекаю на пояснення

   
Яковина ніколи не позиціонував себе як військовий експерт.
Я думаю, він і не служив ніколи.
Як журналіст чи аналітик... Ну такоє....
Але як мінстець - то він свою функцію виконує справно.
   
А что не ясно? Там же разжевано буквально для дебилов.
   
Яковина ніколи не позиціонував себе як військовий експерт.
Я думаю, він і не служив ніколи.
Як журналіст чи аналітик... Ну такоє....
Але як мінстець - то він свою функцію виконує справно.
ну він же армії там порівнює? їх характеристи, потужності тощо. значить експерт. ну то вже таке, мене більше цікавить, що там тезово. а тут є фанати яковини, які можуть подивитися і прояснити
   
А что не ясно? Там же разжевано буквально для дебилов.
я гидую дивитися. але, якщо там розжовано для дебілів - чому тоді зє б‘ється в істериці? він не поняв яковину?
   
ну він же армії там порівнює? їх характеристи, потужності тощо. значить експерт. ну то вже таке, мене більше цікавить, що там тезово. а тут є фанати яковини, які можуть подивитися і прояснити

І ти теж можеш порівнювати.
Але ж ти не станеш після цього експертом.  :D
   
І ти теж можеш порівнювати.
Але ж ти не станеш після цього експертом.  :D
то виходить, він просто некомпетентний балабол :S а тут його постійно постять, посилаються на нього разом з піонтковським, ілларіоновим та швецем
   
то виходить, він просто некомпетентний балабол :S а тут його постійно постять, посилаються на нього разом з піонтковським, ілларіоновим та швецем
Так титул експерта ви ж йому приліпили.
   
Так титул експерта ви ж йому приліпили.
він сам собі його приліпив, взявшись порівнювати надскладні для його розуміння, освіти і досвіду речі, та ще й оголошувати гучні висновки
   
В Португалії, якщо запрошують на телебачення експерта, то це, або бувший міністр, або бувший дипломат, політик. В Україні кого тільки експертами не обзивають.
   
він сам собі його приліпив, взявшись порівнювати надскладні для його розуміння, освіти і досвіду речі, та ще й оголошувати гучні висновки
Він блогер, може ліпити, що хоче. Його в першу чергу перегляди цікавлять.
   
в украине само понятие експерт девальвировано

я бы ввел мораторий на его употребление
   
Він блогер, може ліпити, що хоче. Його в першу чергу перегляди цікавлять.

   
Показати зображення...
Ну а я про, що? Це ж укр.нет. Щоб бути експертом в якійсь галузі, потрібно мати відповідну освіту і великий досвід. А в Україні, чомусь любого хто вміє ляпати язиком називають експертом. Розмірковувати, на ту чи іншу тему може любий,  чим ми власне тут займаємося на ФУПі. Але навіщо, ліпити отой титул "експерта"?
   
У нас он Олдбой, експерт з історії. Навіть дивно, що його ще ніде на телебачення в якості експерта не запрошують.  :D
   
Ну а я про, що? Це ж укр.нет. Щоб бути експертом в якійсь галузі, потрібно мати відповідну освіту і великий досвід. А в Україні, чомусь любого хто вміє ляпати язиком називають експертом. Розмірковувати, на ту чи іншу тему може любий,  чим ми власне тут займаємося на ФУПі. Але навіщо, ліпити отой титул "експерта"?
та я то знаю. але тут на фупі деякі вважають його експертом, тягнуть сюди його «онолітєку» і «компетентну думку», тут тисячі гілок із ним та про нього… от я і чекаю фанатів, щоб вони послухали свого експерта і в двох словах пояснили мені, чому ми з нашою більш сильною армією вже кілька днів тільки й робимо, що серемо від жаху і 24/7 моніторимо оточення нас більш слабкими кацапами. так зрозуміло?

пи.си. я б законодавчо заборонив публічно застосовувати слово експерт до усіх, крім професіоналів-судових експертів
   
то що? чомусь ніхто не коментить цю перемогу :S
   
Я не військовий експерт, але як колишній офіцер військової розвідки можу приблизно оцінити розвиток воєнних дій на основі відкритої інформації.
Хоча, звісно, моя підготовка вже років на 30 застаріла.
І якщо ви почитаєте, що я тут писав, то десь воно так і йде.
   
Виглядає радше як самозаспокоєння.

Варто порівняти, скілько вкладали коштів Росія та Україна у свої війська, і буде вам відповідь, чия армія сильніша.
   
Я не військовий експерт, але як колишній офіцер військової розвідки можу приблизно оцінити розвиток воєнних дій на основі відкритої інформації.
Хоча, звісно, моя підготовка вже років на 30 застаріла.
І якщо ви почитаєте, що я тут писав, то десь воно так і йде.
бачив сьогодні, швидко пробігся, бо істерика ж на форумі - часу не було. але там загалом про ймовірну війну. а яковина каже про потужність/оснащеність армій
   
так ніхто і не пояснив в чому прикол
   
Українська армія небоєздатна.
В нас немає ППО, літаків
В нас немає палива й його запасів
   
Українська армія небоєздатна.
В нас немає ППО, літаків
В нас немає палива й його запасів

Xyйловський пропагандон
   
Варто порівняти, скілько вкладали коштів Росія та Україна у свої війська, і буде вам відповідь, чия армія сильніша.

варто порівняти вартість джевеліну і танку Т90, якого джевелін за пару секунд перетворить на купу гівна разом з трьома бурятами всередені

і буде тобі відповідь що твоє порівняння це хєрня

   
Українська армія небоєздатна.
В нас немає ППО, літаків
В нас немає палива й його запасів
експерт яковина напиздів чи що 8-:
   
Українська армія небоєздатна.
В нас немає ППО, літаків
В нас немає палива й його запасів

в бомбардуванні армії Мілошевіча брало участь 1030 літаків НАТО

втрати Мілошевіча склали 250 солдатів

паливо є, ППО також є

перестань мастурбувати зраду
   
у нас до речі є 120 з чимось літаків і нормальне ппо. навіть в грузію його поставляли. але от паливо де поділося? миши з держрезерву випили? чи парашенка спиздив? :X
   
в бомбардуванні армії Мілошевіча брало участь 1030 літаків НАТО

втрати Мілошевіча склали 250 солдатів

паливо є, ППО також є

перестань мастурбувати зраду
там боестолкновений небыло, наносились удары по инфраструктуре. Старались минимизировать жертвы среди мирного населения
   
в бомбардуванні армії Мілошевіча брало участь 1030 літаків НАТО

втрати Мілошевіча склали 250 солдатів

паливо є, ППО також є

перестань мастурбувати зраду
НАТО било по інфраструктурі а не по людям
Там нищилися військові й пропагандистські центри
   
у нас до речі є 120 з чимось літаків і нормальне ппо. навіть в грузію його поставляли. але от паливо де поділося? миши з держрезерву випили? чи парашенка спиздив? :X
Його просто немає.
І немає шляхів поповнення.
Інфа од знаючих людей
   
Його просто немає.
І немає шляхів поповнення.
Інфа од знаючих людей
дивно. у світі повно палива, навіть в сусідній польщі. і до 2019 паливо у армії було. а зараз раптом немає і ніде взяти. може в консерваторії тре поміняти кловуна на диригента?
   
варто порівняти вартість джевеліну і танку Т90, якого джевелін за пару секунд перетворить на купу гівна разом з трьома бурятами всередені

і буде тобі відповідь що твоє порівняння це хєрня

 :facepalm1:
   
А что не ясно? Там же разжевано буквально для дебилов.
Завжди знаходяться суб-дебіли
   
Штото дятел, який цього Яковину постійно тягав на форум сидить в дуплі тихо і не отсвечівает. Свідки церкві святого отползанія хуйла, блін.
   
Цитувати
Всього 15 травня 1992 року Україна успадкувала від СРСР 2800 літальних апаратів, з яких 1090 — бойові літаки, 900 — вертольоти (з яких 330 бойові).


Скільки з них збереглося та функціонує ?
   
то дохера людей його тягали. сотні гілок було. а зараз чомусь тиша. ніхто не розтлумачує яковинину перемогу
   
то дохера людей його тягали. сотні гілок було. а зараз чомусь тиша. ніхто не розтлумачує яковинину перемогу

Серіозно? Спустись на місяць назад, і передивився гілки там один нік, віртуальний вояка піздун задушевнік, тягав всі його роліки аж сцався від щастя що показав новості блін.
   
військовий експерт яковина
незрозуміло чого ти хочеш.
ти вигадав " військового експерта", котрим Яковина ніколи не був, а тепер хочеш пояснень ? в себе спитай ;)
я деколи дивлюся його. просто як цікавого  оглядача. Він ніколи не говорив що військовий експерт.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія