Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Славіг навєрно Зе  розмаже як малюки у Дитячому Садку манку по тарєлці :gigi:
   
порохоботи бідкаються
"нахаміл шустеру"

треба було як Порошен - депортувати к фуям? :weep:
   
подивіться дискусію з Шустером
повна дискусія з 25:13,
хамство починається з 27:03, продовжується на 27:50 і далі

htt  ps://www.youtube.com/watch?v=Kk_ZP9rhMfQ

Подивився.
   
ще учитись і учитись

   
   
Я думаю всем насрать на его меседжи

А я думаю, что все, кому надо, услышали. Посмотрим сегодня тональность передачи у Шустрого
   
'Сейчас к людям надо помягше, а на вопросы смотреть ширше!'... :beach:

   
А я думаю, что все, кому надо, услышали. Посмотрим сегодня тональность передачи у Шустрого

подивимось, звісно, але щось мені здається, що Шустер прийме виклик блазня на війну
   
А що  сталося, тупе? С  ким  познайомилося тупе ПЄС дуняче?
Звідки і навіщо випустили цю істоту? :facepalm1:
Доповідь.
   
Все вопросы были жесткими и охватили практически весь спектр отношений.

Доминирование текущих вопросов - непроыыесионализм.

Часто задавались мелкие и технические вопросы и соответственно перепалка.

Нк какой хрен разница в шесть или в семь утра улетел Зеленский???

 це важливе питання

тому, що навть тут є ось такі єбанати

Правда ??

о першій гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині
уявляю як за 37 хвилин достатися з Банкової у Козин

Охорона вибігає нікого нікого Петра нема нема побігли
зеленський біжить пхає Ермака у спину давай швидче падло шаурма холоне по Столічке ніззя там завжди засідка Ткача


Не можу втриматись
Згодом розслідувачі УП знайшли докази, що 21 листопада, у день народження Єрмака та в день Гідності та Свободи близько 10 ранку Зеленський і Єрмак, Чи був президент Зеленський або керівник його офісу Єрмак на борту наразі не вдалося ані підтвердити, ані спростувати.які були на Івано-Франківщині, з'являються на Інститутській у Києві, о 12 президент нагороджує воїнів, а вже о першій гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині і за дві години здійснює посадку в Івано-Франківську.
То є ТАК
з'являються на Інститутській у Києві
о 12 президент нагороджує воїнів
 :lol:  :laugh:
   
Нервовий. Йа йобу... :-)o


а как толжна была реагировать охрана на группу людей, ломящихся в машину охраняемого лица? Т
   
Цікаво - а навіщо Ви так тупо брешете на цю тему і не в перший раз вже? 8-)

Ну з'їзди ты :) Зроби репортаж, ми з задоволенням подивимось.
   
а шустрий брехло шо не знав по Бурбу і Операції на Майдані  B-)
   
Кстати. Шустер был умнее других и вел себя правильно.

+
   
   
а шустрий брехло шо не знав
погано дивились, все він знав і грамотно вчинив....
п.с. на відміну від вашого хейтерства тут
   
Это не прессуха. Это ток шоу. На прессухе журналисты не высказывают свое мнение по поводу ответов.
А Президет должен с милой вежливостью отвечатьна самые 3.14здоватые вопросы.
...журналісти якраз професіонали, вони хочуть отримати ВІДПОВІДЬ, а не відмазку...:)))
   
погано дивились, все він знав і грамотно вчинив....
п.с. на відміну від вашого хейтерства тут
він сказав шо він не вкурсі про Бурбу , дивись уважно.. я не знал я не вкурсе

   
"Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент",- заявив Ахметов.

Хтось з них говрить неправду. Тут усі впевнені. що це Ахметов ?

Просто цікаво. ;)
   
"Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент",- заявив Ахметов.

Хтось з них говрить неправду. Тут усі впевнені. що це Ахметов ?

Просто цікаво. ;)

риже хй1ло бреше

підар здав донбас
   
https://twitter.com/view/status/1464259213346185231

Охрана грубо оттесняла представителей СМИ, журналистку телеканала "Прямой" закинули на машину, с которой она упала на тротуарную плитку.

Вангую їй кар'єру Скабеєвой, яку охорона Лукашенка обіймала і цілувала  :laugh:
   
Бєня хоче нагнути Ахмєта через Зе 8-)
   
То не резиденції клоуна, то резиденції Президента України. Деякі з них побудовані років 40-50 тому а деякі навіть 60 років тому, коли ще в Україні не було президентів :)

Ти ж не будеш заперечувати, що першій особі в Державі потрібна охорона і потрібні резиденції. Потрібні і в Карпах, і в Криму, і на Донбасі, і в Одесі, і навіть в Києві ;)

Авжеж, і кортежі потрібні, і охорона.

Але хто змушував кловуна - саме кловуна, тому що він так і не виріс з шоу, і сьогодні було теж шоу на публіку,  - так ось, хто змушував його розповідати, що те все не потрібне і він не буде перекривати ані рух своїми кортежами, ані жити в державних резиденціях?
   
"Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент",- заявив Ахметов.

Хтось з них говрить неправду. Тут усі впевнені. що це Ахметов ?

Просто цікаво. ;)

Я думаю не правду говорить зе.

Ніякий переворот не можливий,.. Недолугого настращали єрмаки щоб тримати під контролем.
   
риже хй1ло бреше

підар здав донбас
Он не просто его сдал. Он - основной организатор этой всей движухи, которая закончилась сдачей. Да и потом слал свои "гумконвои", шоб не дай бог сепары без снабжения не остались.
   
Вова Ахметову шиє ст.111  ККУ.

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, - карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

І тут або Вова саджає Ахметова або, а іншого немає. Якщо Рінат готував переворот, то це державна зарад.

А якщо це Вова все придумав, то "за баз придьотся атвєтіть" :D
   
Охрана грубо оттесняла представителей СМИ, журналистку телеканала "Прямой" закинули на машину, с которой она упала на тротуарную плитку.
Вангую їй кар'єру Скабеєвой, яку охорона Лукашенка обіймала і цілувала  :laugh:


Ну так, якщо б це Мосєйчучку закинули б на машину,і звідти вона швакрнулася б на тротуарну плитку,  от тоді біда і пєчаль. А ту журналістку ні разу нє жалько, егеж?

До речі, Мосєйчучка ВЖЕ почала кар'єру Скабєєвой. Живно, що ти це не помітив.
   
"Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент",- заявив Ахметов
Ну ему не мешало лгать что корабли с углем из США, только для ДТЕК .
Зе сказал, что Ахметка пусть приезжает и ознакомится с записью .
   
Пред'ява Ритану на 15 років тюряги з конфіскацією, це дуже серйозно.
   
Вова Ахметову шиє ст.111  ККУ.
Тепер можна санкції через РНБО
   
Ну ему не мешало лгать что корабли с углем из США, только для ДТЕК .
Не тільки для ДТЕК
Але саме ДТЕК їх замовив  і зафрахтував


   
Тепер можна санкції через РНБО

Та нє, тут не РНБО, якщо Вова має реальні докази, то це  тюряга, а якщо ні, то Вові - п***а.
   
Охрана грубо оттесняла представителей СМИ, журналистку телеканала "Прямой" закинули на машину, с которой она упала на тротуарную плитку.
Гонят на убой бедных журналистов ради черного пиара .
   


Ти ж не будеш заперечувати, що першій особі в Державі потрібна охорона і потрібні резиденції. Потрібні і в Карпах, і в Криму, і на Донбасі, і в Одесі, і навіть в Києві ;)

Фрау лохушка  :facepalm1:

   
Та нє, тут не РНБО, якщо Вова має реальні докази, то це  тюряга, а якщо ні, то Вові - п***а.

За п..а президента немає відповідальності

Тому тут гра в одні ворота
Ще може кидатись звинуваченням як завгодно
   
За п..а президента немає відповідальності

Тому тут гра в одні ворота
Ще може кидатись звинуваченням як завгодно

а типу ахметов поніс якусь відповідальність за свій пи3дьож? :weep:
   
Фрау лохушка  :facepalm1:

Показати зображення...

Так фрау - ПМ лише
Не президент
В шмигаля теж нічого нема
:)
   
а типу ахметов поніс якусь відповідальність за свій пи3дьож? :weep:

За який п..ж ?
Ахмет хіба до сьогодні щось казав ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія