Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

людина вшумрдячилась бустером, вчора 37.4, сьогодні вже 38

При чому порівнювали з грипом - так антигрипозні вакцини так гарненько майше в лінію 30+ років, а ці 'вакцини' тупо шматки без нічого чередуюцця зі спайками суцільних побочок і мору.
[KA] -агент как всегда все знает.
   
Я переболел ковидом после двух вакцин (файзер)

а до уколізації болєл ковідом?
   
ну а тут первый день 37, второй 37.4, третий 38

при этом файзер, файзер и файзер-бустер
Я писав днями. У мами теж саме. Виявилася корона. Лікарів не слухайте (ми 4 дні слухали що все добре, так буває). Поки не почалася пневмонія.
   
Лікарів не слухайте
Це треба бути послідовним і не слухати з самго початку.
Розумні люди поперджали.
   
Повезло з першими батчами. Є презентація де показано що різниця в ефекті пфайзерів колосальна. Від одних батчів вопше ніякої реакції, від інших страшні побочки та мор.
НЕ ПИ3ДИ
   
Це не вакцина. Це експерементальний укол, який неефективний від ковіду :(
НЕ ПИ3ДИ
   
...можливо, що це не бустер винен, а те, що ви підхопили омікрон. Три дні температура 38, якщо більше, збивати парацетамолом, після цього у вас зашкребе у грудях, верхні дихальні шляхи і буде важко кашляти, використовуйте таблетки від кашлю, пульморол і через три дні все мине...саме неприємне, коли відкашлюєте...як піна...гидке...трим айтеся...:)))
все, це точно воно. сходили б***ь на бустер :X більше ніде не могли підхопити, такий спосіб життя. ну хіба тільки в магазині, але ж там масочькі!!! які точьна-точьна помагають, а хто не вірить - той падло антивакс, генетичне сміття, яке треба знищувати!!!
   
ну а тут первый день 37, второй 37.4, третий 38

при этом файзер, файзер и файзер-бустер

S-протеін який виробляється після щеплення токсичний, і його кількість неконтрольована. Статистично саме бустер добиває імунку... Чому саме так відбувається вам пояснять експерти світового рівня коли пройде ця жахлива вакцинаційна компанія.
   
Не мели дурниць. Дуже сильно допомогає.

У вас є з чим зрівняти?.
Ну типа
 - ось так хворіли до вакцин і бустера.. 
 - ось так хворіли після..



   
У вас є з чим зрівняти?.
Ну типа
 - ось так хворіли до вакцин і бустера.. 
 - ось так хворіли після..

Коли голівонька хвора на параною, то в ній нічого нема, окрім параної.


https://ourworldindata.org/grapher/united-states-rates-of-covid-19-deaths-by-vaccination-status?country=~All+ages


І ніколи нічого й не буде.
   
S-протеін який виробляється після щеплення токсичний, і його кількість неконтрольована. Статистично саме бустер добиває імунку... Чому саме так відбувається вам пояснять експерти світового рівня коли пройде ця жахлива вакцинаційна компанія.
та знаю… але життя без свобод - не життя, тому багато хто вимушений шмурдячитися… :( виходить, тут у нас шмурдяк ліг на грві «омікрон». подвійна інтоксикація :(

і нікому ніде ніякі тести перед уколами не роблять, державам байдуже, загнешся ти чи ні
   
та знаю… але життя без свобод - не життя, тому багато хто вимушений шмурдячитися…

Поділитися про переваги своєї свободи не одягати взимку шапку, будь ласка.
   
Чи допомає бустер від Омікрону? Ну прищеплені вже трохи втратили антитіла. Тобто тітр. Звісно Т-клітини забеспечують імунітет,але підхопити можна,може легко перехворіти, але можна. А бустер збільшує антитела та спротив організму. Ось і все.
   
Чи допомає бустер від Омікрону? Ну прищеплені вже трохи втратили антитіла. Тобто тітр. Звісно Т-клітини забеспечують імунітет,але підхопити можна,може легко перехворіти, але можна. А бустер збільшує антитела та спротив організму. Ось і все.

Так.
В тих, хто ПЕРЕХВОРІВ омікроном, імунна система буде сильніша, щоб побороти не лише омікрон, а й дельту і інші варіанти SARS-COV-2. В той час, як х2-вакциновані+бустер будуть відпірними, в основному, до дельти
   
Поділитися про переваги своєї свободи не одягати взимку шапку, будь ласка.
слухайте, не треба падати на підлогу і вдавати з себе ідіота. ви прекрасно знаєте, про що я. і так, шапку я не ношу. але якщо мене поставлять раком і заборонять без шапки виходити з дому - доведеться натягувати на голову якогось чулка, щоб ви від‘їбалися
   
слухайте, не треба падати на підлогу і вдавати з себе ідіота. ви прекрасно знаєте, про що я. і так, шапку я не ношу. але якщо мене поставлять раком і заборонять без шапки виходити з дому - доведеться натягувати на голову якогось чулка, щоб ви від‘їбалися

Ну а штани (а не шорти) тобі теж взимку в наказному порядку змусили носити?
   
Ну а штани (а не шорти) тобі теж взимку в наказному порядку змусили носити?
:facepalm1:

   
та знаю… але життя без свобод - не життя, тому багато хто вимушений шмурдячитися… :( виходить, тут у нас шмурдяк ліг на грві «омікрон». подвійна інтоксикація :(

і нікому ніде ніякі тести перед уколами не роблять, державам байдуже, загнешся ти чи ні

якщо бути політично пасивним то на терезах буде життя vs свобода... саме тому виник рух freedom convoy.
   
:facepalm1:

Показати зображення...

Ну не я ж першим почав в цій гілці паяца грати про його "свободи".
   
якщо бути політично пасивним то на терезах буде життя vs свобода... саме тому виник рух freedom convoy.
я живу в укр. тут виходь, не виходить - нічого не зміниш. зміни мають прийти звідти ж, звідки все це почалося. з вооз і cdc, з тих країн, де ці організації знаходяться. так само можна скільки завгодно ходити по києву мітингами за легалайз, але поки легалайзу не відбудеться у «першому світі» - нічого не відбудеться і тут
   
бустер-модерна, перша пара - астразенека
перші непомітно, третя - тиждень симптоми важкого грипу
у багатьох таке
   
Чи допомає бустер від Омікрону? Ну прищеплені вже трохи втратили антитіла. Тобто тітр. Звісно Т-клітини забеспечують імунітет,але підхопити можна,може легко перехворіти, але можна. А бустер збільшує антитела та спротив організму. Ось і все.

саме в це вірив і жиріновський :gigi:
   
Ну не я ж першим почав в цій гілці паяца грати про його "свободи".
іди на хуй вже звідси, свободи воно у лапки бере :facepalm1:

нахуя тебе свобода, сука, если ты лакей (с)
   
я живу в укр. тут виходь, не виходить - нічого не зміниш.

Гугл-транслейт?
   
ігнор назавжди
   
іди на (x) вже звідси, свободи воно у лапки бере :facepalm1:

нахуя тебе свобода, сука, если ты лакей (с)

Як кацапського бота можна легко розгледіти! Погодьтеся, панове!
"людина вшумрдячилась бустером", кажеш, кацапе?
   
вороги, скрізь навколо вороги :facepalm1:

   
я живу в укр. тут виходь, не виходить - нічого не зміниш. зміни мають прийти звідти ж, звідки все це почалося. з вооз і cdc, з тих країн, де ці організації знаходяться. так само можна скільки завгодно ходити по києву мітингами за легалайз, але поки легалайзу не відбудеться у «першому світі» - нічого не відбудеться і тут

життя - це боротьба видів. Якщо не боротися то і життя буде нічого не варте. Нажаль більщість цього не розуміе бо лівацька пропаганда на рівні провідних масмедія.
   
Як кацапського бота можна легко розгледіти! Погодьтеся, панове!
"людина вшумрдячилась бустером", кажеш, кацапе?

 у тебе всі кацапи, хто не колется.
   
вороги, скрізь навколо вороги

Крим - чий, невідомий нікому ніку?
   
Те, що людина вже підхопила омікрон, коли кололася бустером, ми звісно виключаємо? Етого нє можєт бить, потому что етого нє можєт бить нікогда ?
   
у тебе всі кацапи, хто не колется.

Всі кацапські боти, хто бажає українцям померти від вірусу.
   
Те, що людина вже підхопила омікрон, коли кололася бустером, ми звісно виключаємо? Етого нє можєт бить, потому что етого нє можєт бить нікогда ?

Швидше за все, так і було.
Але є сумніви в правдивості повідомлення як такого.
   
Те, що людина вже підхопила омікрон, коли кололася бустером, ми звісно виключаємо? Етого нє можєт бить, потому что етого нє можєт бить нікогда ?
на корону не можна колоти в принципі. це протипоказання. чому тоді перед примусовим штирканням не роблять швидкотестів? бо уряду байдуже, здохнеш ти чи ні.
   
уряду байдуже, здохнеш ти чи ні.

Бачиш, друже Раднику? Кажу ж - сколківський бот.
   
Те, що людина вже підхопила омікрон, коли кололася бустером, ми звісно виключаємо? Етого нє можєт бить, потому что етого нє можєт бить нікогда ?

невже важко зрозуміти що ті хто колить бустер в нагрузку дають і корону? людина інфікується за лічені секунди. До речі, імунка відволікається на вакцину як найбільший подразник і вірус реплікується без перешкод.
   
як кололи: приходиш у приміщення десь 30 кв м, там 50 людей чекають черги, бо на вулиці зима, а лікарі усім сказали прийти на 12 годину. далі вузький коридор, в ньому стоїть десь 15 тих, хто вже незабаром потрапить на укол. далі кімната десь 20 кв з трьома медпрацівниками, куди заходять вже по одному, колються і виходять по тому ж довгому коридору. план примусової вакцинації виконується і перевиконується (tu)
   
невже важко зрозуміти що ті хто колить бустер в нагрузку дають і корону?

Друкувати тебе в школі ще сяко-тако навчили, а розуміти різницю віж вірусом і вакциною - фіх там...
Зізнайся: двійочником був в школі, нє?
   
як кололи: приходиш у приміщення десь 30 кв м, там 50 людей чекають черги, бо на вулиці зима, а лікарі усім сказали прийти на 12 годину. далі вузький коридор, в ньому стоїть десь 15 тих, хто вже незабаром потрапить на укол. далі кімната десь 20 кв з трьома медпрацівниками, куди заходять вже по одному, колються і виходять по тому ж довгому коридору. план примусової вакцинації виконується і перевиконується (tu)

а чому люди приймають участь у цьому злочину проти людяності? Невже у цьому натовпі тількі вчителі і інщі бюджетники?
   
щось типу як у гонгконзі, тільки в приміщенні

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія