Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

У великих містах в Каліфорнії повний треш.. ще гірше чим було в совку. Їде авто, відкривається вікно. Звідти летить одноразовий стакан з макдональдсу. Не кажучи про пішоходів, які кидають сміття на підлогу не задумуючись без тіні сорому навіть якщо смітник поруч.
 :( 

Ми ж завжди тримали невеликий смітничок в авто. Вчили дітей забирати сміття з собою, якщо нема смітника.

Так хтось розуміє свободу, хтось з такою поведінкою вже приїжджає, хтось прости свинячить на зло. Я перед тим як косити траву завжди прибираю сміття. Обов'язково якась свиня щось та й викине.
   
Всіх не зміниш. Деякі горбатими родились і горбатими помруть. Але ти можеш обрати собі середовище що підходить саме тобі з оточенням людей які тобі підходять. В цьому і перевага США що не вимагає активне змішування різних соціальних груп.

Дехто в ПАР теж так думав.
   
Дехто в ПАР теж так думав.

США дуже сегрегована країна. Спроби інтегрувати та змішати різні соціальні групи в одному місці історично завжди були невдалими. Звичайно закінчується тим що ті хто може собі дозволити краще переїжджають і на їх місце приходять такі самі як залишились. В результаті та сама жорстка сегрегація по монетарному принципу.
   
Які нафтопереробні заводи зараз працюють в Україні?
Не працюють. І нафти нема. І газу нема. Ніхуя нема. Танки та транспорт святим духом заправляємо.
   
Цитата: Dobre link=topFoundations reactionsc=1113510.msg27861436#msg27861436 date=1712071168
Нічого не буває безкоштовно. Хочеш щоб все навкруги було вилизане, то потрібно платити гроші HOA та місту податки. Десь приблизно 25 тисяч доларів на рік в моєму випадку. Інших варіантів немає.
Пi3дьож, як завжди.
В Европi податки на нерухомiсть та НОА на порядок нижчi a такого свинарника як в Америцi й близько немае.
   
Пi3дьож, як завжди.
В Европi податки на нерухомiсть та НОА на порядок нижчi a такого свинарника як в Америцi й близько немае.

В мене свинарника немає. До найближчого їхати та їхати мабудь що аж в Лос Анжелес півтори години.
   
Не працюють. І нафти нема. І газу нема. Ніхуя нема. Танки та транспорт святим духом заправляємо.

Так які працюють? Чи не працюють і нафтопродукти від Угорських та Словацьких друзів з кацапськоі нафти?
   
В мене свинарника немає. До найближчого їхати та їхати мабудь що аж в Лос Анжелес півтори години.

Скоро будет. :) Свалки растут стремительным домкратом.
   
В мене свинарника немає. До найближчого їхати та їхати мабудь що аж в Лос Анжелес півтори години.
Вийми голову з піску тоді побачиш що є
   
США дуже сегрегована країна. Спроби інтегрувати та змішати різні соціальні групи в одному місці історично завжди були невдалими. Звичайно закінчується тим що ті хто може собі дозволити краще переїжджають і на їх місце приходять такі самі як залишились. В результаті та сама жорстка сегрегація по монетарному принципу.

Я маю на увазі гейтед комюніті, тобто сегрегація не тільки по доходах, а і на фізичному рівні. В Канаді я тільки одне таке місце знаю. Моя дружина коли потрапила вперше в США була вражена різницею між бідними і багатими районами, після Канади.
Зараз в Торонто коли будують кондо, то зразу планують, що частина квартир буде муніципальна. Тому роблять два входи в будинок.  :)
   
В мене свинарника немає. До найближчого їхати та їхати мабудь що аж в Лос Анжелес півтори години.

Ти ж розумієш, що котитися з гори значно простіше і швидше ніж повзти в гору.
   
Моя дружина коли потрапила вперше в США була вражена різницею між бідними і багатими районами, після Канади.

Я теж був вражений. Ті хто попали в США не пройшовши попередньо через Австралію, Канаду чи західну Європу не зрозуміють.
   
Ти ж розумієш, що котитися з гори значно простіше і швидше ніж повзти в гору.

Ти ще не до кінця зрозумів діалектику законів в суспільстві а саме те що вони завжди працюють на користь тих хто має та проти тих хто не має.

Я ніяк не кажу що відношусь до тих хто має, я до них не відношусь, я кажу що ті хто має завжди на два кроки попереду і закони на їх стороні. Не очікуй що вони покатяться з гори. Це наївно.

Останнє редагування: 3 квітня 2024 05:30:41 від Dobre
   
Ти ще не до кінця зрозумів діалектику законів в суспільстві а саме те що вони завжди працюють на користь тих хто має та проти тих хто не має.

Я ніяк не кажу що відношусь до тих хто має, я до них не відношусь, я кажу що ті хто має завжди на два кроки попереду і закони на їх стороні. Не очікуй що вони покатяться з гори. Це наївно.
Добре, тебе часто били в дитинстві?

Ти до цього часу не зрозумів яка неприемна твоя "я все знаю" і всіх повчаюча поведінка? В Одесі казали, будь попроще, і люди до тебе потягнуться :)

   
Добре, тебе часто били в дитинстві?

Ти до цього часу не зрозумів яка неприемна твоя "я все знаю" і всіх повчаюча поведінка? В Одесі казали, будь попроще, і люди до тебе потягнуться :)

BYD и Тесла цифирь за первый квартал этого года дали... Добре уже прокомментировал?  :shuffle:
   
Сонячна енергетика, яка вважається однією з найбільш екологічно безпечних, стала серйозним викликом для Австралії, де цей вид генерації електрики користується особливою популярністю. Як пише The Guardian, проблема відходів сонячних панелей на континенті досягне свого піку протягом найближчих двох чи трьох років, а не до 2030 року, як прогнозувалося раніше.

«Сонячна промисловість швидко наближається до переломного моменту, коли кількість відходів досягне безпрецедентного рівня. Рівень відходів сонячних панелей досягне критичної точки в найближчі два-три роки», – йдеться у публікації.

Проблема полягає в тому, що лише один австралійський штат заборонив утилізацію сонячних панелей на звалищах, тоді як переробка цих відходів коштує надто дорого. Більш того, більшість комерційних переробників сонячних панелей просто видаляють алюмінієву раму та проводку. Із цього виникає інша проблема, зазначає The Guardian. Неможливість повторного використання компонентів сонячних панелей разом із активним розширенням виробництва можуть призвести до дефіциту срібла. Як розповів експерт із відновлюваних джерел енергії Ронг Денг, при збільшенні виробництва навіть у п'ять разів світові запаси срібла можуть виснажитися лише за два десятиліття.
   
Сонячна енергетика, яка вважається однією з найбільш екологічно безпечних, стала серйозним викликом для Австралії, де цей вид генерації електрики користується особливою популярністю. Як пише The Guardian, проблема відходів сонячних панелей на континенті досягне свого піку протягом найближчих двох чи трьох років, а не до 2030 року, як прогнозувалося раніше.

«Сонячна промисловість швидко наближається до переломного моменту, коли кількість відходів досягне безпрецедентного рівня. Рівень відходів сонячних панелей досягне критичної точки в найближчі два-три роки», – йдеться у публікації.

Проблема полягає в тому, що лише один австралійський штат заборонив утилізацію сонячних панелей на звалищах, тоді як переробка цих відходів коштує надто дорого. Більш того, більшість комерційних переробників сонячних панелей просто видаляють алюмінієву раму та проводку. Із цього виникає інша проблема, зазначає The Guardian. Неможливість повторного використання компонентів сонячних панелей разом із активним розширенням виробництва можуть призвести до дефіциту срібла. Як розповів експерт із відновлюваних джерел енергії Ронг Денг, при збільшенні виробництва навіть у п'ять разів світові запаси срібла можуть виснажитися лише за два десятиліття.


Бред какой-то... Стекло, металл и кристал все перерабатываются спокойно.

Панели имеют срок жизни от 20 до 25 лет...

   
Swedish car maker Volvo has produced its final diesel car as it accelerates towards an electric future.

Its last diesel ever is an oil-burning example of its XC90 SUV that came off its assembly line in Toslanda, Sweden, on Tuesday 26 March.

In a statement - in which Volvo said 'goodbye diesel, hello electric' - the brand dubbed the moment a 'huge milestone' in its 97-year history and a 'big step' towards becoming a fully electric car maker from 2030. :cray:
   
Бред какой-то... Стекло, металл и кристал все перерабатываются спокойно.

Панели имеют срок жизни от 20 до 25 лет...
Можливо в австралійському повітрі більше твердих часток які деруть поверхню панелей.
   
Бред какой-то... Стекло, металл и кристал все перерабатываются спокойно.

Панели имеют срок жизни от 20 до 25 лет...

Нет. Они правы. Отправить тонну отработанных панелей на свалку стоит $1. Утилизация стоит $30 за тонну.
   
Нет. Они правы. Отправить тонну отработанных панелей на свалку стоит $1. Утилизация стоит $30 за тонну.

Даже при 30 баксах за тонну это ваще не проблема с коммерческой точки зрения.
   
Даже при 30 баксах за тонну это ваще не проблема с коммерческой точки зрения.
Є питання. 30 за тону то від демонтажу панелі з даху до відгруження корисних матеріалів на склад, чи лише утилізація панелі в сировину для переробки на корисні матеріали. Я чомусь думаю, що друге.
   
Є питання. 30 за тону то від демонтажу панелі з даху до відгруження корисних матеріалів на склад, чи лише утилізація панелі в сировину для переробки на корисні матеріали. Я чомусь думаю, що друге.

Так, друге. Монтаж/Демонтаж - то має включатись у витрати на генерацію ее
   
Ти ще не до кінця зрозумів діалектику законів в суспільстві а саме те що вони завжди працюють на користь тих хто має та проти тих хто не має.

Я ніяк не кажу що відношусь до тих хто має, я до них не відношусь, я кажу що ті хто має завжди на два кроки попереду і закони на їх стороні. Не очікуй що вони покатяться з гори. Це наївно.

Я мав на увазі деградацію суспільства, а не "тих хто має". "Жити в суспільстві і бути вільним від нього неможливо". Почитай як живуть "ті хто має" в Бразилії і ПАР. Недавно був здивований, що знаменитий Могадішо по рівню злочинності займає шосте місце в Африці. А п'ять перших місць займають великі міста ПАР.
Що стосується діалектики, то колись графья таксували в Парижі, а графині там же працювали повіями, я вже не кажу про тих "тих хто має" котрі не добрались до Парижа. Ще подивись скільки дітей "тих хто має" підсіли на наркоту. Що стосується законів, я не знаю як у вас в США, а в Канаді закони сприяють деградації суспільства.
   
Почитай як живуть "ті хто має" в Бразилії і ПАР.

США не Бразилія чи ПАР. Особливо такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів.

https://www.sfgate.com/bayarea/article/number-of-california-millionaires-growing-18884145.php#

Кожне десяте домогосподарство має активів на більше ніж мільйон доларів і абсолютна більшість з них в трьох міських агломераціях - Лос Анжелес - Оранж, San Francisco Bay Area, San Diego. Це означає що в більш менш заможних районах майже кожне.

Щоб це зворохнути, потрібні сейсмічні зміни в економиці. Але поки є Tesla, Qualcomm, Apple, Space X, Boeing, Northrop Grumman та десятки інших з тисячами бізнесів що навколо них, то це важко.
   
США не Бразилія чи ПАР. Особливо такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів.

https://www.sfgate.com/bayarea/article/number-of-california-millionaires-growing-18884145.php#

Кожне десяте домогосподарство має активів на більше ніж мільйон доларів і абсолютна більшість з них в трьох міських агломераціях - Лос Анжелес - Оранж, San Francisco Bay Area, San Diego. Це означає що в більш менш заможних районах майже кожне.

Щоб це зворохнути, потрібні сейсмічні зміни в економиці. Але поки є Tesla, Qualcomm, Apple, Space X, Boeing, Northrop Grumman та десятки інших з тисячами бізнесів що навколо них, то це важко.

Ок. Не зрозуміло тільки хто сміття розкидає на вулицях.
   
США не Бразилія чи ПАР.

 :lol: :lol: :lol: :weep:
тада... в Бразилії не додумались штурмувати конгрес та зривати процедуру затвердження результату голосування коли Болсонаро програв вибори.... 
   
Ок. Не зрозуміло тільки хто сміття розкидає на вулицях.

Кількість сміття або його відсутність чітко корелюється з медіаними річними статками на домогосподарство. Більше сміття - менш освічені та як результат бідніші люди. США це не Канада де злиднів примусово підселяють в заможні райони і це є політикою. На словах злиднів жаліють та роблять вигляд що їм допомагають, а на практиці - йди найух звідси.

Це все чудово поки ти сам не злидень чи новий імігрант без роботи.
   
Даже при 30 баксах за тонну это ваще не проблема с коммерческой точки зрения.

Не рентабельно.
   
США не Бразилія чи ПАР. Особливо такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів.

https://www.sfgate.com/bayarea/article/number-of-california-millionaires-growing-18884145.php#

Кожне десяте домогосподарство має активів на більше ніж мільйон доларів і абсолютна більшість з них в трьох міських агломераціях - Лос Анжелес - Оранж, San Francisco Bay Area, San Diego. Це означає що в більш менш заможних районах майже кожне.

Щоб це зворохнути, потрібні сейсмічні зміни в економиці. Але поки є Tesla, Qualcomm, Apple, Space X, Boeing, Northrop Grumman та десятки інших з тисячами бізнесів що навколо них, то це важко.

И превратить некогда процветающий штат в такую помойку... :)
   
Кількість сміття або його відсутність чітко корелюється з медіаними річними статками на домогосподарство. Більше сміття - менш освічені та як результат бідніші люди. США це не Канада де злиднів примусово підселяють в заможні райони і це є політикою. На словах злиднів жаліють та роблять вигляд що їм допомагають, а на практиці - йди найух звідси.

Це все чудово поки ти сам не злидень чи новий імігрант без роботи.

С точностью до наоборот... :) Globally, those with a higher income typically generate more municipal solid waste (MSW) than those with a lower income.

https://www.statista.com/statistics/280194/per-capita-generation-of-municipal-waste-in-urban-areas-worldwide/

   
мається на увазі, що чим бідніше район чи місто, тим більше не прибраного сміття на вулиці та навпаки. А не скільки сміття приходиться на домогосподарство.
   
США не Бразилія чи ПАР. Особливо такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів.

Е такий жарт в Калiфорнii: куди ти хочеш щоб тебе вiдправили, в Стоктон чи в тюрму? - В тюрму. Гуд чойс, мен!

Вище вже сказали, деградувати набагато легше нiж покращувати.

Це можна дуже добре бачити на вулицях Сан Франциско чи Лос Анжелесу

Добре, ти не варнякай тут а дай твiй зiп код i я тобi покажу i бомжiв i мусорки, не за 100 кiлометрiв, а в твому зiп кодi
   
Добре, ти не варнякай тут а дай твiй зiп код i я тобi покажу i бомжiв i мусорки, не за 100 кiлометрiв, а в твому зiп кодi

Карлсбад, можеш вибрати будь який зіп код. Починай шукати. Самому цікаво що ти знайдеш
   
Так які працюють? Чи не працюють і нафтопродукти від Угорських та Словацьких друзів з кацапськоі нафти?
Ніякі. Нафту виливаємо в Тису та Дністер.

Не відволікайся на Україну. План з продажів тесл за квартал ти завалив. Швидко вивчай китайську та хутчіш на китайські форуми, бо звільнять.
   
США не Бразилія чи ПАР. Особливо такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів.

https://www.sfgate.com/bayarea/article/number-of-california-millionaires-growing-18884145.php#

Кожне десяте домогосподарство має активів на більше ніж мільйон доларів і абсолютна більшість з них в трьох міських агломераціях - Лос Анжелес - Оранж, San Francisco Bay Area, San Diego. Це означає що в більш менш заможних районах майже кожне.

Щоб це зворохнути, потрібні сейсмічні зміни в економиці. Але поки є Tesla, Qualcomm, Apple, Space X, Boeing, Northrop Grumman та десятки інших з тисячами бізнесів що навколо них, то це важко.

Цікаво, цікаво:

"California Income Statistics
The following data are the most current income statistics for California from the US Census Bureau, are in 2022 inflation adjusted dollars and are from the American Community Survey 2022 5-year estimates.

Median Household Income: $91,905.
Average Household Income: $130,718.
Per Capita Income: $45,591.
17.9% of Households in California are High Income Households that make over $200,000 a year."

https://www.incomebyzipcode.com/california#:~:text=The%20following%20data%20are%20the,Per%20Capita%20Income%3A%20%2445%2C591.

Шось воно не той во ... Не вражає.

Далі:

твоє "такий штат як Каліфорнія де 18% тих хто подав податкові документи звітували річні доходи більше мільйона доларів."

оригінал: "The share of U.S. taxpayers with an income of $1 million or higher rose from 17.1% to 17.9% in California between 2019 and 2021, according to recently released data from the Internal Revenue Service."

Ти як, добре читаєш техти на англійській мові? А як з розумінням прочитаного?

Я не знаю, ти просто вирішив пересмикнути, чи таки не розумієш прочитаного. Але це виглядає дивно і навіть торхи смішно.

Останнє редагування: 4 квітня 2024 01:18:46 від Сивий
   
"The share of U.S. taxpayers with an income of $1 million or higher rose from 17.1% to 17.9% in California between 2019 and 2021, according to recently released data from the Internal Revenue Service."

Я помилився і розумінні написаного. Потрібно читати як 18% від всіх платників податків в США а не в штаті. Я сам думав що це щось забагато але IRS знає краще.

Шось воно не той во ... Не вражає.

Вражає чи не вражає, це субʼєктивно. Покажи мені місце в світі де вищий медіаний дохід на домогосподарство. І це при тому що Каліфорнія ще один найбільших в світі аграрних виробників де зайнято близько мільйона людей та ще сезоні робітники що сильно занижує медіані статки.

Я розумію, для багатьох Каліфорнія це як червона ганчірка для бика, але проти цифр не попреш
   
Покажи мені місце в світі де вищий медіаний дохід на домогосподарство.


The median household income in Pipersville, Pennsylvania is $106,217.

В нашем глухом селе, например. :)
   
The average annual household income in Pipersville is $155,099, while the median household income sits at $120,680 per year.

Это для калифорнийского балеруна-нищеброда. :)
   
The median household income in Pipersville, Pennsylvania is $106,217.

В нашем глухом селе, например. :)

І що? Це те що тут нижче ніж в не дуже гарних районах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія