Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

3:1, з реальним шостим польовим майже одразу розмочили, вже наш взяв таймаут, грати ще 6 хвилин.

Теж давня біда - нездатні витримати тиск із зайвим польовим у суперника, ЧС-2012

Таїланд, вигравали 5:0, випускають шостого, фінал 5:3

Японія, вигравали 6:0, за три хвилин з шостим польовим японців пропустили три голи, але зуміли заспокоїтися та виграти.
   
3:2, грати 2 хвилини.
   
4:2 Це перемога.
   
4:2, у порожні ворота зі своєї половини, Разуванов (Динамо-Самара)
   
5:2, Лебідь (ХІТ, Київ) видряпав і в порожні.

5:3, 44 секунди. Казахстанці в стійку.
   
Класна гра...
   
Завтра россияне и грузины будут биться. Надо будет посмотреть
   
Все, півфінал з Росією.

Перший півфінал Євро з 2005, коли ще самі були топами. Здається, тоді ж останній раз обіграли Росію.

Останнє редагування: 31 січня 2022 22:40:10 від Drake
   
Завтра Росія - Грузія. Переможець - наш суперник.
   
У кацев тоже полкоманды бразил?
   
Нарешті.
На шостий раз пройшли чвертьфінал.
Коли вже ніхто й не очікував.
   
У кацев тоже полкоманды бразил?
У казахстанців 4 на 14 гравців. У Грузії здається 6, у азербайджанців 7-8 і зараз.

Більше всього було колись у італійців з натуралізованими бразилами та аргентинцями, здається, був рекорд 10 з 14 натуралізованих.

У росіян років 10 тому було багато, зараз 2-3.
   
Завтра россияне и грузины будут биться. Надо будет посмотреть

свинособаки
   
Якщо пройдуть кацапи, буде піздоріз
   
Деле Аллі начеб-то в Евертоні, мда, в 22 роки - 140 матчів, 46 + 40 за гол + пас в Тоттенгемі, в 25 років збувають до аутсайдеру АПЛ.
   
Деле Аллі начеб-то в Евертоні, мда, в 22 роки - 140 матчів, 46 + 40 за гол + пас в Тоттенгемі, в 25 років збувають до аутсайдеру АПЛ.

Эвертон не аутсайдер,это временная неудача. Это серьезный и богатый клуб с амбициями.

Эвертон в этом году это как Арсенал в прошлом. Никто не сказал бы что Арсенал аутсайдер в прошлом году.
   
Эвертон не аутсайдер,это временная неудача. Это серьезный и богатый клуб с амбициями.

Эвертон в этом году это как Арсенал в прошлом. Никто не сказал бы что Арсенал аутсайдер в прошлом году.

Евертон це як Астон Вілла.  Останній титул був 25 років тому.  У групі ЛЧ ніколи не грали
   
Сразу видно крутой менеджмент и опытного барыгу  :weep:


В процессе переговоров "Динамо" хотело, чтобы "Сампдория" и "Спортинг" Хихон взяли на себя заработную плату Владислава Супряги и Эрика Рамиреса.

Однако добиться такого условия в соглашениях у киевского клуба не получилось, утверждает Meta-ratings.com.ua.


Владислав и Эрик во время действия аренды будут получать зарплату в столичном клубе.  :facepalm1:

По данным источника, Супряга при переходе из "Днепра-1" в "Динамо" получил оклад в пределах $500 тыс. в год, а Рамирес, переехавший из словацкого ДАКа, - $600 тыс.

Аренда Владислава Супряги с итальянской "Сампдорией" рассчитана на 1,5 года с последующим правом выкупа.

Эрик Рамирес отправился в Испанию на правах аренды до конца текущего сезона
   
А наше сенегальское дарование Диалло оказывается агрессивное  ;o

   
Аренда Владислава Супряги с итальянской "Сампдорией" рассчитана на 1,5 года с последующим правом выкупа.

Циганик вроде говорил про пол года ! Не?
   
Легендарный итальянский голкипер Джиджи Буффон в беседе с Нобелем Арустамяном подтвердил, что несколько лет назад получил предложение от донецкого "Шахтера".

- Единственной командой, с которой я разговаривал напрямую, был донецкий "Шахтер". В 2015 или 2016 году. Мы и с Луческу поговорили. Это был опыт, который мне казался привлекательным. Против "Шахтера" я играл с "Ювентусом". Это конкурентоспособная команда, которая играет в Лиге чемпионов. Да, может быть, ей трудно пройти стадию 1/8, но это качественная команда с высоким индивидуальным классом игроков. Они играют в Лиге чемпионов и могут вылететь в первом раунде плей-офф, а могут дойти до финала. А меня это и интересует. Мне неинтересно играть в самой сильной команде, потому что, вероятно, в лучшей команде я уже играл, наверное, год. Это было в "Юве" в 2005 году — наша сильнейшая команда. Мне интересно играть за тех, кто борется за титулы и может их выиграть. Чтобы я знал, что если я туда попаду, мы сможем немалого добиться, — сказал Буффон
   
Топ-15 клубів за витратами на трансфери в зимове трансферне вікно:



Ньюкасл - 102 млн євро.

Ювентус-97 млн євро.

Барселона-55 млн євро.

Ліверпуль - 45 млн євро.

Евертон - 37 млн євро.

Астон Вілла-30 млн євро.

Тоттенхем - 29 млн євро.

Фіорентина - 28 млн євро.

Зеніт - 27 млн євро.

Уотфорд - 24 млн євро.

Вольфсбург - 23 млн євро.

Америка - 21 млн євро.

Дженоа-19 млн.євро.

Шахтар - 18 млн євро.

Брайтон - 18 млн євро.
   
Топ-15 клубів за витратами на трансфери в зимове трансферне вікно:



Ньюкасл - 102 млн євро.

Ювентус-97 млн євро.

Барселона-55 млн євро.

Ліверпуль - 45 млн євро.

Евертон - 37 млн євро.

Астон Вілла-30 млн євро.

Тоттенхем - 29 млн євро.

Фіорентина - 28 млн євро.

Зеніт - 27 млн євро.

Уотфорд - 24 млн євро.

Вольфсбург - 23 млн євро.

Америка - 21 млн євро.

Дженоа-19 млн.євро.

Шахтар - 18 млн євро.

Брайтон - 18 млн євро.


Найбільше цієї зими заробила на продажах італійська Фіорентина (81,6 млн євро). Срібло дісталося англійському Манчестер Сіті (55 млн євро), а бронза - португальському Порту (49 млн євро).

На 9-му місці в цьому рейтингу розташувалося київське Динамо, яке заробило, за версією спеців ТМ, 24,79 млн євро.
   
Футзал.
Грузия-кацапстан
0:0
перерыв
   
2;1 коцаби попереду.
   
Не получилось у грузин.
1:3.
Хотя был шанс за 25 секунд
при счете 1:2.

В пятницу, 4.02,
играем с кацапстаном.

   
Кацапи не виглядали непереможними, хоча в групі розгромили пристойну Хорватію та міцних середняків Словаччину та Польщу. Казахстан приблизно рівня Росії, якщо не будуть тремтіти колінки, то шанси будуть.
   
   
Херово

Надеялся я на братьев грузин

Не хочу я этого матча.

Кацевские собаки обьективно сильнее команда - выиграют , вони будет до небес

Да и наши могут перегореть. Плюс за неделю выдать два матча с таким напрягом - сложно психологически
   
«Барселона» опублікувала підсумки перевірки фінансового стану клубу, який клуб замовив аудиторській компанії Deloitte. Результати вийшли шокуючими.

Борг «Барселони» становить 1,173 мільярда євро, збиток - 481 мільйон євро. Зарплатний фонд клубу на 40% вищий, ніж в інших топ-клубів.
   

Да и наши могут перегореть. Плюс за неделю выдать два матча с таким напрягом - сложно психологически
За три дня перед казахами играли с бесспорными фаворитами группы портами (они тоже в полуфинале).
Играли собранно и достойно: за три минуты до конца пропустили единственный гол.
Так что верим в команду )
   
За три дня перед казахами играли с бесспорными фаворитами группы портами (они тоже в полуфинале).
Играли собранно и достойно: за три минуты до конца пропустили единственный гол.
Так что верим в команду )

Показували перед другим таймом з казахами наш куток

Капітан в кінці казав: "За Україну. Разом - і до кінця"

Дуже сподобалося!!!!!

https://streamable.com/473597
   
Керівництво київського «Динамо» має намір запросити до свого клубу колумбійського форварда на ім'я Матео Касьєрра, який виступає за російський клуб «Сочі».

За даними Sport24, президент київської команди Ігор Суркіс уже встиг поспілкуватися із власником «Сочі» Борисом Ротенбергом щодо переїзду колумбійського футболіста.

Однак у Києві не готові заплатити за перехід Касьєрри 9–10 млн євро, тому трансфер на даний момент малоймовірний. Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість форварда в 3,5 млн євро.

24-річний форвард Матео Касьєрра у поточному сезоні забив 8 голів у 11 матчах РПЛ за «Сочі». Раніше він виступав за клуби «Депортіво» Калі (Колумбія), «Аякс» (Нідерланди), «Гронінгем» (Нідерланди), «Расінг» Авельянеда (Аргентина), «Белененсеш» (Португалія).
   
по відео явний талант
природженого бомбардира видно по невимушеним і малопрогнозованим рішенням у фінальній стадії атаки.

   
по відео явний талант
природженого бомбардира видно по невимушеним і малопрогнозованим рішенням у фінальній стадії атаки.

https://www.youtube.com/watch?v=DboSyfc4F8U&t=216s
Нічого особливого там не побачив, крім дніщєвого рівня гри російських захисників і воротарів. Цікавий хіба що перший гол, та й то - "дурак залетел".
   
Болівія - Чилі, шалена гра.
Води по коліно, штанги, перекладини, купа моментів, п'ять забитих.
Зи. Виявляється, що марсело морено ще грає, ще й гол забив.
   
Вчера состоялось собрание "Олимпика", на котором руководство объявило, что средств нет и по этой причине вынуждено распустить команду. Игрокам предоставляется статус свободных агентов, с сегодняшнего дня они могут трудоустраиваться в других клубах.

Заметим, что донецкая команда - единственная из первой лиги, которая до сей поры не приступала к подготовке. При этом главный тренер Сергей Литовченко в комментарии FootBoom заверял, что о роспуске команды нет речи. Но в итоге вышло иначе...
   
«Барселона» опублікувала підсумки перевірки фінансового стану клубу, який клуб замовив аудиторській компанії Deloitte. Результати вийшли шокуючими.

Борг «Барселони» становить 1,173 мільярда євро, збиток - 481 мільйон євро. Зарплатний фонд клубу на 40% вищий, ніж в інших топ-клубів.
В любители пускай переводят  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія