Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ізраїль просить Москву допомогти з евакуацією у разі війни, посла викликали в МЗС

Не треба піклуватися про своїх громадян?
Треба.
Але ж можна було попросити Україну допомогти з евакуацією.
Все ж таки поки що тут українська влада.
   
Все вірно. це звучить таr: Коли будете наступати - нас попередьте будь ласка. дуже розумно.

есть уверенность, что предупредят?
   
Треба.
Але ж можна було попросити Україну допомогти з евакуацією.
Все ж таки поки що тут українська влада.

Хренова, брехлива і ненадійна українська влада.
   
Євреї мають екстремальну здатність до виживання завдяки історичному досвіду.
Але на всіх інших їм чхати. Дружать з тими, з ким їм вигідно, і то поки вигідно.

Східна культура мало сумісна з західною.

   
Цікавий факт - вони ненавидять країни, в яких їм дали притулок свого часу, і приятелюють з тими, які їх зовсім чи майже не пускали до себе.

Поясніть логіку таких дій?
   
Цікавий факт - вони ненавидять країни, в яких їм дали притулок свого часу, і приятелюють з тими, які їх зовсім чи майже не пускали до себе.

Поясніть логіку таких дій?

Хто дав притулок?
   
Хренова, брехлива і ненадійна українська влада.
А як Росія може допомогти з евакуацією в разі війни?
Вона це зможе зробити лише на тій території, яку займе.
А навіщо ж звідти евакуйовуватись?
З Росії ж вони не збираються евакуюватись.
   
А як Росія може допомогти з евакуацією в разі війни?
Вона це зможе зробити лише на тій території, яку займе.
А навіщо ж звідти евакуйовуватись?
З Росії ж вони не збираються евакуюватись.

Наприкад, через територію Росії.
   
Хренова, брехлива і ненадійна українська влада.
І не заперечиш, бо саме колишній президент України працює в Газпромі.
   
Наприкад, через територію Росії.
Ви не зрозуміли питання.
От почалась війна.
Євреї хочуть, щоб Росія евакуювала їх з Києва.
А Київ під контролем України.
Чим тут Росія їм допоможе?
   
Ви не зрозуміли питання.
От почалась війна.
Євреї хочуть, щоб Росія евакуювала їх з Києва.
А Київ під контролем України.
Чим тут Росія їм допоможе?

Це вже фантазії безглузді....
   
Це вже фантазії безглузді....
Чому?
З самого початку війни Київ буде під контролем Росії?
   
Чому?
З самого початку війни Київ буде під контролем Росії?

Фантазії.... Варіантів безліч.
   
Євреї мають екстремальну здатність до виживання завдяки історичному досвіду.
Але на всіх інших їм чхати. Дружать з тими, з ким їм вигідно, і то поки вигідно.

Східна культура мало сумісна з західною.
Ну про українців можна сказати те саме. Може не так виражено, звичайно. Але українці теж виживальщики у історії перманентної війни і політ.кофлікті між іншими.

По суті це перша війна проти саме українців, як повноцінної політичної суверенної нації (у 20-х роках ХХ ст там ще не дуже закінчила формуватись українська політична нація). 
   
Ви не зрозуміли питання.
От почалась війна.
Євреї хочуть, щоб Росія евакуювала їх з Києва.
А Київ під контролем України.
Чим тут Росія їм допоможе?
Дик розтринділи на увесь світ, що за 72 год Київ візьмуть і повивозили рідних дипломатів, а то й посольства.
Та й Україна ж це не лиш Київ.
   
Посла Ізраїлю в Україні викликали до МЗС, щоб він пояснив, чому його країна просила Москву допомогти з евакуацією у разі війни
Не вірять, що довго протримаємося.

Там посол идиот и ватный  гандон ...
Там с его уст постоянно летит какая то куета, такое ощущение, что он или генетически непереваривает украинцев как нацию, или просто больной на голову...
Так, что с его уст это уже не первое выражение или действие против страны нахождения.
Я бы на месте МИД уже давно потребовал бы его выдворить из страны.
   
Ви не зрозуміли питання.
От почалась війна.
Євреї хочуть, щоб Росія евакуювала їх з Києва.
А Київ під контролем України.
Чим тут Росія їм допоможе?
Я вам говорю мне просто за евреев обидно, как то чудо юдо вообще закончило шо то там в дип. Службе ..
Оно конченное на всю голову...от Израиля уже всякие были послы, но это просто умственный неадекват.
Може у него мама с папой какие-то родственники , и оно такое тупое родилось? Х/з
   
[

Не крути дупою, біженець від совка, що вдало пристоїв дупу у німців.
Вдало пристроївся у притулок безхатьків,іноді йому вдається відтуди вибратись і відсмоктати в якогось бюргера. Пощастило Болукану.
   
А чого вони повинні вам вірити?

Вам це кому? Вона - українка.
Ти з ким розмовляєш?
   
Я втік від такого гавна, як ти. І не маю жодного відношення до біженців.
Працювати треба, бидло, працювати.... 
А не гавкати на тих, хто працює.
от, гімнюк!  (tu)
   
Там посол идиот и ватный  гандон ...
Там с его уст постоянно летит какая то куета, такое ощущение, что он или генетически непереваривает украинцев как нацию, или просто больной на голову...
Так, что с его уст это уже не первое выражение или действие против страны нахождения.
Я бы на месте МИД уже давно потребовал бы его выдворить из страны.

Воно - раждьонноє і виросшеє в СССР:

Цитувати
Народився 1972 року в Ленінграді, 1990 року з родиною імігрував до Ізраїлю[2]. Закінчив Тель-Авівський університет, отримавши ступінь бакалавра політичних наук та ступінь магістра дипломатії та національної безпеки.

З 2002 року на дипломатичній роботі. У 2003—2008 — прес-аташе посольства Ізраїлю в Росії, політичний аташе посольства Ізраїлю в Росії. 2009—2013 — директор зі зв'язків з громадськістю посольства Ізраїлю в Лондоні. 2015—2018 — посол Ізраїлю в Казахстані[3], за сумісництвом в Киргизстані.

З 9 серпня 2021 — посол Ізраїлю в Україні[4][5].

До 18-річного віку росло в Лєнінградє.  А потім ще й працювало в Московії.
Ну, і що з нього могло вирости крім савєтскава рускава єврєя?    8-)
   
Воно - раждьонноє і виросшеє в СССР:

До 18-річного віку росло в Лєнінградє.  А потім ще й працювало в Московії.
Ну, і що з нього могло вирости крім савєтскава рускава єврєя?    8-)
Його б нон грата. за антисемітизьм
   
ось черговий приклад на тему - чому ніхто не любить євреїв...
Відтепер такі висловлювання - порушення закону "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні" :weep:
   
Працювати треба, бидло, працювати....
снизим пафос
вы сутками сидите на фупе :laugh:

   
снизим пафос
вы сутками сидите на фупе :laugh:

Зменьш свою дурість. Вчися працювати головою.
   
Зменьш свою дурість. Вчися працювати головою.
   
Я вже писав ,що євреї не хотіли евакуюватися з Києва, бо вважали німців культурними.

На рахунок Києва не знаю, але розповім бувальщину в західноукраїському селі. По сусідстві з хатою мого діда з вересня 1939 по червень 1941 року проживала молода інтелігентна бездітна єврейська сім'я. Вони переїхали з Західноє Польщі в Східну на початку війни разом з відступаючою польською армією. Ну а в другій половині місяця виявилось що вони опинились в зоні сталінської окупації. Коли нацистська армада посунула на армію колишнього військового побратима місцеві жителі дивувались, чому вони не відступають з радянськими військами. Тоді вже сталми відомими факти про єврейські гетто в окупованій Польщі. У відповідь ці євреї говорили, що німці більшцивілізовані і вони краще будуть ходити з нашивками з зірками Давида ніж постійно виконувати примусові роботи по наказах малокультурних комісарів. В результаті при приході нацистів вони загинули. 
   
На рахунок Києва не знаю, але розповім бувальщину в західноукраїському селі. По сусідстві з хатою мого діда з вересня 1939 по червень 1941 року проживала молода інтелігентна бездітна єврейська сім'я. Вони переїхали з Західноє Польщі в Східну на початку війни разом з відступаючою польською армією. Ну а в другій половині місяця виявилось що вони опинились в зоні сталінської окупації. Коли нацистська армада посунула на армію колишнього військового побратима місцеві жителі дивувались, чому вони не відступають з радянськими військами. Тоді вже сталми відомими факти про єврейські гетто в окупованій Польщі. У відповідь ці євреї говорили, що німці більшцивілізовані і вони краще будуть ходити з нашивками з зірками Давида ніж постійно виконувати примусові роботи по наказах малокультурних комісарів. В результаті при приході нацистів вони загинули. 

Вони просто не встигли втекти через Румунію. А говорити, може й говорили.
   
Цікаво, що кацапи їм відповіли? Погодилися зробити коридор? Це ж зашквар, підтвердження намірів прямої агресії.
   
Погодилися зробити коридор?
Погодилися.
В Бабин Яр.
   
Цікаво, що кацапи їм відповіли? Погодилися зробити коридор? Це ж зашквар, підтвердження намірів прямої агресії.

Кулі і снаряди на війні не дивляться на національність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія