Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если бы у вас была возможность уехать

Re: Если бы у вас была возможность уехать

Раньше... Не знаю как теперь, но раньше такая мотивация была у эмигрантов - ради детей! Да. Ради будущего деток. Ибо... Ну, я думаю, понятно ибо чего. Так вот... У меня даже такой мотивации нет. Дети уже ТАМ.
Честно сказать, иногда очень хочется свалить. Но не в Израиль. Там на четверть бывший наш народ. Это пугает. Зачем шило на мыло менять? Да еще арабы прибацаные. Но всё же проще остаться. Работа есть, пенсион скоро будет. В сумме больше штуцера этих самых... Условных единиц. Жилье есть. Проще остаться.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

В Киеве когда был утром на прогулке (лето 6 утра) на пустынной Щорса (или как она там нонче) навстречу шла дама с двумя собаченками... По привычке поздоровался и начал было разговор, но она быстро убегла испуганная...

Никогда не жалел шо уехал и никогда не пожалею...  :D

Як перше з другим пов’язане? Що за логіка навиворіт?
Та це ж дуже добре, що ви поїхали від нас, шкода, що не всі.   :(
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

You both, I think, speak pigin English.   :gigi:

Please stop it now!

Be polite and use ukrainian only.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

Please stop it now!

Be polite and use ukrainian only.

That's allright, boy. Don't worry, please.

Останнє редагування: 27 грудня 2021 15:49:40 від abg
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Місце куди поіхати вторине. Первинна - це робота та гроші яка вона приносить. Бо де би ти не був чи поіхав, з малими статками життя не покращиться. Для молодих я бажаю гарну освіту та багато амбіцій. Длч людей в працездатному віці - щастя, здоров’я та гарну роботу. Для тих хто на пенсії чи пенсія недалеко, субтропіки чи тропіки, бо я не розумію як люди можуть добровільно жити в холоді та сиро ті 9 місяців на рік.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Місце куди поіхати вторине. Первинна - це робота та гроші яка вона приносить. Бо де би ти не був чи поіхав, з малими статками життя не покращиться. Для молодих я бажаю гарну освіту та багато амбіцій. Длч людей в працездатному віці - щастя, здоров’я та гарну роботу. Для тих хто на пенсії чи пенсія недалеко, субтропіки чи тропіки, бо я не розумію як люди можуть добровільно жити в холоді та сиро ті 9 місяців на рік.

Работа и деньги - все же вторичны.

На первом месте должны стоять эмоции.

Если локация радует, то это хорошая локация.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Работа и деньги - все же вторичны.

На первом месте должны стоять эмоции.

Если локация радует, то это хорошая локация.

Якщо тебе перемістити в прибережні містечка Південоі Каліфорнії, де все як на картинці, кожна травинка підстрижена, люди сяють здоров’ям та успіхом, ідилія та і тільки, але без грошей та гарної роботи, я дам тобі максимум пів року поки ти чи будь хто інший на твому місці заспіває пісню про ужасную Америку, которая катітся к чертям, где все не так как должно біть.
   
Please stop it now!

Be polite and use ukrainian only.
As for politeness, it is difficult to argue here. But why do you prescribe to communicate only in Ukrainian? You don't use it yourself. :acute:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

As for politeness, it is difficult to argue here. But why do you prescribe to communicate only in Ukrainian? You don't use it yourself.

 :facepalm1:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
nik

You both, I think, speak pigin English.   :gigi:

it's Pidgin, лапоть  :laugh:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

То ви мислите реаліями своєї молодості.
Серед молоді зараз тренд мобільне життя, рік там, рік сям.
А в украйні квартирка своя де всі речі зберігаються.
Світ став віртуальним і мобільним.
Хто кодить, хто цицьки показує, хто маркетингом займається. Це про онлайн. Є такі шо туризмом в різних країнах займаються.
Все життя витратите на одне місце і заняття?
Креативна економіка величезна і має купу вакансій.

   
it's Pidgin, лапоть  :laugh:
It makes no difference to him. :acute:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

As for politeness, it is difficult to argue here. But why do you prescribe to communicate only in Ukrainian? You don't use it yourself. :acute:

I'm definetly the wrong case. But you may try to be better )
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

it's Pidgin, лапоть  :laugh:

Вот із lapot, нонейм ступід?   :laugh:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

It makes no difference to him. :acute:

ту ю ту.   (P)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

та ти й зараз, мабуть, маєш дуже східноєвропейський вигляд... що аж гамериканські тачки на дорогах тебе боязко обминають...    :gigi:

I know  :gigi:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

То ви мислите реаліями своєї молодості.
Серед молоді зараз тренд мобільне життя, рік там, рік сям.
А в украйні квартирка своя де всі речі зберігаються.
Світ став віртуальним і мобільним.
Хто кодить, хто цицьки показує, хто маркетингом займається. Це про онлайн. Є такі шо туризмом в різних країнах займаються.
Все життя витратите на одне місце і заняття?
Креативна економіка величезна і має купу вакансій.

Так это же очевидно. Там где платят мало или вообще ничего всегда много вакансий
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Соглашусь с мнением что возможность есть у [почти] всех.
Просто уезжают те у кого шило в заднице.
Благодаря этим людям цивилизация еще существует и даже развивается :)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

+100
Каліфорнію обрав усвідомленно, попробувавши декілька різних місць  для життя............ На форумі тому що тут народ цікавий........
вибрав свідомо
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

я вибрав своє місце проживання свідомо: тикнув пальцем в мапу і сказав: будемо жити тут! 25 років тому :)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

я вибрав своє місце проживання свідомо: тикнув пальцем в мапу і сказав: будемо жити тут! 25 років тому :)

купуй моторхом ледацюга :)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Куда бы вы уехали?Я под возможностью подразумеваю знание языка,профессию,желание и отсутсвие якорей (родители,друзья,долги,бизнесы итд)
Залишаюсь в Україні.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

ту ю туto you either (P)
Не позорься.
   
Якщо повернутися на 30 років і не мати ніяких зобов'язань-поїхав би не думаючи. Україна-це мука.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Якщо повернутися на 30 років і не мати ніяких зобов'язань-поїхав би не думаючи. Україна-це мука.
Студенту нужно было закончить фразу "Я приехал в Украину, чтобы..." Написал "страдать". Был, естественно, уличен в использовании Гугл транслейта.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

Не позорься.

А я й не казав що мій піджин чимось кращий за ваш.   :gigi:
І чому б йому бути кращим, якщо я носіів ленгвіджа в очі ніколи не бачив, не те, що говорити з ними?
Хоча писати піджином, писав навіть, в тирнет хворумі одному...  років 10 тому... і мене там не сильно копали... :dance3:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
abg

Якщо повернутися на 30 років і не мати ніяких зобов'язань-поїхав би не думаючи. Україна-це мука.

Проблема - в тому, що 30 років тому маладьожі можна було поїхати, але набагато складніше було це зробити ніж зараз маладьожі теперішній.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія