Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Граблі на Майдані (Про мінору)

Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Народ України хоче президентом  Вову.
Народ України хоче святкувати перемогу жидів над греками.
Логічно. Такий час.
Тай жиди для нас не чужі. Давно з нами живуть.
Але Ви, Пані Вія, не здавайтесь.
Українці потребують просвіти.
Ми пам’ятаємо, як Ваша шуба повалила пам’ятник леніну.
Повалили леніна, повалите і мінору.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Слідкуємо, зараз щось буде
   
Re: Граблі на Майдані

Мені наплювати на те, що говорять кацапи.

Проблема в тому, що інші не бачать різниці між тобою і кацапами.
Ти так і хочеш загнати Україну в "рускій мір"?
   
Re: Граблі на Майдані
Via

Проблема в тому, що інші не бачать різниці між тобою і кацапами.
Ти так і хочеш загнати Україну в "рускій мір"?
А менори - це ознаки руського міра?
Щось я не вловила вашу логіку.
   
Re: Граблі на Майдані
LSD

А що повинно прилетіти ? Бєня на мітлі ?
Визнають Голодомор геноцидом...
   
Re: Граблі на Майдані
LSD

  а пам'ятний знак Голодомору коли буде?

  чому вони досі не визнали Голодомор?
(tu) Хуйлу дупу вилизують.
   
Re: Граблі на Майдані

А менори - це ознаки руського міра?
Щось я не вловила вашу логіку.

Ні, ти ведеш себе як класичні кацапи, тому люди зі сторони не бачать різниці між українцями і кацапами і цим ти пхаєш Україну в кацапські обійми.
   
Re: Граблі на Майдані
Via

Ні, ти ведеш себе як класичні кацапи, тому люди зі сторони не бачать різниці між українцями і кацапами і цим ти пхаєш Україну в кацапські обійми.
Люди зі сторони нецікаві. А українці розуміють без слів.
   
Re: Граблі на Майдані

+100
Свободівці та всякі їм подібні радикали відпрацьовують московські гроші.
у
Поставили спеціально, щоб сьогодні "патріоти" знесли.
Анонс: Читайте  "Всплеск антисемитизЬма в Украине" на всіх російських сайтах ;)
Багато ще зрадників і провокаторів у нашій столиці - роботи непочатий край...
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ми пам’ятаємо, як Ваша шуба повалила пам’ятник леніну.
Повалили леніна, повалите і мінору.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Мені менора не заважає, хай стоїть, але цікаво: чого ті хто так яросно на ФУПі виступає проти православної віри, в цьому випадку позасували язики до дупи і мовчать?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А мені заважає цей символ підкорення України жидами, негайно знести нах щоб розпалювати антисемітизм.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Прекрасна провокація, друзі.
Насправді прекрасна.
Сьогодні Вія з друзями піде громить сінагогу, а ЗМІ будуть висвітлювать спалах лютого бандерівського антисемітизму.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Прекрасна провокація, друзі.
Насправді прекрасна.
Сьогодні Вія з друзями піде громить сінагогу, а ЗМІ будуть висвітлювать спалах лютого бандерівського антисемітизму.

Главное вовремя! :)
МО Украины приехал в Израиль на переговоры.

Министр обороны Украины Резников и председатель Совета нацбезопасности Израиля Хулата обсудили неотложные вопросы безопасности.


Вторая ханукальная свеча сегодня была зажжена у Стены Плача, эту церемонию главный раввин Шмуэль Рабинович посвятил Украине.
Об это стало известно по информации посольства Украины в Израиле.
В ходе церемонии, раввин прочитал молитву о благополучии и процветании Украины, а также за укрепление дружественных отношений между двух стран.
Почётным правом зажечь свечу был удостоен министр обороны Украины Алексей Резник.

В торжестве также принимали участие министр по вопросам религии Израиля Матан Каханэ и посол Украины в Израиле Евгений Корнейчук.
Напомним, что в воскресенье, 28 ноября наступил праздник Хануки- один из важнейших торжеств для еврейского народа
По случаю « праздника свечей» Израиль поздравили главы таких государств как Великобритания, Канада, Украина, Соединённые Штаты и другие.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Главное вовремя! :)
МО Украины приехал в Израиль на переговоры.

Министр обороны Украины Резников и председатель Совета нацбезопасности Израиля Хулата обсудили неотложные вопросы безопасности.
Вторая ханукальная свеча сегодня была зажжена у Стены Плача, эту церемонию главный раввин Шмуэль Рабинович посвятил Украине.
Об это стало известно по информации посольства Украины в Израиле.
В ходе церемонии, раввин прочитал молитву о благополучии и процветании Украины, а также за укрепление дружественных отношений между двух стран.
Почётным правом зажечь свечу был удостоен министр обороны Украины Алексей Резник.

В торжестве также принимали участие министр по вопросам религии Израиля Матан Каханэ и посол Украины в Израиле Евгений Корнейчук.
Напомним, что в воскресенье, 28 ноября наступил праздник Хануки- один из важнейших торжеств для еврейского народа
По случаю « праздника свечей» Израиль поздравили главы таких государств как Великобритания, Канада, Украина, Соединённые Штаты и другие.

Ну, Ізраїль вибрав хуйла союзником, а не Україну.
Тому пох.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ну, Ізраїль вибрав хуйла союзником, а не Україну.
Тому пох.

 :facepalm1:
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ну, Ізраїль вибрав хуйла союзником, а не Україну.
Тому пох.

Не совсем так.
Точнее совсем не так.
Опять же Израиль естественный враг всяких муслимских кондовых кацапских друзей, типа Ирана или Сирии.
Так что вот совсем не надо с Израилем ссориться. Тем более без весомых причин, по своей собственной глупости.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

хай вони ті свічки собі кудись вставлять і бігають
Ізраїль Україну не баче в упор
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Прекрасна провокація, друзі.
Насправді прекрасна.
Сьогодні Вія з друзями піде громить сінагогу, а ЗМІ будуть висвітлювать спалах лютого бандерівського антисемітизму.

Эта классическая.дура с товарищами не поймет почему нельзя даже публично высказывать идею о уничтожении меноры. Кстати. Вчера вечером мне позвонил знакомый из Вашингтона, потому как вопрос антисемитизма в Украине снова появился в СМИ.

Вия!!! Мои поздравления!!! Еще немного и ты станешь знаменитой как антисемитка.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Хайфа сейчас

   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Цу Нетаньяху у хуйла на параді з фоткою тусив? Чи хто?
Не совсем так.
Точнее совсем не так.
Опять же Израиль естественный враг всяких муслимских кондовых кацапских друзей, типа Ирана или Сирии.
Так что вот совсем не надо с Израилем ссориться. Тем более без весомых причин, по своей собственной глупости.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Хайфа сейчас

Показати зображення...

Там крест на ёлке?

   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Вия!!! Мои поздравления!!! Еще немного и ты станешь знаменитой как антисемитка.
Ти как кажеш, наче це щось погане.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)


Там крест на ёлке?

взяла фото з  інтернету...це- 2019 рік...кожен рік в Хайфі на Хануку та різдвяні свята такі прикраси в центрі міста...







   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ну шо там, жидяху побиваху?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Неа, ялинка хай стоїть. І менору можете на Шота Руставелі поставити, ніхто не чіпатиме.
Але не на Майдані.

Простите, у Вас есть доверенность от большей части киевлян на обустройство Майдана, или вы выиграли тендер на консалтинг в его обустройстве? Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Простите, у Вас есть доверенность от большей части киевлян на обустройство Майдана, или вы выиграли тендер на консалтинг в его обустройстве? Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?
Ну, мені менора на Майдані не потрібна, а тобі?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Бачу крємльовську зірку на ялинці. Оце - по ізраїльськи. У Москві запалювали і в Хайфі запалюють.

От як у  Єрусалимі в районі урядових будівель появиться щось християнське, то запостіть.
А Хайфи з комуністичними зірками - не треба.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

От як у  Єрусалимі в районі урядових будівель появиться щось християнське, то запостіть.
Тобі ялинки не вистачає?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Простите, у Вас есть доверенность от большей части киевлян на обустройство Майдана, или вы выиграли тендер на консалтинг в его обустройстве? Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?

а у вас?
чи менора на Майдані - суперпозитивне творіння, спрямоване на єднання українського суспільства?
шось ви, дядьку, пиз..ите
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ей, грамотєї, Менора пишеться через Е, а Мінарет через І.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ей, грамотєї, Менора пишеться через Е, а Мінарет через І.
Ми знаємо.
Ми писемні.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ей, грамотєї, Менора пишеться через Е, а Мінарет через І.

а коровка через "о" ))
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Ну, мені менора на Майдані не потрібна, а тобі?

А мені не потрібні кремлівські підхвостні та провокатори та антисемітська навлоч на вулицях мого міста!
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Кто вы, - группа провокаторов, на подхвате у рашки, или просто негодяи, объединенные беграмотностью, подлостью и жадностью, не создавшие в жизни ничего кроме дерьма и своих дерьмовых листовок, направленных на раскол украинского общества?
А ви хто такі, що обманом приходите до влади а потім чоботом дусите усе українське?
Ми у своїй хаті і самі здатні визначитися, що нам потрібне.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Тобі ялинки не вистачає?
Нє, я Єрусалиму ялинки не насаджую. У них своє, у нас своє. І це треба поважати.
Ех, якби усі були такі толерантні, виважені, як українці. Хтось навіть вважає ці риси дурістю, нє?  8-)
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А мені не потрібні кремлівські підхвостні та провокатори та антисемітська навлоч на вулицях мого міста!
Так це ми зрозуміли, що Вам порібні лише антиукраїнські провокації і чини.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

А мені не потрібні кремлівські підхвостні та провокатори та антисемітська навлоч на вулицях мого міста!
А ти аід чи гой?
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)

Це твої слова?: От як у  Єрусалимі в районі урядових будівель появиться щось християнське, то запостіть.
   
Re: Граблі на Майдані (Про мінору)
Via

Эта классическая.дура с товарищами не поймет почему нельзя даже публично высказывать идею о уничтожении меноры. Кстати. Вчера вечером мне позвонил знакомый из Вашингтона, потому как вопрос антисемитизма в Украине снова появился в СМИ.

Вия!!! Мои поздравления!!! Еще немного и ты станешь знаменитой как антисемитка.
У мене тої слави, як гуталіну, хай ще у Вашингтоні про мене поголосять, переживу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія