Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо хтось думає, що ЗУ **(Турбує питання чи без може західна Україна самостійно ввійти в НАТО?)

Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Ти диви, знов ольгінці ділять українців на західних та інших. Не мрійте. Українці разом дадуть відпір по любому здохнете.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

після того як хуйло отримало змогу наступати з білорусі теж не впевнений тепер за зу, якщо не отримає серйозний опір, то спробу захопити волинь і львів зробить 100%
Опір отримає, поставки зброї вже тривають , так це мало але це чіткий сигнал  прямим текстом .Коли таке було?
Якщо полізе на західну тоді прийдеться  тут під нуль вирізати.

Але із повною підтримкою і безмежним ленд лізом заходу, не легко буде ванюшам це здіснити.
За попередній такий фінт  кацапів  вже третє покоління - їхні внуки  нервово оком дьоргають.
А тут кардинально інша деспозиція вимальовується прямо під шлагбаумом НАТО  треба геноцидити .
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Що за висери ? Забаньте уїпана з ТС-ом
То він так тролить грубо.
Всі вже звикли.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Показати зображення...

професійний інженер-металург на пенсії став любителем істориком. Тільки якось однобокий у нього підхід, все лише кацапські джерела йому доступні... :laugh:
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

ти думаєш не було планів в 2014?  якби майдан програв?
То ти вже і плани читав?
Ну давай сюди ,поржем разом.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

ще ніколи на західній Україні не були націоналісти суверенною владою. Так шо кацап не писди "про прошлоє".

На Волыни была власть националистов почти год. Поляки вон до сих пор помнят.
Вот при всем уважении к жителям ЗУ, но что их отличает от всех остальных украинцев в контексте условной европейскости ?

Платить налоги - нет.
Уважать закон - нет.
Уважать и принимать чужое мнение - нет.
Забота об экологии - нет.

Жители ЗУ ничем не хуже, но и не лучше среднестатистическо го украинца. И негативные черты точно такие.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Что бы понять, что они будут делать, нужно посмотреть в прошлое.
Таким образом, для начала они прогонят "чужинцiв" включая украинцев, которые им не нравятся.
Потом начнется бесконечная внутривидовая борьба за власть и тотальный бандитизм.
После чего, Польша сжалится и введет туда миротворцев, что бы мудрый нарiд не поубивал друг друга окончательно.
В ЕС не возьмут, а жить будут за счет массовой вырубки Карпат и жопомойства в той-же Польше.
Ну от,прийшли свідки методички.
А я що казав.ТС швидко злився,тому  напарник на допомогу прибіг і почав  портянку всім під ніс засовувати.


Останнє редагування: 13 лютого 2022 14:24:06 від Blackout
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

професійний інженер-металург на пенсії став любителем істориком. Тільки якось однобокий у нього підхід, все лише кацапські джерела йому доступні... :laugh:
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Вот при всем уважении к жителям ЗУ, но что их отличает от всех остальных украинцев в контексте условной европейскости ?

Платить налоги - нет.
Уважать закон - нет.
Уважать и принимать чужое мнение - нет.
Забота об экологии - нет.

Жители ЗУ ничем не хуже
,
:facepalm1:
Хуже,жуже намного...
Якщо ти в реалі заспівеєш  хоч половину того  що тут пишеш,кожен другий(а по селах просто кожен) мешканець ЗУ кине тебе  в колодязь, як твою бабушку в 39му, без жодних докорів сумління.
І піде сповідатись до церкви бо зіпсував  людям воду .
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Ну, що я казав. Вата відчула вільність подиху, пішла суцільна соловойвщина.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

На Волыни была власть националистов
Роки? Яка республіка? Керівні органи? Валюта?
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

:facepalm1:
Хуже,жуже намного...
Якщо ти в реалі заспівеєш  хоч половину того  що тут пишеш,кожен другий(а по селах просто кожен) мешканець ЗУ кине тебе  в колодязь, як твою бабушку в 39му, без жодних докорів сумління.
І піде сповідатись до церкви бо зіпсував  людям воду .

Тогда я чем я не прав в своем первом сообщении в этом топике?)) Повторюсь - без центральной власти из Киева, на ЗУ начнется террор и бандитизм, который имеет богатую историческую традицию. И никакого позитивного развития региона не будет.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Він по легенді у Львові.
Я готовий власноручно отримати з твоїх рук "секретні плани" про які ти обмовився і віднести їх в "СБ ОУН".
Кажи куди їхати.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Показати зображення...

Як історику-початківцю хочу вам нагадати про таку річ, як активниє мєроприятия, у виконанні кацапських спецслужб.  99% всієї антиукраїнської літератури, виданої за межами срср і України, фінансувалось Москвою... :laugh:
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Як історику-початківцю хочу вам нагадати про таку річ, як активниє мєроприятия, у виконанні кацапських спецслужб.  99% всієї антиукраїнської літератури, виданої за межами срср і України, фінансувалось Москвою... :laugh:
Всё может быть. Я случайно нашёл эту книгу в интернете.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Всё может быть. Я случайно нашёл эту книгу в интернете.

ну, ну... :lol:    Случайно.... :laugh:
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Тогда я чем я не прав в своем первом сообщении в этом топике?)) Повторюсь - без центральной власти из Киева, на ЗУ начнется террор и бандитизм, который имеет богатую историческую традицию. И никакого позитивного развития региона не будет.
Ти повністю правий  ,бо дивишся зі своєї ватної калакольні.
Для тебе пазітівнає развітіє рєгіона це вулиця Лєніна і втаройгасударствєнн ій ,НАТО НЄТ вєсь мір протіфф нас іт д.


   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Я думаю що топікстартера трохи задофуя на ФУПі.
ти що Арістотель якийсь чи Джавахарлал Неру щоб по 6-7 тем на добу відкривати??? з висновками галактичного масштабу
Сметана номер 2
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Цікаво, а скільки платять ТС ака "каталожному мущінє" за подібну єресь ? Бо вже трохі підзафакав своїм калоснайпінгом.   
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Цікаво, а скільки платять ТС ака "каталожному мущінє" за подібну єресь ? Бо вже трохі підзафакав своїм калоснайпінгом. 

Заздриш, бро?
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Ти повністю правий  ,бо дивишся зі своєї ватної калакольні.
Для тебе пазітівнає развітіє рєгіона це вулиця Лєніна і втаройгасударствєнн ій ,НАТО НЄТ вєсь мір протіфф нас іт д.

Для меня позитивное развитие это уважение к правам человека. Сильная, конкурентная  экономика, развитая инфраструктура и чистая экология.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Він по легенді у Львові.
Я готовий власноручно отримати з твоїх рук "секретні плани" про які ти обмовився і віднести їх в "СБ ОУН".
Кажи куди їхати.

на кривчицы
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Давай на ВОГ через годину.
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

на кривчицы
От кацап і спалився...
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Давай на ВОГ через годину.


не сьогодні то точно
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

не сьогодні то точно
Я так і подумав чомусь,хоч і  вдягнувся вже .
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Тогда я чем я не прав в своем первом сообщении в этом топике?)) Повторюсь - без центральной власти из Киева, на ЗУ начнется террор и бандитизм, который имеет богатую историческую традицию. И никакого позитивного развития региона не будет.

ще одне навіжене  [KA]  тоді коли в києві не було влади, в зу люди організовувались в загони самооборони і не було жодного факту мародерсатва чи грабунку магазинів чи іншої власності, на відміну від лугандону, де грабь награблєнноє стало національною ідеєю в перші ж години втрати центральною владою контролю над цим регіоном
   
Re: Якщо хтось думає, що ЗУ

Для меня позитивное развитие это уважение к правам человека. Сильная, конкурентная  экономика, развитая инфраструктура и чистая экология.
А ти хто,ольгінець чи малорос?
Якщо ольгінець тоді всі твої тези просто смішні,бо у вас там нічого з перечисленого немає.
Якщо малорос,то чого ви всі 30 років голосували не за ці тези,  а за кожну падаль яка обіцяла втаройгасударствєнн ій і вулицю Лєніна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія