Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как козаченьки отдыхали в Быковеле :gigi:

Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

На доходах не отразится никак.

Цілком вірю. Бо замість цих принцес приїдуть інші, такі ж. Лише придеруться, ймовірно, до подушок!  :pooh_lol:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Быдло сервис нарвался на киевский пригламуреных краль , которые судя по всему сами как 5 минут из села  :gigi:

виглядає скоріше на умовно жмеринських
київські дівчата не одягаються як в 90х
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

похір. дє хоть в зімбабвє кліент правий
совочок клієнт завжди був останній. а в Карпатах совочок ще той залишився
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

=================
Та отож. ;)

ПиСи Так не тільки в Америці.
І персонал, який зчиняє бійку- це однозначно- :-G
Які б мудаки не були клієнти. Для розбірок є охорона і поліція.
У кожного- свої обовязки.


Цины австрийски,сервис украинський.Чекаемо на вас
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

для людини з заходу особливо США, дивитись на оту печерну возню взагалі дико. то як якийсь поліомієліт до льодовикового періоду з пітєкантропами та динозаврами. щоб охорона п***а гостей готелю що заплатили гроші та посварилися на сніданок  8-:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

для людини з заходу особливо США, дивитись на оту печерну возню взагалі дико. то як якийсь поліомієліт до льодовикового періоду з пітєкантропами та динозаврами. щоб охорона п***а гостей готелю що заплатили гроші та посварилися на сніданок  8-:
Цеевропейци, молодые, багатые, успешные [ua]
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

охорона п***а гостей готелю що заплатили гроші та посварилися на сніданок

Зате на 2х яйцях зекономили!  :pooh_lol:

... а бидла ще понаїде, куди дінуться!  :laugh:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:
lab

ці шмари думали що їм сраки лизати будуть і получили що заслужили. з таким перенаселенням в буковелі персонал може собі позволити пиз...ти тупих кацапоїдних шмар і рагулів))
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Хай судяться........ В штатах би кілька сот тисяч доларів відсудили б у готеля...... як в Україні не знаю.....
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Перед тим як дивитись відео, я зразу дружині сказав що клієнтки— кацапки :lol:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

ці шмари думали що їм сраки лизати будуть і получили що заслужили. з таким перенаселенням в буковелі персонал може собі позволити пиз...ти тупих кацапоїдних шмар і рагулів))

Може з точки зору глобальної політики воно і так..... Але кожен бізнес має піклуватись щоб такі ситуації не траплялись на його території.......
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

який трешак - потерті норкавиє шуби, "кобилячі варґи", нарощені коси, кацапський суржик, замовили і зїли, але хотять щоб це було нахаляву :facepalm1:
нормальні люди, коли корм не подобається не їдять його, а просять замінити.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

для людини з заходу особливо США, дивитись на оту печерну возню взагалі дико. то як якийсь поліомієліт :weep:  до льодовикового періоду з пітєкантропами та динозаврами. щоб охорона п***а гостей готелю що заплатили гроші та посварилися на сніданок  8-:
звичайно дико, бо там купу корму викидають в кінці дня тупo в сміття.
але трешу там теж вистачає. і такі, що приходять нахаляву пожерти, а потім сказати, що було не так і не заплатити. всі психують плюються, але терпллять. правда вони хитрі, бо можливо якби часто в одну і ту ж ресторацйєю так ходили, то щось би робили з цим. а так в них напевне план-маршрут є по всім закладам ерії, тошо з інтервалами приходять.
а до нарваних звичайно стаф битися не ліз, але викликали поліцію.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Може з точки зору глобальної політики воно і так..... Але кожен бізнес має піклуватись щоб такі ситуації не траплялись на його території.......

тому їх і випуздували, шоб не траплялись, то бидло потім захоче ше 1 обід і вечерю
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

совочок клієнт завжди був останній. а в Карпатах совочок ще той залишився
так, з клієнтом дехто до цієї пори з'ясовує стосунки "на рівних". в цивілізованих країнах простіше роблять - посміхнуться, вибачаться, скасують оплату цієї страви і принесуть заміну, але плюнуть в миску(якщо клієнт нахальний і rude, а не дійсно шіт трапився). бо на генному рівні в сапієнсів в масі ще не закріпився рефлекс підставляти другу щоку, чи покірно давати себе ображати.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:
Ser

заради справедливості - треба було подивитися все відео а не уривки з телефонів биловатих сучок :lol:
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Впевнений, що причиною конфлікту була образа персоналу готелю.
Образа особистості, приниження гідності. Цілком можливо на національному ґрунті.
Звісно, реагувати треба було за межами готелю.
   
на генному рівні в сапієнсів в масі ще не закріпився рефлекс підставляти другу щоку, чи покірно давати себе ображати.
О не стоит переживать на этот счет! Дефицит энергоносителей неизбежно приведет к деградации общественного строя и отката от капитализма к феодализму, если не дальше. В этом случае подставлять щеки придется по факту рождения.  Думаю, в пределах 50 лет уже наступит то благоденствие, о котором тут пишут колбасники.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

О не стоит переживать на этот счет! Дефицит энергоносителей неизбежно приведет к деградации общественного строя и отката от капитализма к феодализму, если не дальше. В этом случае подставлять щеки придется по факту рождения.  Думаю, в пределах 50 лет уже наступит то благоденствие, о котором тут пишут колбасники.
який дефіціт :S  навіть якщо буде дефіціт чогось, то народ покірніше не стане, принаймні умовні християни. того шо раніше манюпас в доборовільній покорі можна було тримати чи релігією, чи потужною ідеологією. зараз в цих напрямках - пшик.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

я в шоці, Вуд -- найадекватнійший дописувач в гілці  ;o
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

на цій хвилі найкраще рішення для закладу перейменування -- "От заката до рассвета" і всіх робітників закладу -- в костюми вампірів
   
уже прославили
отзыв на букинге отель Gold Palace
:weep:
народная прімєта: чєм помпєзнєє названіе - тєм зашкварнєє дира.
Х/з Може и дыра , но есть одно но!
Вот сколько бы я не ездил за границей именно наши люди из Украины становятся такими няшками за бугром, и если у них что то даже не то происходит , то 99% наших людей визде ведут себя достойно и большинство решают вопрос в нормальном правовом поле, без хамства и всякой ерунды.
Только пересекается граница , все! С нашими людьми происходят какие то метаморфозы в отношении к людям, к окружающей среде, к самому себе даже.
Я не понимаю этого, и почему это происходит.
Я просто уверен, что киевлянки( компания) вели себя вызывающи, но разумеется и работников отеля не защищаю, но уверен, что эта же компания в отеле например эмиратах или в Западной Германии не вели бы себя так пошло .
Самое интересное, что это похоже на кацапов вести себя вызывающе куёво на отдыхе, но не для украинцев. Но почему-то именно украинцы у себя в стране позволяют заниматься куйней.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Х/з Може и дыра , но есть одно но!
Вот сколько бы я не ездил за границей именно наши люди из Украины становятся такими няшками за бугром, и если у них что то даже не то происходит , то 99% наших людей визде ведут себя достойно и большинство решают вопрос в нормальном правовом поле, без хамства и всякой ерунды.
Только пересекается граница , все! С нашими людьми происходят какие то метаморфозы в отношении к людям, к окружающей среде, к самому себе даже.
Я не понимаю этого, и почему это происходит.
Я просто уверен, что киевлянки( компания) вели себя вызывающи, но разумеется и работников отеля не защищаю, но уверен, что эта же компания в отеле например эмиратах или в Западной Германии не вели бы себя так пошло .
Самое интересное, что это похоже на кацапов вести себя вызывающе куёво на отдыхе, но не для украинцев. Но почему-то именно украинцы у себя в стране позволяют заниматься куйней.

да пох как вели себя посетители отеля, пох откуда они, пох как они выглядят. Как можно пистить и вообще начинать драку в своем же отеле с посетителями?  :facepalm1:
рагули у рагулей  :weep:
   
Впевнений, що причиною конфлікту була образа персоналу готелю.
Образа особистості, приниження гідності. Цілком можливо на національному ґрунті.
Звісно, реагувати треба було за межами готелю.
Здается мне ,что да...
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Офіціантка не має так відповідати. Може їй і лайно подобається, але це не означає, що всі це зможуть їсти. Робота офіціанта не сперечатися із клієнтом, особливо якщо клієнт проблемний. На крайній випадок покликала б адміністратора і нехай із ним розбираються.

Це - версія дівок, що офіціантка саме так їм відповіла.
Я б не довіряв
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

да пох как вели себя посетители отеля, пох откуда они, пох как они выглядят. Как можно пистить и вообще начинать драку в своем же отеле с посетителями?  :facepalm1:
рагули у рагулей  :weep:
коли на фупі була тема про якусь штурханину кацапів в турецькому готелі з персоналом, то всі фупчики були на стороні турків: "молодці, що цим бидляцким кацапам ввалили".
   
для людини з заходу особливо США, дивитись на оту печерну возню взагалі дико. то як якийсь поліомієліт до льодовикового періоду з пітєкантропами та динозаврами. щоб охорона п***а гостей готелю що заплатили гроші та посварилися на сніданок  8-:
:ok:
   
да пох как вели себя посетители отеля, пох откуда они, пох как они выглядят. Как можно пистить и вообще начинать драку в своем же отеле с посетителями?  :facepalm1:
рагули у рагулей  :weep:
Мы не знаем как вели себя посетители...
Они явно вели сеБя вызывающи ...повторяю Я не защищаю работников...но хамить посетителям нельзя тоже..и вопрос ещё кто тут больший рагуль.
Вызвали бы полицию, всевозможные службы ещё до скандала, а не после того как хамили и вели себя вызывающе!не?
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:
LVV

Сосна корабельна - три штуки
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Сцуко, подібні "шубки" з хутра давно не в моді, хтось цим курвам то розповідав хоч раз?
То ти ще  й по шубах  у ескортниць експерт?
 :weep:
Мда, сцуко, це звичайні "понаєхі" у Київ.
Карінной?яке коліно.
Як правило  так  ведуть ідентифікацію оточуючих понаєхі  кацапи.
Игра была равна - играли два говна. Одно быдло нашло другое
Ця гілка продовження.
 :weep:
   
коли на фупі була тема про якусь штурханину кацапів в турецькому готелі з персоналом, то всі фупчики були на стороні турків: "молодці, що цим бидляцким кацапам ввалили".
не всі, і не вскрізь....до того ж це - відпочинок ворожих адептів, є різниця? :snoozer_0:
   
зараз в цих напрямках - пшик.
:lol:
Ага пока в магазины пускают, на работу, ...
Кстати, посты колбасников полностью подтверждают мою гипотезу. Для них самом мысль о том, что барину можно перечить, уже недопустима. Каким на Ваш взгляд будет следующий шаг?

Останнє редагування: 16 січня 2022 11:21:53 від Lecturer
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

не всі, і не вскрізь....до того ж це - відпочинок ворожих адептів, є різниця? :snoozer_0:
так, це дві великі різниці, наші vs їхні.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Х/з Може и дыра , но есть одно но!
Вот сколько бы я не ездил за границей именно наши люди из Украины становятся такими няшками за бугром, и если у них что то даже не то происходит , то 99% наших людей визде ведут себя достойно и большинство решают вопрос в нормальном правовом поле, без хамства и всякой ерунды.
Только пересекается граница , все! С нашими людьми происходят какие то метаморфозы в отношении к людям, к окружающей среде, к самому себе даже.
Я не понимаю этого, и почему это происходит.
Я просто уверен, что киевлянки( компания) вели себя вызывающи, но разумеется и работников отеля не защищаю, но уверен, что эта же компания в отеле например эмиратах или в Западной Германии не вели бы себя так пошло .
Самое интересное, что это похоже на кацапов вести себя вызывающе куёво на отдыхе, но не для украинцев. Но почему-то именно украинцы у себя в стране позволяют заниматься куйней.

Та я і в Україні биковельства на бачила в отелях....Може, просто отелі нормальні попадалися :)
   
И все же тема наших людей и их поведение за границей и в середине страны нераскрыта.

Повторяю, я не понимаю почему наши люди за бугром ведут себя паеньками в основном, а в стране своей шо бы.дло и процент повышается в разы после пересикания границы державы?

Останнє редагування: 16 січня 2022 11:21:58 від кноп
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

:lol:
Ага пока в магазины пускают, на работу ...
сучасне рабство добровільне і радісне  :D
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

коли на фупі була тема про якусь штурханину кацапів в турецькому готелі з персоналом, то всі фупчики були на стороні турків: "молодці, що цим бидляцким кацапам ввалили".

і тут так само -- більшість на стороні робітників готелю  :laugh:

PS воно і не дивно -- і ми, і турки, і кацапи приблизно на одному рівні цивілізаційному. Я не можу собі уявити таке в старій Європі, або штатах.
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

Мы не знаем как вели себя посетители...
Они явно вели сеБя вызывающи ...повторяю Я не защищаю работников...но хамить посетителям нельзя тоже..и вопрос ещё кто тут больший рагуль.
Вызвали бы полицию, всевозможные службы ещё до скандала, а не после того как хамили и вели себя вызывающе!не?

так я и написал -- обе стороны рагульские. Но есть нюанс  :D
   
Re: Как козаченьки отдыхали в Быковеле  :gigi:

і тут так само -- більшість на стороні робітників готелю  :laugh:

PS воно і не дивно -- і ми, і турки, і кацапи приблизно на одному рівні цивілізаційному. Я не можу собі уявити таке в старій Європі, або штатах.
повір, хотіли би, але бояться поганих рекомендацій і крайм рекордів. обмежуються матюками на кухні і втихушку плюванням в тарілки.
   
Та я і в Україні биковельства на бачила в отелях....Може, просто отелі нормальні попадалися :)
Не, ну 80 штук на 8 человек , я так понял по 10 штук  на брата . Ну х/з это дорого или не дорого , я так понял они там приехали на выходные типа! Не?
Просто не понятно уровень отеля .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія