Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Ну поки що, виглядає так, що Вова собі це заколот придумав чисто на основі якогось там спілкування, незрозуміло кого з ким.

Але таке, подивимось.
   
Ну похоже США так не считают . Думаю у никого нет вопроса ,кому больше доверять- тебе или США .
https://ukrainian.voanews.com/a/ameryka-zelenskyi-zayava-pro-perevorot/6329354.html

Бльо, а США тут причому. :facepalm1:  Самі надуркували, а тепер на американців спихаєте. :D
   
 :)
Дивні люди на ФУПі весь час пропагують заколот, а тепер включають задню...
   
:)
Дивні люди на ФУПі весь час пропагують заколот, а тепер включають задню...

Це хто коли тут заколот пропагував? Щось ти фантазуєш.
   
Я так розумію, що доля країни вже нікому не важлива.
Що робити далі ніхто не знає.
Лайнометання вже досягнуло піку?

Та що робити зрозуміло: дострокові вибори.
Або Президента, а потім ВР, або ВР, яка після переобрання бере владу в свої руки (до речі повністю за Конституцією), а Бубочка досиджує, як весільний генерал.
   
я не лох, мені 42
я президент України 26 раз

 :laugh:
   
Та що робити зрозуміло: дострокові вибори.
Або Президента, а потім ВР, або ВР, яка після переобрання бере владу в свої руки (до речі повністю за Конституцією), а Бубочка досиджує, як весільний генерал.

Ще раз: ковуни Рината вже готові зайняти злючові пости.
Думаєте буде краще?
   
А можна так. Мухи отдєльно, котлєти отдєльно.

Бо де Вовині обсери, а де доля країни. Ці дві речі взагалі ніяк не пов'язані.

Буде Вова завтра Президентом чи ні, це ніяк не вплине на країну.

І да, щоб два рази не вставати. Навіть якщо Ємарка завтра не буде в офісі Президента, це також ніяк не вплине на долб країни. :D
   
Що робити? Готуватись до колапсу економіки (цей накерує) і війни з Московією. Хто як може. Інших варіантів немає
Що за маячня? Війна вже 7 років триває, до якої війни?
   
Ще раз: ковуни Рината вже готові зайняти злючові пости.
Думаєте буде краще?

ніхто тепер в Україні не може отримати такої абсолютної влади, яку отримав Нелох.
Тому буде краще в будь якому випадку, бо з'їхавший з катушок неконтрольований клоун диктатор заведе нас в прірву.
   
Що за маячня? Війна вже 7 років триває, до якої війни?

Не чіпляйтесь до термінології, бо і я можу сказати що юридично ніякої війни в нас немає, збройний конфлікт максимум.

До широкомасштабного наступу на Україну якщо вам так зручніше
   
https://t.me/BerezaJuice/7864

Хуйлосвинінфо працює для своїх зайвохромосомних сектантів, які не здатні мислити самостійно?

Цитата:
Историю с "госпереворотом Ахметова" президент Владимир Зеленский придумал на основе записи разговора одного офицера Федеральной службы безопасности России и трех бывших сотрудников МВД Украины в Крыму.

 :gigi:

То вигадав чи запис таки є? Чи для армовірoвських "патріотів" повідомлення для них на споконвічно армовирському язекє це не важливо, головне зжерти чергову порцію рошена і нагодувати інших  :gigi:
   
У Шавика первый мачить зе вызвался аваков..
Негодуе..

поро ники - аваков  хороший, наш, патриот?
   
Не чіпляйтесь до термінології, бо і я можу сказати що юридично ніякої війни в нас немає, збройний конфлікт максимум.

До широкомасштабного наступу на Україну якщо вам так зручніше
Тоді називайте речі своїми іменами, а не як регіонали на каналах ахметова
   
а потім і пожежні...

Краще б на поліцейських покатався.

Як клієнт  :K
   
так при зелененько грабЮть ще сильніше, чим при папєрєдніках...є сенс подумати...:)))
к сожалению. Потому что на хлебных постах все те же. начинайте с глав администраций. Колода та же. Перетасовали.Дальше главы департаментов.Ну и далее. Без аникоммунистической партии нового типа , номенклатуру не убрать. Она все сожрет. Поэтмоу сценарий будет аналогичен Хрущову и Горбачову.Хотя первый этап Хрущов вудержал. Но ошибку совершил-не до конца подчистил.так появидись андроповы, ну а потом и сегодняшние
   
У Шавика первый мачить зе вызвался аваков..
Негодуе..

поро ники - аваков  хороший, наш, патриот?

Президент України Володимир Зеленський назвав Арсена Авакова «потужним міністром».

«Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр. Я розумію, через що страйк. Я відверто відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і наполовину її не кидати», – вказав Зеленський 6 червня, спілкуючись із журналістами в неформальній обстановці.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyj-avakov-nemaje-krashchogo-ministra/30656398.html
   
дивилася половину пресухи,
основне враження таке - глибоко ображена нарцисична закомплексована істота вирішила дати бій своїм кривдникам своїм хамством та брехнею,
отримав у відповідь бумеранг від Бутусова та ще отримає бумеранг від всіх ЗМІ, крім Г+Г, бо істота примудрилася майже всіх журналістів звинувати і в брехні, і в продажності, і в зливах, і в усіх гріхах...
наговорив купу брехні, яку зараз розберуть по кісточках та доведуть, що воно знову набрехало,
про країну там майже не було, було тільки про образи самого блазня до Ахметова, до Порошенка, до Бутусова, до Ткача, до Шустера, до половини присутніх ЗМІ, саме це всі і запам'ятали,

просто молодець! аплодую стоячи!
 (tu)  :laugh:


 
...склалось саме таке враження від
,, марафону,,

Дав бій журналістам

Відсіч так би мовити
.
   
 :K  Біжать рятувати Єрмака з Гути

   
Ну похоже США так не считают . Думаю у никого нет вопроса ,кому больше доверять- тебе или США .
https://ukrainian.voanews.com/a/ameryka-zelenskyi-zayava-pro-perevorot/6329354.html
ОНО этого не понимает.Да и не поймет.ОНО безнадежно.
   
Бля, він реально таке сказав?!
   
ОНО этого не понимает.Да и не поймет.ОНО безнадежно.
Зелька? Так.
   
Бля, він реально таке сказав?!
https://twitter.com/view/status/1464182230138470400

букви то помийка

але так він таке казав
   
Хуйлосвинінфо працює для своїх зайвохромосомних сектантів, які не здатні мислити самостійно?

:gigi:

То вигадав чи запис таки є? Чи для армовірoвських "патріотів" повідомлення для них на споконвічно армовирському язекє це не важливо, головне зжерти чергову порцію рошена і нагодувати інших  :gigi:

Це телеграм канал колишнього нардепа Борислава Берези. Яке ще інфо?  :facepalm1:
   
Ну що там де Sdebil? Шустера дивиться?
 :lol:
   
ніхто тепер в Україні не може отримати такої абсолютної влади, яку отримав Нелох.
Тому буде краще в будь якому випадку, бо з'їхавший з катушок неконтрольований клоун диктатор заведе нас в прірву.

Ну що ви патякаєте?
Більшість слуг на ЗП у рината, прем'єр рината...
   

То вигадав чи запис таки є? Чи для армовірoвських "патріотів" повідомлення для них на споконвічно армовирському язекє це не важливо, головне зжерти чергову порцію рошена і нагодувати інших  :gigi:

 :fuck: Смотри как пишет патриот

   
Бля, він реально таке сказав?!
https://twitter.com/view/status/1464182230138470400

так, це дослівно його слова
   
Яке  ж ти тупе!

Що ти там зелене бидло квакаєш з Європи? Не надоїло мити унітази? Повернутися у прихильники певної політсили рай не хочеш?
   
Зелька? Так.
Увы. Пока альтернативы нет.Но, опять увы, он с системой не справится.Это уже ясно. Система, это не только олигархи.Табуны министров разного периода с охранниками, массажистами и массажистками.Это главы обладминистрацций разных периодов, которые потоки формировали разным гетьманам.ПлокуЛолы, судьи с басснословными пенсиями ни за что. Руководители разного уровня. Причем в каждом регионе.Их многочисленная детвара, давящая вас на переходах. Без Мюддера эта ватага не разойдется. А Зеленскому до Мюллера, как пешком до Луны. Но из того что есть более-менее. Это по сравнению с мажором шоколадным красавец.
   
ліцемірство і брехня
це був не 2.5р звіт президента перед народом
це були питання президента до народу

   


Перше місце в трендах. Ніколи 95-й квартал не бував так часто на перших місцях!
   
   
   
   
После сегодняшней прессконференции курс может быть на следующей неделе и 28 и 29 (с)
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія