Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Харкові жінка викликала поліцію, бо після сексу від неї втік коханець

"Мене ніхто не ґвалтував. Це брехливий виклик. Фактично оральний секс був, але це було добровільно. Викликала поліцію через образу. Чоловік купив мені цигарки, каву і крем для обличчя, але втік. А я закохалась. Ну, як зазвичай", - каже на відео жінка.

https://tsn .ua/ukrayina/epichne-video-u-harkovi-zhinka-viklikala-policiyu-bo-pislya-seksu-vid-neyi-vtik-kohanec-1938616.html
   
8-:
тобто кава і цигарки не здивували ?
   
тобто кава і цигарки не здивували ?
Ну, кава та цигарки це для смаку, а крем для обличчя, це доволі жирний натяк.
   
Кто кому оральный секс делал :)
   
Ну, кава та цигарки це для смаку, а крем для обличчя, це доволі жирний натяк.
майже пропозиція  :lol:
   
коханець мабуть якийсь зєлябобік
   
майже пропозиція  :lol:

Я подивився той відос, де вона копам розповідає.
Хоч й фейс заблурили, але вимова ну така вже кацапка-алкашка шо триндиць.
Й вона каже, шо 10.10.88 року (народження?), ну або бреше бапця, або вщент скотилась на дно.
   
Я подивився той відос, де вона копам розповідає.
Хоч й фейс заблурили, але вимова ну така вже кацапка-алкашка шо триндиць.
Й вона каже, шо 10.10.88 року (народження?), ну або бреше бапця, або вщент скотилась на дно.
скоріш скотилася.
Як вона втрапила в таку халепу, то не контролює себе, отже брехати про вік вже не здатна.
   
скоріш скотилася.
Як вона втрапила в таку халепу, то не контролює себе, отже брехати про вік вже не здатна.
Осьо героїня:
https://1plus1.video/novosti-tsn/ukraina-u-harkovi-opublikuvali-video-yak-zhinka-skarzhitsya-kopam-shto-vid-neyi-vtik-kohanec-

В принципі, копи також уїпани, могли б не палити й не викладати в паблік, щоб не принижувати бабу.
   
Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout: 
   
Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shout: 
шо ты волаешь, недолугий?
   
Кто кому оральный секс делал :)
З відео незрозуміло :(
   
шо ты волаешь, недолугий?

тишо - Asti небачиш???  :punish:
купі ачькі!!!  :punish:
   
тишо - Asti небачиш???  :punish:
купі ачькі!!!  :punish:
ну и хер с ней.. навищо так унижаться?
   
атишо - Asti небачиш???  :punish:
купі ачькі!!!  :punish:
Крокодайл, чого кричиш?
Давай розповідай, чи готуються кацапи з лугандонами лізти в наступ, тут кажуть шо пару днів лишилось мирного життя.
   
Так от яка вона!
   
ну и хер с ней.. навищо так унижаться?

хєр утебе всраці :punish:
Asti є неймовірна :flirt: і її всі повинні любити.
Просто об"язани :aggressiv:
   
Крокодайл, чого кричиш?
Давай розповідай, чи готуються кацапи з лугандонами лізти в наступ, тут кажуть шо пару днів лишилось мирного життя.

хєр зна, шо там думають кацапи, а от пересічні домбасюри...
сьодні зайшов в налівайку, пропустіть 50 гр. з морозу і за 5 хвилин наслухався. З усіх столиків через слово - Україна.
Всі домбасюри пяниє (один прі мнє завалився і лежав рака), вєсльолиє, радостниє, вєть Україні скоро пи3да(с). Телевізір працюе [M]
   
хєр зна, шо там думають кацапи, а от пересічні домбасюри...
сьодні зайшов в налівайку, пропустіть 50 гр. з морозу і за 5 хвилин наслухався. З усіх столиків через слово - Україна.
Всі домбасюри пяниє (один прі мнє завалився і лежав рака), вєсльолиє, радостниє, вєть Україні скоро пи3да(с). Телевізір працюе [M]
Крокодил а в чем проблема тебе найти бабу, донбасские гопниці стоят три рубля ведро
   
вєсльолиє, радостниє, вєть Україні скоро пи3да(с).
Ніфуя не дивно, бо  [KA]
   
хєр утебе всраці :punish:
Asti є неймовірна :flirt: і її всі повинні любити.
Просто об"язани :aggressiv:
танунах..
   
хєр утебе всраці :punish:
Asti є неймовірна :flirt: і її всі повинні любити.
Просто об"язани :aggressiv:
Я не понимаю, это у тебя юмор, троллинг или просто крыша течет?
   
Поматросил и бросил. Рази не преступление?!!!! :weep:
   
незрозуміло лише, чому загальнонаціональни й канал виколупав цю ліліпутську новину і виставив на загальний огляд?
   
незрозуміло лише, чому загальнонаціональни й канал виколупав цю ліліпутську новину і виставив на загальний огляд?
бо більш веселих новин в країні немає
   
бо більш веселих новин в країні немає
танунах
новин дофуя, більшість цілком позитивні
але це інфузорії зі зомбоскрині десятиліттями колупаються в чужих сраках і витягають на світ якусь підвальну розчлєньонку
   
Я хачу неймовірную Asti!!!  :shout:
І хачу знею щільної страсті  :first_mov:
Я хачу єй гарчяти стєхі  :scenic:
І шоб Asti казала "хі-хі"...  :flirt:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія