Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україну прибувають російські бойовики зі спецслужб Росії

Розвідка країн-членів НАТО твердить, що на території України збільшилася кількість російських бойовиків, які підпорядковані російським спецслужбам.

Джерело: Reuters з посиланням на три неназвані джерела в оборонних відомствах західних країн

Деталі: Ці джерела повідомили, що Росія може готувати провокації з цими бойовиками, аби створити привід для початку широкомасштабного вторгнення.

За даними джерел журналістів, вони можуть мати завдання посіяти сум’яття серед населення або готувати вбивства конкретних людей із застосуванням особливого виду зброї

Бойовики з різних російських приватних військових компаній потайки прибувають до України. За даними розвідок НАТО, вони мають контакти з керівництвом розвідувальних відомств Росії, передусім із ФСБ та ГРУ Міноборони Росії.

Одне джерело стверджує, що до тимчасово окупованого Донецька нещодавно прибув колишній офіцер ГРУ РФ, який також брав участь у бойових діях у складі ПВК "Ваґнер".

За словами джерел, ці "ваґнерівці" очолюють процеси з транспортування зброї та військової підготовки бойовиків проросійських незаконних угруповань – так званих "ДНР" і "ЛНР".

Крім того, нібито на кордоні України з Росією розташований підрозділ бойовиків "Ваґнер", які нещодавно пройшли тренування на базі ГРУ в Краснодарському краї.
   
❗️Некоторые российские подразделения, размещённые на границе с Украиной, начали выдвижение на позиции для атаки.
Дальнобойные артиллерийские системы и РСЗО также перемещены на огневые позиции.
/неназванный американский чиновник для CBS News/
#Украина
   
Я також не зрозуміла,  що значить тут  " прибувають в Україну"???
   
із застосуванням особливого виду зброї
;o  що за...зброя нах ? ... Мєч джєдаєв?
   
 Та шпигунів вже х..єва гора. Кажуть готують якусь провокацію. Причому ,як сказав голова їх Госдури, Росія розпочне війну в разі неадеватної відповіді ВСУ на обстріл  рюсскоязичними доНбасянами. Тобто вони  почнуть,ми їм відповимо, там  вагнерівці щось підірвуть і все...привід до війни. Тому і ОБСЄ витравили.
   
хуйло не для того рік зтягував війська зі всієї Росії щоб постояти в болоті і розійтись. хуйло іде. Не слухайте Блазня. Він в кокаїновій прострації
   
Та шпигунів вже х..єва гора. Кажуть готують якусь провокацію


Що детальніше розповів Вам Моссад ?
   
Що детальніше розповів Вам Моссад ?
шо концентрація в запоріжжі
   
Я також не зрозуміла,  що значить тут  " прибувають в Україну"???

ордло
   
І клоунська трупа досі не ввела візи лаптям  :facepalm:
   
Я також не зрозуміла,  що значить тут  " прибувають в Україну"???
В ОРДЛО.
Швец об этом завно говорил.
   
І клоунська трупа досі не ввела візи лаптям  :facepalm:

І так кацапів майже не пускають. Та і мова за окуповану частину Донбасу. Що це не зрозуміло з контексту? Виписування до лінії розмежування
   
;o  що за...зброя нах ? ... Мєч джєдаєв?

може харкачкі з отруйними дротікамі



   
Чекаємо свіже відео від Швеця  :-)o
   
Государственный департамент США в рамках переноса американского посольства в Украине из Киева во Львов постановил уничтожить сетевое оборудование и компьютеры, а также демонтировать телефонную систему миссии в Киеве.

Об этом сообщает издание Wall Street Journal со ссылкой на осведомленные источники из США.

Предполагается, что эти меры сделают здание посольства США в Киеве неприемлемым для функционирования в качестве дипмиссии.

Напомним, что в Госдепе официально подтвердили перенос посольства США из Киева во Львов ввиду значительного наращивания российских сил у границы с Украиной. Кроме того, поступала информация о том, что в американском посольстве в Киеве принялись жечь документы и уничтожать секретное оборудование.
   
І так кацапів майже не пускають. Та і мова за окуповану частину Донбасу. Що це не зрозуміло з контексту? Виписування до лінії розмежування
підрілоїд - людина з діагнозом :D
Укулелий так і думав, шо бойовики при повному спорядженні прибувають через бориспіль :D
   
Чекаємо свіже відео від Швеця
Эта информация почти на месяц устарела, ее давно уже все озвучили, в том числе и Швец.
https://www.express.co.uk/news/world/1554292/ukraine-russia-invasion-vladimir-putin-false-flag-attack-spetsnaz-wagner-philip-ingram-vn
   
❗️Некоторые российские подразделения, размещённые на границе с Украиной, начали выдвижение на позиции для атаки.
Дальнобойные артиллерийские системы и РСЗО также перемещены на огневые позиции.
/неназванный американский чиновник для CBS News/
#Украина
шоопять?  :D
   
Предполагается, что эти меры сделают здание посольства США в Киеве неприемлемым для функционирования в качестве дипмиссии.
:lol: Сразу видно, что было добавлено русскоязычным переводчиком.
Эти меры предполагают элементарные меры по кибербезопасности, а не то , что "предполагает" этот кацап.
   
шоопять?
новые методички им не подвезли,
начальству пришлось пустить трудяг (дез)информационного фронта по кругу :(
   
Я також не зрозуміла,  що значить тут  " прибувають в Україну"???

Донбас і Крим це Україна ..  :pooh_lol:
   
Що детальніше розповів Вам Моссад ?

А ви даремно насміхаєтесь із Моссаду.
Дуже ефективна організація, на відміну від нашої  :acute:
   
Чекаємо свіже відео від Швеця  :-)o
він пару днів тому казав що навіть сам Вагнер приперся
   
він пару днів тому казав що навіть сам Вагнер приперся

Воно, наче б то і не треба недооцінювати противника...
Але з іншого боку, демонізувати той сраний Вагнер?
Чим він такий охуєнно страшний?
Тим, що щемив беззахисних сирійців?
   
А ви даремно насміхаєтесь із Моссаду.
Дуже ефективна організація, на відміну від нашої  :acute:

Я, поважаю Моссад. Мабуть сама найкраща розвідна служба, на грішній землі. Маю підозру, що у Вольтера є свій контакт з Моссадом.

Як гадаєте, Моссад хуйло прослуховує ? До документів особливої таємниці має доступ ?
   
Воно, наче б то і не треба недооцінювати противника...
Але з іншого боку, демонізувати той сраний Вагнер?
Чим він такий охуєнно страшний?
Тим, що щемив беззахисних сирійців?
Та ніхто не демонізує
Просто кажу що приперся
   
Цікаво. Клоуни Данілов та Зеленський намагаються довести, що американці брешуть, і обидві сторони (каци та захід) нарощують війська на кордонах України лише для того щоб пошатати гривню!

Повні ідіоти та профнепригодні невігласи. Утримувати такі махіни це більше ніж річний бюджет України.
   
Цікаво. Клоуни Данілов та Зеленський намагаються довести, що американці брешуть, і обидві сторони (каци та захід) нарощують війська на кордонах України лише для того щоб пошатати гривню!

Повні ідіоти та профнепригодні невігласи.
Утримувати такі махіни це більше ніж річний бюджет України. Я

 (tu)
   
Та ніхто не демонізує
Просто кажу що приперся

Ну приперся, то і #уй  на них  :gigi:
Не один хер яких москалів скирдувати?
   
І клоунська трупа досі не ввела візи лаптям  :facepalm:

кстати, это одна из тех причин, почему я был против Пороха в 2019-м. в 1-м туре
он мог ввести визовый режим с Кацапией. И НЕ ВВЕЛ.
   
шо концентрація в запоріжжі

я даже знаю кто у них связной в косоворотке
   
Повні ідіоти та профнепригодні невігласи. Утримувати такі махіни це більше ніж річний бюджет України.
Це зовсім не дорого порівняно з результатом, який хочуть отримати в результаті цієї вистави- легалізацію Україною лугандону.
Тобто руйнування України зсередини.
   
23 февраля на носі.
Будуть мутити лайно.
   
Кордон постійно відкритий. Нема проблем.
   
А это не те, которых Профилактик встречал пару дней тому в Одесе?))
   
А это не те, которых Профилактик встречал пару дней тому в Одесе?)))
   
Клоуни Данілов та Зеленський намагаються довести, що американці брешуть, і обидві сторони (каци та захід) нарощують війська на кордонах України лише для того щоб пошатати гривню!
Думаю, зермаки добре знають, що ніякого вторгнення не планується.
А що це узгоджена з ними і Кремлем операція прикриття аля Тузла.
Щоб можна було узаконити лугандон за мінським планом і виглядати при цьому не зрадниками і руйнівниками України, а спасителями від війни.
   
Цікаво. Клоуни Данілов та Зеленський намагаються довести, що американці брешуть, і обидві сторони (каци та захід) нарощують війська на кордонах України лише для того щоб пошатати гривню!

Повні ідіоти та профнепригодні невігласи. Утримувати такі махіни це більше ніж річний бюджет України.
Вони у владі завдяки тобі!
   
навіть сам Вагнер приперся
 ;o

Та він же помер ще в 1883 році!
   
СБУ слідкує за цим і вживає заходи...

Я думаю... :snoozer_0:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія