Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как козаченьки отдыхали в Быковеле :gigi:

Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

:lol:

ну так йдуть не вперше власне дискусії на тему, має право на особисті емоції і атвєтку обслуговуючий персонал, чи ні(не отримали належного тренінгу і інструкцій від власників)?

зрозумійтє в обовязкі офіянта не входить
давати поради приходьте завтра і їжте інший
я вам нічого міняти не буду
і так далі
зрозумійте виховану дитину дівчінку яка отримала таку відсіч
в емоція могла сказати все після
а пересоленного омлету
б недожаренного омлету
в неякісного омлету з бовтюха
г з гнилими овочами
вона за свої гроші залишилися голодною і не почала бити офіянта
а пішла поскаржитися клерку на фронт деск дє їх побили
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

От ви пишете визвати поліцію. Так її ж і визвали. Поліція і розібралась і сказала гостям : "пиzдуйте додому". В чом пробема ?
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:
Dio

Негативний? На основі чужих неперевірених скарг?!
От наскільки це коректно?

Звичайно, шо  негативний. Які ще "неперевірені скарги", якщо там відео. Це максимально коректно.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Якщо б були винні працівники готелю, поліція би затримала їх за "хуліганку". Логічно ?
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Звичайно, шо  негативний. Які ще "неперевірені скарги", якщо там відео. Це максимально коректно.

Абсолютно некоректно. Ви не були на місці, а поліція нікого не затримувала, значить коли розібрались, то виявилось, що у працівників готелю був самозахист.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Впевнений, що причиною конфлікту була образа персоналу готелю.
Образа особистості, приниження гідності. Цілком можливо на національному ґрунті.

Звісно, реагувати треба було за межами готелю.

Мсье мастер додумывать и быть увереным в своем самодурстве.
Преподаватель-старпер или самодур - владелец мелкого бизнеса которому никто перечить не смеет ?  :D
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Історія до речі закінчмлась тим, що вони нікуди не поїхали, залишились в готелі, але вже їм подобався "амлєт" :lol:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Заяву в поліцію, до речі, написали, як "туристи" так і працівики готелю.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Історія до речі закінчмлась тим, що вони нікуди не поїхали, залишились в готелі, але вже їм подобався "амлєт" :lol:

Ну і гарно молодці дівчатка відстояли свої права
і поступили вірно не згубили відпочінок  а повирнулися і почали шукати правду це по цівілізованному
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Ну і гарно молодці дівчатка відстояли свої права
і поступили вірно не згубили відпочінок  а повирнулися і почали шукати правду це по цівілізованному

Та хєр його знає які там права їх нарушили. Право обзивати інших людей "тупой авцой" ? Ну таке собі право...

   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Історія до речі закінчмлась тим, що вони нікуди не поїхали, залишились в готелі, але вже їм подобався "амлєт" :lol:
коротше між принциповістю і грошима, вибрали гроші. як казала стара негритяка в Віднесених Вітром: "Мули в конячій збруї" :laugh:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Та хєр його знає які там права їх нарушили. Право обзивати інших людей "тупой авцой" ? Ну таке собі право...

хто виний ві не виний вирішить суд
в їдальні також є відіокамери і все зафіксованно
на фронтдескі є  а там все рішить судя
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Только в Австрии они бы съели и сказали шо это самый лучший завтрак какой я ела ( хотя уверен яишница одинаковая была бы шо в Украине шо в Австрии) и не факт, что в Украине не вкуснее. :D
Саме так :)
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Та хєр його знає які там права їх нарушили. Право обзивати інших людей "тупой авцой" ? Ну таке собі право...

Хотів би я подивитись, як би вони так бикували в Європі
Думаю, у відділку поліції швидко б опинились
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Зламаю тут деяким шаблона :)
Ті, що бились і є власниками готелю
Вони мадяри
Русофіли, часто їздять до мацкви :)))
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Звичайно, шо  негативний. Які ще "неперевірені скарги", якщо там відео. Це максимально коректно.

Мені, як читачеві відгуків, що обирає готель, зовсім не цікаві відгуки тих хто не мав власного досвіду перебування в тому готелі.
Сподіваюся, Ви чітко вказали у своєму дописі там, що особисто клієнтом готелю не були а висловлюєте власну думку на основі перегляду відео клієнтів що мали конфлікт з персоналом готелю?
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Ну і гарно молодці дівчатка відстояли свої права
і поступили вірно не згубили відпочінок  а повирнулися і почали шукати правду це по цівілізованному
як можна після такого інциденту там залишатися?! дворняги ці баби, ніякої самоповаги.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

ЗІ до речі типово для мадяр, мені теж доводилось виїздити з їх готелів, правда добровільно і витряхавши з них свої грошики
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:
krd

клиент всегда прав, независимо от расовой, национальной, гендерной, религиозной, политической или социальной составляющей!
задача персонала - ублажать клиента. писдец, на этом весь сервис во всём мире и держится.
иначе - никак.
п.с. персонал должны проверять на стрессоустойчивость .
п.п.с бычат все, везде, всегда, независимо от вышеперечисленного перечня.  бычат богатые, бедные, геи, негры, белые, китайцы, мусульмане, христиане, буддисты, женщины и дети, американцы и японцы, зимбабвийцы и фины.....
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

коротше між принциповістю і грошима, вибрали гроші. як казала стара негритяка в Віднесених Вітром: "Мули в конячій збруї" :laugh:

Ага. Я от чесно не можу зрозуміти як може бути не "таким" омлет?

  Це ж просто яйця, я ще розумію, якщо б дівки домахались, що якийсь не той смак якогось "діфлопе", але жарені яйця ?  :facepalm1:  :D
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

як можна після такого інциденту там залишатися?! дворняги ці баби, ніякої самоповаги.

вибачтє а що залишалося бідним неосвідченим дітям
виїхати і згубити такі шаленні гроші
дожили свій термін і поскаржилися
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

ЗІ до речі типово для мадяр, мені теж доводилось виїздити з їх готелів, правда добровільно і витряхавши з них свої грошики
а з яких причин хотілося перервати там проживання?
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

клиент всегда прав, независимо от расовой, национальной, гендерной, религиозной, политической или социальной составляющей!
задача персонала - ублажать клиента. писдец, на этом весь сервис во всём мире и держится.
иначе - никак.
п.с. персонал должны проверять на стрессоустойчивость .
п.п.с бычат все, везде, всегда, независимо от вышеперечисленного перечня.  бычат богатые, бедные, геи, негры, белые, китайцы, мусульмане, христиане, буддисты, женщины и дети, американцы и японцы, зимбабвийцы и фины.....

Ну там на відгуки в Гуглі відповідає власник чи адміністратор. І у нього/неї стресостійкість теж явно не на висоті. Відверто не хамить але емоції проскакують
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Мерзотні відповіді  до клієнтів
невихована людина писала
ОТ ВАМ Я ЗАРАЗ НАПИШУ ОТ НАПИШУ
соромно її чітати
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

вибачтє а що залишалося бідним неосвідченим дітям
виїхати і згубити такі шаленні гроші
дожили свій термін і поскаржилися

Та які шалені ? Звідки ? Вони потратили на проживання з сніданком на гірськолижному курорі - 37 доларів в день з особи. Шалені... :facepalm1:  :D
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

З цього потрібно робити висновкі
якщо ви в готелі  то не скаржіться в усній формі а пишіть і відсилайте ваші скарги на електрону пошту цє документ доказу потім в суді
якщо не відповіли на вашу скаргу
то автоматом вині
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Та які шалені ? Звідки ? Вони потратили на проживання з сніданком на гірськолижному курорі - 37 доларів в день з особи. Шалені... :facepalm1:  :D
компанія потратила 80 тисяч гривень
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Ага. Я от чесно не можу зрозуміти як може бути не "таким" омлет?

  Це ж просто яйця, я ще розумію, якщо б дівки домахались, що якийсь не той смак якогось "діфлопе", але жарені яйця ?  :facepalm1:  :D

Та може й омлет бути не на висоті.
Будь-яку їжу можна зіпсувати або зробити дуже специфічною :)
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

компанія потратила 80 тисяч гривень

Ну так правильно, команія 8 чоловік на 10 днів, але кожен потратив всього 370 доларів за весь відпочинок. Це взагалі копійки...
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Та може й омлет бути не на висоті.
Будь-яку їжу можна зіпсувати або зробити дуже специфічною :)

для цього є адміністратор ресторану якій владнує такі сітуаціі
а не хамло офіянт
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Ну так правильно, команія 8 чоловік на 10 днів, але кожен потратив всього 370 доларів за весь відпочинок. Це взагалі копійки...

для вас можє копійки а для них шаленні гроші
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

а з яких причин хотілося перервати там проживання?
Недотримання домовленостей, хамство, та вони просто морозяться і тікають від туристів, якщо виникають проблеми.
Або "не розуміє". 2 рази нарвалась, тепер слідкую щоб до цих прокацапських циган не потрапити.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Та може й омлет бути не на висоті.
Будь-яку їжу можна зіпсувати або зробити дуже специфічною :)

Ну може. Я  не такий поціновувач омлетів, щоб за них обзиватися і битися... :gigi:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Я багато подорожую. всякі були ситуаціі
і люстри падали в туалеті X(
все можно зрозуміти  але бити відпочіваючіх  :D 
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Ага. Я от чесно не можу зрозуміти як може бути не "таким" омлет?

  Це ж просто яйця, я ще розумію, якщо б дівки домахались, що якийсь не той смак якогось "діфлопе", але жарені яйця ?  :facepalm1:  :D
в ресторани в аеропорті Хітроу приходив такий собі англійєць інтелігентного вигляду. час від часу відвідував наш ресторан і ніколи не платив через багато умов до страви, які виконати було важко, + він приходив в busy hour, коли на кухні і флорі всі в милі.
я його бачила один раз і якраз омлет замовляв. мене попередили, що це за один. кажуть дивися, зараз візьме(там офіціант іспанець був) в ньогo замовлення і побіжить на кухню пояснювати шефу. точно побіг.
коротше омлет має бути софт, без найменшого рудого відтінку, дуже гарячий, але на холодній тарілці. а в нас тарілки були завжди гарячі, щоб страва не вистигла, поки до столу не дійде(в ресторації 90 столів, страви розносять рєбйaта делівері часто, бо в офіціантів часу обмаль).
потім він все з'їдав, кликав менеджера і розказува, що було не так з тим, що він замовив. і так як страва була не така, як він замовляв, а часу в нього обмаль, йому довелося це з'їсти, але платити він за це не буде.
і не було ніякого прийому на цього костюсаприкіна. відмовляти в обслуговуванні на грунті цієї причини не мали права, того що він міг з цим до суду піти. + він ніколи не сварився і був завжди люб'язний.

Останнє редагування: 16 січня 2022 12:56:53 від myshka naruzhka
   
Ага. Я от чесно не можу зрозуміти як може бути не "таким" омлет?
Причем тут омлет? Барышни тестировали своих боевых аленяк кавалеров: готов ли драться за королеву. Тест прошел успешно  :lol: Если бы блюдо заменили, финал был бы аналогичным

Останнє редагування: 16 січня 2022 13:03:27 від Lecturer
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Недотримання домовленостей, хамство, та вони просто морозяться і тікають від туристів, якщо виникають проблеми.
Або "не розуміє". 2 рази нарвалась, тепер слідкую щоб до цих прокацапських циган не потрапити.
да уж.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Недотримання домовленостей, хамство, та вони просто морозяться і тікають від туристів, якщо виникають проблеми.
Або "не розуміє". 2 рази нарвалась, тепер слідкую щоб до цих прокацапських циган не потрапити.

мені мадяри не повернули передплату за 4 доби. Це коли їх країна закрила кордони перший раз на початку пандеміі. А візи повернули передплату квитків через місяць.
Спілкувався декілька днів в ватсапі -- ніфіга
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Історія до речі закінчмлась тим, що вони нікуди не поїхали, залишились в готелі, але вже їм подобався "амлєт" :lol:
всякий їм смачно харкали всією кухнею і офіціанти які несли також  :weep:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

мені мадяри не повернули передплату за 4 доби. Це коли їх країна закрила кордони перший раз на початку пандеміі. А візи повернули передплату квитків через місяць.
Спілкувався декілька днів в ватсапі -- ніфіга
Мадярські готелі - найгірше, що може бути в Карпатах :)
А якщо тебе вгораздило другий раз до них приїхати (бо перший нічого не встигло трапитись) , вони вважають тоді що ти  раб, який стерпить все :)
Хоча їжа в них смачна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія