Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

людина вшумрдячилась бустером, вчора 37.4, сьогодні вже 38

а чому люди приймають участь у цьому злочину проти людяності? Невже у цьому натовпі тількі вчителі і інщі бюджетники?
люди хочуть їздити світом, ходити у кіно, жити так, як вони жили весь час
   
Друкувати тебе в школі ще сяко-тако навчили, а розуміти різницю віж вірусом і вакциною - фіх там...
Зізнайся: двійочником був в школі, нє?

я вчився за совітської окупації - це була школа виживання. Основне правило - уникай того до чого тебе примушує влада...
   
4-та доба, 37.8 і росте :(
   
я вчився за совітської окупації - це була школа виживання. Основне правило - уникай того до чого тебе примушує влада...

У вас владу привели до влади вороги?  ;o
   
4-та доба, 37.8 і росте :(

Та вже 38 ніби була?
   
Те, що людина вже підхопила омікрон, коли кололася бустером, ми звісно виключаємо? Етого нє можєт бить, потому что етого нє можєт бить нікогда ?

нереально
у нас бажаючих було дуже мало, практично пусто
кололи в суботу, в неділю вже хворіли з дружиною
   
кололи в суботу, в неділю вже хворіли з дружиною

В чому хвороба полягала?
   
В чому хвороба полягала?

я казав - як важка форма грипу, температура до 38 з хвостиком, дуже болить голова, все тіло
додається ще й нежить/кашель
   
4-та доба, 37.8 і росте :(

Ще якісь симптоми окрім температури є?
Може до дільничого сходіть, нехай аналізи поробе, дімер там, шое, лейцкоцити, та й прослухав би нехай.
Бустер не відміняє важкий перебіг хвороби,  і Ізраїлі  саме зараз в лікарнях повно важкохворих після бустеру.
..
   
Ще якісь симптоми окрім температури є?
чітко все це, про що тут писали:

Три дні температура 38, .. після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, .. і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке.

це грві «омікрон», який потрапив або з бустером, або у черзі на очікування бустеру, через рятівну масочьку. більше ніде не міг. виходить, що подвійна інтоксикація: спайк омікрону + спайк бустеру
   
чітко все це, про що тут писали:

Три дні температура 38, .. після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, .. і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке.

Якщо важко дихати  - то до лікаря  на прослуховування,  аналізи,  рентген....   имхо
   
я казав - як важка форма грипу, температура до 38 з хвостиком, дуже болить голова, все тіло
додається ще й нежить/кашель

Дивно... Тут вже майже всі, кого знаю, отримали бустер, з них лише в одного (новоспечений лікар, до речі, 30 років) були досить сейозні симптоми - спочатку боліли лімфатичні вузли під пахвою руки, куди кололи бустер, потім - висока температура пару днів. Всі решта (включно зі мною) - підвищена температура на 2ий-3ій день, яка за день пройшла.
   
Якщо важко дихати  - то до лікаря  на прослуховування,  аналізи,  рентген....   имхо
дяк за пораду.., дихати норм… сподіваюся не доведеться тягти до лікарні, бо зараз і нагодувати та ще проблема :(
   
Дивно... Тут вже майже всі, кого знаю, отримали бустер, з них лише в одного (новоспечений лікар, до речі, 30 років) були досить сейозні симптоми - спочатку боліли лімфатичні вузли під пахвою руки, куди кололи бустер, потім - висока температура пару днів. Всі решта (включно зі мною) - підвищена температура на 2ий-3ій день, яка за день пройшла.

таки дивно
колеги на роботі, які всі практично робили вакцанацію за цією схемою (перші дві), 3-й бустер пережили однаково, як я описав
   
Дивно... Тут вже майже всі, кого знаю, отримали бустер, з них лише в одного (новоспечений лікар, до речі, 30 років) були досить сейозні симптоми - спочатку боліли лімфатичні вузли під пахвою руки, куди кололи бустер, потім - висока температура пару днів. Всі решта (включно зі мною) - підвищена температура на 2ий-3ій день, яка за день пройшла.


А це вже може бути і реактивація епштайн-барра...   :(
   
чітко все це, про що тут писали:

Три дні температура 38, .. після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, .. і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке.

це грві «омікрон», який потрапив або з бустером, або у черзі на очікування бустеру, через рятівну масочьку. більше ніде не міг. виходить, що подвійна інтоксикація: спайк омікрону + спайк бустеру

Треба було б без масочки! Зараз не морочив би нам голову.
   
А це вже може бути і реактивація епштайн-бара...   :(

А що це таке?
   
А що це таке?

Реактивація інфекційного мононуклеозу.
Те, що до лонг- ковіду  призводить...
   
Те, що до лонг- ковіду  призводить...
тута осьо, вороги клівещуть на животворящу вакцинацію :(

   
таки дивно
колеги на роботі, які всі практично робили вакцанацію за цією схемою (перші дві), 3-й бустер пережили однаково, як я описав

побочка від вакцин це не те що плече болить чи кілька днів температурить, а те що вилазить через 3-4 місяці  :shuffle:
https://www.vaxtestimonies.org/ru/
   
Те, що до лонг- ковіду  призводить...

А! Ну, в нього вроді воно тиждень чи два тривало, зараз не пригадую деталей (то було після Нового Року). Але щось таке я вроді від нього чув.
До речі, мене теж після бустеру трохи боліли лімфатичні вузли під пахвою (на другий день), але з початком температури (на третій день) поступово біль проходив; температура тривала біля 5 годин, потім (через ніч) - жодних симптомів, хіба трішки втомленим почувався в той день.
   
тута осьо, вороги клівещуть на животворящу вакцинацію :(

Показати зображення...

То - жовта преса, йолопе.
   
нереально
у нас бажаючих було дуже мало, практично пусто
кололи в суботу, в неділю вже хворіли з дружиною

Симптоми корони з‘являються на 3-4 день, можуть і на 6-7.
   
побочка від вакцин це не те що плече болить чи кілька днів температурить, а те що вилазить через 3-4 місяці  :shuffle:
https://www.vaxtestimonies.org/ru/

А що вилазить?
   
А що вилазить?

так тут на общєпонятном https://www.vaxtestimonies.org/ru/
   
так тут на общєпонятном https://www.vaxtestimonies.org/ru/

А що це за "тут"?

.... бо "тут" - "Забеременела от пришельца", теж на общєпанятном.

Яким "тутам" будемо вірити, а яким - ні?

Останнє редагування: 11 лютого 2022 12:20:37 від GizmoGremlin
   
у меня бустер очень тяжело прошел, 2 дня 38.2, иногда болело сердце
боли в спине, живот, все ломило. Только на 6й день попустило. Знал бы что так будет то не бустерился бы
   
у меня бустер очень тяжело прошел, 2 дня 38.2, иногда болело сердце
боли в спине, живот, все ломило. Только на 6й день попустило. Знал бы что так будет то не бустерился бы
знов ворожа брехня і сколківська пропаганда :X  :(
   
знов ворожа брехня і сколківська пропаганда :X  :(


ты о чем ?
у отца легко прошел, но у него первые 2 были короновак, а бустер файзер

у меня же это уже 3тья файзера. Первая файзер легко была - только плечо и слегка ломило 2 дня
   
ты о чем ?
у отца легко прошел, но у него первые 2 были короновак, а бустер файзер

у меня же это уже 3тья файзера. Первая файзер легко была - только плечо и слегка ломило 2 дня
та то сарказм. ще невідомо, чим ці бустери закінчаться в довгостроковій перспективі :(
   
та то сарказм. ще невідомо, чим ці бустери закінчаться в довгостроковій перспективі :(

Ну і не сколківський бот?
Цікаво, звідки воно вилізло.
Чий Крим, tartosetto ?
   
Коли голівонька хвора на параною, то в ній нічого нема, окрім параної.


Згоден абсолютно..
Що так страшно захворіти?
   
У вас є з чим зрівняти?.
Ну типа
 - ось так хворіли до вакцин і бустера.. 
 - ось так хворіли після..

У мене є з чим порівняти, мої друзі, сім'я із трьох людей - батьки (45-47 років) і син (15), захворіли в грудні, у всіх тиждень була температура в районі 38.5-39.5, сильний кашель, втрата нюху і смаку, у дружини смак і нюх не відновився до кінця січня. Вони ведуть здорове життя, слідкують за вагою, син займається спортом активно і при цьому вони упороті антиваксери.

І моя сім'я із трьох людей, ми такого самого віку, син трохи молодший (10), ми з дружиною привиті і маємо бустери, син отримав 2 дози в листопаді. В кінці січня подзвонили із школи сказали, що  у сина почалися соплі і трохи кашель,  зробили тест - позитивний, сказали сидіти вдома і карантинити. Пройшло через 3 дні, без температури, без втрати смаку і нюху. В минулі роки з такими симптомами він би ходив в школу. Через пару днів у дружини почалися соплі без температури, показало позитивна, пройшло там само через 2 дні без температури. В мене так само в кінці тижня.


От і порівнюй, дві сім'ї схожі по віку, місцю проживання, стану здоров'я, невакциновані важко тиждень хворіли з високими температурами і купою побічних ефектів, вакциновані відбулися нежиттю без температур і інших проблем.  :punish:

Треба бути повним ідіотом, щоб відмовляттись від вакцинації. :fool:
 А мерзенних скотів, що навмисно розповсюджують антиваксерську маячню і наражають людей на небезпеку треба судити. :vinsent:
   
розтрілювати, розтрілювати треба. цілими сім‘ями! і кидати ворогів в одну безіменну яму X(

Останнє редагування: 11 лютого 2022 14:29:02 від tartosetto
   
У мене є з чим порівняти, мої друзі, сім'я із трьох людей - батьки (45-47 років) і син (15), захворіли в грудні, у всіх тиждень була температура в районі 38.5-39.5, сильний кашель, втрата нюху і смаку, у дружини смак і нюх не відновився до кінця січня. Вони ведуть здорове життя, слідкують за вагою, син займається спортом активно і при цьому вони упороті антиваксери.

І моя сім'я із трьох людей, ми такого самого віку, син трохи молодший (10), ми з дружиною привиті і маємо бустери, син отримав 2 дози в листопаді. В кінці січня подзвонили із школи сказали, що  у сина почалися соплі і трохи кашель,  зробили тест - позитивний, сказали сидіти вдома і карантинити. Пройшло через 3 дні, без температури, без втрати смаку і нюху. В минулі роки з такими симптомами він би ходив в школу. Через пару днів у дружини почалися соплі без температури, показало позитивна, пройшло там само через 2 дні без температури. В мене так само в кінці тижня.


От і порівнюй, дві сім'ї схожі по віку, місцю проживання, стану здоров'я, невакциновані важко тиждень хворіли з високими температурами і купою побічних ефектів, вакциновані відбулися нежиттю без температур і інших проблем.  :punish:

Треба бути повним ідіотом, щоб відмовляттись від вакцинації. :fool:
 А мерзенних скотів, що навмисно розповсюджують антиваксерську маячню і наражають людей на небезпеку треба судити. :vinsent:
Не перегибай, тяжко хворіли вони тиждень...
То навіть не середньої тяжкості.
   
У мене є з чим порівняти, мої друзі, сім'я із трьох людей - батьки (45-47 років) і син (15), захворіли в грудні, у всіх тиждень була температура в районі 38.5-39.5, сильний кашель, втрата нюху і смаку, у дружини смак і нюх не відновився до кінця січня. Вони ведуть здорове життя, слідкують за вагою, син займається спортом активно і при цьому вони упороті антиваксери.

І моя сім'я із трьох людей, ми такого самого віку, син трохи молодший (10), ми з дружиною привиті і маємо бустери, син отримав 2 дози в листопаді. В кінці січня подзвонили із школи сказали, що  у сина почалися соплі і трохи кашель,  зробили тест - позитивний, сказали сидіти вдома і карантинити. Пройшло через 3 дні, без температури, без втрати смаку і нюху. В минулі роки з такими симптомами він би ходив в школу. Через пару днів у дружини почалися соплі без температури, показало позитивна, пройшло там само через 2 дні без температури. В мене так само в кінці тижня.


От і порівнюй, дві сім'ї схожі по віку, місцю проживання, стану здоров'я, невакциновані важко тиждень хворіли з високими температурами і купою побічних ефектів, вакциновані відбулися нежиттю без температур і інших проблем.  :punish:

Треба бути повним ідіотом, щоб відмовляттись від вакцинації. :fool:
 А мерзенних скотів, що навмисно розповсюджують антиваксерську маячню і наражають людей на небезпеку треба судити. :vinsent:

Зрозумійте правильно - але організм, це не тільки здорове їда і спорт...
Ви , як особистість (душа, дух, ваше я) маєте вплив на стан свого тіла .
Так само як від вигляду їжі,  яку ще не почали їсти, у вас починає вироблятися шлунковий сік і бігти слюна..

До чого кажу ? Бо в мене є інший приклад :
Невакцінований - душа компанії , який ні коли не образить іншу людину,  не хворів  взагалі (тест отрицательний) при цьому : тесть, жинка, теща, її сестра, сестра жінки в цей час маючи дві дози вакцин (всі з позитивним)- два тижня ...
Живут вместе .. спит з жинкою і не був ізольований..

Всі болячки від нервів.
В здоровому тілі - здоровий дух ...
При здорової душі - здорове тіло..


Закон бумеранга ,як ви знаєте, діє .
Не бажай зла іншому - не будеш хворіти.
А мерзенних скотів, що навмисно розповсюджують антиваксерську маячню і наражають людей на небезпеку треба судити.

Тому готуйтесь .. може потім до вас дійде ....


Останнє редагування: 11 лютого 2022 14:35:40 від Аeternitas
   
а у меня после бустерной дозы вырос WiFi шестого поколения, и 5G маленький подрастает, спасибо Биллу Гейтсу и рептилоидам! :) :pleasantr:
   
а у меня после бустерной дозы вырос WiFi шестого поколения, и 5G маленький подрастает, спасибо Биллу Гейтсу и рептилоидам! :) :pleasantr:

Ти мабуть з недалеких ..

Питання тобі - яка самая большая частота компа ? І чому перестали робити проци з більшой частотою..

Останнє редагування: 11 лютого 2022 14:59:52 від Аeternitas
   
а у меня после бустерной дозы вырос WiFi шестого поколения, и 5G маленький подрастает, спасибо Биллу Гейтсу и рептилоидам! :) :pleasantr:


жги еще!!!!

   
вдень падало до 37.5, зараз знов 38 :(

годину тому пів грами парацетамолу і за годину прийме ще пів грами, щоб повільніше відпускало і можна було ніч проспати спокійно :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія