Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Пы. Сы. Ты реально умственно отсталый. :)

Ви вже там розберіться між собою, чи то води чи то руди. А то він тебе звільнить з форуму.
   
То ти свому босу Чако краще звіти пиши. А то він подумав що для цього потрібно переробити 250 тон руди

Погугли, будеш здивований

Саме таку кiлькiсть рудних матерiалiв треба переробити щоб отримати все потрiбне для виготовлення однiеi тесли.

Вода теж використовуеться в процесi звичайно, як би це тебе не здивувало :). З самоi води теслу не зробиш, уявляеш,

Тепер беремо 3 мiльярди китайцiв та iндусiв, садимо iх на тесли, планети Земля для цiеi вправи хватить?
   
Ви вже там розберіться між собою, чи то води чи то руди. А то він тебе звільнить з форуму.

Наконец-то до тебя дошло, как зачетно ты обосрался. :)
   
Нащо обрізати кабель? Досить просто висмикнути його з машини, і все вже нікуди не їдеш.

Ти його не висмикнеш просто. Я у власному гаражі не можу висмикнути кабель якщо смартфон що є моїм ключем не зі мною і машина зачинена. Доводиться йти в хату за смартфоном.
   
Погугли, будеш здивований

Саме таку кiлькiсть рудних матерiалiв треба переробити щоб отримати все потрiбне для виготовлення однiеi тесли.

Ти приніс якусь х.й.ю а я маю гуглити? В тебе є помічник Трололо на навчанні, дай йому роботу.
   
Ти приніс якусь х.й.ю а я маю гуглити? В тебе є помічник Трололо на навчанні, дай йому роботу.

Балерун обосрался, но головку держит. :)

   
Ти приніс якусь х.й.ю а я маю гуглити? В тебе є помічник Трололо на навчанні, дай йому роботу.

x.у.й.н.я це ти, а 250 тонн руди на одну машину це статистичний факт, ти правда думав що тесли вилуплються готовi з гнiзда Маска? Якщо моi данi це не правда, можеш дати свою версiю.

А взагалi, дай Антошцi завдання, вiн тобi найде пiдтвердження якщо сам не годен.
   
Тим не менш, питання відкрите. Чому не електрифікують те, що в європах та Україні електрифіковане не менш як на 50 відсотків? На це навіть дефіцитного літію не треба.

Було би техніко-економічне обґрунтування, то електрифікували би. А так залізниці це відносно нішевий транспорт в США який використовується для перевезення на великі відстані (більше 1000 км) їх частка в споживані дизелю мінімальна:

   
Ти його не висмикнеш просто. Я у власному гаражі не можу висмикнути кабель якщо смартфон що є моїм ключем не зі мною і машина зачинена. Доводиться йти в хату за смартфоном.
Знайдуть спосіб перервати зарядку. Ніхто не дозволить залишати авто для зарядки без нагляду.  Бо чрєвато.
   
Було би техніко-економічне обґрунтування, то електрифікували би. А так залізниці це відносно нішевий транспорт в США який використовується для перевезення на великі відстані (більше 1000 км) їх частка в споживані дизелю мінімальна:

Що ти ліпиш, пастор? Ти хоч знаєш що на твоїй діаграмці?  :lol:
Сууука це пестець остаточний.
   
Знайдуть спосіб перервати зарядку. Ніхто не дозволить залишати авто для зарядки без нагляду.  Бо чрєвато.

Ще раз: залишена машина на вулиці та вартість поремонтувати пошкодження вандалів:

Порізані шини - замінити комплект 600 доларів бюджетного класу, 1200 якщо не економ клас
Вицарапане цвяхом слово X У Й  на капоті чи дверях - перефарбувати 1000 - 2000 доларів
Розбите вікно - 200-1500 доларів

Замінити перерізаний вандалами кабель - 100 доларів
   
Що ти ліпиш, пастор? Ти хоч знаєш що на твоїй діаграмці?  :lol:
Сууука це пестець остаточний.

Я знаю. Є питання по цифрам, пиши в департамент Енергетики США. Навчи їх жити та правільно рахувати.

https://afdc.energy.gov/data/mobile/10661
   
Ще раз: залишена машина на вулиці та вартість поремонтувати пошкодження вандалів:

Порізані шини - замінити комплект 600 доларів бюджетного класу, 1200 якщо не економ клас
Вицарапане цвяхом слово X У Й  на капоті чи дверях - перефарбувати 1000 - 2000 доларів
Розбите вікно - 200-1500 доларів

Замінити перерізаний вандалами кабель - 100 доларів
Перерізаний кабель не сто доларів, а ти нікуди не їдеш.
Коли згорить твоє авто і разом з ним ще десяток, то будеш порівнювати з подряпиною на капоті.
   
цікаво було би почитати це форум на початку минулого століття і послухати всі аргументи проти двигунів внутрішнього згорання відносно того наскільки це неможливо побудувати всесвітню мережу заправок скільки треба для цього місця, яке воно вибухонебезпечне, у світі немає стільки ресурсу щоб збудувати танкери, бензовози, нафтопроводи, і взагалі двз немає жодного майбутнього  :laugh:
   
Я знаю.

Брешеш і не червонієш.

Розшифруй GGE, пастор. І не забудь сказати, мільярди GGE - це чого саме, кубометрів, тон, літрів, молів.  :lol:

   
Перерізаний кабель не сто доларів, а ти нікуди не їдеш.
Коли згорить твоє авто і разом з ним ще десяток, то будеш порівнювати з подряпиною на капоті.

Кабель на кожній зарядці. Дивись як це робиться та не видумуй проблеми де їх немає

   
Брешеш і не червонієш.

Розшифруй GGE, пастор. І не забудь сказати, мільярди GGE - це чого саме, кубометрів, тон, літрів, молів.  :lol:

gasoline gallon equivalents [GGEs]

Що це таке міг сам прочитати на сайті.
   
Було би техніко-економічне обґрунтування, то електрифікували би.

Електротяга на залізниці знижує витрати енергії на транспортування вантажу в 3-4 рази в порівнянні з дизелями.
Що з такою вигодою могло піти не так, пастор?  :laugh:

Останнє редагування: 12 березня 2024 21:10:07 від Jinx
   
Що це таке міг сам прочитати на сайті.

На той, на який ти вчергове не дав лінк?

GGE - Greenhouse Gas Emission. Перше що сказав гугл. А твого варіанту навіть не було.
   
Електротяга на залізниці знижує витрати енергії на транспортування вантажу в 3-4 рази.
Що з такою вигодою могло піти не так, пастор?  :laugh:

Запитай у Уорен Баффетт з Беркшає Капітал. Вони володіють  однією з залізниць.

Або у Union Pacific під час їх чергового earnings call.
   
цікаво було би почитати це форум на початку минулого століття і послухати всі аргументи проти двигунів внутрішнього згорання відносно того наскільки це неможливо побудувати всесвітню мережу заправок скільки треба для цього місця, яке воно вибухонебезпечне, у світі немає стільки ресурсу щоб збудувати танкери, бензовози, нафтопроводи, і взагалі двз немає жодного майбутнього  :laugh:
Та нє, авто з двз порівняно з конем дало нову якість.
Залізна дорога вже була, бочок навалом, в Техасі досить було встромити палку в землю і бив фонтан нафти.  Бензин був відходами під час виробництва керосину та іншого корисного з нафти. Саме тому в Нью-Йорку за десять років коней замінили автівки. Є маса фото. Без державного примусу і рекламних кампаній .
   
Запитай у Уорен Баффетт з Беркшає Капітал. Вони володіють  однією з залізниць.

Або у Union Pacific під час їх чергового earnings call.

Нє, пастор, ти питай, ти там живеш. У мене 50% колії електрифіковано. А твоя країна задирає ціну на нафту, бо не електрифікується.
Як там - спонсорує хуятоллів.
   
Кабель на кожній зарядці. Дивись як це робиться та не видумуй проблеми де їх немає

https://youtu.be/hS-z6snA7og?si=KYsZ1LczZ-ikq7hD
Це в закритому ком'юніті з ворітьми та охороною на в'їзді.
Зроби таке саме в Детройті або на Троєщині.
   
Нє, пастор, ти питай, ти там живеш. У мене 50% колії електрифіковано. А твоя країна задирає ціну на нафту, бо не електрифікується.

Молодці. Значить ви вже краще за тих хто допомогу надає. Трамп з тобою погоджується.
   
Це в закритому ком'юніті з ворітьми та охороною на в'їзді.
Зроби таке саме в Детройті або на Троєщині.

Це не закритий комюніті. По тому як виглядає, це відносно бюджетного класу житло з великою кількістю субсидованих квартир для малозабезпечених
   
Молодці. Значить ви вже краще за тих хто допомогу надає. Трамп з тобою погоджується.
Злив зараховано.
Ти просто цинічна потвора, гірша за святошу, що тирить бабло з церковних пожертв, а сам кричить "Не укради!".
   
Злив зараховано.
Ти просто цинічна потвора, гірша за святошу, що тирить бабло з церковних пожертв, а сам кричить "Не укради!".

Так поводяться тільки люди з біполярним розладом: з одного боку вони самі розумні та все знають, вміють та мають, а з іншого вимагають допомогу а коли отримують допомогу не таку як очікують або не отримують взагалі, можуть бути агресивними та небезпечними.

Саме так ти себе поводиш.
   
Це не закритий комюніті. По тому як виглядає, це відносно бюджетного класу житло з великою кількістю субсидованих квартир для малозабезпечених
Ти. Особисто. Залишиш своє авто на стоянці без охорони на зарядку на ніч в парі кілометрів від житла посеред ще сотні таких же? В Детройті?
   
цікаво було би почитати це форум на початку минулого століття і послухати всі аргументи проти двигунів внутрішнього згорання відносно того наскільки це неможливо побудувати всесвітню мережу заправок скільки треба для цього місця, яке воно вибухонебезпечне, у світі немає стільки ресурсу щоб збудувати танкери, бензовози, нафтопроводи, і взагалі двз немає жодного майбутнього  :laugh:
Некоректне порівняння. Автомобіль додавав мобільність порівняно з конями - вища швидкість, більша відстань денного пробігу. Електромобіль навпаки ЗМЕНШУЄ мобільність - значно менший денний пробіг на дальню відстань, навіть користуючись швидкою зарядкою, особливо на не найдорожчих електричках з батареєю порівняно невеликої ємності. Плюси електромобіля для споживача - менша ціна за кілометр (сумнівна, якщо заряджатися комерційною електроенергією з огляду на вартість аммортизації батарей) і, за великим рахунком, якщо дивитися на загальнолюдські цінності - екологія. Що також сумнівно з огляду на екологічну шкоду при видобутку літію.

PS Можливо, я куплю дружині електричку в Болгарію. Чисто через один нюанс - безкоштовне паркування в будь-якій синій/зеленій зоні. Якщо це звичайно не скасують. В Україні – сенсу не бачу взагалі. Верніше перепрошую - є, але якщо мешкаешь у приватному секторі.

Останнє редагування: 12 березня 2024 21:56:47 від Aleksandr_1
   
Так поводяться тільки люди з біполярним розладом: з одного боку вони самі розумні та все знають, вміють та мають, а з іншого вимагають допомогу а коли отримують допомогу не таку як очікують або не отримують взагалі, можуть бути агресивними та небезпечними.

Саме так ти себе поводиш.

Вимагаєш від українців стати їжаками тут саме ти, поливаючи їх добірним брудом.
А те що сам весь залежиш від ДВЗ вдовж та поперек - мовчиш в ганчірочку.

І ще щось розповідаєш про біполярку, гидота.
   
Ти. Особисто. Залишиш своє авто на стоянці без охорони на зарядку на ніч в парі кілометрів від житла посеред ще сотні таких же? В Детройті?

Чому це має бути в пару км від житла? Невже неможливо організувати парковки поруч з житлом? Кому потрібна машина в парі км?
   
Чому це має бути в пару км від житла? Невже неможливо організувати парковки поруч з житлом? Кому потрібна машина в парі км?
Воооот і ми за що ;)
   
Воооот і ми за що ;)

Так організовую поруч. Хто заважає? кожен буде мати своє виділене місце з зарядним пристроєм. Так як це і повинно бути. А не циганський табір. Які проблеми?
   
Чому це має бути в пару км від житла? Невже неможливо організувати парковки поруч з житлом? Кому потрібна машина в парі км?

Розкажи нам краще чому в Каліфоррніі в 99,9% придомових парковок кондо та рентал квартирних будинків немае зарядок?

Може е якась причина чому так?

Каліфорнія тобі ближче, і якщо знайдеш відповідь, може легше буде зрозуміти про Украіну.
   
Так організовую поруч. Хто заважає? кожен буде мати своє виділене місце з зарядним пристроєм. Так як це і повинно бути. А не циганський табір. Які проблеми?

З Каліфорніі починай, балерунчик, з Каліфорніі. Чи циганський табір?

і не організовуеш ти нічого, твоя роль це домашній таксист та банкомат (якщо вийде)
   
Розкажи нам краще чому в Каліфоррніі в 99,9% придомових парковок кондо та рентал квартирних будинків немае зарядок?

Звідки така інформація? В мене знайомі живуть в кондо, індивідуальне закріплене за ними місце з зарядкою є.
   
Звідки така інформація? В мене знайомі живуть в кондо, індивідуальне закріплене за ними місце з зарядкою є.
В тебе знайомі....

давай я вийду зараз з офісу і пройду по всіх кондо які будуть по дорозі, гарантую ні одноі зарядки. і це не в гетто де ти живеш, це одна з кращих частин Бей Ареа.

Тільки там де будують нові, там зобовязують зробити зарядки для 40% юнітів. Не для 100%, немае енергіі для всіх.
   
давай я вийду зараз з офісу і пройду по всіх кондо які будуть по дорозі, гарантую ні одноі зарядки. і це не в гетто де ти живеш, це одна з кращих частин Бей Ареа.

Всі більш-менш пристойні кондо вже як декілька років поставили зарядні станції які доступні для власників. Я не знаю жодного де ця проблема не закрита.

З апартаментами під аренду трохи складніше. Там все на розгляд власника будинку.
   
Не для 100%, немае енергіі для всіх.
Проблема скоріш не в енергії, а в тому максимумі ринку, який павербанкам світить.

З технічної сторони проблема ще в дротах та силовій інфраструктурі, бо ті новобудови теж не напряму до генератора чіпляються.
   
Чому це має бути в пару км від житла? Невже неможливо організувати парковки поруч з житлом? Кому потрібна машина в парі км?
Тому що автор ідеї пропонує ліпити зарядки навкруги ТП.
І тому що біля багатоповерхівок нема місця для зарядок на десятки машин.
   

Цю тему переглядають:

Dobre і 3 гостей
 
Повна версія