Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Казахстане майдан? :-o

Re: В Казахстане майдан? :-o


Територія становить 2 727 300 квадратних кілометрів — це більше, ніж Західна Європа.
https://twitter.com/view/status/1478887090624643072

Там степ, непопартизаниш. Все буде вирішуватись в містах. Єдиний ефект від великих відстаней - важко швидко перекидати сили.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

https://twitter.com/view/status/1478866681736974338

 :facepalm1:

Этот источник такой источник раз не знает, что 45 полк ВДВ давно преобразован в бригаду
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Піди головою до стіни постукай, може там ще щось залишилось від мозочка, чи вже тільки шмурдяк все заповнив? :fuck:

Ні.
Сьогодні замовив, а завтра в 12:00 одержу бустер Файзером
Бо вже 3 рідних людини захворіли на Омікрон

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ти помиляєшся
Бо я 100% за президента України Зеленського
Звичайно, йому ще треба сковирнути не так Порошенко, як Колимагу
ты шутишь? Это раб должен своего господина сковырнуть!? Ню-ню.
Итакида, темо про Казахстан, а не про события в Украине.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

:facepalm1:

Этот источник такой источник раз не знает, что 45 полк ВДВ давно преобразован в бригаду
дятел, ты хоть вкурсе чем полк отличается от бригады?
так вот, практически разницы нет.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

На полоси аєродромов  виставить вантажівки впорек полоси, хай кацапи дєсантіруются B-)
та достаточно мусора накидать и хрен какой самолет сядет, или взлетит.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Хуйло очкане посилати ВДВ на Іл-76, бо кацапи на табло різні з казахами :gigi:
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

та достаточно мусора накидать и хрен какой самолет сядет, или взлетит.
Мы весной 2014 года в период обострения (было несколько раз когда вероятность вторжение равнялась практически единицы)  так блокировали (грузовики на впп)полосы в критических аэропортах (Днепр Харьков Запорожье Одесса) плюс в Кайдаках были спецы Кировоградские. Военные аэродромы работали по своей программе. Но есть момент это делала власть у неё был ресурс. С тем же Луганском и Донецком были проблемы
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Розрахунок Токаєва / Назарбаєва справдився: без лідерів та плану все перетворилось на коліївщину. Міг би і власними силами впоратись, але схоже дуже злякався.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Це вже кацапи?

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

На площади перед мэрией в Алма-Ате началась интенсивная перестрелка между военными и вооруженными людьми, сообщает ТАСС.

«На площадь прибыли войска, начали операцию по «зачистке» зачинщиков беспорядков. Идет интенсивная стрельба», — сообщил издание.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Все зависит от того,  успели  добраться до оружеек.  Кое где успели,  если верить  вчерашним видосам.

про  "усмирение".
   Зачистить   с наскока город миллионник, если там оказывают  вооруженное сопротивление  без  жертв невыйдет.  Как и самих  усмирителей,  так и мирняка,   селяви.  При гибели  мирных радикализация неизбежна.  И даже  если у обороняющихся нечем будет жечь технику   усмирители  настреляют в ответ  гражданских.   Всех списать  на тереристов и игиловцев не выйдет,   азеры, турки  китайцы   не поведуться.  Как только  возобновиться сеть, ролики польються рекой.


Также сами  казахи знают, что пощады не будет, в случае здачи  всех найдут, запытают и  поубивают, мотивация 


Если  оружия в массе нет -  будет жестокое подавление,  с  появлением на выходе нового  "русофобского"  народа.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Оружия мало
я говорил что без оружия все быстро закончится
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Все зависит от того,  успели  добраться до оружеек.  Кое где успели,  если верить  вчерашним видосам.

про  "усмирение".
   Зачистить   с наскока город миллионник, если там оказывают  вооруженное сопротивление  без  жертв невыйдет.  Как и самих  усмирителей,  так и мирняка,   селяви.  При гибели  мирных радикализация неизбежна.  И даже  если у обороняющихся нечем будет жечь технику   усмирители  настреляют в ответ  гражданских.   Всех списать  на тереристов и игиловцев не выйдет,   азеры, турки  китайцы   не поведуться.  Как только  возобновиться сеть, ролики польються рекой.


Также сами  казахи знают, что пощады не будет, в случае здачи  всех найдут, запытают и  поубивают, мотивация 


Если  оружия в массе нет -  будет жестокое подавление,  с  появлением на выходе нового  "русофобского"  народа.
Если будет массовое восстание то никакие десантники не помогут. Зимой 1990 года был переброшен десант к айзерам, 6 дивизия вта работала не вынимая. Все до песды
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Чорновіл: Те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці
недостовірне джерело/news-politics/59573-chornovil-te-szo-vidbulosya-v-kazahstani-ce-scenarii-dl.html

"Насправді не питайтеся, по кому дзвонить дзвін у Казахстані. Він дзвонить по Зеленському. Це ми зараз говоримо: от нам би, от так, як в Казахстані, у нас би було таке, але ми розкачувалися місяцями… Ми вісім років назад розкачувалися місяцями. А до того десять років перед тим у нас взагалі була весела революція, це була “помаранчева” революція, все було красиво, все було прекрасно і мирно", - сказав Тарас Чорновіл

За його словами через дії влади, в України може початись така ж революція, як в Казахстані.


Революція, яка може відбутися в Україні найближчими місяцями чи найближчим роком-півтора, якщо буде влада поводитися точно так, як вона зараз поводиться…



Він зауважив, що якщо почнеться революція в Україні, то єдиним рятунком Зеленського буде Порошенко.


Ми бачили кадри з Казахстану. Ми бачили Київ через два місяці. Точно так буде відбуватися в Києві, якщо влада піде на якісь кроки, які викличуть детонацію. Це можуть бути різні речі. Просто на відміну від Казахстану, у нас ніколи революції не починалися з соціальних проблем. Вони починалися з політичної провокації. Це може бути арешт Порошенка, це може бути якась абсолютно дика заява Зеленського, яка викличе збурення. Детонація буде політична. А далі до неї підтягнеться маса вже розчарованих і невдоволених. І ми побачимо те саме. І тоді Зеленському треба буде молитися на Порошенка, щоб той зупинив, щоб його просто не лінчували.


На його думку, сценарій Казахстану це сценарій Києва через декілька місяців.


Тому що насправді ми бачили кадри, які дуже реальні для нас. Знаєте, це як доміно. Ви штовхнули одну кісточку доміно і вона пішла ловити наступні кісточки. Я не знаю, чи через наступні кісточки, які мають впасти, буде така кісточка, яка називається “Кремль-хуйло”, але я точно знаю, що набагато ближче, можливо, перша кісточка після казахської – це є українська кісточка. І влада зараз, мені здається, злякалася. Я бачу окремі telegram-канали. Той самий “Печерські пагорби” про це пише: що вони оцінили цю загрозу для себе, і вона для них є. Тому що те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці.

Тарас Чорновіл
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ненавижу Тарасика но тут он прав сто процентов
Смотрите зебиьные пи-арасы это то что будет в Украине из за вас гандонов
Зе наверняка пойдет на договоренности с хуйлом
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Оружия мало
я говорил что без оружия все быстро закончится
Тогда печально.
Я  надеялся, что пока менты и армейцы были в ступоре и сдавались -  они в первую очередь потрошили  оружейки.

Можно конечно  потрошить супемаркеты и бытовую технику, но без автомата  ты ей не хозяин)
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Чорновіл: Те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці
недостовірне джерело/news-politics/59573-chornovil-te-szo-vidbulosya-v-kazahstani-ce-scenarii-dl.html

"Насправді не питайтеся, по кому дзвонить дзвін у Казахстані. Він дзвонить по Зеленському. Це ми зараз говоримо: от нам би, от так, як в Казахстані, у нас би було таке, але ми розкачувалися місяцями… Ми вісім років назад розкачувалися місяцями. А до того десять років перед тим у нас взагалі була весела революція, це була “помаранчева” революція, все було красиво, все було прекрасно і мирно", - сказав Тарас Чорновіл

За його словами через дії влади, в України може початись така ж революція, як в Казахстані.


Революція, яка може відбутися в Україні найближчими місяцями чи найближчим роком-півтора, якщо буде влада поводитися точно так, як вона зараз поводиться…



Він зауважив, що якщо почнеться революція в Україні, то єдиним рятунком Зеленського буде Порошенко.


Ми бачили кадри з Казахстану. Ми бачили Київ через два місяці. Точно так буде відбуватися в Києві, якщо влада піде на якісь кроки, які викличуть детонацію. Це можуть бути різні речі. Просто на відміну від Казахстану, у нас ніколи революції не починалися з соціальних проблем. Вони починалися з політичної провокації. Це може бути арешт Порошенка, це може бути якась абсолютно дика заява Зеленського, яка викличе збурення. Детонація буде політична. А далі до неї підтягнеться маса вже розчарованих і невдоволених. І ми побачимо те саме. І тоді Зеленському треба буде молитися на Порошенка, щоб той зупинив, щоб його просто не лінчували.


На його думку, сценарій Казахстану це сценарій Києва через декілька місяців.


Тому що насправді ми бачили кадри, які дуже реальні для нас. Знаєте, це як доміно. Ви штовхнули одну кісточку доміно і вона пішла ловити наступні кісточки. Я не знаю, чи через наступні кісточки, які мають впасти, буде така кісточка, яка називається “Кремль-хуйло”, але я точно знаю, що набагато ближче, можливо, перша кісточка після казахської – це є українська кісточка. І влада зараз, мені здається, злякалася. Я бачу окремі telegram-канали. Той самий “Печерські пагорби” про це пише: що вони оцінили цю загрозу для себе, і вона для них є. Тому що те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці.

Тарас Чорновіл

Ви поважаєте це ЧМО?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Если будет массовое восстание то никакие десантники не помогут. Зимой 1990 года был переброшен десант к айзерам, 6 дивизия вта работала не вынимая. Все до песды

Вот щаз как раз  и решаеться  - будет ли массоаое восстание.
Куйло  пытаеться купировать ситуацию.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ви поважаєте це ЧМО?
Чмо не чмо а это сценарий Украины в течении нескольких месяцев
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Чорновіл: Те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці
недостовірне джерело/news-politics/59573-chornovil-te-szo-vidbulosya-v-kazahstani-ce-scenarii-dl.html

"Насправді не питайтеся, по кому дзвонить дзвін у Казахстані. Він дзвонить по Зеленському. Це ми зараз говоримо: от нам би, от так, як в Казахстані, у нас би було таке, але ми розкачувалися місяцями… Ми вісім років назад розкачувалися місяцями. А до того десять років перед тим у нас взагалі була весела революція, це була “помаранчева” революція, все було красиво, все було прекрасно і мирно", - сказав Тарас Чорновіл

За його словами через дії влади, в України може початись така ж революція, як в Казахстані.


Революція, яка може відбутися в Україні найближчими місяцями чи найближчим роком-півтора, якщо буде влада поводитися точно так, як вона зараз поводиться…



Він зауважив, що якщо почнеться революція в Україні, то єдиним рятунком Зеленського буде Порошенко.


Ми бачили кадри з Казахстану. Ми бачили Київ через два місяці. Точно так буде відбуватися в Києві, якщо влада піде на якісь кроки, які викличуть детонацію. Це можуть бути різні речі. Просто на відміну від Казахстану, у нас ніколи революції не починалися з соціальних проблем. Вони починалися з політичної провокації. Це може бути арешт Порошенка, це може бути якась абсолютно дика заява Зеленського, яка викличе збурення. Детонація буде політична. А далі до неї підтягнеться маса вже розчарованих і невдоволених. І ми побачимо те саме. І тоді Зеленському треба буде молитися на Порошенка, щоб той зупинив, щоб його просто не лінчували.


На його думку, сценарій Казахстану це сценарій Києва через декілька місяців.


Тому що насправді ми бачили кадри, які дуже реальні для нас. Знаєте, це як доміно. Ви штовхнули одну кісточку доміно і вона пішла ловити наступні кісточки. Я не знаю, чи через наступні кісточки, які мають впасти, буде така кісточка, яка називається “Кремль-хуйло”, але я точно знаю, що набагато ближче, можливо, перша кісточка після казахської – це є українська кісточка. І влада зараз, мені здається, злякалася. Я бачу окремі telegram-канали. Той самий “Печерські пагорби” про це пише: що вони оцінили цю загрозу для себе, і вона для них є. Тому що те, що відбулося в Казахстані – це сценарій для Києва буквально на найближчі місяці.

Тарас Чорновіл


Да не хера. Только на очередных выборах. Выбрали - думайте.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ой бля тарасик, шо він про яника такого не п***а 8 років в зад.?

І накуя тут мнєніє тарасика в цій гілці?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так це у них Євромайдан чи Революція Гідності?

Вже десятки вбитих.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Нарешті, онолітєги-ікспєрди змогли і з Казахстану витягти майбутню зраду.
2,5 роки а він все не зраджує, а окупації все нема.
Змучились вже чекати.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ой бля тарасик, шо він про яника такого не п***а 8 років в зад.?

І накуя тут мнєніє тарасика в цій гілці?
Кто из вас тут уверен что Зе не пойдет на уступки хуйлу
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Чмо не чмо а это сценарий Украины в течении нескольких месяцев

 :lol:

Москалі та порохня прям мріє про такий сценарій для України.

А що варіант сучому потроху повернутись до влади на чолі вторгнення хуйловського війська вже відмінили ?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так це у них Євромайдан чи Революція Гідності?

Вже десятки вбитих.

Шо тобі до азітів?
Це не негри, не араби,   не переймайся.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так це у них Євромайдан чи Революція Гідності?

Вже десятки вбитих.

антитеррористическа я операция
   
Re: В Казахстане майдан? :-o


Сейчас самое время помогать оружием через Каспий.
Украина, Турция, Азербайджан.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

:lol:

Москалі та порохня прям мріє про такий сценарій для України.

А що варіант сучому потроху повернутись до влади на чолі вторгнення хуйловського війська вже відмінили ?
Ты венгерский цыган про себя лучше расскажи
вся прихильники певної політсили мразота в этой ветке себя уже показала
вас гнид надо вешать еще до того как коцабы прийдут
 
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

:lol:

Москалі та порохня прям мріє про такий сценарій для України.

А що варіант сучому потроху повернутись до влади на чолі вторгнення хуйловського війська вже відмінили ?

Ошибаешься, Димон.  Выбрали клоуна - теперь не нойте, терпите.  2 срока, для доходчивости.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Кто из вас тут уверен что Зе не пойдет на уступки хуйлу

Ага Зе має уступити хуйлу і повернути зручного хуйлу сучого потроха до влади ?  Чи про які уступки говорите ?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

О, зелена йобань як завжди среться Майдану, вимагає чавити майдан російськими танками та називає майдан зовнішнім вторгненням, зелені суто токаввці.

Цікаво, зелений через скільки годин всреться від Майдану та піде благати Хуйла по допомогу?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Кто из вас тут уверен что Зе не пойдет на уступки хуйлу

Я уверен
АБСОЛЮТНО

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

антитеррористическая операция

Хто терорiсти ,  интервенти в касках?

Стреляють по народним казахскім ополченцам?

А де вой, що клята Гамеріка везе лезет и убивает?

Повой тут, момент подходящий якраз)
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Да не хера. Только на очередных выборах. Выбрали - думайте.
Міняти владу тільки легітимним шляхом - через чергові вибори. Якою б не спокусливою була ідея вигнати "хлопчиків Бєні" за межі Києва, але мусимо набратися терпіння, бо анархія лише на руку ворогу. Не забувайте - на кону цієї гри наша державність.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

дятел, ты хоть вкурсе чем полк отличается от бригады?
так вот, практически разницы нет.

Я  бы сказал бОльше. Пехотный полк по численности превосходит ВДВэшную бригаду
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Ошибаешься, Димон.  Выбрали клоуна - теперь не нойте, терпите.  2 срока, для доходчивости.

Мене все влаштовує в Зе. Що там має дойти не розумію. І не розумію що такого робить Зе щоб за місяць був казахосценарій.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o
fam

Ненавижу Тарасика но тут он прав сто процентов
Смотрите зебиьные пи-арасы это то что будет в Украине из за вас гандонов
Зе наверняка пойдет на договоренности с хуйлом

может и пойдет. хз.

но пэдрилла в "договоренностях" был еще до того,как залез на броневичок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія