Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погода а Австралії

Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D
   
Re: Погода а Австралії

вітер, холодно.

кажи що це через потеплиння
   
Re: Погода а Австралії

кажи що це через потеплиння

 (tu)
   
Re: Погода а Австралії

а у нас +8 сьогодні
   
Re: Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D
що, вперше холодний кінець весни? бувають і літа холодні
   
Re: Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D

Дійсно, для весни незвична погода.  :laugh: В квітні у нас вже жара.
   
Re: Погода а Австралії

В нас до середини червня холодно було. Чому в них має бути по-іншому?
   
Re: Погода а Австралії

В нас до середини червня холодно було. Чому в них має бути по-іншому?

У них по-іншому.
   
Re: Погода а Австралії

У них по-іншому.
то було до перетворення країни на концтабір. а тепер буде все інакше, навіть погода. сама природа проти того, що вони зробили із країною
   
Re: Погода а Австралії

У них по-іншому.
Ну якщо в них протилежна півкуля, то вони не можуть мерзнути влітку?
   
Re: Погода а Австралії

то було до перетворення країни на концтабір. а тепер буде все інакше, навіть погода. сама природа проти того, що вони зробили із країною

Мої знайомі австралійці ніколи не жаліються на карантин. Минулого року працювали дистанційно. Потім повернулися до звичайного життя. 
   
Re: Погода а Австралії

Мої знайомі австралійці ніколи не жаліються на карантин. Минулого року працювали дистанційно. Потім повернулися до звичайного життя.
мої знайомі австралійці пояснюють цей феномен тим, що це країна каторжників. аборигенам так історично норм. а от всім іншим не норм, бо то ж типу «цивілізована країна», яка показує приклад іншим і інші можуть його наслідувати, перетворивши на концтабори вже європейські/американські країни. кому це треба?
   
Re: Погода а Австралії

мої знайомі австралійці пояснюють цей феномен тим, що це країна каторжників. аборигенам так історично норм. а от всім іншим не норм, бо то ж типу «цивілізована країна», яка показує приклад іншим і інші можуть його наслідувати, перетворивши на концтабори вже європейські/американські країни. кому це треба?

Зараз уже не пригадаю місяць, але знайома австралійка вже тусила на місцевому ринку й надсилала світлини - повно народу в громадських місцях. А весь світ тоді сидів у жорсткому локдауні.
"Каторжникі" - це ж не означає, що вони поневоленні.
   
Re: Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D

не треба казати ніякої маячні..а просто подивитись піти..шо і у Австралії бувають похолдодання
   
Re: Погода а Австралії

Зараз уже не пригадаю місяць, але знайома австралійка вже тусила на місцевому ринку й надсилала світлини - повно народу в громадських місцях. А весь світ тоді сидів у жорсткому локдауні.
"Каторжникі" - це ж не означає, що вони поневоленні.
каторжники — означає що it never was a free country. їм історично норм сидіти в тюрмі, принаймні тим, хто не в першому поколінні
   
Re: Погода а Австралії

А можна банити за злісне антиваксертво поза профільною темою? Це хвороба якась

І так, ідіоти неосвідчені, аномальна погода по всьому світу саме через глобальне потепління, далі буде гірше
   
Re: Погода а Австралії

а можна Мрійника голого виселити в єколгічно чистий ліс перв'язавши при цьому масками по колу. для екології та короновірусу.
   
Re: Погода а Австралії

 :D

Це також Австралія:
(15 листопада 2021 р.)


   
Re: Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D

З якого саме міста пише??? 
   
Re: Погода а Австралії

Зараз ще рання весна. До літа ще діб 50-60... Що ви переймаєтесь?

А на Тасманіїї більше + 20 С і не буде ніколи.  :-B
   
Re: Погода а Австралії

І загалом - в Австралії існує нормальна зима (у горах і на Тасманії) - якщо не в курсі - поцікавтесь. Раз на 10-15 років сніг і -5 С може бути і у Мельбурні. Завше так було   :-B

   
Re: Погода а Австралії

Пише знайома з Австралії: вітер, холодно. Незвична погода для листопада :facepalm:

Навіть не знаю, що відповісти  :D

Мені тоже листопад незвичайно холодний
Часто йдуть дощі
Кажуть, що так буде до лютого-2022
Поїду на днях провіряти грибні місця - зазвичай гриби появляються в кінці лютого - початку березня, але при таких умовах можуть бути і зараз
Причиною всьому є La Niña (не путайте з ель Ніньо)

Невидима для нас, простих смертних на землі, атмосфера сповнена гігантських циркуляцій, які транспортують, змішують і розсіюють повітря та енергію по всьому світу.

Один з цих гігантських вихрів називається циркуляцією Уокера.

The Walker Circulation крокує Тихим океаном, піднімаючись на заході в теплих водах поблизу Австралії, просуваючись вгору над Тихим океаном і спускаючись біля Південної Америки, перш ніж мчати назад через Тихий океан, щоб утворити пасати.

La Niña – це термін, який використовується для опису, коли Walker Circulation на стероїдах.

У західній частині Тихого океану ще тепліше, ніж зазвичай, пасати сильніші, і все це вологе енергійне повітря витісняється на Австралію.
Тому Ла-Нінья зазвичай асоціюється з більш вологими, ніж середні, умовами для північної та східної Австралії, особливо взимку, навесні та на початку літа.

А при захмареному небі зазвичай холодніше, ніж при яскравому Сонці.
Плюс вітри із Антарктиди
https://live-production.wcms.abc-cdn.net.au/114d6845e5561c0b052ba1a3d8f60b67?src
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія