Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

девушки о воинской повинности до 60 лет

Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Вас с Флєхандром на цій темі пучить не по дитячому. Ви ж в іншій гілці стрибали, поки вона не опинилася на другій сторінці, тепер тут гарцюєте. Навіщо?

Про Флександра я взагалі мовчу. Людина, яка сама підтвердила, що відкосячила від армії, бо, бач, там вісімнадцятирічних беруть - яка право вона взагалі може тут щось вякати та захищати таких же, як він, уклоністів?

тоесть к тс у вас вопроса нет, нахрена открыл новую ветку, когда есть где то другая ( про которую вы пишите). это типа гут.   
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

почему дурацкого? поясните. возможно вы хорошо разбираетесь в моб готовности страны и для меня ваши пояснения были бы полезными.

Тому що цей наказ виглядає трохи дебільним, якщо брати до уваги, що наш Верховний головнокомандуючий і сам не так давно відпетляв від армії.

І взагалі, не гоже тут чоловікам розказувати, як кльово буде, коли на військовий облік припхається дєвушка похилого віку у той час, коли той же Флександр пишається тим, що відкосячив від армії. Як і Зеленський та практично всі чоловіки з його оточення.

Хоча, може, Зеленський таки взяв за взірець досвід хуйла, коли той хизувався, що його навчена армія буде стояти за спинами жінок та дітей?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

тоесть к тс у вас вопроса нет, нахрена открыл новую ветку, когда есть где то другая ( про которую вы пишите). это типа гут. 

 :lol:

та не робить вигляд, що Ви ніц не знаєте про ту іншу гілку. Ви там ледь зі штанів не вистрибнули, як каже наш кловун, так захищали ноу-хау бубочки.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Взагалі це мені нагадує гілку "о врєдє абортів", коли жінки там майже не дописують, зате чоловіки чубляться двадцять сторінок підряд, і палко розповідають жінкам, як тим треба жити.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

шуша, вот смотрите. ветка скажем так немного специализированная. ну наверно нужно какое то понимание про военную службу что ли, про какую то моб готовность, про службу женщин в армии.

я имею немного понимания в данном вопросе и захожу в эту ветку.  Это логично??? у меня есть женщина любимая, которую эта ветка также касается.

что по вашему я не так сделал? аргументируйте.  чем я хуже вас к примеру в этой ветке. вы вероятно служили в армии, имеете представление про моб готовность или условно организовывали службу женщин ( в мирное время)?? я правильно понял?

естественно без обид. я не рассказываю вам как поступать и что делать. вы почему то решили что можете мне подсказать в какую ветку заходить а в какую нет
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Взагалі це мені нагадує гілку "о врєдє абортів", коли жінки там майже не дописують, зате чоловіки чубляться двадцять сторінок підряд, і палко розповідають жінкам, як тим треба жити.

чуть не так.  тут сравнивать нужно с другим. Обсуждаются элементы вождения танка женщинами, и они сильно обижаются что какие то мужланы дают тут свои дурные советы.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

закон звучит так: 11. Жінки, які мають фах, споріднений з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров'я, віком та сімейним станом, беруться на військовий облік військовозобов'язаних.

если имеете фах : Обчислювальна техніка: техніки, майстри, механіки, оператори , обязаны были давно стать на учет.  Разберитесь, вдруг нарушаете закон? тогда вы ничем не лучше того уклониста и сами уклонист.

Мдя....судячи з усього у Вас якісь проблеми з розумінням друкованого тексту :)))
Повторюю: за фахом - я музикант. В дипломі так написано - музикант-виконавець, концермейстер, викладач.
Так в каком полку Ві служілі ?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

военнообязанный, стою на учете. супруга также.  для нас этот закон в принципе ничего не меняет, как и изменения в перечне специальностей.

Ну слав тє Господі....Граніца на замкє.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Тому що цей наказ виглядає трохи дебільним, якщо брати до уваги, що наш Верховний головнокомандуючий і сам не так давно відпетляв від армії.

Как отпетлял, так и припетлял. :)

Конституция Украина:
Цитувати
....
Стаття 106. Президент України:
....
є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України
....

:)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

список профессий был расширен министерством обороны  недавно. Но это в принципе логично.  мы же  не в 2008 году когда последний раз список утверждался живем.

вот именно, расширен
поєтому не понимаю ваших претензий Бяке
она за фахом(специальностью) музьікант
то, что она имеет отношение к копьютерам, дипломом не подтверждается
и справку с места работьі о занимаемой должности она не предоставит - она ФОП
 
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Как отпетлял, так и припетлял. :)

Конституция Украина:
:)

На нашу голову  :facepalm1:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Мдя....судячи з усього у Вас якісь проблеми з розумінням друкованого тексту :)))
Повторюю: за фахом - я музикант. В дипломі так написано - музикант-виконавець, концермейстер, викладач.
Так в каком полку Ві служілі ?

Бяка, призовут - будешь играть в полковом оркестре  :D
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Мдя....судячи з усього у Вас якісь проблеми з розумінням друкованого тексту :)))
Повторюю: за фахом - я музикант. В дипломі так написано - музикант-виконавець, концермейстер, викладач.
Так в каком полку Ві служілі ?

фах: 1. Вид заняття, трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і є основним засобом до існування; професія.
данное тракование  вполне подходит под то, что вы были обязаны уже давным давно стать на учет в военкомате исходя из своей трудовой деятельности или вида занятия на сегодняшний день. возможно ваше музыкальное образование тоже подойдет. организуете творческий коллектив.
писи. есть закон. чтобы не быть уклонистом вам бы уже  ВЧЕРА сходит в военкомать и выяснить как они там согласно закона  имени порошенко трактуют понятие фах.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Бяка, призовут - будешь играть в полковом оркестре  :D


Та без питань:) Грати я люблю, особливо на нервах  :pooh_lol:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Скажу й я те що я думаю.

Від рядових й сержантів після 50 років толку нема ніякого.
Взагалі ніякого.

Є від офіцерів, там ще сяк-так можна.

Найбільшою дурнею було у 2014 році піднімати вік військовозобов'язаних до 50, а потім - до 60 років.
Можна було прописати закон про добровольців, але того не схотіли робити колишні риги в парламенті і вони спецом, для прокорму воєнкомів, прийняли оцю дурню.

Навіть при сралінові людей не мобілізували після 50 (або після 54) років. Нікого.
В Ізраілі виключають рядовий склад з обліку після 40, офіцерів - після 46.
В Росії - рядових виключають після 45, офіцерів - після 55.

А оцей список про жінок - це взагалі за межею. Повторення російської дурні 2012 року , тоді вони хотіли жінок на строкову призивати.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

фах: 1. Вид заняття, трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і є основним засобом до існування; професія.
данное тракование  вполне подходит под то, что вы были обязаны уже давным давно стать на учет в военкомате исходя из своей трудовой деятельности или вида занятия на сегодняшний день. возможно ваше музыкальное образование тоже подойдет. организуете творческий коллектив.
писи. есть закон. чтобы не быть уклонистом вам бы уже  ВЧЕРА сходит в военкомать и выяснить как они там согласно закона  имени порошенко трактуют понятие фах.

 :lol:  спасибо, посмєялась  - ви достойний члєн Шапіто95
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

вот именно, расширен
поєтому не понимаю ваших претензий Бяке
она за фахом(специальностью) музьікант
то, что она имеет отношение к копьютерам, дипломом не подтверждается
и справку с места работьі о занимаемой должности она не предоставит - она ФОП

наверное есть какой то квед....  никакого отношения к музыцированию не имеющий. и вполне имеющий отношение к списку профессий еще в 2008 году  (если не путаю) обязывающий ее стать на учет в военкомате .может быть такое?
я не имею претензий к бяке, я рекомендую ей сходит в военкомат и разобраться с данным вопросом. чтобы не оказаться случайно уклонистом.  вот и все.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

:lol:  спасибо, посмєялась  - ви достойний члєн Шапіто95

вы уклонист Бяка. где то с вероятностью 50 на 50. вот такие вот дела. и можете смеяться сколько угодно.  понятно что вы в первый раз на днях и закон этот увидели и понятия не имели что он вас может касаться. но это в общем ваш вопрос. разбирайтесь сами
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

наверное есть какой то квед....  никакого отношения к музыцированию не имеющий. и вполне имеющий отношение к списку профессий еще в 2008 году  (если не путаю) обязывающий ее стать на учет в военкомате .может быть такое?
я не имею претензий к бяке, я рекомендую ей сходит в военкомат и разобраться с данным вопросом. чтобы не оказаться случайно уклонистом.  вот и все.

А как жі - обязательно. Как только шнурки поглажу - так і побєгу :))) С дипломом консерватории  :gigi:
Скажу  - олеган сказал, что надо записацца :) А до єтого - торчок издал указ :weep:
Где тут в музыканты армейские записывают ??  :laugh:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

і про время такое
наш посол в НАТО Наталия Галибаренко в своем интервью заявила

В Альянсі спочатку були дуже схвильовані.

Скажу по своїх контактах, що ризик нападу на Україну ще на початку цього місяця оцінювався як дуже високий, і дискусія була дуже гарячою.

Але далі ми організували відповідні візити: міністр закордонних справ відвідав Брюссель, відбулося міністерське засідання у Ризі, приїжджали фахівці за лінією спецслужб. Був серйозний обмін інформацією, якою володіють сторони.

Як наслідок, ми з НАТО дійшли консолідованої оцінки того, що відбувається.


А коли оцінки збігаються, стає можливим працювати над тим, як реагувати.

– Я уточню: тобто спершу була оцінка, що загроза дуже висока, а зараз вона не така?

Західні партнери зараз більше рахуються з нашою оцінкою про те, що Росія дуже сильно підвищує ставки на політичній арені.

– Тобто шантаж?

– Так, вона шантажує і Україну, і всіх разом. Певні проміжні цілі вже досягнуті: Росія добивалася прямого контакту з Байденом, і вона його отримала.

Тепер ситуація нагніталася для того, щоб "вкинути" їхню пропозицію про червоні лінії, про нові кордони і гарантії безпеки в Європі.(с)
https://www.eurointegration.com.ua/interview/2021/12/24/7131968/

замена ушедших на фронт музьікантов и прочих балетмейстеров мадамами до 60 достойньій ответ на тот шатнаж

   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

вы уклонист Бяка. где то с вероятностью 50 на 50. вот такие вот дела. и можете смеяться сколько угодно.  понятно что вы в первый раз на днях и закон этот увидели и понятия не имели что он вас может касаться. но это в общем ваш вопрос. разбирайтесь сами

Та не - то вы уклонист. И можете тут брехать что угодно про свой "учет" - кто ж вам поверит, свидетелю секты Зеєгови :)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

А как жі - обязательно. Как только шнурки поглажу - так і побєгу :))) С дипломом консерватории  :gigi:
Скажу  - олеган сказал, что надо записацца :) А до єтого - торчок издал указ :weep:
Где тут в музыканты армейские записывают ??  :laugh:

все это ваши вопросы, что хотите то и делаете.  кстати квед у вас по бизнесу тоже связан с музицированием?  если не секрет.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

фах: 1. Вид заняття, трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і є основним засобом до існування; професія.
данное тракование  вполне подходит под то, что вы были обязаны уже давным давно стать на учет в военкомате исходя из своей трудовой деятельности или вида занятия на сегодняшний день. возможно ваше музыкальное образование тоже подойдет. организуете творческий коллектив.
писи. есть закон. чтобы не быть уклонистом вам бы уже  ВЧЕРА сходит в военкомать и выяснить как они там согласно закона  имени порошенко трактуют понятие фах.
Там нужна справка с работы, что вы сейчас работаете по этой специальности. Можно ведь было уже изучить матчасть.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

все это ваши вопросы, что хотите то и делаете.  кстати квед у вас по бизнесу тоже связан с музицированием?  если не секрет.

Нет, не связан. А что, ФОП - єто специальность ?  :D  Или может в законе что-то про КВЕды написано ? :)
Кстати, так почему вы откосили от службы ?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Там нужна справка с работы, что вы сейчас работаете по этой специальности. Можно ведь было уже изучить матчасть.

А зачем - он, как типичный зелепень просто ляпает языком. Что вижу то и пою (с)  :D
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Та не - то вы уклонист. И можете тут брехать что угодно про свой "учет" - кто ж вам поверит, свидетелю секты Зеєгови :)

да мне все равно. есть норм люди и на фупе.  условно говоря попрошу алису ( считаю ее объективным человеком) скину ей в личку документ, и она ( если конечно захочет) скажет про учет ( да/нет). и это если мне это очень захочется кому то что то подтверждать и доказывать и если ей захочется проявить объективность ( тоже). такие вещи легко подтверждаются, тут нет никаких проблем, было бы желание.
Бяка и я не в коем случае не хочу вас обидеть, вы начали кидаться словами наподобии уклонист, но это слово может как бумеранг вернуться и к вам, я просто на примере это показал.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

наверное есть какой то квед....  никакого отношения к музыцированию не имеющий. и вполне имеющий отношение к списку профессий еще в 2008 году  (если не путаю) обязывающий ее стать на учет в военкомате .может быть такое?
я не имею претензий к бяке, я рекомендую ей сходит в военкомат и разобраться с данным вопросом. чтобы не оказаться случайно уклонистом.  вот и все.
ну, будет у нее квед - оптова та роздрібна торгівля, чим це допоможе военкомату?
там не прсять довідку від статуправління про види діяльності, там просят диплом та довідку з місця роботи про займану посаду
в мене два дипломи - інженер-єлектрик та облік, аудит
довідку з місця роботи можу тількі про облік, аудит принести
про автоматизовані системи управління я вже і не згадаю, шо воно таке
 

   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

вы уклонист Бяка. где то с вероятностью 50 на 50. вот такие вот дела. и можете смеяться сколько угодно.  понятно что вы в первый раз на днях и закон этот увидели и понятия не имели что он вас может касаться. но это в общем ваш вопрос. разбирайтесь сами

Ви не праві. За фахом Бяка - музикант. І в неї є спеціальна освіта, яка підтверджує це.

А в житті вона може займатися чим завгодно  - але в неї все рівно не буде диплома, який підтверджує її знання у іншій галузі.

Тоже не пересмикуйте та не рівняйте солодке з гарячим.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Там нужна справка с работы, что вы сейчас работаете по этой специальности. Можно ведь было уже изучить матчасть.

в украине много фопов, тоесть по вашей логике они вообще не могут ставать на учет в военкомат? так как не смогут предоставить справку с места работы. Думаю ( уверен) что данный вопрос урегулирован и от фопа просто попросят предоставить бумагу с ее основными видами деятельности ( кведами) и определят ее фах. вот и все.

видите другой вариант по фопам? напишите.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

да мне все равно. есть норм люди и на фупе.  условно говоря попрошу алису ( считаю ее объективным человеком) скину ей в личку документ, и она ( если конечно захочет) скажет про учет ( да/нет). и это если мне это очень захочется кому то что то подтверждать и доказывать и если ей захочется проявить объективность ( тоже). такие вещи легко подтверждаются, тут нет никаких проблем, было бы желание.
Бяка и я не в коем случае не хочу вас обидеть, вы начали кидаться словами наподобии уклонист, но это слово может как бумеранг вернуться и к вам, я просто на примере это показал.

блаблабла...Так где в законе про КВЕДы ?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Ви не праві. За фахом Бяка - музикант. І в неї є спеціальна освіта, яка підтверджує це.

А в житті вона може займатися чим завгодно  - але в неї все рівно не буде диплома, який підтверджує її знання у іншій галузі.

Тоже не пересмикуйте та не рівняйте солодке з гарячим.

я не говорю что я прав и не утверждаю что бяка уклонист.  я предполагаю что возможно ( исходя из закона и то, чем она сейчас занимается) она может быть военнообазанной.
самый простой способ проверить, это сходить, позвонить в военкомат, что она делать не будет. На этом в принципе обсуждение можно заканчивать.
   
Вы определитесь для начала - совок это империя зла или нет?

И этично или нет было уклоняться от службы в империи зла, где тебя вполне могли послать охранять концлагерь с условным стусом за колючкой
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

все, розходимось
в военкоматах  ще нічого не готово

Процес взяття на військовий облік жінок, визначений законом, проводитиметься територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки  поступово, відповідно до готовності нормативно-правової бази, з урахуванням особливостей перехідного періоду.

Впродовж 2021-2022 років на виконання частини одинадцятої статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) у Збройних силах України  буде приведено у відповідність нормативно-правові акти та розроблено організаційно-розпорядчі документи щодо особливостей роботи центрів комплектування та соціальної підтримки під час взяття на військовий облік жінок.

До кінця 2022 року у Генеральному штабі Збройних Сил України буде проведено аналіз змін кількості військовозобов’язаних-жінок, що перебувають на військовому обліку.(с)

https://www.mil.gov.ua/news/2021/12/23/vijskovij-oblik-vijskovozobovyazanih-zhinok-vidbuvatimetsya-planovo-postupovo-z-urahuvannyam-osoblivostej-perehidnogo-periodu/
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

блаблабла...Так где в законе про КВЕДы ?

 :) да не пугайся так Бяка, я тебя не сдам. кстати если хочешь, напишу в какой нибудь военкомат или как он там назвается ( или в моу), выясню для тебя этот вопрос. правда это ближе к февралю думаю, входим в турбулентность праздничную... вряд ли кто то ответит.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Вы определитесь для начала - совок это империя зла или нет?

И этично или нет было уклоняться от службы в империи зла, где тебя вполне могли послать охранять концлагерь с условным стусом за колючкой

Ви бажаєте сказати, що і Україна - то імперія зла і бубочка правильно і етично ховався під спідницею від армії в 2014 році?

...Приїхали. :facepalm:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

:) да не пугайся так Бяка, я тебя не сдам. кстати если хочешь, напишу в какой нибудь военкомат или как он там назвается ( или в моу), выясню для тебя этот вопрос. правда это ближе к февралю думаю, входим в турбулентность праздничную... вряд ли кто то ответит.

 :facepalm1:
Кроме проблем с пониманием печатного текста у тебя еще и видения...
Ну давай, попробуй сдать - а мы развлечемся. И да - пиши письма, обязательно пиши !  И это - сдать меня не забудь, тебе зачтется, уклонист  :laugh:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

все, розходимось
в военкоматах  ще нічого не готово

Процес взяття на військовий облік жінок, визначений законом, проводитиметься територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки  поступово, відповідно до готовності нормативно-правової бази, з урахуванням особливостей перехідного періоду.

Впродовж 2021-2022 років на виконання частини одинадцятої статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) у Збройних силах України  буде приведено у відповідність нормативно-правові акти та розроблено організаційно-розпорядчі документи щодо особливостей роботи центрів комплектування та соціальної підтримки під час взяття на військовий облік жінок.

До кінця 2022 року у Генеральному штабі Збройних Сил України буде проведено аналіз змін кількості військовозобов’язаних-жінок, що перебувають на військовому обліку.(с)

https://www.mil.gov.ua/news/2021/12/23/vijskovij-oblik-vijskovozobovyazanih-zhinok-vidbuvatimetsya-planovo-postupovo-z-urahuvannyam-osoblivostej-perehidnogo-periodu/

алиса, вы видимо не внимательно читали приказ моу. там вообще давалось полгода на приведение в готовность базы нормативной. прямо в приказе.так что  на самом деле нечего было и обсуждать сейчас. Но чуть прикольно.... женщины прекрасные существа, интерсная тема чтобы все их прекрасные качества проявились!  :)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

я не говорю что я прав и не утверждаю что бяка уклонист.  я предполагаю что возможно ( исходя из закона и то, чем она сейчас занимается) она может быть военнообазанной.
самый простой способ проверить, это сходить, позвонить в военкомат, что она делать не будет. На этом в принципе обсуждение можно заканчивать.

Вона може займатися чим завгодно, хоч равлики вирощувати, хоч космічні станції моделювати, але по спеціальності вона - музикант.

Крапка.

зараз Ви, Олєган, дуже вміло пересмикуєте поняття.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Решение как обычно через жопу и исполняться будет через жопу

А при чем здесь кто где служил?

Где служил яценюк, кличко, турчинов, авакян?

Кличко і Турчинов точно служили в армії. Щодо яценюка і Авакова не знаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія