Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Я не корова щоб на салатах жити. Хочу бюргер хоч інколи

Ты цвет этого «мяса» видел? :)
   
Ех. Бідні діти. Доводиться мати справу з таким довбодятлом.

Несамовито плюсую. :) Це якесь знущання над дітьми.
   
Я сам коли їду на велику дистанцію використовую фаст фуд.
Не треба звертати увагу на цнотливих поцінювачей мішелінівських ресторані :)

При нынешнем выборе всяких вполне приличных заведений, и не обязательно мишленовских, есть всякое ГМО гуано - нужно быть реальным неадекватом. :)
   
Я не кажу що харчуватись постійно в в фаст фуд це добре. Я кажу про те що купити їжу з бюргерноі - це винагорода в подорожі, особливо дітям. Пообіцяй їм зупинитись в In n Out Burger чи Jack in the Box, і це буде їх кращий день в місяці. Вони аж трусяться так хочуть їжу з бюргерноі. Для мене теж це краща частина подорожі :)

P.S. моя порада, ніколи не ставай поміж беконом, бюргером та голодним чоловіком та навіть дітьми.це може сильно зашкодити здоров’ю.

Дивно. Мої діти гидують гамбургернями. Сендвічні типу сабвея ще норм, з гамбургерні ж лише картопля та шейк
   
на фрівеях немає ресторанів з зірками. Є заправочні/зарядні станціі що в більшості випадків одна біля другого і поруч біля них мережеві заходи швидкого харчування. На заході США ще іноді є опція не мережевого  мексиканського стенду сімейного бізнесу.

Це всі варіанти що є і іншого немає. За кращим потрібно або повертатись в Фінікс, або їхати аж до Сан Дієго або брати з собою свою їжу.

Якщо дорослі та діти 10 разів на рік куплять бюргер-в одному з мережевих закладів швидкого харчування біля фрівею, я не рахую що з нами щось погане станеться. Воно смачно та ситно. З точки зору дітей, Jack in the Box стоїть в їх рейтингу ресторанів на 500 сходинок вище ніж fine Italian ресторан в Скотсдейл де ми вечеряли вчора де тарілка макаронів від 30 до 40 доларів.

Всі хто скаже що це не так та їх діти особливі і оберуть мішеліновський ресторан замість In and Out Burger можуть кинути в мене камінець.
   
Просто мова йде про свободу вибору. У варіанті з EV нам на вибір пропонується виключно те що продається на зарядній станції, бо все-одно треба потратити пів години. Варіанту не тратити пів години і мати вибіір де пообідати не пропонується. Бургерні теж різні бувають, але ті що на заправках ну дуже сумнівної репутації.

Ти знаєш багато мішелін стар ресторанів поруч з заправками на хайвеї?
Поділись адресою :)
   
на фрівеях немає ресторанів з зірками. Є заправочні/зарядні станціі що в більшості випадків одна біля другого і поруч біля них мережеві заходи швидкого харчування. На заході США ще іноді є опція не мережевого  мексиканського стенду сімейного бізнесу.

Це всі варіанти що є і іншого немає. За кращим потрібно або повертатись в Фінікс, або їхати аж до Сан Дієго або брати з собою свою їжу.

Якщо дорослі та діти 10 разів на рік куплять бюргер-в одному з мережевих закладів швидкого харчування біля фрівею, я не рахую що з нами щось погане станеться. Воно смачно та ситно. З точки зору дітей, Jack in the Box стоїть в їх рейтингу ресторанів на 500 сходинок вище ніж fine Italian ресторан в Скотсдейл де ми вечеряли вчора де тарілка макаронів від 30 до 40 доларів.

Всі хто скаже що це не так та їх діти особливі і оберуть мішеліновський ресторан замість In and Out Burger можуть кинути в мене камінець.

Кидаю. У моїх дітей гамбургерні особливого захоплення не викликали ніколи навіть без мішлену.  Завжди обирали борщ, домашні котлети, смажену рибу, або ж чікен тікка масала з індійського чи люля кебаб з грецьким салатом з середземноморського . Хоча ми їх сильно і не обмежували, я просто їм ненав'язливо пояснював про харчову цінність тих чи інших продуктів.
 Коли вони дістались до інтернету та самі  розібрались що до чого - то взагалі почали відмовлятись від гамбургерень. Тому в дорогу завжди доводиться брати з собою якесь джоркі (сухе м'ясо), варені яйця, банани, фрукти. Якщо щось цікаве по дорозі побачим - то звичайно ж зупиняємся.
   

Дивно. Мої діти гидують гамбургернями. Сендвічні типу сабвея ще норм, з гамбургерні ж лише картопля та шейк

Сам колись любив Сабвей, але їх сендвічі небезпечні для здоровʼя.
Навіть не кажу що в тюна сабі нема тунця ;o
   
Сам колись любив Сабвей, але їх сендвічі небезпечні для здоровʼя.
Навіть не кажу що в тюна сабі нема тунця ;o

А що там може бути небезпечне? Шматок окорока, сиру, та купа свіжих овочей.
Ми його не те щоб сильно любили. Просто як останній варіант. Там де є якісь фастфуди - завжди сабвей є також.
Тюну ми там ніколи не пробували
   
А що там може бути небезпечне? Шматок окорока, сиру, та купа свіжих овочей.
Ми його не те щоб сильно любили. Просто як останній варіант. Там де є якісь фастфуди - завжди сабвей є також.
Тюну ми там ніколи не пробували

Булка. Там до куя хімії.
А вони дійсно на кожному кутку. Інколи навіть два на одному кутку
Це політика компанії. Джон Олівер навіть зробив передачу про сабвей
   
Завжди обирали борщ, домашні котлети,

ти їх на цепу в підвалі тримав ізольовано від інших дітей та суспільства? Якщо би будь яка дитина яку я знаю мені це сказала, я би відразу відчув що мені намагаються навішати лапшу на вуха. Краще скажи що ти хочеш бюргер і не давай мені приводу проводити розслідування. Бо гірше буде. Немає нічого страшнішого ніж брехня.

То що ти описав нагадує розповіді Барона Мюнхаузена.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 06:06:37 від Dobre
   
Повернувся додому. Від Дверей до дверей 405 милі 650 км зайняло 7 годин 3 хвилини. Могло би бути трохи швидше якщо би не затримка на хвилин 5 через ремонт дороги в Юма та вже майже дома в Сан Дієго не пропустив би зʼїзд на інший фрівей що добавило ще 5-10 хвилин
   
При нынешнем выборе всяких вполне приличных заведений, и не обязательно мишленовских, есть всякое ГМО гуано - нужно быть реальным неадекватом. :)

300 миль через пустелю та індійські резервації з заправочними станціями кожні 15-20 миль. Ну-ну…

На всю дорогу від Лос Анжелес до Сан Франціско Бей Арія я знаю тільки один ресторан що можливо відповідає вимогам 3* харчівні в Кеттлмен. Це без індійських резервацій та пустелі з гірськими масивами як дорога між Сан Дієго та Фінікс, Арізона.

Ви в Америці коли небудь були? Чи далі свого села носу не висовували?

Останнє редагування: 9 квітня 2024 06:26:43 від Dobre
   
Повернувся додому. Від Дверей до дверей 405 милі 650 км зайняло 7 годин 3 хвилини. Могло би бути трохи швидше якщо би не затримка на хвилин 5 через ремонт дороги в Юма та вже майже дома в Сан Дієго не пропустив би зʼїзд на інший фрівей що добавило ще 5-10 хвилин
А кому це потрiбно скiльки ти проiхав, куди i за скiльки?
Ти правда думаеш що твоя особа така цiкава читачам цього форуму щоб читати тут про подробицi твого життя?
   
А кому це потрiбно скiльки ти проiхав, куди i за скiльки?
Ти правда думаеш що твоя особа така цiкава читачам цього форуму щоб читати тут про подробицi твого життя?

Я би не писав, якщо би не тони примітивної дезінформації в тому числі від тебе що електромобілі це возики проїхати біля хати.

Так що не ображайся, твої образи тут нікому не потрібні.
   
Я би не писав, якщо би не тони примітивної дезінформації в тому числі від тебе що електромобілі це возики проїхати біля хати.

Так що не ображайся, твої образи тут нікому не потрібні.
Звичайно возики школа-супермаркет. А iнакше навiщо платити в пiвтора рази дорожче i iздити скачучи вiд розетки до розетки?
   
Звичайно возики школа-супермаркет. А iнакше навiщо платити в пiвтора рази дорожче i iздити скачучи вiд розетки до розетки?

Покажи мені авто що коштує так само як Tesla Model Y та має кращі техніко-тактичні характеристики. Тоді це буде предметна розмова яку я підтримаю, і це мені буде дійсно цікаво. А зараз це твої розмазування шмарклів та дівочі істерики без цифр які нікому не цікаві

Останнє редагування: 9 квітня 2024 06:40:56 від Dobre
   
ти їх на цепу в підвалі тримав ізольовано від інших дітей та суспільства? Якщо би будь яка дитина яку я знаю мені це сказала, я би відразу відчув що мені намагаються навішати лапшу на вуха. Краще скажи що ти хочеш бюргер і не давай мені приводу проводити розслідування. Бо гірше буде. Немає нічого страшнішого ніж брехня.

То що ти описав нагадує розповіді Барона Мюнхаузена.

Ясно. Людина тупо робить "как всє", і дітей зомбує відповідним чином.

Ніхто їх на ціпку не тримав. Навпаки солодощі часто пропонував замість вечері :D . А вони відмовлялись, кажуть - давай нам нормальну вечерю. Де тільки з ними не їздив. Багато кемпінгу, різних аутдор розваг. Найсмачніше для них це правильно замариноване бараняче реберце посмажене навіть не на грилі, а на вогнищі.

Так що тут ще питання хто своїх дітей тримав на прив'язі
   
Ясно. Людина тупо робить "как всє", і дітей зомбує відповідним чином.

Ніхто їх на ціпку не тримав. Навпаки солодощі часто пропонував замість вечері :D . А вони відмовлялись, кажуть - давай нам нормальну вечерю. Де тільки з ними не їздив. Багато кемпінгу, різних аутдор розваг. Найсмачніше для них це правильно замариноване бараняче реберце посмажене навіть не на грилі, а на вогнищі.

Так що тут ще питання хто своїх дітей тримав на прив'язі

33 країни, життя як експат в Токіо та Лондон. Середовище відповідно приблизно таке саме. Від марципанів носом крутять тому що немає нічого смачнішого ніж той  нещасний гамбургер з In n Out. Не вішай мені лапшу на вуха про «завжди обирали борщ, домашні котлети».

Останнє редагування: 9 квітня 2024 07:13:49 від Dobre
   
33 країни, життя як експат в Токіо та Лондон. Від марципанів носом крутять тому що немає нічого смачнішого ніж той  гамбургер з In n Out. Не вішай мені лапшу на вуха про «завжди обирали борщ, домашні котлети».

Ну що ти несеш  :facepalm1: Ну як може бути ватна булка з тонесенькою котлетою і плавленим сиром бути краще за наваристьий борщ зі сметаною, або домашні котлети з овочевим салатом та гречкою... Уминали в момент. Гамбургери то так, якщо ну зовсім ліниво про щось думати.... а зараз взагалі кажуть краще поголодати чим давитись тим гамбургером
   
овочевим салатом та гречкою...

Від одного згадування про гречку мені хочеться ригати. І я не дитина.

Ти живеш в якомусь своєму окремому світі.
   
Від одного згадування про гречку мені хочеться ригати. І я не дитина.

Ти живеш в якомусь своєму окремому світі.

Ну я не знаю, може у тебе були якісь проблеми в дитинстві, і гречка це триггер. А для мене та дітей це найсмачніший гарнир до червоного м'яса. Їм навіть сподобалось заміняти рис гречкою до індійських каррі
   
300 миль через пустелю та індійські резервації з заправочними станціями кожні 15-20 миль. Ну-ну…

На всю дорогу від Лос Анжелес до Сан Франціско Бей Арія я знаю тільки один ресторан що можливо відповідає вимогам 3* харчівні в Кеттлмен. Це без індійських резервацій та пустелі з гірськими масивами як дорога між Сан Дієго та Фінікс, Арізона.

Ви в Америці коли небудь були? Чи далі свого села носу не висовували?

Мы жили год в резервации Апачи-Сан-Карлос в районе Майами-Глоб в Аризоне. :) ну и так, наскидку, в хронологическом порядке Нью-Йорк, Нью-Джерси, Калифорния, Массачусетс, Флорида, Небраска, Техас, Аризона, Нью-Джерси, Пенсильвания. С перерывами на Мексику, Аргентину и Украину. В то время, когда ты крутил хвосты кенгуру…

Если у тебя не хватает способностей посмотреть на карту, показывающую места общепита в той же Юме и ты сам жрешь гуано и им же кормишь детей, то я здесь непричем. :)
   
33 країни, життя як експат в Токіо та Лондон. Середовище відповідно приблизно таке саме. Від марципанів носом крутять тому що немає нічого смачнішого ніж той  нещасний гамбургер з In n Out. Не вішай мені лапшу на вуха про «завжди обирали борщ, домашні котлети».

33 страны - это командировки. Так шо не песди… :)

И таки да, бедные дети с испорченными вкусовыми рецепторами. :)
   
Від одного згадування про гречку мені хочеться ригати. І я не дитина.

Ти живеш в якомусь своєму окремому світі.

Я и говорю - испорчены вкусовые рецепторы. Это уже психиатрия. :)
   
Якже я міг забути що більшість дописувачів в цій гілці, це гурмʼє тa сомілʼє що виросли не десь в дніпропетровській області а не менше ніж при дворі Лорда Чамберлейн.

І тут я зʼявився з пакетом їжі з McDonalds… :)
   
Якже я міг забути що більшість дописувачів в цій гілці, це гурмʼє тa сомілʼє що виросли не десь в дніпропетровській області а не менше ніж при дворі Лорда Чамберлейн.

І тут я зʼявився з пакетом їжі з McDonalds… :)

Так в тому то і справа що навіть в якомусь забитому колгоспі дніпропетровської області харчуються краще за середнього американця. А ти замість того щоб цю позитивну особливість рідної культури привнести в американське суспільство намагаєся тупо забути та розтоптати і замінити гіршим але щоб було  "как у всєх панармальнаму"
   
А ти замість того щоб цю позитивну особливість рідної культури привнести в американське суспільство намагаєся тупо забути та розтоптати і замінити гіршим але щоб було  "как у всєх панармальнаму"

Де в лінійці стейк-хаус Burbone and Bones в суботу, італійський ресторан Marcelino в неділю та фаст-фуд Carl’s Jr по дорозі додому бачиш «как у всех понормальному» або натяк на неповагу до української кухні щоб ти мене почав зайобувати своїм харчуванням борщем з котлетами з хлібом дома, гречкою та салатом Олівʼє?

Останнє редагування: 9 квітня 2024 17:21:43 від Dobre
   
Де в лінійці стейк-хаус Burbone and Bones в суботу, італійський ресторан Marcelino в неділю та фаст-фуд Carl’s Jr по дорозі додому бачиш «как у всех понормальному» або натяк на неповагу до української кухні

Якщо би будь яка дитина яку я знаю мені це сказала [що борщ краще за бургер], я би відразу відчув що мені намагаються навішати лапшу на вуха.

Від одного згадування про гречку мені хочеться ригати. І я не дитина.


щоб ти мене почав зайобувати своїм харчуванням борщем дома та гречкою?
   
Uki, я не люблю гречку, відєбись від мене. В мене гречка - це травма з дитинства.
   
Uki, я не люблю гречку, відєбись від мене. В мене гречка - це травма з дитинства.

Взагалі то це ти до мене доєбався коли після того як я розповів про  свій власний досвід, про те як мені вдалося прищепити дітям потяг до здорового харчування,  звинувативши мене у знущанні над дітьми.
   
Взагалі то це ти до мене доєбався коли після того як я розповів про  свій власний досвід, про те як мені вдалося прищепити дітям потяг до здорового харчування,  звинувативши мене у знущанні над дітьми.

Не вішай мені лапшу на вуха про про те що дітям можна пояснити користь здорового харчування. Вони або їдять або не їдять і концепція здорового харчування, рахування калорій та жирів для них пустий звук.

А коли вони починають розуміти концепцію здорового харчування, то це вже не діти.
   
Не вішай мені лапшу на вуха про про те що дітям можна пояснити користь здорового харчування. Вони або їдять або не їдять і концепція здорового харчування, рахування калорій та жирів для них пустий звук.

А коли вони починають розуміти концепцію здорового харчування, то це вже не діти.

Їм можна прищепити здібність мислити та робити кращий вибір, також їх можна власним прикладом навчити цінити смак натуральної їжі.
   
Їм можна прищепити здібність мислити та робити кращий вибір, також їх можна власним прикладом навчити цінити смак натуральної їжі.

Uki, скажи чесно що в мене не було грошей водити дітей по стейк хаусам. Ми харчувались дома борщем, гречкою, та ще чимось таким що жінка приготує. І це буде сприйняти з розумінням та повагою.
   
Не вішай мені лапшу на вуха про про те що дітям можна пояснити користь здорового харчування. Вони або їдять або не їдять і концепція здорового харчування, рахування калорій та жирів для них пустий звук.

А коли вони починають розуміти концепцію здорового харчування, то це вже не діти.

Цей кадр про власних дітей говорить як про худобу. Екстремальний випадок нарцисизму.
   
Uki, скажи чесно що в мене не було грошей водити дітей по стейк хаусам. Ми харчувались дома борщем, гречкою, та ще чимось таким що жінка приготує. І це буде сприйняти з розумінням та повагою.

Та визнаю я, ти багатий і крутий, скільки вже можна тикати цим дописувачів  8-)
Але тут ти помиляєся. Ходили з дітьми всюди. Стейкхаузи їх не вразили абсолютно, як і дайнери власне. Сумно якось. В порівнянні з цим дітей і справді гамбургери та піцца більше приваблюють. А от Індійська кухня їм подобається, хумус з фалафелем та люля-кебаб, рамен, вірно пригтований китайський вок, влітку холодний корейський суп з гречаною локшиною, перуанська теж нічо, та купа у нас тут варіантів. Але час від часу вони і домашню їжу просять. Це дає наснагу готувати.
   
Ходили з дітьми всюди… дітей і справді гамбургери та піцца більше приваблюють

Тоді навіщо була продемонстрована нарочиста цнотливість що ми ні ногою в заклади масового харчування і харчувались завжди або дома здоровою гречкою та борщем або в мішеліновських ресторанах? Якого це потрібно було? Навіщо це вихляння жопою, напівбрехня в перемішеу з відвертою брехнею?

Останнє редагування: 9 квітня 2024 19:26:38 від Dobre
   
Тоді навіщо була продемонстрована нарочиста цнотливість що ми ні ногою в заклади масового харчування і харчувались завжди або дома здоровою гречкою та борщем або в мішеліновських ресторанах? Якого це потрібно було? Навіщо це вихляння жопою, напівбрехня в перемішеу з відвертою брехнею?

Поперше ти висмикнув мою цитату з контексту. Там було сказано що взагалі для дітей гамбургери краще за стейкхаузи та дайнери, далі я перелічив купу варіантів які навіть для дітей часто цікавіші за фастфуд бургери.
Подруге я з самого початку чітко сказав що в дитинстві вони їли все, але коли був вибір вибирали борщ або іншу домашню їжу, і лише зараз вони в гамбургерні ні ногою.
   
При нынешнем выборе всяких вполне приличных заведений, и не обязательно мишленовских, есть всякое ГМО гуано - нужно быть реальным неадекватом. :)
+==================================+
Котрий раз питаю: чим шкідливі ГМО їжа?
І досі жодної відповіді..
Бо немодифікованих генів просто нема...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія