Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

людина вшумрдячилась бустером, вчора 37.4, сьогодні вже 38

це так і має бути? бустер файзер, перші 2 теж були файзер, але тоді майже не було температури

кололася позавчора
   
Це ОК. Додай ще, що проти Омікрона воно особливо не допомагає.
   
Реакції сугубо індивідуальні, яке "має".
   
Реакції сугубо індивідуальні, яке "має".
два попередні уколи тим самим файзером пройшли непомітно
   
Тест перед ширкой делал? Может его ширнули позавчера когда он был с ковидом но бессимптомный
   
Тест перед ширкой делал? Может его ширнули позавчера когда он был с ковидом но бессимптомный
там були лікарі, ніхто не казав ні про який тест. просто кололи конвейєр
   
це так і має бути? бустер файзер, перші 2 теж були файзер, але тоді майже не було температури

кололася позавчора

нет не нормально - да вы и сами понимаете
   
Після  2х коронаваку бустер комірнаті -- наступного дня 37,5 протягом доби, потім все.
   
Re: людина вшумрдячилась бустером, вчора 37.4, сьогодні вже 38
dmp

буває, за пару днів все буде добре
   
Після  2х коронаваку бустер комірнаті -- наступного дня 37,5 протягом доби, потім все.
дяк що поділилися, давайте і ось тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023222.0
   
буває, за пару днів все буде добре
чому на ту саму речовину на третій раз така реакція? ви то не та речовина, та тільки наліпка?
   
это нормас, идет реакция имунной системы

это ж вакцина а не физраствор
   
нет не нормально - да вы и сами понимаете
вот и я так думаю. если первые два раза было нормально, то почему третий укол «тем же самым» гонит температуру третьи сутки? и она только увеличивается
   
це так і має бути? бустер файзер, перші 2 теж були файзер, але тоді майже не було температури

кололася позавчора
у меня после обеих прививок пару дней было под 38. файзер
при этом до того я переболел
думаю при бустере у меня будет тоже самое
   
Re: людина вшумрдячилась бустером, вчора 37.4, сьогодні вже 38
dmp

чому на ту саму речовину на третій раз така реакція? ви то не та речовина, та тільки наліпка?

Так буває :) і по Інтернету, без складних досліджень ніхто тобі краще не скаже. Не переймайся і почитай книжку, як з'явився час.
   
Я третью сделаю или модерна или коронавак

Зачем три одинаковых?
   
Я третью сделаю или модерна или коронавак

Зачем три одинаковых?
вроде короновак как бустер не катит
нужнв модерна или файзер
   
Я третью сделаю или модерна или коронавак

Зачем три одинаковых?
было удобнее всего, это на работе. ну и проверенным файзером же! после которого дважды было все в порядке! :X
   
на 38 дав 400 мг ібупрофену. норм?
   
на 38 дав 400 мг ібупрофену. норм?
если темп в плюс пойдет тогда + парацетамола 1 г для гарантии
   
трохи переплутав, 7 числа зробили, а не позавчора. тобто минуло 3 дні і з кожним днем температура тільки росте, стан погіршується (стає більш хворобливий)
   
Ну моя сестра делала бустер недавно, немного штормило несколько дней. Не только ее, почти всех на работе

Но я не интересовался чем делали. Первые были файзер
   
два короновака и пфайзер, сутки спал, + 3днячувствовал что заболевая, темпа норма, потом все ок
   
ну а тут первый день 37, второй 37.4, третий 38

при этом файзер, файзер и файзер-бустер
   
у меня 5 пфайзеров
   
трохи переплутав, 7 числа зробили, а не позавчора. тобто минуло 3 дні і з кожним днем температура тільки росте, стан погіршується (стає більш хворобливий)
...можливо, що це не бустер винен, а те, що ви підхопили омікрон. Три дні температура 38, якщо більше, збивати парацетамолом, після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, використовуйте таблетки від кашлю, пульморол і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке...трим айтеся...:)))
   
у меня 5 пфайзеров
0.7 жирика
   
...можливо, що це не бустер винен, а те, що ви підхопили омікрон. Три дні температура 38, якщо більше, збивати парацетамолом, після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, використовуйте таблетки від кашлю, пульморол і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке...трим айтеся...:)))
та от я думаю, що якщо омікрон, то поверх шмурдяка він вже за важкістю буде як дельта… :( подвійний удар :( 
   
пульморол
пульмолор...:)))
   
та от я думаю, що якщо омікрон, то поверх шмурдяка він вже за важкістю буде як дельта… :( подвійний удар :(
...судячи з того, що у вас, не буде, уже повинний настати момент, коли температура спаде, але боляче буде кашляти, це другий етап хвороби, а далі вже одужання...
   
...судячи з того, що у вас, не буде, уже повинний настати момент, коли температура спаде, але боляче буде кашляти, це другий етап хвороби, а далі вже одужання...
дякую, спостерігаємо
   
ну а тут первый день 37, второй 37.4, третий 38

при этом файзер, файзер и файзер-бустер
Головне заспокоїтися. Приймайте парацетамол і двічі на день антибіотик. Зіннат (250мг), наприклад. Днів 5.
   
Головне заспокоїтися. Приймайте парацетамол і двічі на день антибіотик. Зіннат (250мг), наприклад. Днів 5.
якщо це вірус, то який антибіотик?
   
А ви тут точно вакцину обговорюте?

Як по мені  виглядає як хвороба....

Хоча...  Ви -  дорослі майже у всіх мозок є...   Робить що побажаєте ..

   
якщо це вірус, то який антибіотик?
А якщо запальний процес в організмі?
Нічого з вами від нього не станеться зайвого.
   
це так і має бути? бустер файзер, перші 2 теж були файзер, але тоді майже не було температури

кололася позавчора

Пф! У мене вчора 39,5°, сьогодні 38,5°

Три рази колола, всі три рази така реакція.
   
і двічі на день антибіотик. Зіннат (250мг), наприклад. Днів 5.


 - що ти з собою робиш.. навіть страшно уявити..
   
трохи переплутав, 7 числа зробили, а не позавчора. тобто минуло 3 дні і з кожним днем температура тільки росте, стан погіршується (стає більш хворобливий)

Тоді до лікаря, якщо вже 3 доби минуло.
   
та от я думаю, що якщо омікрон, то поверх шмурдяка він вже за важкістю буде як дельта… :( подвійний удар :( 

У 2020 році я зробила щеплення від грипу, не знаючи, що вже заражена ковідом  :facepalm1:
Навіть згадувати не хочу.
   
Я підходив до лікаря. Казала щоб почекали 2-3 тижні, щоб не попасти на пік захворюваності.

Людина хвора грипом ?  :facepalm1:

Останнє редагування: 10 лютого 2022 18:14:03 від TimmiApostolMS
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія