Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Невже офіс не тих журналістів відібрав?  :weep:

Тех тех..
Они все в сговоре и каждый играет свою роль..
..
Есть второй вариан..
Поро фуп обосрался как и прямой канал к примеру
Но я это отметаю прочь..
Они же не зеб....лы
   
https://t.me/tayni_deputata/3080
Да, канєшшшш.
Зеленський же працює на народ України і, на відміну від Бутусова, ніколи не працював на Коломойського. Адже так?
А, взагалі, що то за маячня: працює на когось. А є такі журналісти, що працюють на себе? У нас не у нас? Чи на народ України? Га?
І хто їм платить зарплатню?
   
   
Про сериалы вопрос бимба  (tu)
   
Дімец, то як по твоїй класифікації - Бутусов обісцяв перед камерами Булочку  8-) ?
   
Судя по поросячьему вереску тут, бубочка не оправдал их сподивання на тотальную зраду. А как ждали. :gigi:
   
Дімец, то як по твоїй класифікації - Бутусов обісцяв перед камерами Булочку  8-) ?

Не мешай - не видишь человек работает

Надо сказать что сцаки - вовсе не сцаки. Это святая водичка. Желтая - потому что золото!

А запах -  Петя гзавовую бомбу положил!
   
Я не главнакамандующий, я Верховнакамандующій (с)  :laugh:
   
Димец один не справляется. Пришел на помощь быдловатый южный кореш!
   
Я не главнакамандующий, я Верховнакамандующій (с)  :laugh:

Я б даже сказал Верховно-гавно -( я ж нелох)-  камандуюсчий!

Бамбить палечу!
   
Я не главнакамандующий, я Верховнакамандующій (с)  :laugh:

Угу. Зобідили кловуна. Понизили в чині.

от дурнувате, жах...
   
Ну як, ЯК так можна формулювати речення?!. :S

"Друге – Єрмак, навпаки, власник вашого, до речі, каналу, колишній президент, пан, товаріщ, все-таки, Петро Порошенко, яких він повинен був, згідно зі своїми операціями, повернути додому."
   
Ну як, ЯК так можна формулювати речення?!. :S

"Друге – Єрмак, навпаки, власник вашого, до речі, каналу, колишній президент, пан, товаріщ, все-таки, Петро Порошенко, яких він повинен був, згідно зі своїми операціями, повернути додому."

Генератор випадкових слів.  :pooh_lol:
   
"Я щоденно розмовляю з лідерами різними, вчора був Мішель, Меркель, вони хочуть, щоб ми почали спілкуватися з РФ, обов'язково буде дзвінок. Вони хочуть контакту нашої адміністрації і адміністрації РФ. Я думаю, що найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати"

То що "Московський комсомлець" все вірно про нього написав?  ;o
https://www.mk.ru/politics/2021/11/23/spasti-ryadovogo-ermaka.html
   
Мосійчук + 1
   
   
В том то и дело что тут все построено на вере.Кто то верит Бурбе с Бутусовым,а кто то Зеле.Как оно было на самом деле не знает никто поэтому каждый выбирает сторону котора ему ближе на данный момент

Это у вас все построено на зеленой вере

Что сцать в глаза - это божье

А по факту - имеем провал плюс материал Беллингкета

Который кстати раскрутил всю историю с Буком до винтика и котрая повторяется слово в слово на суде по МН-17

А вы как кацапы - которым малюют в фотожопе истребитель на полДонецка и испанского диспетчера Борисполя
   
Бутусов повтыкал минут 20, пытаясь понять, где его макнули. Видимо, так и не понял, и начал опять про "в зоопарке тигру не докладывают мяса" :)
   
Молодец Бутусов
Сразу видно воспитанный патриот и цвет нации
Не зеби..л какой.
Эх.. вот бы он еще на стол залез и ногами ратолкал посуду с криком - ну сколько можно брехать клоун проклятый..

   
Мосійчук + 1

"шльондри всих країн-єднайтесь" :gigi:
   
А где пан кноп?
Бутусова тоже надо выдвигать в президенты
   
"шльондри всих країн-єднайтесь" :gigi:

Цитата: Муха
«Мне физически больно слышать это вкрадчивое перденье»
Живіть з цим.
   
Молодец Бутусов
Сразу видно воспитанный патриот и цвет нации
Не зеби..л какой.
Эх.. вот бы он еще на стол залез и ногами ратолкал посуду с криком - ну сколько можно брехать клоун проклятый..
це був справжній треш)
   
Висновок з перегляду - паціент 100% лялька але того, в силу власної тупості, не розуміє. Себе вважає богом і найвеличнішим
   
Що воно верзе? Люди хворіють вдома і не хочуть в лікарні. :facepalm:

 та людей не беруть в лікарні - скільки випадків було, коли дві-три швидки не забирали хаорого, а коли нарешті забирали, то було вже пізно...
   
Висновок з перегляду - паціент 100% лялька але того, в силу власної тупості, не розуміє. Себе вважає богом і найвеличнішим

Він же ВЕРХОВНИЙ головнокомандувач""" Не плутати з просто головнокомандуючим.

Це дуже важливо :laugh:
   
друзі, вийдіть за рамки (tu)
   
Деякі довбойоби думали, що можна поливати лайном і очікувати толерантну відповідь.
А виявилося, якщо ти платна шалава то цей факт можуть оприлюднити тобі прямо у вічі.
   
Дивився, як Бутусов кілька раз сказав , що він брехун !  :D

і ще : це вам не 95-й квартал !
   
Одне однозначно - Єрмак і Ко вішають цьому зелепню на вуха будь-яку лапшу.   А воно, в силу своєї недолугості, щиро в те вірить.

Єрмака треба прибирати від влади якнайшвидше, і будь-якими методами....
   
Казали шо у другій партії журналістов буде вопріс про гвинтокрили 8-)
   
Деякі довбойоби думали, що можна поливати лайном і очікувати толерантну відповідь.
А виявилося, якщо ти платна шалава то цей факт можуть оприлюднити тобі прямо у вічі.

Так, "врагі! Кругом адні врагі!"
   
Посмотрел таки бегло пресуху :facepalm:

Уровень украинской журналистики это уровень базарных баб которые отстаивая свою сплетню стараются перекричать не только оппонента-конкурента но без лишних сомнений готовы закопать в говне любого кто готов высказать отличающуюся  от них точку зрения, т.е. полное днище.

Не журналисты а клованы для плебеев на службе у олигархов и кацапов.
   
Одне однозначно - Єрмак і Ко вішають цьому зелепню на вуха будь-яку лапшу.   А воно, в силу своєї недолугості, щиро в те вірить.

Єрмака треба прибирати від влади якнайшвидше, і будь-якими методами....
Це так (((
   
Казали шо у другій партії журналістов буде вопріс про гвинтокрили 8-)

то ще буде 2-га частина Марлезонського балєта ?  :D
   
Посмотрел таки бегло пресуху :facepalm:

Уровень украинской журналистики это уровень базарных баб которые отстаивая свою сплетню стараются перекричать не только оппонента-конкурента но без лишних сомнений готовы закопать  говне любого кто готов высказать отличающуюся  от них точку зрения, т.е. полное днище.

Не журналисты а клованы для плебеев на службе у олигархов и кацапов.

дійсно базарні баби але
базарні баби - це ще не найгірший варіант
   
Я про то, что фупчик не может знать напонены ли памперсы у президента..
Ты про шо..?
И еще про манипуляции мне..

та не треба так хвилюватися за памперси президента
не бери близько до серця
а то ти прям грудьми став на захист його сраки :laugh:
   
Дивився, як Бутусов кілька раз сказав , що він брехун !  :D

Прямо в глаза узурпатору и диктатору, душителю свободы..
Устроил ему ванну!
Но я ждал большего..
Швырнул бы бутылку в президента или стол бы перевернул..
До Зеленского это же было в порядке вещей.
Прийти по приглашению и устроить срач..

   
Гарне питання.

Однією рукою кловун заборонив співпрацювати з російським каналом СТС, а другою рукою Квартал 95 через посередника продав свій серіал "Папіки" саме на російський канал СТС.

Але у кловуна знову бомбануло - і він почав довго розповідати про порошенківські канахвєткі.

   
Він же ВЕРХОВНИЙ головнокомандувач""" Не плутати з просто головнокомандуючим.

Це дуже важливо :laugh:
Вообще-то это действительно две большие разницы. И только недолугие этого не понимают. Верховный главнокомандующий - это больше Политическая должность, он определяет всю военно-экономическую политику Государства и не занимается оперативным командованием. И как правило лицо штатское. Главнокомандующий - осуществляет непосредственное руководство войсками и непременно является военнослужащим.
Но тебе же надо просто поссать коныком от своей "недалекости". :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія