Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Верховна Рада прийняла закон про встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму

Ну ніхто вже не вірить їхній брехні, що в нас антисемітська країна - от і палають  [ua]

дурни, що можно сказати. не так давно американськи когресмени з обох партий пидписали листа зи звинуваченнями украини в глорификации нацистських колаборантив и антисемитизми. американци та еврогеи не розумиють, що насправди украинци жидив люблять, а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив...
   
Загугліть гумореску Павла Глазового "Найкращі гумористи"
   
зрозумило, вас колего не хвилюе згвалтування украинського народу жидами, а цикавить мое життя в канади. похвально. але не можу не зауважити, навищо ви хамас та хезболлу в один ряд з украинськими патриотами. бачите спориднени души? :)
хамас, хезболла і інші групи, яких підтримує Ваше Хуйло, регулярно і систематично вбивають ваших.
Але ж Вам у Канаді то пох! Найбільша загроза - то український антисемітизм
   

...а не з Хамасом чи Хезбалою

З Хамасом сцикотно, а український антисеміт не полетить в Канаду погроми влаштовувати.
Так каже всесвітня філософська думка!
   
а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив...

А чи є у тебе статистика, чиї цвинтарі більше псували, семітські чи ВСУшні?
Тож не треба пиzдіти!
   
Савчук Оксана Василівна, член Партії Свобода, єдина, котра проголосували проти антиконституційного, антиукраїнського закону 5110
   
Савчук Оксана Василівна, член Партії Свобода, єдина, котра проголосували проти антиконституційного, антиукраїнського закону 5110
а не В'ятрович?
   
а не В'ятрович?
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_zakon_gol_dep_list?zn=$17925$17926$17927$17928$18823

сподіваюсь лише голосуванням проти вона не обмежиться
   
дурни, що можно сказати. не так давно американськи когресмени з обох партий пидписали листа зи звинуваченнями украини в глорификации нацистських колаборантив и антисемитизми. американци та еврогеи не розумиють, що насправди украинци жидив люблять, а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив...
Не розумію твою птичу.
   
дискримінаційний закон щодо всіх хто не семіти, так як відповідальнісь щодо образи всіх етнічно релігійних і расових груп повинна бути однаковою

+1000

А Українців можна ображати, за національною ознакою.. 8-:

Євреї = рівінеє всіх рівних ??  8-:
   
а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив


громлять-громлять, вони все вилазять з цвинтарів як ні в чому не бувало,
стають у кровожерній Україні мільярдерами, народними депутатами, або й президентами.
Але й тут проявляється українська антисемітська сутність: голосує за президента тільки 73%, а не 100%! :-G
   
апартеид в чистом виде
евреи белые господа
   
Сей закон говорит о том, что боятся погромов и линчевания.
В кацапстане аналогичный приняли насколько я знаю, всё под одну кальку.
Пусть боятся, им это не поможет. В истории это уже бывало.
Хотите править - придется отвечать, куда и что направили.
Всё таки страна называется Украина, а не евреина.
Кому не нравится, Израиль в другом месте.
   
а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив
громлять-громлять, вони все вилазять з цвинтарів як ні в чому не бувало,
стають у кровожерній Україні мільярдерами, народними депутатами, або й президентами.
Але й тут проявляється українська антисемітська сутність: голосує за президента тільки 73%, а не 100%! :-G

Им лгать не привыкать. Динозавры вымерли, а эти нет. Значит...
   
Сей закон говорит о том, что боятся погромов и линчевания.
В кацапстане аналогичный приняли насколько я знаю, всё под одну кальку.
Пусть боятся, им это не поможет. В истории это уже бывало.
Хотите править - придется отвечать, куда и что направили.
Всё таки страна называется Украина, а не евреина.
Кому не нравится, Израиль в другом месте.

за погроми передбачена кримінальна відповідальність незалежно кого громлять, так як це є порушенням закону, а так просто принизили і прирівняли семітів до кажанів для захисту яких теж треба окремий закон  :facepalm:
   
хамас, хезболла і інші групи, яких підтримує Ваше Хуйло, регулярно і систематично вбивають ваших.
Але ж Вам у Канаді то пох! Найбільша загроза - то український антисемітизм

Дык хуйло скорише ваше, чем наше. У вас споридненнисть по основным питанням. Вы только меньше и говнистей, а так никакой разницы. :)  опять же почти всегда в оон украина голосовала против израиля, а следовательно за хамас и хезболлу. так что ты зря своих братанов в наш разговор об украинских законах притащил. сам по себе въипал. дурило :)
   
А чи є у тебе статистика, чиї цвинтарі більше псували, семітські чи ВСУшні?
Тож не треба пиzдіти!

а накуа мне статистика? как одно оправдывает другое?
п.с. это жирное питание так влияет на работу мозга? ветка ведь вроде об украинском законе. один дурак притащил канаду и хамас с хезболлой, второй вийськови цвинтари.  :fool:

Останнє редагування: 16 лютого 2022 23:15:24 від gianni
   
Не розумію твою птичу.

а цю розумиешь?

State-sponsored Holocaust revisionism in Ukraine is accompanied by other forms of anti-Semitism. As Israel’s Department of Diaspora Affairs pointed out in its annual report on anti-Semitism, the whitewashing of these Ukrainian “heroes” has coincided with the increasing incidence of anti-Semitism across Ukraine. This includes desecration of Holocaust memorials and Jewish places of worship, such as the desecration of a holy tomb in Uman with a swastika-carved pig’s head; a January 2017 march in honor of Bandera, during which participants chanted “Jews Out!”; as well as last summer’s firebombing of a L’viv synagogue during “ShukhevychFest.”
https://khanna.house.gov/media/press-releases/release-rep-khanna-leads-bipartisan-members-condemning-anti-semitism-europe
   
а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив
громлять-громлять, вони все вилазять з цвинтарів як ні в чому не бувало,
стають у кровожерній Україні мільярдерами, народними депутатами, або й президентами.
Але й тут проявляється українська антисемітська сутність: голосує за президента тільки 73%, а не 100%! :-G

 я тебя хорошо понимаю и чувствую твою боль. хотелось бы как предки эсэсовцы и полицаи убивать детей, насиловать женщин, грабить имущество, а приходится терпеть. тильки сумни писни допомогають терпеть наругу. :(
   
Спасибо, поржал.

В этой ветке я целиком на стороне Гианни.  :pooh_lol:

А нехуй ксенофобию разводить!  :fuck:
   
 Жиди подуріли.
 Кожного разу, як вони ставлять себе вище загалу, трапляється щось для них недобре.
 Нічому їх історія не вчить.

 ПиСи. Конституційний суд проковтне узаконену нерівність.
 
   
Бабченко ( а он по бабушке еврей) хаит израиль последними словами

говорит скурвились

   
Жиди подуріли.
 Кожного разу, як вони ставлять себе вище загалу, трапляється щось для них недобре.
 Нічому їх історія не вчить.

 ПиСи. Конституційний суд проковтне узаконену нерівність.

Що ж таке недобре станеться з жидами та коли? Я вже на цьому форуми рокив  15 слишу про погроми. може ви пан топа вийдете на вулицю  до мисцевои синагоги та покажете приклад?
П.С. Я вас розумию. На дивани жидам погрожувати безпечнише :tommy:
   
Бабченко ( а он по бабушке еврей) хаит израиль последними словами

говорит скурвились

а хто це бабченко? це не той дядька, що в 2008 роци вихвалював росийське вторгнення в грузию а зараз зализуэ чоколядну сраку?
запевняю, якщо б :stop:  израиле знали. хто вин такий, то им стало би соромно
   
Джани, ну вот серьёзно. Страна большинством в 73% избрала жида президентом. Вопрос об украинском антисемитезме на этом должен быть закрыт. Есть наверное бытовой, от этого никуда не дется. Но в основном волну гонят люди которые что к украинцам что к евреям совершенно равнодушны. Работа.
   
Джани, ну вот серьёзно. Страна большинством в 73% избрала жида президентом. Вопрос об украинском антисемитезме на этом должен быть закрыт. Есть наверное бытовой, от этого никуда не дется. Но в основном волну гонят люди которые что к украинцам что к евреям совершенно равнодушны. Работа.

оль, ну вот серьезно, у нас есть ветки где мы прекрасно общаемся. а здесь у меня своя аудитория. я с ними на понятном им языке. сколько процентов и кого избрали вопрос долгий, сложный и не по теме ветки. может ну его нах. поругаемся ведь ненароком. а мне честно не хочется
   
оль, ну вот серьезно, у нас есть ветки где мы прекрасно общаемся. а здесь у меня своя аудитория. я с ними на понятном им языке. сколько процентов и кого избрали вопрос долгий, сложный и не по теме ветки. может ну его нах. поругаемся ведь ненароком. а мне честно не хочется

Да совершенно не хочется, да и не зачем. Просто сама ветка пустышка.
   
Да совершенно не хочется, да и не зачем. Просто сама ветка пустышка.

конечно пустышка, но срач забавный. разрывы пуканов слышны через океан. :)
   
а хто це бабченко? це не той дядька, що в 2008 роци вихвалював росийське вторгнення в грузию а зараз зализуэ чоколядну сраку?
запевняю, якщо б :stop:  израиле знали. хто вин такий, то им стало би соромно

Кто такой Бабченко...

А вот то что Марк Левин (есть такой умнейший еврей в Штатах) кроет сегодняшний Израиль и его властную "илиту" последними словами, это уже показатель.

Знаете за что?
   
Що ж таке недобре станеться з жидами та коли? Я вже на цьому форуми рокив  15 слишу про погроми. може ви пан топа вийдете на вулицю  до мисцевои синагоги та покажете приклад?
П.С. Я вас розумию. На дивани жидам погрожувати безпечнише :tommy:
Не позорь "украинскую" диаспору КанадЫ. :laugh:
А то потом, снова будете возмущаться, когда я скажу правду.
А правда в том что нет никакой украинскй диаспоры, а есть
еврейское збиговысько родом с Украины, осевшее в КанадЕ. :eyes:
   
дурни, що можно сказати. не так давно американськи когресмени з обох партий пидписали листа зи звинуваченнями украини в глорификации нацистських колаборантив и антисемитизми. американци та еврогеи не розумиють, що насправди украинци жидив люблять, а цвинтари громять з великои любови та несамовитих почутив...

Це ви мали на увазі?

https://www.google.com/amp/s/sozh.info/kongress-ssha-priznal-na-ukraine-procvetayut-nacizm-i-antisemitizm/amp/

Що стосується євреїв, то про них скоро навіть думати погано не можна буде, не те щоб щось не так сказати.
   
Так что Курослава не сможет тут на ФУПе выражать свою гражданскую позицию?
   
Так что Курослава не сможет тут на ФУПе выражать свою гражданскую позицию?
а хіба вона ще не стала на коліна?
   
Фракція політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"
Кількість депутатів: 241
За:220 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:5 Відсутні:16

Фракція політичної партії "Європейська солідарність"
Кількість депутатів: 27
За:1 Проти:0 Утрималися:21 Не голосували:2 Відсутні:3

Фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кількість депутатів: 25
За:13 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:2 Відсутні:9

Фракція політичної партії "ГОЛОС"
Кількість депутатів: 20
За:0 Проти:0 Утрималися:13 Не голосували:2 Відсутні:5
...
(с) тутка
   
а хіба вона ще не стала на коліна?

А как же жидоромбаро?
   
Фракція політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"
Кількість депутатів: 241
За:220 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:5 Відсутні:16

Фракція політичної партії "Європейська солідарність"
Кількість депутатів: 27
За:1 Проти:0 Утрималися:21 Не голосували:2 Відсутні:3

Фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кількість депутатів: 25
За:13 Проти:0 Утрималися:1 Не голосували:2 Відсутні:9

Фракція політичної партії "ГОЛОС"
Кількість депутатів: 20
За:0 Проти:0 Утрималися:13 Не голосували:2 Відсутні:5
...
(с) тутка
Этот весь триппер украинцы сами себе на голову посадили
   
За слово "жид" також можуть притягнути до кримінальної відповідальності, тому я категорично не раджу його вживати.
   
За слово "жид" також можуть притягнути до кримінальної відповідальності, тому я категорично не раджу його вживати.
только когда то же самое будет за слово хохол
или нельзя оскорблять никого или эти с особо круглым анусом идут лесом.
   
только когда то же самое будет за слово хохол
или нельзя оскорблять никого или эти с особо круглым анусом идут лесом.

Про "хохла" - нет такой буквы в Законе. А про "жида" - есть.  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія